iskenderun forum

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

İSKENDERUN'UN GÜNCEL FOTOĞRAFLARINI FACEBOOK SAYFAMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. https://www.facebook.com/iskenderunforum.com
  İskenderun Resimleri      İskenderun Genel& Sorunlar& Öneriler     İskenderun kültür,turizm

5 Sayfa V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> İSKENDERUN' DAKİ SEÇİMLER YORUMLAR, ANKET
Oyunuzu kime vereceksiniz?
Oyunuzu kime vereceksiniz?
Yusuf Civelek [ 53 ] ** [37.59%]
Seyfi Dingil [ 22 ] ** [15.60%]
Mete Aslan [ 51 ] ** [36.17%]
İbrahim Gül [ 12 ] ** [8.51%]
Diğer [ 1 ] ** [0.71%]
Oy Kullanmayacağım. [ 2 ] ** [1.42%]
Toplam Oy: 141
Sadece üyeler ankete oy verebilirler. 
serhangenc
mesaj 02-03-2009 - 20:01
İleti #23

Grup: üye
Üye No: 3,678
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: 2010

anket sonucu hayret uyandırıcı!
buralı değilim mühendislik öğrencisiyim.burada bulunduğumuz günden beri
iskenderun halkı mete aslan ile yatıp mete aslan ile kalkıyor!
bu anket pek inandırıcı gelmedi açıkçası..
mete aslan alır..
objektif bi gözün gördüğü manzaranın, cümleye dökülmüş hali budur!
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 02-03-2009 - 20:01
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
selami023
mesaj 02-03-2009 - 20:33
İleti #24

Üye No: 2,361
isim: selami
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: iskenderun lisesi www.iskenderunlisesi.com/forum

benim oyum açık CHP Y.CİVELEK

+Quote Post
iskenderunluibo
mesaj 02-03-2009 - 21:35
İleti #25

Üye No: 867
isim: ibrahim
meslek: isci

arkadaslar kim hangi partiden secimlere giriyor,mete aslanin DP.galiba ya baskalini yazarsaniz.simdiden tsk

+Quote Post
hasrettaşkın
mesaj 02-03-2009 - 21:57
İleti #26

Nereden: iskenderun
Üye No: 2,588
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: iskenderun lisesi-1989

QUOTE(güller @ 30-01-2009 - 21:38 ) *
bence yusuf çivelek çünkü mete aslanın yaptıklarının projesi hasan insan zamanından hazırdı yaptığı hiç bir hizmet yoktur birde geçmişe bakalım

ARKADAŞIM 15 SENE ÖNCE Kİ(HASAN İNSAN ZAMANI) İSKENDERUN UN HALİNİ HATIRLIYOR MUSUN ACABA? O ZAMANLAR GECE AİLECE SOKAĞA ÇIKABİLİYOR MUYDUNUZ?SAHİLDE RAHATÇA GEZEBİLİYOR MUYDUNUZ?ARABANIZI BİR YERE BIRAKIP GÖNÜL RAHATLIĞI İLE BİR YERE GİDEBİLİYOR MUYDUNUZ?ÇOCUĞUNUZ OKULDAN BİRAZ GEÇ GELSE KORKMUYOR MUYDUNUZ?HER TARAF SERSERİ KAYNAMIYOR MUYDU?
BENCE SİZ VE SİZİN GİBİ DÜŞÜNENLER SON DERECE.. METE ASLANIN BU MEMLEKETE YAPTIĞINI TÜM TÜRKİYE GÖRÜYOR FAKAT SİZ GEREMİYORSUNUZ!ŞU ANDA TÜRKİYENİN EN MODERN İLÇESİNDE YAŞIYORSUNUZ.HASAN İNSAN IN SAYESİNDE DEĞİL Mİ!
İSKENDERUN İL OLAMIYORSA SİZİN GİBİLER YÜZÜNDEN ARKADAŞIM.15 SENE BİZE İNSAN GİBİ YAŞAMA ŞANSI VEREN VE BU ŞEHRİ BİR SÜRÜ PİSLİKTEN TEMİZLEYEN METE ASLAN A HELAL OLSUN.ASLAN GİBİ BAŞKANIMIZ VAR VE OLMAYA DA DEVAM EDECEK.GÜCÜNÜZ YETİYORSA DEĞİŞTİRİN.PARTİYE GÖRE DEĞİLDE BİRAZDA ÇALIŞANA GÖRE OY VERİN.SÖZÜM SADECE SİZE DEĞİL,SİZİN GİBİ DÜŞÜNEN TÜM HEMŞEHRİLERİMİZE...

+Quote Post
dentali
mesaj 02-03-2009 - 22:08
İleti #27

Üye No: 1,310
isim: Ali
meslek: xxxx
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: ....

QUOTE(serhangenc @ 02-03-2009 - 19:01 ) *
anket sonucu hayret uyandırıcı!
buralı değilim mühendislik öğrencisiyim.burada bulunduğumuz günden beri
iskenderun halkı mete aslan ile yatıp mete aslan ile kalkıyor!
bu anket pek inandırıcı gelmedi açıkçası..
mete aslan alır..
objektif bi gözün gördüğü manzaranın, cümleye dökülmüş hali budur!

Bence en güvenilir anketler sadece üyelerin katılabildiği anketlerdir. Diğer türlü her bilgisayarınızı açtığınızda ya da modemi açıp kapattığınızda tekrar tekrar tek kişi tarafından birden çok oy atılabilen anketlere güven olmaz.... Ayrıca güvenirliliği arttırmak amacıyla, birden fazla oylama katılımını engellemek için, onay bekleyen üyelerin oylamaya katılımları engellenmiştir.
Bu ankette yaklaşık 100- 200 üye bu oylamaya katılırsa seçim sonucunu doğruya yakın verebileceğini düşünüyoruz.....

Meydanlarda adayların peşinden genellikle seçimlerde seni alenen destekledim kazanırsan beni gör tarzında koşanların sayısına göre , veya her adayın peşinden sürüklenen konvoylardaki arabaların sayısıyla seçim tahminini, halkın seçim ile ilgili nabzını doğru alamazsınız.....

+Quote Post
omerc
mesaj 02-03-2009 - 23:10
İleti #28

Üye No: 3,536

mete aslan gibi dünyanın en kötü insanı degilde kim gelirse gelsin farketmez onun gibi kötüler kalmasın iskenderun'da!!!!!!!!!!!!!!!!

sen daha hayatında mete aslanın kim oldugunu biliyormusun yaşın kaçki ben iskenderunun eski yerlilerindenim çünki o adamın kötü oldugunu senden daha iyi biliyorum

+Quote Post
omerc
mesaj 03-03-2009 - 01:07
İleti #29

QUOTE(hasrettaşkın @ 02-03-2009 - 21:57 ) *
ARKADAŞIM 15 SENE ÖNCE Kİ(HASAN İNSAN ZAMANI) İSKENDERUN UN HALİNİ HATIRLIYOR MUSUN ACABA? O ZAMANLAR GECE AİLECE SOKAĞA ÇIKABİLİYOR MUYDUNUZ?SAHİLDE RAHATÇA GEZEBİLİYOR MUYDUNUZ?ARABANIZI BİR YERE BIRAKIP GÖNÜL RAHATLIĞI İLE BİR YERE GİDEBİLİYOR MUYDUNUZ?ÇOCUĞUNUZ OKULDAN BİRAZ GEÇ GELSE KORKMUYOR MUYDUNUZ?HER TARAF SERSERİ KAYNAMIYOR MUYDU?
BENCE SİZ VE SİZİN GİBİ DÜŞÜNENLER SON DERECE NANKÖRLER.METE ASLANIN BU MEMLEKETE YAPTIĞINI TÜM TÜRKİYE GÖRÜYOR FAKAT SİZ GEREMİYORSUNUZ!ŞU ANDA TÜRKİYENİN EN MODERN İLÇESİNDE YAŞIYORSUNUZ.HASAN İNSAN IN SAYESİNDE DEĞİL Mİ!
İSKENDERUN İL OLAMIYORSA SİZİN GİBİLER YÜZÜNDEN ARKADAŞIM.15 SENE BİZE İNSAN GİBİ YAŞAMA ŞANSI VEREN VE BU ŞEHRİ BİR SÜRÜ PİSLİKTEN TEMİZLEYEN METE ASLAN A HELAL OLSUN.ASLAN GİBİ BAŞKANIMIZ VAR VE OLMAYA DA DEVAM EDECEK.GÜCÜNÜZ YETİYORSA DEĞİŞTİRİN.PARTİYE GÖRE DEĞİLDE BİRAZDA ÇALIŞANA GÖRE OY VERİN.SÖZÜM SADECE SİZE DEĞİL,SİZİN GİBİ DÜŞÜNEN TÜM HEMŞEHRİLERİMİZE...

arkadaş ben iskenderun nun eski vadaşıyım senin dedigin tarihlerde ben rahatca geze biliyordum bu dedigin aslan degil bir kedidir eskiden isk işsiz ve ayyaş insan sayısı çok azken şindi işsizlik ordusu var bana deme heryerde kriz var ben 1998 de ist ye geldim o senin kedi deginden kaçtım ve senin degin kedi servetini açıklasında sende kulaklarınla duy saygılar

+Quote Post
boz_dogan1208
mesaj 03-03-2009 - 13:47
İleti #30

Nereden: iş arıyorum
Üye No: 3,802
isim: aycan

sonuna kadar civelek diyorum size katılıyorum arkanızdayım.

+Quote Post
misafir
mesaj 03-03-2009 - 14:24
İleti #31

Üye No: 2,784
isim: misafir

QUOTE(omerc @ 03-03-2009 - 00:07 ) *
arkadaş ben iskenderun nun eski vadaşıyım senin dedigin tarihlerde ben rahatca geze biliyordum bu dedigin aslan degil bir kedidir eskiden isk işsiz ve ayyaş insan sayısı çok azken şindi işsizlik ordusu var bana deme heryerde kriz var ben 1998 de ist ye geldim o senin kedi deginden kaçtım ve senin degin kedi servetini açıklasında sende kulaklarınla duy saygılar

Arkadaşlar herkesin fikirlerine saygı duymanıza davet ediyorum.
1.ncisi Mete Bey Belediye başkanlığı yaptı şerif yada emniyet müdürlüğü degil kaldıki sahildeki süküneti saglama görevi cefakar ve fedakar emniyet güçlerimizin takdire şayan eseridir. Bu eseri yaratanları yok sayarak hiçbir emegi olmayan mete beye mal etmeyin
2.cisi mete bey iskenderuna geldiğinde neyi vardı bilmek isteyenler için yazıyorum gitsinler eski foga pastanesi vardı şuanki sahilde nüfüs müdürlüğünün olduğu yerde onun akibetini sorsunlar mete beyi en iyi o şahıs tanır.

+Quote Post
mucukız
mesaj 03-03-2009 - 19:50
İleti #32

Üye No: 4,395
isim: pelin
meslek: -
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: -

kesinlikle katılıyorum.İSKENDERUNUMUZA METE ASLAN gbi bi başkan asla gelmez.

+Quote Post
metehan3180
mesaj 04-03-2009 - 00:56
İleti #33

Üye No: 3,359
isim: mete
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: iskenderun lisesi 1983

HEP DESTEK TAM DESTEK ,BAŞKAN METE ASLAN GERİSİ YALAN

+Quote Post
metehan3180
mesaj 04-03-2009 - 01:08
İleti #34

İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: iskenderun lisesi 1983

İSKENDERUNDA AT ARABALARINI,FAYTONLARI,KALDIRIM İŞGALCİLERİNİ,SAHİLDE TACİZCİLERİ,BELEDİYEDE DAĞDAN İNME YARATIKLARI ÖZLEYENLER VAR GALİBA BİR SSK HASTAHANESİNİ İDARE EDİP DOKTORLARA SÖZ GEÇİREMEYEN BİRİNİMİ,İŞİ İNSANLARI OTOBÜSE BİNDİRMEKTEN BAŞKA BİRŞEY OLMAYAN BİRİNİMİ YOKSA AĞZI SÜT KOKAN MALUM ŞAHISLARIN KUKLASINIMI SEÇECEKSİNİZ.HAYDİ BUYRUN 29 MART SABAHI ELİNİZİ VİCDANINIZA GÖTÜRÜN ONA GÖRE OY KULLANIN DOSTLAR.

+Quote Post
shmaric
mesaj 04-03-2009 - 12:23
İleti #35

Üye No: 3,021
isim: murat
meslek: tsk
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: cumhuriyet lisesi

HASAN İNSAN ZAMANINIDA ÇOK İYİ BİLİYORUM. O DÖNEMDE İSKENDERUN TAM BİR PİSLİK YUVASINA DÖNMÜŞTÜ. BANA KİMSE HASAN İNSAN DEMESİN. İNSANLAR EVİNDEN DIŞARI ÇIKAMAZ HALE GELMİŞLERDİ. MARTAVAL OKUMAYIN. HASAN İNSANMIŞ. NE YAPMIŞTA İSMİ GEÇİYOR ANLAMIŞ DEĞİLİM. İSMİNİ DUYUNCA SİNİRLERİM BOZULUYOR. İSKENDERUN A METE ASLAN BELEDİYE BAŞKANI OLDUDA YAŞANACAK BİR HAL ALDI.
SAHİLDE AYAKKABI BOYACISI KÜÇÜK ÇOCUKLARA PARA VERMEDİĞİNDE BÜYÜKLERİNİN GELİP DAYAK ATTIĞI ZAMANLARI, OKUL ÖNLERİNDE KÜÇÜK ÇOCUKLARIN PARALARININ GASP EDİLDİĞİ, LİSE ÖNLERİNDE BEKLEYEN SERSERİLERİN GENÇ KIZLARI NASIL TACİZ ETTİKLERİNİ, İSKENDERUNU UN HER YERİNDE ÇETELERİN KOL GEZDİĞİ, İSKENDERUNUN EN GÜZEL YERLERİNİN PEŞKEŞ ÇEKİLDİĞİ, AKŞAMLARI SAHİLE AİLEMİZLE GİDEMEDİĞİMİZ ZAMANLARI ÇOK İYİ HATIRLIYORUM. 15 SENE ÖNCESİNİ NEFRETLE ANIYORUM.
EVET BİR ÇOK EKSİĞİ VAR, ALTYAPI SORUNU, SU SORUNU GİBİ, BUNLAR ELBETTEKİ ÇÖZÜLEBİLİR. DESTEK OLURSAK. BEN İLLAKİ METE ASLAN GELSİN DEMİYORUM. YETERKİ İSKENDERUN UN YAŞANACAK GÜZEL MODERN VE HUZURLU BİR KENT OLMASINI VE ÖYLE KALMASINI İSTİYORUM VE BUNLARI YAPABİLECEK BİRİNİN BELEDİYE BAŞKANI OLMASINI İSTİYORUM.
BENİM OYUMU SORARSANIZ ELBETTEKİ METE ASLAN.

+Quote Post
hasrettaşkın
mesaj 04-03-2009 - 20:28
İleti #36

Üye No: 2,588
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: iskenderun lisesi-1989

QUOTE(omerc @ 03-03-2009 - 01:07 ) *

Valla arkadaşım kusura bakma ama senin kedi dediğin insan,Hasan İhsan dı.Mete Aslan ASLAN MI ASLAN BİR ADAM.Dediğim tarihlerde (1980-1994) sokakta gezebildiğinizi söylüyorsunuz.Ben de gezebiliyordum.Ama yanımda bir bayanla değil.Siz bir bayanla gece gezebildiyseniz,cesaretinize hayran oldum.Çünkü o günlerde geceleri sokaklarda aklı başında insan gezemezdi.Bunu sizde biliyorsunuz ama işinize gelmiyor herhalde.Ayrıca işsizlik ordusunu Mete Aslan değil Sayın Başbakan yarattı.Mete ASslanın serveti beni ilgilendirmez.Ben bana yaptığı hizmete bakarım.Hizmet yapıyorsa helal olsun servetine.Ya hiçbir hizmet yapmayıp servet yapanlara ne demeli?Hiç bir hizmet yapmasa bile bilbord lara astığı YA SEV YA TERKET afişleriyle DTP yi kovmaktan beter etmesi yeterdi.(Bunu Kedi dediğiniz kişi yaptı.) Adam çalışmasa 3 dönem başkanlık yapmaz dı herhalde.Millet memnun ki seçiyor.Mete ASLAN a ve onu seçenlere Helal Olsun.

+Quote Post
necati20042002
mesaj 05-03-2009 - 10:03
İleti #37

Üye No: 2,487
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: iskenderun lisesi

Bende Mete Aslan'ı başarılı buluyorum. Tek eleştirdiğim nokta futbola yatırım yapmaması. Ceyhan'ın bile takımı var. İskenderun'un yok. Sanırım futbolu pek sevmiyor.

Bende Mete Aslan'a vereceğim.

+Quote Post
omerc
mesaj 05-03-2009 - 11:38
İleti #38

QUOTE(hasrettaşkın @ 04-03-2009 - 21:28 ) *
Valla arkadaşım kusura bakma ama senin kedi dediğin insan,Hasan İhsan dı.Mete Aslan ASLAN MI ASLAN BİR ADAM.Dediğim tarihlerde (1980-1994) sokakta gezebildiğinizi söylüyorsunuz.Ben de gezebiliyordum.Ama yanımda bir bayanla değil.Siz bir bayanla gece gezebildiyseniz,cesaretinize hayran oldum.Çünkü o günlerde geceleri sokaklarda aklı başında insan gezemezdi.Bunu sizde biliyorsunuz ama işinize gelmiyor herhalde.Ayrıca işsizlik ordusunu Mete Aslan değil Sayın Başbakan yarattı.Mete ASslanın serveti beni ilgilendirmez.Ben bana yaptığı hizmete bakarım.Hizmet yapıyorsa helal olsun servetine.Ya hiçbir hizmet yapmayıp servet yapanlara ne demeli?Hiç bir hizmet yapmasa bile bilbord lara astığı YA SEV YA TERKET afişleriyle DTP yi kovmaktan beter etmesi yeterdi.(Bunu Kedi dediğiniz kişi yaptı.) Adam çalışmasa 3 dönem başkanlık yapmaz dı herhalde.Millet memnun ki seçiyor.Mete ASLAN a ve onu seçenlere Helal Olsun.

bence çok abartıyorsun şunu sende iyi biliyorsunki insanlar aileleriyle birlikte akşam yemeklerini sahilde otların üzerinde yerlerdi sende diyonki ben bir kızla gezemiyordum bu nasıl oluyor şimdi ise durum farklı insanlar açlıktan yemek yiyemiyor ben dtp li degilim babam belanlıdır annem dörtyolludur yani dtp degiliz sen hayel ortamında yaşıyon heralde çünkü hiç iskenderunda yaşamamışsın saygılar

+Quote Post
omerc
mesaj 05-03-2009 - 11:57
İleti #39

QUOTE(shmaric @ 04-03-2009 - 13:23 ) *
HASAN İNSAN ZAMANINIDA ÇOK İYİ BİLİYORUM. O DÖNEMDE İSKENDERUN TAM BİR PİSLİK YUVASINA DÖNMÜŞTÜ. BANA KİMSE HASAN İNSAN DEMESİN. İNSANLAR EVİNDEN DIŞARI ÇIKAMAZ HALE GELMİŞLERDİ. MARTAVAL OKUMAYIN. HASAN İNSANMIŞ. NE YAPMIŞTA İSMİ GEÇİYOR ANLAMIŞ DEĞİLİM. İSMİNİ DUYUNCA SİNİRLERİM BOZULUYOR. İSKENDERUN A METE ASLAN BELEDİYE BAŞKANI OLDUDA YAŞANACAK BİR HAL ALDI.
SAHİLDE AYAKKABI BOYACISI KÜÇÜK ÇOCUKLARA PARA VERMEDİĞİNDE BÜYÜKLERİNİN GELİP DAYAK ATTIĞI ZAMANLARI, OKUL ÖNLERİNDE KÜÇÜK ÇOCUKLARIN PARALARININ GASP EDİLDİĞİ, LİSE ÖNLERİNDE BEKLEYEN SERSERİLERİN GENÇ KIZLARI NASIL TACİZ ETTİKLERİNİ, İSKENDERUNU UN HER YERİNDE ÇETELERİN KOL GEZDİĞİ, İSKENDERUNUN EN GÜZEL YERLERİNİN PEŞKEŞ ÇEKİLDİĞİ, AKŞAMLARI SAHİLE AİLEMİZLE GİDEMEDİĞİMİZ ZAMANLARI ÇOK İYİ HATIRLIYORUM. 15 SENE ÖNCESİNİ NEFRETLE ANIYORUM.
EVET BİR ÇOK EKSİĞİ VAR, ALTYAPI SORUNU, SU SORUNU GİBİ, BUNLAR ELBETTEKİ ÇÖZÜLEBİLİR. DESTEK OLURSAK. BEN İLLAKİ METE ASLAN GELSİN DEMİYORUM. YETERKİ İSKENDERUN UN YAŞANACAK GÜZEL MODERN VE HUZURLU BİR KENT OLMASINI VE ÖYLE KALMASINI İSTİYORUM VE BUNLARI YAPABİLECEK BİRİNİN BELEDİYE BAŞKANI OLMASINI İSTİYORUM.
BENİM OYUMU SORARSANIZ ELBETTEKİ METE ASLAN.

arkadaş slm yıl 2009 istanbul o senindedigin vahşet şuan burda yaşanıyor burasını akp yönetiyor aslana söylede burayı yönetsin yani o dedin şeyler şimdi olmuyormu orda yazın geldigimde okullar kapalı olluyorda göremiyom tel açıyom akrabalarıma senin degin gibi rahat yaşıyamıyorlarmış yoksa bizimkiler yalanmı söylüyor saygılar

+Quote Post
metehan3180
mesaj 05-03-2009 - 12:08
İleti #40

İSKENDERUN'U İKTİDARA RAĞMEN GÜZEL BİR ŞEHİR YAPAN KİM TABİKİ METE ASLAN.
İSKENDERUN'GÜZELLEŞTİREN KİM TABİKİ METE ASLAN
CHP NİN ADAYINA LAFIM YOK AMA CHP İSKENDERUNDA SALON PARTİSİ OLMAKTAN ÖTEYE GİDEMEDİ
SOKAĞA BİR TÜRLÜ İNEMEDİ NİYE AYAKLARI ÇAMUR OLUR DİYE
TEK İSKENDERUNLU ADAY AKP NİN ADAYI AMA ODA HİÇ İNANDIRICI GELMİYOR AYNI MİLLETVEKİLİ ORHAN KARASAYAR GİBİ

+Quote Post
loft
mesaj 05-03-2009 - 12:28
İleti #41

Üye No: 3,326
isim: cNk
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: barbaros

en işlek caddelerdeki en iyi parseller hangi müteaahhide verildi? hepsi paşa karacaya dimi? buralara belediye kendi imkanlarıyla belediye iş hanlarını yapsa sadece mete döneminde değil tüm dönemlerde kiralarından belediye kazanacaktı. demi? arkadaşlar bunu görün artık bu adam iskenderuna ne yaptıysa katını kendi menfaatine yatırmıştır. böyle insanlar artık normal karşılıyorsunuz demek hepimiz pisliğin içine batmışız. bakın mesela şehitpamirdeki eskiden dolmuşların beklediği yere dikilen ön cephesinde kalp şekli olan paşa karacanın yaptığı binaya? altında mete aslan seçim bürosu var. bedavadan verilmiş bir yer. bu ne oluyor? yani mete tekrar gelse paşa karacaya zenginliğini arttırsın diye en güzel parseller tekrar verilecek, bunu karşılığındada metenin serveti katlanacak. bırakın artık böyle adamları. hasan insan dönemiyle karşılaştırıyorsunuz değilmi? o dönemde tüm türkiyedeki belediyeler kötü durumdaydı. şimdi hangi şehire giderseniz gidin iskenderunla yarışır belki daha fazla gelişmeler var. önemli olan bu işleri yaparken iskjenderun sırtına borç bırakmamak. şimdi iskenderun büyük şehirlerle yarışacak seviyede milyar dolarlık borcu var.

+Quote Post
mstf@zgn
mesaj 05-03-2009 - 20:16
İleti #42

Üye No: 3,851
isim: musti
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: belen lisesi

QUOTE(kenan.han @ 02-03-2009 - 15:10 ) *
Haksızsın güzel kardeşim şu biriken borca bak koskoca iskenderun ilçesinin belediye binasının elektirigi kesiliyor kendide taş ocagı açsın kıbrısa otel diksin sömürme harici bişe yapmıyor bnce fazla bile durdu burda....

dediğinin gerçeklik payı var mı bilmiyorum ama şu bir gerçek iskenderunun borç batağında olması-nın en büyük sebebi İL olmayışıdır...bu nu da bil.il büyüklüğünde ama ilçe bütçesiyle geçinince bu kadar olur herhalde.ben mete aslana falen vereceğimden deil ben trabzondayım kullansamda belende kullanıyor olacaktım..

+Quote Post
hasan
mesaj 05-03-2009 - 20:23
İleti #43

Nereden: İskenderun
Üye No: 12
isim: hasan osman
meslek: serbest meslek

mete aslan, yusuf civelek başbaşa gidiyorlar. bu ankette akparti neden geride kaldı anlamadım.

+Quote Post
boz_dogan1208
mesaj 05-03-2009 - 22:30
İleti #44

Nereden: iş arıyorum
Üye No: 3,802
isim: aycan

dr.yusuf civelecek olacak başka çaresi yok yeni insanlar,yeni yüzler tanıyalım neler yapabilecek onu görelim mete aslanı gördük yeter.

+Quote Post

5 Sayfa V  < 1 2 3 4 > » 
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 kullanıcı bu başlığı okuyor (2 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 23-05-2018 - 17:39