alışveriş merkezleri, önerileri, tüketici şikayetleri

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

Reply to this topicStart new topic
> KLAS OTO YIKAMADA MÜŞTERİYE KAZIK ATILIYOR
mustafa aydın
mesaj 03-01-2016 - 19:52
İleti #1

misafir

3 OCAK GÜNÜ ARABAMI YIKAMAK İÇİN GÖTÜRDÜĞÜMDE YIKAMACI DETAYLI TEMİZLİK İYİ OLUR DEDİ. OTO KUAFÖR YAPAYIM DEMEDİ.ARABAMI BIRAKIP GELDİM.3-4 SAAT SONRA TELEFON ETTİ.ARABANIZ HAZIR DEDİ.BORCUM NE KADAR DEDİM.250 LİRA AMA SİZE 200 OLUR DEDİ.ŞOK OLDUM.
BİRİNCİSİ ARABAMDA KUAFORLUK BİR DURUM GÖREMEDİM. İKİNCİSİ MİLLETİ ENAYİ YERİNE KOYUYORLAR.SAKIN ARABANIZI KLAS YIKAMADA YIKATMAYIN.HAKKIM HARAM OLSUN.
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 03-01-2016 - 19:52
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
-ayhan-
mesaj 03-01-2016 - 23:34
İleti #2

misafir

QUOTE(mustafa aydın @ 03-01-2016 - 19:52 ) *
3 OCAK GÜNÜ ARABAMI YIKAMAK İÇİN GÖTÜRDÜĞÜMDE YIKAMACI DETAYLI TEMİZLİK İYİ OLUR DEDİ. OTO KUAFÖR YAPAYIM DEMEDİ.ARABAMI BIRAKIP GELDİM.3-4 SAAT SONRA TELEFON ETTİ.ARABANIZ HAZIR DEDİ.BORCUM NE KADAR DEDİM.250 LİRA AMA SİZE 200 OLUR DEDİ.ŞOK OLDUM.
BİRİNCİSİ ARABAMDA KUAFORLUK BİR DURUM GÖREMEDİM. İKİNCİSİ MİLLETİ ENAYİ YERİNE KOYUYORLAR.SAKIN ARABANIZI KLAS YIKAMADA YIKATMAYIN.HAKKIM HARAM OLSUN.

arkadaşım detaylı temizlik demek oto kuaför demektir. detaylı temizlikte saatlerce uğraşırlar. haram olsun demeyin. emeklere yazık.

+Quote Post
esnaf
mesaj 01-02-2016 - 17:52
İleti #3

misafir

Arkadaşım hata sizde hiç kusura bakmayın... Çünkü avm vb gibi büyük iş yerleri herzaman pahalıdır. Örneğin mahalledeki berber tıraşı herşey dahil 30 tlye yapıyorsa avmde 100 tldir. Sadece örnek. Paran çok ki orda yıkatmışşın smile.gif Geçmiş olsun bilinçli olun biraz smile.gif

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 kullanıcı bu başlığı okuyor (2 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 19-08-2017 - 23:30