lokantalar, cafeler, barlar

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

2 Sayfa V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Yemeklerini, mekanını çok beğendiğiniz yemek yerleri hangileri?
emrex
mesaj 04-11-2007 - 14:30
İleti #23

Grup: üye
Üye No: 2,180
isim: emre"

cnm arkadaşlarım öncelikle hepinizi beliyorum ben ordan çok döner yedim mükemmmeldir oranın döneri bide ustası war aytaç usta sıcaktan dolayı biraz gergindir..birde habib abimiz war mükemmbel bir insandır..gelen müşterileri espirileri ile bayıltır hele bide patronları wardır omer ve halıl aygan doğrusu bu tadı tatmak için yurt dışından bile insanlar gelio yeni şubemiz adanada açılıo seyhan belediye başkanı açılışı yapacaKtır hepinizi beklerim iskenderunda belediyenin karşısındadır
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 04-11-2007 - 14:30
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
güller
mesaj 04-11-2007 - 15:29
İleti #24

Grup: aktif üye
Üye No: 473
meslek: yok

hocanın yeri dürümü ve kebabı harika denemenizi öneririm

+Quote Post
savas
mesaj 17-05-2008 - 20:01
İleti #25

Üye No: 1,338
meslek: Avukat

Merhabalar,,,

Öncelikle görüş ve tavsiyelerini paylaşan arkadaşlara teşekkürler.
Ben, yaşım gereği o nefis kebapların yapıldığı dönemlerin maalesef sonuna yetişebildim.
O zamanlar -ki 1980 li yılların ortası/sonunda- bugünkü Bahar Kebap salonu civarında, birbirinden leziz kebap yapan yerler vardı. Kavaklı Kebap, Bahar Kebap,Munir Amca,Deniz Kebap ve adını anımsayamadığım yerler... ama artık yoklar (kimisi tabela olarak var ama içerik olarak yok)
Bugün ise İskenderun'da bir sürü kebapçı var ama "o" lezzet yok.

KAYBOLAN LEZZETLER YA DA BİZ BÜYÜDÜK VE KİRLENDİ DÜNYA

ESKİ DENİZ KEBAP ; O salaş köhne yerlerinde iken , öğle arasında iğne atsan yere düşmezdi . Çocuk halimizle büyüklerimiz bizi oraya götürse diye dua ederdik,,, ya şimdi ? sad.gif sebebini hepimiz biliyoruz ... aynı akibet Bahar Kebap Salonu için de geçerli.

HEYBET USTA VAKASI; Fener Caddesi'nin arka sokaklarında (o malum sinema civarında) bir usta idi, bildiğimiz kebap arabasında yapardı kebaplarını, kıyma, kuşbaşı vs hepsi mükemmeldi ama bir ciğer kebap yapardı ki inanılmayacak bir lezzetteydi, salçalı kebap ekmeği hafif kızartılır, domatesin, yeşil nane, soğan , maydonoz' un en tazeleri doğranır ve dürülür verilirdi ve ciğer kebap sabah saat 10-11 gibi biterdi,,, Şehirdışından gelen ve İskenderun 'u tanimayan arkadaşları sabah 10 da ciğer kebap yemeye götürdüğümde önce inanmazlar ama karşılaştıkları lezzet karşısında şaşarlardı,,, ayran hafif ekşimsi ve köpüklü olurdu,,, kebap arabalarının dışarıda durmasının yasaklanmasıyla ustamız o binbir lezzetin çıktığı arabayı bir dükkana soktu , sonra tarihi bir hata yaparak ocakbaşına işçisini geçirtti, kendisi ise patron olup kasaya oturdu, tabi o güzelim kebabın yerinde de yeller esmeye başladı.Sanıyorum ki hala aynı dükkanda ancak eski şöhretini kaybetti. Tarafımdan en son leziz kebabı 93-94 lü yıllarda yenilebildi sad.gif o tarihlerden sonra tarafımızdan ne arandı ne de soruldu...

BEŞ TEMMUZ ORTAOKULU CİVARINDAKİ KAVURMACI VE ŞALGAMCILAR; Beş Temmuz 'un henüz Ortaokul olduğu 86-87' li yıllardı... Okuldan çıkan -özellikle erkek öğrenciler- yarım ekmek arasına kavurma ve şalgam keyfi sürerlerdi... Bir hayli yaşlı bir amca dört tekerlekli kavurma arabasında piknik tüp üzerinde bir tencere içerisinde kavurma satardı, bu araba izdiham nedeniyle hemen hergün devrilme tehlikesi atlatırdı. Arabasının devrilme ihtimalinden endişelenerek adeta yalvarırdı. Yaşlı amca kavurma yetiştiremez , kim para verdi kim vermedi bakmazdı bile;
Kavurmayı kapan hemen şalgam arabasına hücum eder , Nuri veya İsmail ustadan bol acılı havuçlu şalgam alarak kavurma ile birlikte mideye indirirdi.

İSMAİL USTA; Beş Temmuz Ortaokulu civarında bir dükkan içinde şalgam ve kavurma arabası ile faaliyete devam ediyor. Şalgamı neyse de eski kavurma'nın K sı yok. Yağ o yoğunlukta ki , kavurma midenize inerken yemek borunuzda yağ donmuş oluyor. Fakat şalgam ve bicibicisi eski lezzetine yakın olduğunu söyleyebilirim.

ESKİ KAHKELER ; Eski kahkeler - ki sert, zor parcalanan ve caya batirilip yenilesi şey- neredeler ? Bir ip'e dizilip bisikletin arkasına bir çubuğa asılıp satılırdı sokak sokak, yemeye doyum olmazdı,,, geçen gün aklıma geldi, aramadığım fırın, sormadığım büyük kalmadı,,, yok yok, olanlar da lezzet sıfır,,, nihayetinde Fener Caddesi-Makzume Lisesi civarında bir fırın yapıyormuş eski usül, oraya gittim,,,evet dediler biz nohut unundan yaparız kahkeyi, heyecanla aldım...sonuç koca bir sıfır...

NAÇİZANE BENİM TAVSİYELERİM;
Öncelikle dürüm yapan ve oldukça ekonomik yerleri yazayım ;
GAZİ USTA ; Peynirciler pasaji içinde, eski usulün yerini tutmasa da ona yakın kebap yapan, ve belli bir standardı olan zamana hala direnen bir kebapçımız,ucuz olması ayrı bir artı,,, tavsiye ederim.
FADIL USTA ; İş Bankası Ulucami Şb yanındaki pasaj içinde bir kebapçımız, oldukca ucuzdur, ciğer kebabı denenebilir, diğerlerini pek tavsiye etmem.
CANER 'İN YERİ ; Arsuz yolu üzerinde , Karaağaç Belediye binası geçip Has Unlu Mamüllerinden sola Karaağaç iç kesimlerine doğru ilerliyorsunuz, aşağı yukarı 300 m sonra sol yanınızda geniş bir boşluk ve Belediye Düğün Salonu yanında bir konteynırda hizmet veren yere ulaşıyorsunuz, her turlu kebap oldukca leziz ama ben ozellikle tavuk izgara tavsiye ediyorum, salata ve mezeler süper ve taze,,, Kebabınızı dürüm olarak ta isteyebilirsiniz, içenler için alkol bulunduruyorlar.Fiyatlar oldukca ekonomik.
BEYAZ SARAY RESTORAN; Mezeler ve yemekler oldukca lezzetli tavsiye olunur.
ŞİRİNYER RESTORAN ; Herşeyin en iyisini yapmaya çalışan müsessese, özellikle deniz mahsulu cok iyi.Fiyatlar haliyle biraz yuksekce ama herkese aynı hesap gelmesi takdire şayan. Yemek yerken deniz kiyisinda gun batimini izlemek harika.

GELELİM FAVORİME
ANTAKYA KUZEYTEPE BELDESİ ;
Kuzeytepe Antakya ya varmadan 10 Km önce sağ tarafta bir beldedir. Bu Belde'deki kendin pişir kendin ye kebapçılarını bilen bilir; Harbiye 'den daha leziz ve daha ekonomiktir. Burada bir yer vardır ki ;
ALİ YOLCU 'NUN YERİ ; Bireysel ve bilinçli tarihimde en güzel kıyma ve kuşbaşını yediğim mekandır, anlatılmakla tarif edilemez. Kişi sayısına göre kilo ile kebap söylenir, kuşbaşısı ve kıymasının terbiyesi ve etin kalitesi inanılmazdır. Kuşbaşı dişlerinizle savaşmaz adeta pamuk gibidir, mezeleri de iyidir, isteyene içki servisi de vardır. Bence tek eksikleri el yapımı şalgam bulundurmamalarıdır. Fiyatlar abartılı değildir, lüks bir mekan olmamasına rağmen önünde lüks araçlar görebilirsiniz, sebebi ; KALİTE.

Son olarak; Güzel İskenderun'umuzda kendim gidebileceğim, şehirdışından gelen misafirlerimi götürebileceğim bir tek kebapçı yoktur. ( Bu beyanıma yurtçapında ünlü , markalı lüks kebapçılarda dahildir)
Kebapçıyım diye geçinenlere ; İskenderunlu damak zevki sahibidir, hasta yemeği gibi tatsız tuzsuz şeyler yiyen, sırf karındoyurmak için yiyengillerden değildir. Lüften yaptığınız işi iyi yapın, biliyorum bu potansiyel sizde var. Başta zarar ediyor gibi görünebilirsiniz ama hakkı verildiğinde İskenderunlu sizi taşıyacaktır.
Bir sözüm de Dönercilere; İskenderun döneri lezzet olarak iyi, ancak et oranı çok düşük, adeta soba borusu kalınlığında ekmek ve zerzevat yiyoruz, ben birkaç kez, döner içinde et görebilek için, 1,5 kişilik söylememe rağmen , dönerdeki ekmek miktarı arttı ancak et miktarında bir değişiklik göremedim,,, buradan etin gramajla dönere konmasını tavsiye ediyorum...
İskenderun da yapsam yasam ne yatırımı yapsam diyenlere; Kuzeytepe'de olduğu gibi kaliteli kebap yapan bir işyeri açın ve zengin olun, bizlerde yıllar sonra adam gibi kebap yiyeceğimiz bir mekan var diyerek sevinelim.
Herkese saygılar ve sevgiler
Savaş YILDIR

+Quote Post
duyguseli
mesaj 18-05-2008 - 02:16
İleti #26

Üye No: 740
isim: ..
meslek: ..
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: ..

Sandıwıch i tek geçerim..Oradan gidin yiyin garanti veriyorum.. (: siz memnun kalın biz kazanalım.. (:

+Quote Post
KOSOVALI
mesaj 18-08-2008 - 16:50
İleti #27

GECELERİN SESSİZ ÇIĞILIĞI

Nereden: ÖZEL KONUM
Üye No: 3,096
isim: KOSOVALI

QUOTE(samisevincli @ 28-12-2006 - 13:54 ) *
Sayın Ahmet bey'ciğim ben de tahminen sizin yaşlardayım sizin anlattığınız o eski iskenderun'u ben de çok iyi hayal ediyorum. ve halen iskenderun'da yaşamaktayım ve emekli bankacıyım.sizin anlattığınız gibi bahar kebap salonu halen duruyor ama üzülerek söylüyorum ilk bahar kebap salonunu çalıştıran ve leziz kaplarını yediğimiz SÜLEYMAN BEKFELAVİ rahmetli oldu.Rahmetli olalı yıllar oldu.Şimdi Samandağlı bir vatandaşımız yine aynı ad altında kebapçı dükkanını çalıştırıyor.Tabi ki o lezzetli kebabı verebilmesimümkün değil.Benim işyerimin karşısında BAHAR kebap salonu her gün karşımda görüyorum.Etrafındaki humusçular hepsi şehir planı gereği yıkıldı.Biliyorsunuz oralar harabe idi.Belediye hepsini istimlak ederek şehir planı gereği düzenleme yaptı.Ama Bahar kebap salonu olduğu gibi restore edilmiş vaziyette duruyor.Hatırlarsanız humusçu BEHZAT usta vardı (meşhur humuslarını yediğimiz) o da bahar kebap salonunun yirmi metre yakınına taşınmış orada faaliyetlerini sürdürüyor.Memo Restorana gelince o da antakya yolu üzerinde sahibi MEHMET MEMO benim çok yakın değerli bir abimiz,MEMO RESTORANT ve düğün salonu olarak ikinci bir yeri açtı(açalı yıllar oldu tabi)sahildeki restorant yeri saray lokantası adı altında çalışıyor.Birde MEHMET MEMO bey Arsuz yolu üzerinde nezih sahile yakın bir Restorant yeni açtı .Orayı da herkese tavsiye edebilirim.
Güzelim İskenderun'daki seyyar kebapçılar halen mevcut bulunmakta çok inanın çok leziz kebaplar yapmaktalar.hem ucuz hem leziz halen ben o leziz kebapları şehir içinde yemekteyim.
İskenderun'umuz 26 yıl öncesinden bu güne kadar çok değişime uğradı sağolsun Belediye başkanımız şehrimizi güzelleştirmek için elinden gelen her şeyi yapıyor ve yapmaya devam ediyor.Sahilimiz fevkalade çok güzel oldu.Esasında şehrimiz Turizm bölgesi olması gerekmektedir.
Sayın Ahmet'beyciğim sitemizden İskenderun'umuzun resimlerini ve VİDEO görüntülerini yeni haliyle görebilirsiniz.
Umarım yeterince sizi bilgilendirmiş oldum.Saygılarımı sunuyorum.

SAYIN Ahmet Turhan GÜNEY Ve Sayın Sami SEVİNÇLİ Beyefendiler.....ne güzel söylediniz....o güzelim kebapçı dükkanlar-hummusçular-tatlıcılar-Balık restoranları-Çay bahçeleri o devirlerde..yani yokluk fakirlik dönemlerinde Tv. nin siyah beyaz olduğu ve TRT nin haftada 3 gün yayın yaptığı dönemlerde ve o Tv lerde mahallenin en zengin insanının evinde yani koca mahallede bir bilemediniz iki evde vardı..tüm mahalle o eve tv seyretmeye gidilirdi...yani o güzelim eski nostalji yerler ya yıkıldı ya sahipleri rahmetli oldu..yada şu anki işleten yeni nesil o havayı kebaba veremiyor..niye orda samimiyet vardı-dürüstlük vardı-yalan yoktu-hile yoktu-dostluk vardı ve en önemlisi yüreğini sevdasını katmıştı-kültürünü katmıştı o yemeklere ama yok o insanlar vefat edince veya devredince,genç nesillere devredince genç nesiller sadece müşteriden gelecek paranın hesabını yapıyorlar..verdiği kebap güzel olmuş,yağlı olmuş,sinirleri almadan çekip müşteriye vermeler,müşteriyi sadece para makinesi gibi gördüklerinden...o nostaljinin yerini şimdi hazır fast-food ve dönerciler aldı..bol ekmekli,turşulu,mayonezli,soslu dürümler aldı...kısaca nostalji bitti-sanat yok -kültür yok-sevda yok o kebabın içinde...Şu an nerde adam gibi bay bayan misafirini-eşini-dostunu-sevgilini alıp gideceğin nostalji yer neresi derseniz..Karaağaç da Şekip Beyin yeri...SAHİL RESTORAN var diyebilirim..servis,güleryüz,işyeri sahibinin olgunlukla müşterisinin masasına gidip hoşgeldiniz demesi o yetiyor...iskenderun içinde de günlük öğle yemeği ara öğün olarak atıştırabileceğiniz leziz kebap yapan..iskenderu ilçe emniyet müdürlüğünün yanındaki arada kuaförün yanındaki..mardinli kebapçı ustası sayın A hmet Beyefendi gerçekten temiz ve müşteriye ilgi gösteren bir anlayışla hizmet etmektedir...Sağlık ve huzurla kalmanızı temenni eder..selam ve saygılarımı sunarım.......KOSOVALI.....

+Quote Post
hande hastürk
mesaj 24-08-2008 - 00:09
İleti #28

Üye No: 3,347
isim: hande
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: barbaros lisesi 2000

ben saray lokantasının yeni yerini çok begendim hem ferah hemde lezzeti hiç deişmemiş karağaç yolu üzeri bence gidip bir denemekte yaravar

+Quote Post
KOSOVALI
mesaj 24-08-2008 - 14:07
İleti #29

QUOTE(hande hastürk @ 24-08-2008 - 00:09 ) *
ben saray lokantasının yeni yerini çok begendim hem ferah hemde lezzeti hiç deişmemiş karağaç yolu üzeri bence gidip bir denemekte yaravar

Günlük damak lezzeti ise ve amaç sadece karın doyurmak ve yemek yiyip kalkmaksa iskenderun içindeki dönerciler yeter..1-2 saatlik sohbet ortamı,iş görüşmesi,arkadaş buluşması ise iskenderundaki küçük kervan-bahar-deniz restoran-saray lokantası kafi......ammma konu kaçamaksa,sevgiliyle buluşmaksa ve nostalji yaşamaksa,Karaağaç restorandan başlayın,şirinyer,Karaağaç sahil restoran,nergizlik doğayla içiçe küçük restoran,soğukoluk kınalıtepe muhtar uğurun yeri,arsuz deniz manzaralı küçük sahil restoranlar bu işe odaklanmak için ve kaçamak buluşmalar için birebir...yani amaç yemek yemek mi,karın doyurmakmı,sevgiliyle kaçamakmı,arkadaşınla buluşmamı,aileyle güzel bir haftasonu yemek yemekmi..yani hande hanım önce ne için restoran ve yemek yeme yeri aranıyor onu belirtirlerse herkes o ihtiyaca göre yer ve mekan belirler....yani nebze göre şerbet misali..ha burda istanbulda deseniz benim öyle bir mekan yer sorunum yok heryer nostalji...KOSOVALI...

+Quote Post
KOSOVALI
mesaj 26-08-2008 - 12:20
İleti #30

İstanbulun değil Türkiye'de tüm Avrupa'da eşi benzeri yok...heryer nostalji.........KOSOVALI....

iskenderunda hangi ortamlarda yemek yemek için restoranlar aranıyorsa o isteğe göre iskenderunda çok mükemmel yerler var..çorbacıda var..dönercide var...nostalji yaşayacak yerde var......Sen derdini söyle o derdine göre restoran bulunur.......KOSOVALI.....

+Quote Post
hande hastürk
mesaj 02-09-2008 - 19:51
İleti #31

Üye No: 3,347
isim: hande
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: barbaros lisesi 2000

iskenderunlular slm duyduguma göre saray lokantası ramazan boyunca iftar yemegi sunuyomuş vallahi o müthiş çorbası ve yemeklerini tatmak için hiç zaman kaybetmeyin bence adresi veriom :inönü mah uğur mumcu cad. no:154\a karaağaç\iskenderun mehmet memo

+Quote Post
KOSOVALI
mesaj 03-09-2008 - 22:24
İleti #32

QUOTE(KOSOVALI @ 24-08-2008 - 14:07 ) *
Günlük damak lezzeti ise ve amaç sadece karın doyurmak ve yemek yiyip kalkmaksa iskenderun içindeki dönerciler yeter..1-2 saatlik sohbet ortamı,iş görüşmesi,arkadaş buluşması ise iskenderundaki küçük kervan-bahar-deniz restoran-saray lokantası kafi......ammma konu kaçamaksa,sevgiliyle buluşmaksa ve nostalji yaşamaksa,Karaağaç restorandan başlayın,şirinyer,Karaağaç sahil restoran,nergizlik doğayla içiçe küçük restoran,soğukoluk kınalıtepe muhtar uğurun yeri,arsuz deniz manzaralı küçük sahil restoranlar bu işe odaklanmak için ve kaçamak buluşmalar için birebir...yani amaç yemek yemek mi,karın doyurmakmı,sevgiliyle kaçamakmı,arkadaşınla buluşmamı,aileyle güzel bir haftasonu yemek yemekmi..yani hande hanım önce ne için restoran ve yemek yeme yeri aranıyor onu belirtirlerse herkes o ihtiyaca göre yer ve mekan belirler....yani nebze göre şerbet misali..ha burda istanbulda deseniz benim öyle bir mekan yer sorunum yok heryer nostalji...KOSOVALI...

İster saray lokantası..ister sahil restoran..ister iskenderun içinde tavuk dönerciler..ne amaçla yemek yeri aranıyorsa..yani orada ne anlatılacak-yaşanacaksa ona göre mekan-restoran aranmalıdır....KOSOVALI...

+Quote Post
miracle77
mesaj 04-09-2008 - 19:10
İleti #33

Üye No: 3,768
isim: alev

karaağaç restaurant diye biyer varmış iskenderunda telefon numarasını bilen varmı acaba?

+Quote Post
dentali
mesaj 04-09-2008 - 19:31
İleti #34

Grup: FoRuM YöNeTiCiSi
Nereden: iskenderun
Üye No: 1,310
isim: Ali
meslek: xxxx
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: ....

QUOTE(miracle77 @ 04-09-2008 - 19:10 ) *
karaağaç restaurant diye biyer varmış iskenderunda telefon numarasını bilen varmı acaba?

selam, bu numarayı dener misin
6184174

+Quote Post
unallokantası
mesaj 10-05-2009 - 21:55
İleti #35

Nereden: belen
Üye No: 4,598
isim: isa

QUOTE(güller @ 25-02-2007 - 19:11 ) *
evet bahar, küçük kervan belende ünal lokantası yeripekgüzeldegil ama KEBABI VE MASAYA GETİRDİKLERİ YEŞİLLİKLERLERİ,[b][font=Arial][font=Arial Black]SALATASI SOGAN PİŞMİŞ ACİLI ACISIZ SOGANI BELEN TAVASI VEDE YANINDA SICAK SUSAMLI EKMEGİ BİR HARİKA SÜPERSÜPER....... KISACASI LEZZETTEN YANAYSANIZ GİDİN YİYİN DERİM

TEŞEKKÜR EDİYORUZ ÜNAL LOKANTASI www.unallokantasi.azbuz.com

+Quote Post
-turgay-
mesaj 05-01-2011 - 03:04
İleti #36

misafir

QUOTE(kardelen @ 17-11-2006 - 00:53 ) *
kanatlı dönerin yerini kimse tutamaz,dönere ekmek içi ekliyor galiba

şirinyere alternatif arsuz da balık restaurantı var

kanatlı dönerin sahibi benim dedem di orayı almadan önce site sinemasının onünde ufak bi arabayla satış yapardı hatta döneri iskenderuna ilk getirende kendisi günümüzdeki insanlarda eskiyi biliyor ve o lezzetin o dönerin üstüne döner tanımadıklarını sölüyolar

+Quote Post
-turgay-
mesaj 05-01-2011 - 03:07
İleti #37

misafir

QUOTE(emrex @ 04-11-2007 - 14:30 ) *
cnm arkadaşlarım öncelikle hepinizi beliyorum ben ordan çok döner yedim mükemmmeldir oranın döneri bide ustası war aytaç usta sıcaktan dolayı biraz gergindir..birde habib abimiz war mükemmbel bir insandır..gelen müşterileri espirileri ile bayıltır hele bide patronları wardır omer ve halıl aygan doğrusu bu tadı tatmak için yurt dışından bile insanlar gelio yeni şubemiz adanada açılıo seyhan belediye başkanı açılışı yapacaKtır hepinizi beklerim iskenderunda belediyenin karşısındadır

Evet ömer abiyle halil abiyi tanıyorum efes döneri işletyolar bide eniştem vaar ciğerci sami onu bilirmisiniz

+Quote Post
-turgay-
mesaj 05-01-2011 - 03:11
İleti #38

misafir

QUOTE(Ezogelincorbasi @ 31-10-2007 - 16:09 ) *
Efes Döner Salonunun yeri tam olarak nerede arkadaslar.. Herkes cok övüyor ama ben bir türlü bulamadım yerini..

efes dönerin yeri sahilde site sinemasının yan tarafı bütün dönerciler orda zaten

+Quote Post
osman-1959
mesaj 23-01-2011 - 11:46
İleti #39

misafir

sahil restauranta gitmek lazım gerçekten bütün yemekleri muhteşem balığıyla balık buğlamasıyla şaraplı mantarlı bonfilesi ile tam denize sıfır yemek yerken deniz dalgarı tam ayaklarınızın altıdan geçiyor. mutlaka deneyin

+Quote Post
Guest
mesaj 31-03-2011 - 18:24
İleti #40

misafir

belende koca yusuf restaurant. özellikle belen tavasını süper yapıyorlar arkadaşlar. tavsiye ederim.

+Quote Post
-yusuf-
mesaj 06-06-2011 - 10:59
İleti #41

misafir

karaağaçtaki geniş yol üzerinde plaja ulaşmadan istasyon var, orası da fena değil

+Quote Post
RAMCO
mesaj 14-09-2011 - 13:02
İleti #42

misafir

QUOTE(hkn @ 16-11-2006 - 13:28 ) *
iskenderunda balık yemek istiyorsanız kesinlikle şirinyer restaurant ta yemelisiniz..deniz ürünleri üzrerine bir numara.ayrıca kalamar ve karides burada ayrı bir lezzet...atatürk bulvarında ki saray lokantasını da unutmamak gerekir...kırmızı et ve tavuk için en iyi seçim karaağaç restaurant tır bence...

BAŞKA KALDI MI Kİ ARKADAŞIM HEPSİNİ SÖYLEDİN smile.gif

+Quote Post

2 Sayfa V  < 1 2
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 19-08-2017 - 08:40