iskenderun forum

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

İSKENDERUN'UN GÜNCEL FOTOĞRAFLARINI FACEBOOK SAYFAMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. https://www.facebook.com/iskenderunforum.com
  İskenderun Resimleri      İskenderun Genel& Sorunlar& Öneriler     İskenderun kültür,turizm

Reply to this topicStart new topic
> Otel Önerisi
aspergillus
mesaj 10-07-2009 - 12:10
İleti #1

Grup: üye
Üye No: 1,152
isim: cahit

Ağustos ayında İskenderunda olacağım ve o ara 3 turist misafirim olacak. Samandağ,Çevlik bölgesinde kalabilceğimiz bir otel önerisi olan varmı? Ben daha önce hiç gitmedim o tarafa sahil plaj nasıl,yemek yiyecek güzel yerler var mı?Teşekürler.
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 10-07-2009 - 12:10
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
aspergillus
mesaj 18-07-2009 - 18:55
İleti #2

Arkadaşlar kimsenin bilgisi yok sanırım:)

+Quote Post
meri_temas47
mesaj 19-07-2009 - 08:41
İleti #3

Grup: aktif üye
Üye No: 4,318
isim: meri_temas47
meslek: ektnsy

QUOTE(aspergillus @ 18-07-2009 - 18:55 ) *
Arkadaşlar kimsenin bilgisi yok sanırım:)

Samandağ da Barakan oteli var.Çevlikte ise Beyaz ve Almina otelleri var
Sahili güzel değil yemekler ve meze çeşitleri çok güzel tabiki güzel gezilecek
yerler var harbiye,st sımeon manastırı,tutis tüneli,st pıerre kilisesi,tekne turu
var karamağaraya mozaik müzesi var antakya merkezde ama bir rehber eşliğinde
gezerseniz sizi daha rahat ve güzel bir şekilde gezdirir diye düşünüyorum şimdiden
size iyi tatiller diliyorum

+Quote Post
aspergillus
mesaj 19-07-2009 - 19:39
İleti #4

Teşekkürler cvp için. İskenderunu,arsuzu bilirim. Misafirlerim daha sakin bir deniz kenarı oteli tercih edecek kişiler o yüzden çevliği sordum orada deniz ve plaj güzel değil yani:( Yazık çok büyük bir plaj var sanırım. Peki böyle orman içinde yaylalarda(güzelyayla v.s) kalınabilcek küçük otel tarzı yerler var mı?

+Quote Post
meri_temas47
mesaj 19-07-2009 - 20:29
İleti #5

Grup: aktif üye
Üye No: 4,318
isim: meri_temas47
meslek: ektnsy

QUOTE(aspergillus @ 19-07-2009 - 19:39 ) *
Teşekkürler cvp için. İskenderunu,arsuzu bilirim. Misafirlerim daha sakin bir deniz kenarı oteli tercih edecek kişiler o yüzden çevliği sordum orada deniz ve plaj güzel değil yani:( Yazık çok büyük bir plaj var sanırım. Peki böyle orman içinde yaylalarda(güzelyayla v.s) kalınabilcek küçük otel tarzı yerler var mı?

sahilini ben sevmiyorum antakyada bir çok kişide sevmez.sahil geniş ama çok kirli denizi çok dalgalı
ve denizden çalınan kumlar sayesinde denizin içi delik beş metre açılamazsınız emre aydın git
klibini çevlik sahilinde çekti izlediyseniz orda sahil herzaman ki gibi kirliydi ve ben o zaman yetkililer çok kızmıştım klip çekilecek en azından sahil temizlenebilirdi diye velhasıl kelam batıayaz var beğenirsiniz Temiz havası, kaynak suları, dogal güzellıklerının yanında kültürel anlamda da zengin eserlere sahip bir
yayla köyüdür. Eski bir Ermeni kilisesi, cami avlusunda 1000 yıllık bır çınar agacı ve eski ermeni yapıları
bulunmaktadır.yemekleri çok güzel ve meşhurdur.
http://www.hotelhamamat.com/default.asp buda hamamat otel
http://www.antakyaottomanpalace.com/ burasıda bir harika sayın başbakanımız bile seçim sonrası tatilini
burada geçirdi sana ancak bu kadar yardımcı olabilirim inşallah misafirlerini en iyi şekilde ağırlar ve bu
memleketimizin güzelliklerini beraber paylaşırsınız sevgi saygı ve muhabbetle kalın

+Quote Post
aspergillus
mesaj 21-07-2009 - 12:29
İleti #6

Teşekkürler. Çevlik sahilinin bu kadar kötü durumda olması üzücü. Bahsettiğiniz yayla köyü güzel görünüyor. Sanırım deniz kenarı için Arsuz yolunu ve ya Antakya merkezde kalıp bu yaylaya gitmek güzel olabilir.

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 kullanıcı bu başlığı okuyor (2 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 19-08-2017 - 21:29