iskenderun forum

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

İSKENDERUN'UN GÜNCEL FOTOĞRAFLARINI FACEBOOK SAYFAMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. https://www.facebook.com/iskenderunforum.com
  İskenderun Resimleri      İskenderun Genel& Sorunlar& Öneriler     İskenderun kültür,turizm

Reply to this topicStart new topic
> Ko Cuce, Knight Online Pvp Server
-seobilisim-
mesaj 16-12-2019 - 18:30
İleti #1

misafir

Merhaba, birçok kişi benim gibi yıllardır ilk günkü gibi heyecanla oynanan KO nun sıkı takipçisidir. Birçok kişi severek oynasa da bazen kalitesiz kapanan hile dolu server’larda vakit kaybı yaşamıştır. Ama artık vakit kaybı yaşamayacağım bir server keşfettim kalitesi, user sayısı, yönetimi ve daha birçok özelliğiyle dikkatimi çeken ve ko cuce de bulup oynamaya başladığım server’ı sizlerle paylaşacağım. Öncelikle server’da hile yok bug yok yönetim kadrosu 7-24 online olduğu için en ufak bir bug hile vb. durumda anti chat’ i hemen güncelliyorlar böylece emek kaybı olmuyor. Ayrıca oyun esnasında hoşuma giden diğer bir yanı da tam 2 haftadır 1 kere bile oyunda lag yaşamadım sunucuları ve verdikleri hizmet çok iyi. Knight online pvp server’ lar arasında kısa zaman yükselen LogosWar user sayısı da baya yüksek oyundan keyif alacak derecede fazla smile.gif bazen 1 pt ile peşimizden ırk koşturduğumuz çok oldu bu usko tarzı pk server de. Ayrıca gün içinde her şey düzen içinde event saatleri filan sürekli oyunu aktif tutuyor. Ayrıca server’ da diğer server’ lar gibi edit satışı yok. Sadece usko’ da olan scler var onları da kredi kartıyla veya havaleyle çok rahat bir şekilde temin edebiliyorsunuz. Ayrıca oyunun panelinde 7-24 hizmet veren canlı destek hattı mevcut istediğim zaman iletişime geçiyorum. Bütün job’ lar eşit ben genelde warrior ve asas oynadım ama diğer tüm joblarla vs attım el beceresi olan ve oyunculuğu olan herkes server’ da tüm job’ ları kesebilir. Şimdi birazda oyunun özeliklerinden bahsedeyim sizlere. Açtığınız Job’ a göre verilen başlangıç itemleri. +8 Weapon +9 Chitin Arrmor +0 Genel Takılar +0 Iron set bu eşyalarla oyuna başlıyorsunuz. Sonrasında pk attıkca char’ ınıza Her kill’ de 1,5 milyon Noah Gelecektir. Her 5 Kill’ de 1 adet Silvery Gem (Gümüş) kazanırsınız. Silver Gemden +5 Uniq Eşyalar ve +0 master takıları takı upgrade Scroll, Rebirth Upgrade Scroll gibi item’ ler düşmektedir. Yani oyun sizlere Pk atarak zamanla ilerleyip upgrade yapma imkânı sunuyor. Ayrıca CZ' de Boss’ lardan çeşitli takılar itemler düşmekte. Eventlerden Fragment Of Avarice ile mavi kutu tarzı ödüllerde kazanırsınız. Bunları da kırarak çeşitli eşyalar item’ ler ede edersiniz. Ben keyif alacağınıza %100 Eminim. Gelelim bu güzel server’ ın giriş bilgilerine altta sizlerle paylaşıyorum oyunda görüşmek dileklerimle smile.gif
IP: login.logoswar.com Panel: Knight Online Pvp Server
Ko Cuce Server Tanıtımı
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 16-12-2019 - 18:30
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Go to the top of the page

Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
4 kullanıcı bu başlığı okuyor (4 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 21-01-2020 - 08:30