iskenderun forum

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

İSKENDERUN'UN GÜNCEL FOTOĞRAFLARINI FACEBOOK SAYFAMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. https://www.facebook.com/iskenderunforum.com
  İskenderun Resimleri      İskenderun Genel& Sorunlar& Öneriler     İskenderun kültür,turizm

Reply to this topicStart new topic
> İskenderun Hayvan Barınağı
heliontattoo
mesaj 23-07-2009 - 12:03
İleti #1

Grup: üye
Nereden: iskenderun
Üye No: 292
isim: Ayhan Yerden
meslek: tattoo

selamlar herkese,
az önce tesadüfte olsa iskenderun hayvan barınağına uğradım, ülkemizde bir çok hayvan barınağı gördüm ama abartısız en bakımlı ve en temiz barınağa sahibiz bu yüzden dirki başta veteriner hekim Bülent Özkaya'ya ve diğer barınak personeline gerçekten teşekkür ederim ellerinize sağlık...
bize düşen nedir sorusunu hemen yanıtlayayım, her hayvan barınağında olduğu gibi barınağımızdada genelde yaşlı, hasta ve yaralı hayvanlar bulunmakta ve inanın hepsi birer küçük çocuk gibi sevgiye muhtaçlar,
neler yapabilirsiniz
-öncelikle evinizde bulunan kullanmadığınız ilaçları toplayıp barınağa bırakabilirsiniz (özellikle antibiyotik, vitamin ve yara merhemleri vs)
-yiyecek yardımında bulunabilirsiniz
- en güzeli ise gidip kafeslerden içeri elinizi korkmadan uzatıp elinizi sevgiyle yalayan köpeklerin keyfini alabilirsiniz...
Bence gidin dünyayı kendi dışımızdaki varlıklara nasıl dar ediyoruz bir görün ve sevin....
iletişim için
barınak veterineri Bülent Özkaya
0326 6145069
0532 664 61 32
email: vethekim2001@yahoo.com
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 23-07-2009 - 12:03
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
loft
mesaj 31-07-2009 - 12:03
İleti #2

Üye No: 3,326
isim: cNk
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: barbaros

QUOTE(heliontattoo @ 23-07-2009 - 12:03 ) *
selamlar herkese,
az önce tesadüfte olsa iskenderun hayvan barınağına uğradım, ülkemizde bir çok hayvan barınağı gördüm ama abartısız en bakımlı ve en temiz barınağa sahibiz bu yüzden dirki başta veteriner hekim Bülent Özkaya'ya ve diğer barınak personeline gerçekten teşekkür ederim ellerinize sağlık...
bize düşen nedir sorusunu hemen yanıtlayayım, her hayvan barınağında olduğu gibi barınağımızdada genelde yaşlı, hasta ve yaralı hayvanlar bulunmakta ve inanın hepsi birer küçük çocuk gibi sevgiye muhtaçlar,
neler yapabilirsiniz
-öncelikle evinizde bulunan kullanmadığınız ilaçları toplayıp barınağa bırakabilirsiniz (özellikle antibiyotik, vitamin ve yara merhemleri vs)
- en güzeli ise gidip kafeslerden içeri elinizi korkmadan uzatıp elinizi sevgiyle yalayan köpeklerin keyfini alabilirsiniz...
Bence gidin dünyayı kendi dışımızdaki varlıklara nasıl dar ediyoruz bir görün ve sevin....
iletişim için
barınak veterineri Bülent Özkaya
0326 6145069
0532 664 61 32
email: vethekim2001@yahoo.com

adresini yazabilirmisn

+Quote Post
Bülent44
mesaj 22-11-2016 - 13:43
İleti #3

Üye No: 8,448
meslek: Veteriner Hekim

QUOTE(heliontattoo @ 23-07-2009 - 12:03 ) *
selamlar herkese,
neler yapabilirsiniz
iletişim için

0326 6145069

Veteriner Hekim Bülent ÖZKAYA artık İskenderun Hayvan barınağında çalışmamaktadır. Lütfen aramayınız.

Bu ileti Bülent44 tarafından 22-11-2016 - 13:46 yeniden düzenlenmiştir.

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 17-10-2017 - 08:51