iskenderun forum

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

İSKENDERUN'UN GÜNCEL FOTOĞRAFLARINI FACEBOOK SAYFAMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. https://www.facebook.com/iskenderunforum.com
  İskenderun Resimleri      İskenderun Genel& Sorunlar& Öneriler     İskenderun kültür,turizm

Reply to this topicStart new topic
> samandağda alevilere yapılan fişleme olayı
arsuz_
mesaj 06-06-2010 - 18:16
İleti #1

Grup: FoRuM YöNeTiCiSi
Üye No: 3,549
isim: arsuz_

Bazılarınız biliyodur bazılarınız bilmiyodur; Samandağ ilçe kaymakamı pek sevgili sunni yurttaşım Tahsin kurtbeyoglu'nun

Milli istihbarat daire başkanlığına Samandağdaki alevileri fişleyen bir rapor göndermesi olayını öncelikle saygıyla karşılamaya çalışıyorum.

sevgili sunni yurttaşım Tahsin Kurtbeyoglu;

1-Öncelikle Samandağdaki aleviler Bu ülkeye fişlenmelerini gerektirecek hiç bir hareket yapmamış ülkesine milletine her zaman bağlı olmuş bir toplumdur.

2-Samandağdaki alevi yurttaşlar ''dinsizdir oruc tutmaz namaz kılmaz'' diyerek sizi attığınız çamuru temizlemeye davet etmiyorum.Çünkü siz pek sevgili sunni yurttaşımsınız..

benim nüfus cüzdanıma bakarsan ''dini : islam'' yazan kısmı görürsün..Hani bana inanmıyorsan Türkiye cumhuriyeti'ne inan..

3- Sen 2285 kişinin kırmızı bültenlere kaydedilip fişlenmesine zahmet etmeyedur; Samandağ çarşı nın ortasında bir masa kurup ''kim aleviyse

gelsin ismini soyismini yazsın'' deseydin bu insanlar yine gram endişe duymadan gelir isimlerini yazarlardı.Boşuna şatafatlarla uğraşmışsın kendini çok yoran sevgili sunni yurttaşım Tahsin bey.

4- Samandağdaki alevilerin memur olmalarını,askeri liselere gitmelerini, zengin kesimin fişlenerek yağmalanması için uğraşmaya devam etmeniz yakışmış.Elinden geleni ardına koyma.

Askeri liseye gidip asker olup hakkaride şırnakta komando olan Alevi yurttaşlarımın ''Senin, evinde rahatça uyumanı sağladıkları için'' tuttukları nöbetler haram olsun sevgili sunni yurttaşım tahsin bey.

5-Bu raporu göndererek Yargılanmalarını sağladığın ''sakallı'' ŞIH'larımızı '' bu devlet için tehlike'' olarak görmen tüm bu yaptıklarından sonra Doğru bir düşünce olmuş sevgili sunni yurttaşım Tahsin Kurtbeyoglu.

Saygılar alevi yurttaşlarım ve sunni yurttaşlarım

Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 06-06-2010 - 18:16
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Go to the top of the page

Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 22-08-2017 - 04:48