alışveriş merkezleri, önerileri, tüketici şikayetleri

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

Reply to this topicStart new topic
> arca kuru temizleme, kuru temizlemeye verdiğin elbiseyi unutur 1 yıl saonra hatırlarsan:)))
misafir
mesaj 15-07-2010 - 14:34
İleti #1

Grup: üye
Üye No: 2,784
isim: misafir

ARCA KURU TEMİZLEMEYE BİR YIL ÖNCE VERDİĞİM ELBİSE,YAZLIK DÜĞÜNLER smile.gif)) ORTAYA ÇIKINCA HATIRIMA GELDİİİ...
ACEP ELBİSEM NE OLDU..
BİR YIL SONRA SORDUM ARCA KURU TEMİZLEMEYE ELBİSEM HALEN ORADAMI DİYE?
VEEE
5 DK. İÇİNDE ELİME VERDİLER .İNANAMIYORUM.BİR YIL GEÇTİ ARADAN
GÜVENİLİR OLMAK BU OLSA GEREK.
TEŞEKKÜR VE TAKDİR EDİYORUM.
SAYGILAR....

BU ARADA KOCAMAN SANAL ALEMDE BİR TELEFON NUMARALARI BİLE YOK BELKİ İHTİYACINIZ OLUR
03266146661-3266146662
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 15-07-2010 - 14:34
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
berna gülersoy
mesaj 10-06-2013 - 17:42
İleti #2

misafir

QUOTE(misafir @ 15-07-2010 - 14:34 ) *
ARCA KURU TEMİZLEMEYE BİR YIL ÖNCE VERDİĞİM ELBİSE,YAZLIK DÜĞÜNLER smile.gif)) ORTAYA ÇIKINCA HATIRIMA GELDİİİ...
ACEP ELBİSEM NE OLDU..
BİR YIL SONRA SORDUM ARCA KURU TEMİZLEMEYE ELBİSEM HALEN ORADAMI DİYE?
VEEE
5 DK. İÇİNDE ELİME VERDİLER .İNANAMIYORUM.BİR YIL GEÇTİ ARADAN
GÜVENİLİR OLMAK BU OLSA GEREK.
TEŞEKKÜR VE TAKDİR EDİYORUM.
SAYGILAR....

BU ARADA KOCAMAN SANAL ALEMDE BİR TELEFON NUMARALARI BİLE YOK BELKİ İHTİYACINIZ OLUR
03266146661-3266146662

BENCE O SİZİN ŞANSINIZA OLMUŞ DAHA 1 KEZ GİYDİĞİM KABANIMI VERDİM BANA ÜRÜNÜMÜ 2 BEDEN KÜÇÜLMÜŞ BEYAZ KABANIMI GRİ HALDE TESLİM ETTİLER VE ÜSTÜNE ÜSTLÜK ÇALIŞANLARINDA SAYGISIZ TAVIRLARI İLE KARŞI KARŞIYA KALDIM ÜRÜNÜMÜN İLK YIKANMASI OLDUĞU İÇİN OLMUŞ PARDON AMA NEDEN ÜRÜNÜ YIKAMADAN BENİ UYARMIYORSUN SİZİN ÜRÜNÜZ DEFORME OLABİLİR DİYE SAKIN AMA SAKIN GİTMEYİN KANMAYIN DERİM MÜŞTERİ MEMLUNİYETİ SIFIR (0)

+Quote Post
ÖMER LÜTFİ TIĞ
mesaj 27-12-2013 - 22:47
İleti #3

misafir

BENCE DE ŞANSINIZA OLMUŞ YADA BU YORUMU ARCA KURU TEMİZLEME KENDİSİ YAZMIŞ, BENİMDE PANTOLONUMU KAYIP ETTİLER YAKLAŞIK 1 AYDIR PANTOLONUM KAYIP VE YANLIŞLIKLA VERMİŞ OLDUĞUMUZ MÜŞTERİ GERİ GETİRİR DİYE BEKLETİYORLAR. EN SON BUGÜN YANİ 27.12.2013 TARİHİNDE BANA TEKLİF ETTİKLERİ ŞEY MÜŞTERİLERİN UNUTTUĞU PANTOLONLARDAN BEDENİ SİZE UYGUN OLANLARDAN BİRİNİ VERELİM OLDU. BU YORUMDAN SONRA COK BEKLEMENİN FAYDALI OLACAĞINI DÜŞÜNMÜYORUM TÜKETİCİ HAKEM HEYETİNE BAŞVURACAĞIM. ÇEVREMDE BULUNAN HERKESE DE ARCA KURU TEMİZLEMENİN NE YAPTIĞINI HER SEFERİNDE PAYLAŞACAĞIM. BİRDE İNTERNET SİTELERİNDE PAYLAŞTIKLARI AMAÇLARINI AYNEN KOPYALA YAPIŞTIR YAZIYORUM ARCA KURU TEMİZLEMENİN ;

Amacımız; ‘farkı farkedebilenlerin tercihi’ olmaktır.
Yazılana, söylenene değil yapılana bakınız ,işimizi iyi ve doğru yapıyoruz.
Sıradan yada sıradışı olmak bu tercih kişiye özeldir. Biz diyoruz ki ; sıradan hizmet veren çok ama sıradışı olmak için birçok özelliğin birarada olması yanında tecrübe ve özveri bunlardan en önemlileridir.
Kısaca felsefemiz; memnun edebileceğimiz kadar müşteri….
Günümüzde daha çok kazanma,daha çok müşteri edinme ve daha çok parça adetine ulaşma gibi nedenlerle kaliteli hizmet standartlarında ciddi sorunlar yaşanmaktadır. Bizim için asıl amaç yukarıdaki saydıklarımız değil, öncelikle bireysel müşteri memnuniyetinin yanısıra, her ürüne göre özel temizleme ve ütüleme tekniklerinin kusursuz uygulanmasıdır.
Bizim övünç kaynağımız; şube çokluğumuz yada çok parça adetine ulaşmamız değil, müşterilerimizin memnuniyeti ve memnun olan müşterilerimizin bizi dostlarına tavsiye etmesidir.

FARKI FARK ETTIK ARTIK ARCA KURU TEMIZLEMEYE GITMIYORUZ VE CEVREMDEKI HERKESIDE UYARIYORUM. HEM KIBARLIKTAN UZAK HEM KABADAYI VARİ KORKU SALMAYA ÇALIŞIYORLAR...

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 21-09-2017 - 20:50