alışveriş merkezleri, önerileri, tüketici şikayetleri

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

Reply to this topicStart new topic
> primemal deki giyim mağazaları hakkındaki yorumlarınız? tercih ettikleriniz?
iskenderunforum
mesaj 13-11-2010 - 13:27
İleti #1

Grup: AdMiN
Nereden: İskenderun
Üye No: 1
isim: iskenderunforum

Colin's ,
Collezione ,
Defacto ,
Journey ,
Lcw ,
Levi's ,
Little Big ,
Loft ,
Mavi Jeans ,
Moda Di Centone ,
Reva&Ro ,
Rodi ,
Tifany,
Cashmere,
Chima,
Herry
Adidas,
Nike,
Puma

hangi giyim mağazalarını tercih ediyorsunuz? mağazalar hakkındaki yorumlarınız neler?
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 13-11-2010 - 13:27
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
misafir
mesaj 02-12-2010 - 22:46
İleti #2

Grup: üye
Üye No: 2,784
isim: misafir

defacto, collezione ürünleri güzeldir tavsiye ederim. colinsin kotları güzeldir. rodi lcwaikiki bence işe yaramaz.

+Quote Post
-bistroman-
mesaj 31-01-2011 - 11:35
İleti #3

misafir

QUOTE(misafir @ 02-12-2010 - 22:46 ) *
defacto, collezione ürünleri güzeldir tavsiye ederim. colinsin kotları güzeldir. rodi lcwaikiki bence işe yaramaz.

SAKIN DERİMODDAN BİRŞEY ALMAYIN ÜZÜLÜRSÜNÜZ, ÜRÜNLERİ EL BOYAMASI VE 1 YIL İÇİNDE ESKİR ALDIĞINIZ DERİ MONT.
DESA DAHA SAĞLAM VE ÜRÜNLERİ ORJİNAL.

WATSONS'DA DA eşi benzeri görülmemiş satıcı tiplemelerini bulabilirsiniz, resmen iticiler...

+Quote Post
bayj
mesaj 09-04-2011 - 17:24
İleti #4

misafir

QUOTE(bayj @ 09-04-2011 - 17:20 ) *
Arkadaşım komedimisin yoksa buranın yabancısı mı?? iskenderunlular site sinemasının tüm salonlarını dolduruyor birde adanadaki antakyadaki ek seanslara giriyorlar.Primemall yeni açıldığı için alışma süresi olur.Ayrıca saat kaçta gittin bilinmez ama kışın son dolmuş 22de yani en geç altı buçuk yedi seansına girilir.

livestaki kotlar kadar kalitelisini görmedim daha.Sahildeki adidas primemalldakinden çok daha yeni ürün getiriyor avmdeki çalışanlar oldukça laubaliler.Collezion pek kaliteli ürün getirmiyor fiyat olarak uygun okadar.Derimod tavsiyenize uyucam.Boyner çok iyi ama çok pahalı yanına bile yaklaşılmıyor.

+Quote Post
Guest
mesaj 09-04-2011 - 18:04
İleti #5

misafir

QUOTE(bayj @ 09-04-2011 - 17:24 ) *
livestaki kotlar kadar kalitelisini görmedim daha.Sahildeki adidas primemalldakinden çok daha yeni ürün getiriyor avmdeki çalışanlar oldukça laubaliler.Collezion pek kaliteli ürün getirmiyor fiyat olarak uygun okadar.Derimod tavsiyenize uyucam.Boyner çok iyi ama çok pahalı yanına bile yaklaşılmıyor.

lives ta çalışanlar bence iyiler. lives kot evet hakkene iyide. ben bir ara ykm den 501 kotu 149 tl ye aldım. iki yıkayıştan sonra yıprandı gibi göründü. primemaldeki lives tan aldım. çok daha kaliteli gibi gördündü.

defactoda kasada duran çocuğun davranışları çok itici geldi. bir ürünü değiştirecektim çocuk tavır alır gibi benden aldığı ürünü elimden aldığı gibi attı. kısa boylu uyuz birçocuk. bölelerini neden mağazalarda çalıştırırlar anlamam.

mavi jeans çok tuhaf yer. mağazaya girdik herkes üzerimize atıldı ürün satmak için. çok itici oluyorlar bu şekilde. bırakın insanlar rahat gezsin. bir şey sorduklarında gelirsiniz yanlarına. iskenderunda meşhur müşteriyi rahatsız etme satıcılığını marka olduklrı halde üzerlerinden atamamışlar.

loft başka bir alem. mağazaya giriyrsunuz bom boş... fazla ürünü yok.

colins tuhaf bir yer çok itici bir dekor. siyah renkler insanları içeri davet etmiyor. içindeki satıcılarlda laylaylom hepsi.

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 25-11-2017 - 06:43