alışveriş merkezleri, önerileri, tüketici şikayetleri

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

Reply to this topicStart new topic
> MESCİD
Misafir_misafir_*
mesaj 03-01-2011 - 13:20
İleti #1

misafir

- 15 GÜN ÖNCE İSTANBULDAN MİSAFİRLERİM GELDİ BENDE PRİMA MALL A GÖTÜRDÜM AMA MESCİD YOKTU BİZDE ORDAN AYRILDIK ÇÜNKÜ NAMAZ VAKTİ GEÇİYORDU. ASLINDA OTURUP YEMEK YİYECEKTİN ZAMAN GEÇİRECEKTİK AMA ÇIKMAK DURUMUNDA KALDIK. BİR VATANDAŞ OLARAK BU DURUM KONUSUNDA İSTANBUL VE ANKARA GİBİ ŞEHİRLERDE AVM LER VAR MESALE ANKAMALL DA VAR İSTANBULDA GEBZE DE DİAPORT DA DA VAR AMA BURDA YOK. BU KONUNUN İLGİLERİN DİKKATİNE SUNUYORUM.
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 03-01-2011 - 13:20
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
-kenan-
mesaj 03-01-2011 - 13:53
İleti #2

misafir

QUOTE(Misafir_misafir_* @ 03-01-2011 - 13:20 ) *
- 15 GÜN ÖNCE İSTANBULDAN MİSAFİRLERİM GELDİ BENDE PRİMA MALL A GÖTÜRDÜM AMA MESCİD YOKTU BİZDE ORDAN AYRILDIK ÇÜNKÜ NAMAZ VAKTİ GEÇİYORDU. ASLINDA OTURUP YEMEK YİYECEKTİN ZAMAN GEÇİRECEKTİK AMA ÇIKMAK DURUMUNDA KALDIK. BİR VATANDAŞ OLARAK BU DURUM KONUSUNDA İSTANBUL VE ANKARA GİBİ ŞEHİRLERDE AVM LER VAR MESALE ANKAMALL DA VAR İSTANBULDA GEBZE DE DİAPORT DA DA VAR AMA BURDA YOK. BU KONUNUN İLGİLERİN DİKKATİNE SUNUYORUM.

kadeş bunlar gavur düşünememişler smile.gif)) adamlar bir dükkanı kiralarken binlerce dolara kiralıyorlar mescide yer demek kira gelirlerinin azalması demek smile.gif

+Quote Post
-misafir-
mesaj 16-01-2011 - 21:32
İleti #3

misafir

[quote name='Misafir_misafir_*' date='03-01-2011 - 13:20 ' post='43590']

[/quotMEMLEKETİN HER YERİ CAMİİ DOLU GİDİB BİR CAMİYE ORADA NAMAZ KILIN TÜRKÜYEDE İRANDAN FAZLA CAMİİ VAR İSTERSENİZ AGABEYLERİNİZE SÖYLEYİN HER MAHALLEYEDE BİR CAMİ YAPTIRSINLAR,BÜTÜN TÜRKÜYENİN HER YARİNDE CAMİİ VAR AMA O CAMİİ OLAN YERLERDE DE OKUL EGİTİM YOK İŞTE CEHALETİN CAHİLLİGİN GERİ KALMIŞLIGIN BİR VERSİYONU SAHTEKARLAR BARİ YÜCE İSLAM DİNİNİ KULLANMAYIN PREMİALİN ÇOKTA UMURUNDA SENİN ORADA YEMEK YEMEN SEN YEMEDİN DİYE ŞİMDİ İFLAS EDERLER HEMEN PRİMİALİN ARKASINDA GÜZEL BİR CAMİ VAR İBADET EDECEKSEN BAHANE ARAMA GİT CAMİYE İBADETİNİ YAP YADA OTUR EVİNDE SABAH AKŞAM GÜNAHLARININ AFEDİLMESİ İÇİN DUA ET PRİMAİLDE SENİN GİBİLERİN İŞİ NE

+Quote Post
arsuz_
mesaj 16-01-2011 - 22:30
İleti #4

Grup: FoRuM YöNeTiCiSi
Üye No: 3,549
isim: arsuz_

misafir kardeş sen çok yaşa bize söz bırakmadın bunlar anlamaz avm yanında zaten bir camimiz var her oturduduğu yerde bir cami istiyorlar peki acaba o caminin hakkını veriyorlarmı yazık öyle yurttaşlarımız var malesef

+Quote Post
erkanin
mesaj 16-01-2011 - 23:07
İleti #5

Grup: FoRuM YöNeTiCiSi
Üye No: 2,544
isim: erkan
meslek: serbest meslek
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: iskenderun

bir yandan ya haklı diyorsun, koskoca bir mekanda tüm ihtiyaçlar düşünülmeli, sonuçta eş vakit kılınan bir namazda orda çalışanlar, iş sahipleri de ihtiyaç duyabilir. bunun için dışarı gitmelerine gerek yok.

öte yandan da bu çok sömürülüyor. oranın daimleri arasında gruplaşmalara neden olabilir. nmescide gidenler en kıl hareketlerini yapabilirler, imalı imalı arkadaşlarına hadi namaza gidelim mi derler sırıta sırıta. içlerinden. insanları dinleriyle değerlendirmeye sınıflandırmaya başlarlar. primemal içinde gruplşmalar oluşabilir. bir de abdeste alırken pantolonun altı kaldırılmış, ayakkabı tam giyilmemiş, işte abdestliyim belli ola ha. bu vaziyette lavabodan mescide gidenler bile olabilir. yok kardeş böyle kapalı yherlerde mescid iyi olur ama bizm gibi insanlara yaramaz. içimiz iyi değil bir kere. fesatız kardeşim.

+Quote Post
MİSAFİR
mesaj 16-01-2011 - 23:45
İleti #6

misafir

QUOTE(erkanin @ 16-01-2011 - 23:07 ) *
bir yandan ya haklı diyorsun, koskoca bir mekanda tüm ihtiyaçlar düşünülmeli, sonuçta eş vakit kılınan bir namazda orda çalışanlar, iş sahipleri de ihtiyaç duyabilir. bunun için dışarı gitmelerine gerek yok.

öte yandan da bu çok sömürülüyor. oranın daimleri arasında gruplaşmalara neden olabilir. nmescide gidenler en kıl hareketlerini yapabilirler, imalı imalı arkadaşlarına hadi namaza gidelim mi derler sırıta sırıta. içlerinden. insanları dinleriyle değerlendirmeye sınıflandırmaya başlarlar. primemal içinde gruplşmalar oluşabilir. bir de abdeste alırken pantolonun altı kaldırılmış, ayakkabı tam giyilmemiş, işte abdestliyim belli ola ha. bu vaziyette lavabodan mescide gidenler bile olabilir. yok kardeş böyle kapalı yherlerde mescid iyi olur ama bizm gibi insanlara yaramaz. içimiz iyi değil bir kere. fesatız kardeşim.

CANIM kardeşim ben işveren olsam asla namaz kılan adam yanımda çalıştırmam ( sakın yüce islam dinine karşı biri olarak görme aslında inançlı biriyim ) fakat bu gibi sahtekarlar patron işi 5 dakika geç bıraktırsa kıyamet koparırlar işe geç gelirler hergün namaz kılıyorum diye patronun zamanı çalarlar YÜCE DİNİMİZDE HIRSIZLIK hem günah hem suç hemde adiliktir bu tür insanlar gidip iş bitiminde nerde isterlerse ibadetlerini yapsınlar sanki patron için dua ediyorlar bence çalışırken patronun helalligini alsanda namaz kılmak HIRSIZLIKTIR .KURANI KERİMİ HEP EVİMİZİN İÇİNDE HEP BAŞIMIZDAN BÜYÜK YERDE TUTARIZ AMA ALIP OKUMAYIZ OKUSALAR anlarlar ÇALIŞMAK EN BÜYÜK İBADETDİR DİYE YAZAR TEK YAPACAGIMIZ ŞEY EGİTİM ,ÇALIŞMAK, ÇALIŞMAK, ÇALIŞMAK.

+Quote Post
-misafir-
mesaj 21-01-2011 - 21:01
İleti #7

misafir

QUOTE(MİSAFİR @ 16-01-2011 - 23:45 ) *
CANIM kardeşim ben işveren olsam asla namaz kılan adam yanımda çalıştırmam ( sakın yüce islam dinine karşı biri olarak görme aslında inançlı biriyim ) fakat bu gibi sahtekarlar patron işi 5 dakika geç bıraktırsa kıyamet koparırlar işe geç gelirler hergün namaz kılıyorum diye patronun zamanı çalarlar YÜCE DİNİMİZDE HIRSIZLIK hem günah hem suç hemde adiliktir bu tür insanlar gidip iş bitiminde nerde isterlerse ibadetlerini yapsınlar sanki patron için dua ediyorlar bence çalışırken patronun helalligini alsanda namaz kılmak HIRSIZLIKTIR .KURANI KERİMİ HEP EVİMİZİN İÇİNDE HEP BAŞIMIZDAN BÜYÜK YERDE TUTARIZ AMA ALIP OKUMAYIZ OKUSALAR anlarlar ÇALIŞMAK EN BÜYÜK İBADETDİR DİYE YAZAR TEK YAPACAGIMIZ ŞEY EGİTİM ,ÇALIŞMAK, ÇALIŞMAK, ÇALIŞMAK.

forum yöneticisi bu yazının yanında yazılmış başka yazılar vardı neden sildiniz

+Quote Post
admin
mesaj 22-01-2011 - 15:01
İleti #8

misafir

QUOTE(-misafir- @ 21-01-2011 - 20:01 ) *
forum yöneticisi bu yazının yanında yazılmış başka yazılar vardı neden sildiniz

hiç bir yazıyı silmedik.

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 22-09-2017 - 07:37