alışveriş merkezleri, önerileri, tüketici şikayetleri

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

Reply to this topicStart new topic
> GARANTİ TEMİZLİK
-mine-
mesaj 20-09-2011 - 23:12
İleti #1

misafir

GARANTİ TEMİZLİGE HALILARIMI VERDİM TEMİZ YIKASIN DİYE AMA ALAKASI YOK HALILARIM KİRİYLE GELDİ ÜSTÜNE BİDE SHAGGY HALIMIN KENARINI YAKMISLAR.HALIM GELSİN DİYEDE 3 AY BEKLEDİM ADINA ALDANMAYIN SAKIN HİÇ GARANTİ DEGİL ÜSTELİK HİÇ Bİ KOMSUMDA ARKADASIMDA MEMNUN KALMADI!!!!
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 20-09-2011 - 23:12
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
arsuz_
mesaj 21-09-2011 - 11:22
İleti #2

Grup: FoRuM YöNeTiCiSi
Üye No: 3,549
isim: arsuz_

QUOTE(-mine- @ 20-09-2011 - 23:12 ) *
GARANTİ TEMİZLİGE HALILARIMI VERDİM TEMİZ YIKASIN DİYE AMA ALAKASI YOK HALILARIM KİRİYLE GELDİ ÜSTÜNE BİDE SHAGGY HALIMIN KENARINI YAKMISLAR.HALIM GELSİN DİYEDE 3 AY BEKLEDİM ADINA ALDANMAYIN SAKIN HİÇ GARANTİ DEGİL ÜSTELİK HİÇ Bİ KOMSUMDA ARKADASIMDA MEMNUN KALMADI!!!!

kendileri kaybeder bence bakın şimdi kaç kişini haberi oldu

+Quote Post
.......
mesaj 22-09-2011 - 19:56
İleti #3

misafir

AYNEN KATILIYORUM KESİNLİKLE BENDE 1 GÜN ÇALIŞTIM KAÇTIM ÇÜNKÜ HER MÜŞTERİDEN ŞİKAYET DAYANILACAK GİBİ DEĞİL HİC UYGUN YERDEDE YIKANMIYOR KİMSEYİ KÖTÜLEMEK İSTEMEM AMA GÖRSÜNKİ HATALARINI DÜZLETSİNLER

+Quote Post
arsuz_
mesaj 23-09-2011 - 00:45
İleti #4

galiba daha düzelmemişler

+Quote Post
erkanin
mesaj 23-09-2011 - 00:53
İleti #5

Üye No: 2,544
isim: erkan
meslek: serbest meslek
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: iskenderun

iki şikayet mesajında da yazılış şekline bakıldığında aynı kişi olduğu çok belli. ikisi de büyükl harf. ikisinde de noktalama işaretleri klullanılmamış. bari klendinizi farklı gösterecekseniz oyununuzu iyi yapsaydınız. kötü niyetli bir karalama olduğu çok belli. bu şekilde bir şirketi karalayacaksanız adam gibi isminizi kimliğinizi de belirteceksiniz. sonuçta karadığınız yeri belirtiyorsunuz ama siz kendiniz belirsizsiniz.. böyle şikayet olmaz. kimliğinizi belirteceksiniz ki karaladığınız şirket sizi tanısın, sizden özür dilesin, şikayetinize yorum yapabilsin...

+Quote Post
arsuz_
mesaj 23-09-2011 - 12:21
İleti #6

bi dakka ya birinde müşteri birinde çalışan gerçektende yalan söylüyor kendisiyse ama iyi yakalmışsın

+Quote Post
Adalet
mesaj 23-09-2011 - 16:41
İleti #7

misafir

QUOTE(-mine- @ 20-09-2011 - 23:12 ) *

Salon halılarım açık renklerde olduğundan daha evvel verdiğim bir kaç firma iyi temizlemeden ve lekeli olarak bana teslimat yapınca, bir arkadaşımın memnun oluşu ve tavsiyesi üzerine halılarımı GARANTİ TEMİZLİĞE gönderdim. Sonucu bende merak ediyor, çok çok öncekilerden farklı gelmez bende firmanın işe göstermiş olduğu hassasiyeti öğrenmiş olurum diye düşündüm. Halılarım teslim etmeye geldiklerinde özellikle salon halılarımı açmalarını temizliklerine bakmak istediğimi söyledim. Elemanlar ikiletmeden hemen paketleri açtılar ve inanın ki tertemiz ve lekesiz bir sonucla karşılaştım. Ve 2 senedir GARANTİ TEMİZLİĞE halılarımı yıkatıyorum. Ve herkese tavsiye ederim.

Yukarıdaki şikayette merak ettiğim bir husus "shaggy halımın kenarını yakmışlar" cümlesindeki yakmak olayını anlayabilmişde değilim doğrusu!!
Halı temizliği su ve deterjanla yapılıyor biliyorum.

+Quote Post
GÜLERİM ŞİMDİ BUNA
mesaj 24-09-2011 - 13:59
İleti #8

misafir

ARKADAŞIM YAZILIŞ ŞEKLİMİZ AYNI MI? SANA İSTERSEN TEL NUMARAMI VEREM YÜZ YÜZE GÖRÜŞELİM BİLMEDİĞİN KONULARIN HAKKINDA YORUM YAPMA ÇÜNKÜ BENDE ÇALIŞTIM ORADA HERŞEYİ GÖRDÜM HERKES HATASINI DÜZELTSİN KİMSE ENAYİ DEĞİL MİLLETİN HAKKINI YEMEK ÖTEKİ TARAFTA ACISINI ÇEKER BUNLARI YAZAMDA BARİ KENDİLERİNİ DÜZELTSİNLER BENİM O HANFENDİYLE ALAKAM YOK TANIMAM TESADÜF GÖRDÜM BENDE HAKLI OLDUGUNU YAZDIM ANLADINMI ŞİMDİ....

+Quote Post
-mine-
mesaj 30-09-2011 - 11:02
İleti #9

misafir

Bay yada bayan her kimse kesnlkle tanımıyorum inanmak zorunda da degilsiniz sizin bu işyerinde vasıflı biyerde oldugunuz cok belli aslında Benim amacım işyerini karalamak degil kesinlikle böyle bi niyetimde yok.Yapılan haksızlıgı eger yasamasam ben nerden tanırım garanti temizligi neden karalayım ben sadece yapılan haksızlıgı dile getirdim.En azından ben magdur oldum benden sonraki insanlar magdur olmasın...

+Quote Post
arsuz_
mesaj 01-10-2011 - 07:37
İleti #10

wah ülkem wah millet halısını artık yıkamıyor tembelliğe bak birde hastalık çoğaldı derler haraket olmasa iş olmasa ne olacak sonumuz

+Quote Post
-mine-
mesaj 03-10-2011 - 15:32
İleti #11

misafir

sayın arsuz konumuz tembellik degil firma üzerine konusuyoruz kimsenin tembel yada calıskan olması sizi baglamaz kimseyide alakadar etmez..

+Quote Post
arsuz_
mesaj 04-10-2011 - 23:58
İleti #12

abow bana kızılmış ya

+Quote Post
-mine-
mesaj 05-10-2011 - 13:18
İleti #13

misafir

siz kimsiniz sayın arsuz sizi tanımıyorum sizde beni tanımıyorsunuz oyuzden tanımadıgım insanlara kızmam,kızmak kaile almaktır ben sizi kaile almıyorumki:)

+Quote Post
arsuz_
mesaj 05-10-2011 - 21:49
İleti #14

cevap yazıyımmı

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 21-09-2017 - 20:51