alışveriş merkezleri, önerileri, tüketici şikayetleri

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

Reply to this topicStart new topic
> Mavi Ay Kot satıcısı
Mehmet Cihan
mesaj 04-06-2007 - 11:41
İleti #1

misafir

1 ay önce iskenderun lisesinin arkasında ulucami cad.Mavi kot adlı işletmeden bir kot aldım kot 1 yıkanmadan sonra paça arası yırtıldı bende dogal olarak mavi ay kot merkezine götürdüm durumu anlattın yetkisi şahıs hiç oralı olmadı dediği bu kadar paraya bukadar kot çok doğru söylemiş 25 milyona kot alırsan sonuçuda bu yalnız içime sinmeyen yaklaşımı böyle esnaflat iskenderunumuza hiç yakışmıyor sakın ha oradan KOT almayın sonucuda benim gibi olur benden uyarması Bu şahıs esnaf olamaz burada da fazla tutunamaz birde ukala olarak istediğin yere şikayet et tavrı çok kaba idi
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 04-06-2007 - 11:41
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
kızılmaske
mesaj 04-06-2007 - 12:20
İleti #2

misafir

tüketici heyetine başvurun...memet bey...çözümlüyorlar...isterse bedava satsınlar...tüketici her zaman haklıdır...yanlız sizden kaynaklanan bir durum olmasın...

+Quote Post
nbaholu
mesaj 07-06-2007 - 08:49
İleti #3

Grup: üye
Üye No: 992
meslek: serbest
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: cumhuriyet lisesi

Mavi ay Kot merkezi kent duragının karşısındaki yer değilmi yanında da avea bayi var şayet ora ise bende kızıma bir kot aldım 25 ytl emekli biri için ideal fiyat benim kızımın kotuda 1 yıkamadan sonra deforme oldu ama ben eşime dedim ki işte ucuz etin yahnisi bu kadar olur ,ucuz mal alacak kadar zengin degilim diyen allah rahmet eylesin benim öğretmenim Ali Büyükbaşın bir sözüyle bitirmek istedim yazımı kısacası sen boşver cihan kardeşim bir daha ordan mal almazsın olur biter belkide fişini bile vermemiştir bana vermedi doğrusu bende istemedim

+Quote Post
M.Ali
mesaj 22-06-2007 - 11:02
İleti #4

misafir

ALINTI(nbaholu @ 07-06-2007, 08:49 ) *

Mavi ay Kot merkezi kent duragının karşısındaki yer değilmi yanında da avea bayi var şayet ora ise bende kızıma bir kot aldım 25 ytl emekli biri için ideal fiyat benim kızımın kotuda 1 yıkamadan sonra deforme oldu ama ben eşime dedim ki işte ucuz etin yahnisi bu kadar olur ,ucuz mal alacak kadar zengin degilim diyen allah rahmet eylesin benim öğretmenim Ali Büyükbaşın bir sözüyle bitirmek istedim yazımı kısacası sen boşver cihan kardeşim bir daha ordan mal almazsın olur biter belkide fişini bile vermemiştir bana vermedi doğrusu bende istemedim

Sayın Hocam ,
bende aynı terden kot aldım 1 hafta geçmeden kotun 3 tane dğgmesi koptu bende götürüp gösterdim bana dediği sen bunu makindada yıkatmışsın HAYDA yahu kotu neyde yıkatacagım eldemi yıkanacak benden 5 ytl ücret istediler 3 tane dügmeye size katılıyorum hocam 25 + 5 = 30 ytl ye geldi bana kot yine büyüklerimiz hep duğru söylerle yinede dogru ucuz etin yahnisi olmuyormuş aman ha buradan kot alırken bir daha düşünün

+Quote Post
qarizmakral
mesaj 03-07-2007 - 11:24
İleti #5

Grup: üye
Nereden: iskenderun
Üye No: 906
isim: Deniz

sevgili tüketiciler sizlere diyim 25 milyona aldıgınız tüm kotlar yan ürün nedeniyle saten bir yıkamada yada 1 hafta yiyimde dikişler sökülür yadar solar aynilayacağınız azlında en uygun kot 30 35 milyondan başlar
satın 25 20 milyon diye aa çok ucuz muş diye almayalım bizim türk halkı hepp yanılmakta
bakın sadece giyim de değil gıda ürünlerini çok ucuzdan satılanlar zmanı geçmiş sadece kapak yenilmekte yeniymiş görüntüsü veriliyorr

+Quote Post
Misafir_ahmet_*
mesaj 15-06-2008 - 13:42
İleti #6

misafir

senin dediğine katılıyorum.sana tavsiyem o fiyatlara KOTkolik diye bir firma mağaza açmaya başlamış ordan al hem orijinal ürün satıyor üstelik sorunlu ürünü ne zaman olsa geri alıyor.adresini sorarsan manisa bölgesinde açılmaya başladı belki sizin orayada gelirler.üstelikte adamlar tam esnaf ve kaliteli hizmet veriyorlar.

+Quote Post
jutenyam
mesaj 16-06-2008 - 09:22
İleti #7

Grup: FoRuM YöNeTiCiSi
Üye No: 1,436
isim: jutenyam
meslek: muhasebe
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: cumhuriyet-1997

QUOTE(qarizmakral @ 03-07-2007 - 11:24 ) *
sevgili tüketiciler sizlere diyim 25 milyona aldıgınız tüm kotlar yan ürün nedeniyle saten bir yıkamada yada 1 hafta yiyimde dikişler sökülür yadar solar aynilayacağınız azlında en uygun kot 30 35 milyondan başlar
satın 25 20 milyon diye aa çok ucuz muş diye almayalım bizim türk halkı hepp yanılmakta
bakın sadece giyim de değil gıda ürünlerini çok ucuzdan satılanlar zmanı geçmiş sadece kapak yenilmekte yeniymiş görüntüsü veriliyorr

QUOTE(Misafir_ahmet_* @ 15-06-2008 - 13:42 ) *
senin dediğine katılıyorum.sana tavsiyem o fiyatlara KOTkolik diye bir firma mağaza açmaya başlamış ordan al hem orijinal ürün satıyor üstelik sorunlu ürünü ne zaman olsa geri alıyor.adresini sorarsan manisa bölgesinde açılmaya başladı belki sizin orayada gelirler.üstelikte adamlar tam esnaf ve kaliteli hizmet veriyorlar.

sızlere katılmıyorum arkadaslar..ne demek ucuz dıye kötu cıkması normal..sehrın ıcınde bır magazadan bahsedıyoruz.ınsanların bır magdurıyetı söz konusu ve onu dıle getırıyorlar...haberı olmayanında haberı oluyor o magazanın tutumuyla ılgılı bu guzel bırsey...bır mal karsılıgı bedel öduyorlar ödenen bedelın karsılıgında memnunıyet beklemek cok normal...bu sebepten dolayı butur sıkayetlerde sıkıntılarmızı gıdermek yerıne nasıl olsa ucuz denınlen bır yaklasım ıcıne gırılmemelı dıye dusunuyorum...

+Quote Post
Misafir_özlem_*
mesaj 27-09-2008 - 20:39
İleti #8

misafir

arkadaşlar ben barKOT diye bir mağazdan 20 lira ya bir kot aldım.2 yıldır yıpratamadım.bence siz alacağınız ürünü ve kişiyi seçmelisiniz.ülkemizde herşey var.bu arada dediğim firmanın mağazası manisa-salihli ilçesindeydi.tşk

+Quote Post
barkot
mesaj 08-08-2011 - 20:30
İleti #9

misafir

QUOTE(Misafir_özlem_* @ 27-09-2008 - 20:39 ) *
arkadaşlar ben barKOT diye bir mağazdan 20 lira ya bir kot aldım.2 yıldır yıpratamadım.bence siz alacağınız ürünü ve kişiyi seçmelisiniz.ülkemizde herşey var.bu arada dediğim firmanın mağazası manisa-salihli ilçesindeydi.tşk

+Quote Post
barkot
mesaj 08-08-2011 - 20:34
İleti #10

misafir

sevgili özlem barkottan memnüniyetınızı belirmenizden dolayı siz değerli müşterimize teşekürrü bor biliriz...devamını beklerız...

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 25-11-2017 - 06:43