ETKİNLİK HABERLERİ

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

Bu bölümde moderatör olmak isteyen arkadaşlar iletişim formundan bize ulaşabilirler.

Reply to this topicStart new topic
> AB DESTEKLİ PROJE ÇAĞRISI
sevmekyadasevilm...
mesaj 07-03-2009 - 12:33
İleti #1

Grup: üye
Üye No: 83
isim: mustafa
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: anadolu meslek lisesi-2005

ARKADAŞLAR.BEN GENÇLİK EĞİTİMİ VE SOSYAL FAALİYETLERİNİ KAPSAYAN PROJE GELİŞTİRDİM.VE BUNA AB DESTEK VERİYOR.BU KONUDA İSKENDERUNDA ÇALIŞMALAR YAPMAK İSTİYORUM VE BURADA GRUP OLUŞTURMAK İSTİYORUM.BU GRUPLA AB ÜLKELERİNE ZİYARETLERDE BULUNABİLİRSİNİZ.EĞİTİM AMAÇLI KURSLARA KATILABİLİRSİNİZ.ÇALIŞMA FIRSATI BULABİLİRSİNİZ.SOSYAL FAALİYETLERE(TİYATRO,SİNEMA VB..) KATILABİLİRSİNİZ.EĞER SİZDE BU GRUBA KATILMAK İSTERSENİZ BURADAN HABERLEŞEBİLİRİZ...

arkadaşlar amaçlarımızı belirledim.bu amaçlar doğrultusunda ilk kültürel,sanatsal ve eğitim çalışmalarına iskenderun'da başlayacaz.daha sonra diğer şehirlerle ve ülkelerle ortaklaşa çalışmalarımız olacak.bütün finansman avrupa birliği tarafından karşılanacak.proje çalışmalarına katılan kişilerinde harcamaları(yeme-içme,konaklama,yol masrafları vb...) avrupa birliği tarafından karşılanacak.yani kimse elini cebine atmayacak.eğer sizde projemizde yer almak isterseniz ister facebook grubumuza ister web sitemize üye olabilirsiniz.ya da iskenderunforum.com site yönetimi isterse ayrı bölümde burada da paylaşabilirim.saygılarımla

web sitemiz için: http://globalgenclik.at.ua

facebook grubumuz için: http://www.facebook.com/groups/edit.php?of...gid=55232087699
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 07-03-2009 - 12:33
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
sevmekyadasevilm...
mesaj 07-03-2009 - 15:59
İleti #2

Grup: üye
Üye No: 83
isim: mustafa
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: anadolu meslek lisesi-2005

ARKADAŞLAR YAPILMASINI DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ ÇALIŞMALARI http://globalgenclik.at.ua adresinde; PROJE KAPSAMINDA YAPILMASI ÖNGÖRÜLEN ÇALIŞMALAR başlığında paylaştım.

+Quote Post
serhangenc
mesaj 03-06-2009 - 04:27
İleti #3

Grup: aktif üye
Üye No: 3,678
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: 2010

arkadaşım iyi güzel düşünmüşsün de bu işler 'hadi gel yapalım' demekle olmuyor..
insanlara bişeyler göstermen lazım ki bir grup kurabilesin..
işte şunu şunu yaptım, bu adımları attım, geri kalanında size ihtiyacım var demelisin..
kopyala yapıştır yazılarla, klasik vaatlerle proje yürütlmez..
öncelikle ne yapacağından emin olmalısın..
kaldı ki sen daha sonra bu projeyi ab'ye sunacak fon arayacaksın öyle mi?
ya gerçekçi olmalısın ya da daha çok çalışkan..

Bu ileti serhangenc tarafından 03-06-2009 - 04:27 yeniden düzenlenmiştir.

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Sohbete girmek için tıklayın
Basit Görünüm Tarih: 27-03-2017 - 01:51