lokantalar, cafeler, barlar

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

Reply to this topicStart new topic
> İskenderun'da eğlenilebilecek yerler ,gece hayatı yok bence.
OsM@N
mesaj 21-12-2006 - 03:31
İleti #1

Grup: üye
Üye No: 194
isim: OsM@N

ALINTI(arsuzluhasan @ Prş,19 Eki 2006, 12:05:24 ) *

İskenderun'da insanların eğlenebileceği adam gibi yerler yok bence. Gece hayatı çok sönük .
akşam saat 10 dan sonra İskenderun boşalıyor. Herkes evine çekiliyor, çünkü takılabilecekleri ortamlar yok ,varsa bile çok az . Akşam 10 dan sonra İskenderun tinercilere kalıyor. İskenderun'da dükkanlar çok erken kapanıyor. akşam 8 den sonra çoğu dükkan kapatıyor. En işlek mağazalar bile kapalı . Bu durum da insanların akşam şehirde dolaşma isteklerini engelliyor.

Saygılar

Evet bu görüşe tamamen katılıyorum akşam uzak bir yerden arkdaşlarınız gelse veya arkdaşlarınızla akşam giidip eğlenebileceğiniz doğru düzgün bir yer yok
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 21-12-2006 - 03:31
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
Misafir
mesaj 07-02-2007 - 23:10
İleti #2

misafir

[color=#FF0000][size=7][size=7][i]

ben size katılmıyorum iskenderunumuz da öyle kaliteli şık vede mükemmel canlı müzik eşliğinde yer varki gitmemiş olmanız tahlisizlik neresini ben ce iskele cafe tüm iskenderunlar ve de iskenderuna gelen misafirlere önerrim

+Quote Post
romeo_olmeli07
mesaj 10-02-2007 - 16:19
İleti #3

misafir

ALINTI(Misafir @ 07-02-2007, 22:10 ) *

ben size katılmıyorum iskenderunumuz da öyle kaliteli şık vede mükemmel canlı müzik eşliğinde yer varki gitmemiş olmanız tahlisizlik neresini ben ce iskele cafe tüm iskenderunlar ve de iskenderuna gelen misafirlere önerrim

oralar çay bahçesi biz gece hayatından bahsediyoruz, eğlence hayatından bahsediyoruz
şahsen bende iskenderunda gece hayatı sıfır diyenlerdenim, eğlenmek istiyosak antakya ya yada adanaya gidiyoruz biz siz ne yaparsınız bilemem ama bu yazıyı okuyan işletmeciler varsa gitsinler bi araştırsınlar eğlence ne demek öğrensinler

+Quote Post
bacardiron
mesaj 03-06-2007 - 19:15
İleti #4

Üye No: 1,265
isim: bacardi

yanı anatkydakı eglenceyı ıskenderundakıne tercıh edıyosanız ben bısey demıyorum yanı gercı sızın cevrenıze kalmıs bısey yanı sahsen bende cok eglenıyorum ıskenderunda yanı onemlı olan eglenmeyı bılmek yanı oturup kumsalda bı bıra ıcmek bıle ınsanı cok eglendırır bence

+Quote Post
nikimi_degistird...
mesaj 04-06-2007 - 17:40
İleti #5

Nereden: harikalar diyarı
Üye No: 1,216
isim: cemre
meslek: Serbest
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: yok

ALINTI(arsuzluhasan @ 19-10-2006, 12:35 ) *

İskenderun'da insanların eğlenebileceği adam gibi yerler yok bence. Gece hayatı çok sönük .
akşam saat 10 dan sonra İskenderun boşalıyor. Herkes evine çekiliyor, çünkü takılabilecekleri ortamlar yok ,varsa bile çok az . Akşam 10 dan sonra İskenderun tinercilere kalıyor. İskenderun'da dükkanlar çok erken kapanıyor. akşam 8 den sonra çoğu dükkan kapatıyor. En işlek mağazalar bile kapalı . Bu durum da insanların akşam şehirde dolaşma isteklerini engelliyor.

Saygılar

yüzde yüz katılıyorum. cuma -cumartesi akşamşarı iş yoğunluğundan stresinden kurtulup da müzik eşliğinde eğlenilecek yerler olsa hiç fena olmazdı. iskenderunun bu yönde çok eksikleri var

+Quote Post
qarizmakral
mesaj 01-07-2007 - 00:59
İleti #6

Nereden: iskenderun
Üye No: 906
isim: Deniz

ALINTI(arsuzluhasan @ 19-10-2006, 12:35 ) *

Saygılar

doğru söylemişsin ama yakında açılsa çok iyi olur derim hem iskenderun deniz kenti oldugu için hemde insanlarımız çoğalmakta bazı kişiler işlerinden dolayı akşamları ancak alış veriş yapıyorlarr
umarım daha güzel bir iskenderun olur diyerek dua etmeliyzzz

+Quote Post
cici kız
mesaj 21-09-2007 - 15:36
İleti #7

Üye No: 1,899
isim: .gdfg
meslek: gvbg
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: hbgfgfn

arkadaşlar kesinlikle katılıyorum size inanılmaz sönük biyer isk gece hayatı konusunda bir iki mekan var sadece.

+Quote Post
scallia
mesaj 11-07-2009 - 14:55
İleti #8

Üye No: 4,774
isim: mert

QUOTE(Misafir @ 07-02-2007 - 23:10 ) *

slm, ben daha yeniyim ve iskenderuna hiç gitmedim, gece hayatı olarak, gece kulüpleri varmıdır, hangilerini tercih edersin, şimdidien bilgilendirdiğin için teşekkürler

+Quote Post
scallia
mesaj 11-07-2009 - 14:58
İleti #9

Üye No: 4,774
isim: mert

QUOTE(cici kız @ 21-09-2007 - 15:36 ) *
arkadaşlar kesinlikle katılıyorum size inanılmaz sönük biyer isk gece hayatı konusunda bir iki mekan var sadece.

slm, ben daha yeniyimde iskenderuna da hiç gitmedim, fakat gece kulüpleri hakkında beni bilgilendirirsen sevinirim, şimdiden teşekkür ederim ve genelde gençlerin takıldığı cafe ve mekanlar

+Quote Post
-ufuk-
mesaj 28-09-2012 - 18:08
İleti #10

misafir

bahar kebap salonunun arka tarafındaki sokaklarda bir kaç bar açıldı. oralar iskenderunun barlar sokağı olacak gibi.

bazılarının isimleri kara kedi, beyoğlu, nevizade
yenileri de açılıyor.

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 kullanıcı bu başlığı okuyor (2 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 18-11-2017 - 22:30