iskenderun forum

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

İSKENDERUN'UN GÜNCEL FOTOĞRAFLARINI FACEBOOK SAYFAMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. https://www.facebook.com/iskenderunforum.com
  İskenderun Resimleri      İskenderun Genel& Sorunlar& Öneriler     İskenderun kültür,turizm

Reply to this topicStart new topic
> Yağışlar, İskenderun'da Hayatı Olumsuz Etkiliyor
RuH
mesaj 25-09-2008 - 11:15
İleti #1

Grup: üye
Üye No: 2,545
isim: ruh
meslek: bilgisayar
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: ...

YAĞIŞLAR, İSKENDERUN'DA HAYATI OLUMSUZ ETKİLİYOR

Hatay'ın İskenderun İlçesinde Son 2 Gündür Devam Eden Etkili Yağışlar Hayatı Olumsuz Etkiledi. İskenderun'a Bağlı Arsuz, Gökmeydan, Üçgüllük, Çetillik ve Çevresinde Ekili Bazı Tarlalar Sular Altında Kaldı. Özellikle Narenciye ve Pamuk Tarlaları Yağmurdan Olumsuz Etkilendi. Çetillik İlköğretim Okulu'nun Arka Duvarı Çöktü. Bir Gün Tatil Edilen Okulda Öğrenciler, Bu Gün Okula Gelerek Ders Başı Yaptı.

Yağışlar İskenderun şehir merkezinde de etkili oldu. Sabaha karşı başlayan yağışlar nedeniyle İskenderun'un bazı cadde ve sokaklarının logar kapaklarının tıkanması nedeniyle yollarda su birikintileri oluştu.

Sabah saatlerinde işlerine gitmeye çalışan vatandaşlar ise zor anlar yaşadı. İskenderun Fener Caddesi üzerinde bulunan adliyenin ek binası, Denetim Serbestlik Şube Müdürlüğü ile üçüncü İcra Müdürlüğü'nün binasının çevresi sular altında kalınca, görevliler ve binaya gelen vatandaşlar ise zor anlar yaşadı.

Numune Mahallesi'nde ise bazı evleri su bastı. Evleri sular altında kalan vatandaşlar kendi imkanları ile suları boşalttıklarını belirterek, logar kapaklarının tıkanması sonucu evlerinin su bastığını ifade etti.

Üçgüllük beldesinde bulunan bazı özel rehabilitasyon merkezi okullarının da giriş kısımları su altında kalınca, eğitimciler zor anlar yaşadı.

İskenderun Kaymakamı Cengiz Horozoğlu, hasar gören yerleri incelediklerini belirterek, "Hasar tespiti için yetkili birimlere haber verdik. Tarım müdürülüğü ekiplerimizde ekili tarla ve evler için hasar tespit çalışmaları yapıyorlar. Ekiplerimiz suların çekilmesi için çaba sarf ediyor." dedi. (CİHAN)

(Cihan Haber Ajansı) 24.09.2008 15:53 [1496674]
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 25-09-2008 - 11:15
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
iskenderunluibo
mesaj 26-09-2008 - 23:45
İleti #2

Grup: üye
Üye No: 867
isim: ibrahim
meslek: isci

ben almanyada yasiyorum. 6 agostostan.13 eylüle kedar kaldim bir kez yagmur yagdi biz geldikten sonra yagmis.dünyanin dengesini degistirdiler.zarar görenlere allah yardimci olsun

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 18-10-2018 - 12:46