iskenderun forum

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

İSKENDERUN'UN GÜNCEL FOTOĞRAFLARINI FACEBOOK SAYFAMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. https://www.facebook.com/iskenderunforum.com
  İskenderun Resimleri      İskenderun Genel& Sorunlar& Öneriler     İskenderun kültür,turizm

Reply to this topicStart new topic
> şahin tepesi aile çay bahçesi
-batuhan-
mesaj 22-04-2011 - 12:48
İleti #1

misafir

şahin tepesinde heniz keşvedilmemiş harika bir mekan var süper iskenderun manzarası ve muhteşem bir doğa var aile çay bahçesi kerim babanın yeri ister çay soğuk içecekler içersin ister alkol alırsın istersen yemek yersin muteşem doğal biryer tavsiye ederim ulaşımda kolay şekere arabaları gidiyor
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 22-04-2011 - 12:48
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
-serap-
mesaj 25-04-2011 - 15:08
İleti #2

misafir

QUOTE(-batuhan- @ 22-04-2011 - 12:48 ) *
şahin tepesinde heniz keşvedilmemiş harika bir mekan var süper iskenderun manzarası ve muhteşem bir doğa var aile çay bahçesi kerim babanın yeri ister çay soğuk içecekler içersin ister alkol alırsın istersen yemek yersin muteşem doğal biryer tavsiye ederim ulaşımda kolay şekere arabaları gidiyor

evet arkadaşım ben gitmiştim arkadaşlarla çok güzel bir mekan doğal ve salaş kebapı çok güzel çok eğlenmiştik okey oynadık güzel biryer

+Quote Post
Alexandrette.31
mesaj 05-05-2011 - 03:32
İleti #3

misafir

QUOTE(-serap- @ 25-04-2011 - 15:08 ) *
evet arkadaşım ben gitmiştim arkadaşlarla çok güzel bir mekan doğal ve salaş kebapı çok güzel çok eğlenmiştik okey oynadık güzel biryer

Selam arkadaslar, yerini tarif edebilirmisin lutfen .

+Quote Post
-batuhan-
mesaj 05-05-2011 - 21:42
İleti #4

misafir

QUOTE(Alexandrette.31 @ 05-05-2011 - 03:32 ) *
Selam arkadaslar, yerini tarif edebilirmisin lutfen .

ŞAHİN TEPESİ ÇAY BAHÇESİ ŞEKERE ŞAHİN TEPESİ MİNİBÜSLERİ İLE ULAŞABİLİRSİNİZ... İSKENDERUN MANZARASINI SEYREDEREK ÇAYINIZI YUDUMLAYABİİRSİNİZ...

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 18-11-2017 - 22:33