iskenderun forum

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

İSKENDERUN'UN GÜNCEL FOTOĞRAFLARINI FACEBOOK SAYFAMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. https://www.facebook.com/iskenderunforum.com
  İskenderun Resimleri      İskenderun Genel& Sorunlar& Öneriler     İskenderun kültür,turizm

2 Sayfa V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Bu Kültür Şehrimizde MÜZE Neden Yok ?
iso's
mesaj 31-03-2007 - 21:53
İleti #1

Grup: FoRuM YöNeTiCiSi
Nereden: Adana-İskenderun
Üye No: 743
isim: ---

İskenderun gibi 40 ilden büyük bir kültür şehrinde bir müze olmaması ilginç.. Zamanında kazılarda iskenderun'dan çıkan birçok tarihi eser Antakya arkeoloji müzesine götürülmüştür., Ayrıca son yıllarda Hatay/Dörtyol'da oldukça fazla arkeolojik kalıntılar bulunmuştur..
Önemli bir parantez açmak gerekir ki bu konuyu birçok ilgili yerde dile getirdim. Gerek yüzyüze gerek yazı ile bu konu üzerinde ciddi olarak durdum. Ve tekrar gündeme getirmek istiryorum. Müzeye koyacak eserimiz yok diye düşünenlere kısa ve net bir hatırlatma Antakya arkeoloji müzesinin eser deposu birkaç müze kurmaya elverişli ve Dörtyol, Payas gibi yerlerden çıkan eserlerin İskenderun Müzesi nde sergilenmesinden daha doğal ne var?
Müzenin kurulması iskenderun'a özellikle turizm açısından da büyük gelişme sağlayacaktır.Zira ülkemize gelmekte olan yabancı turistlerin önemli bir bölümü sırf bu tarihi kalıntıları yerinde görüp gezmek için Türkiye'ye geliyor.
İskenderun'da kültür yatırımı yapılacaksa ivedilikle bu müze konusu üzerinde durulmalı..
Müzenin kurulması iskenderun'a gerek manevi gerekse ekonomik anlamda büyük katkı sağlar düşüncesindeyim.
~Saygılar~

Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 31-03-2007 - 21:53
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
dentali
mesaj 01-04-2007 - 12:22
İleti #2

misafir

ALINTI(iso's @ 31-03-2007, 21:53 ) *

İskenderun gibi 40 ilden büyük bir kültür şehrinde bir müze olmaması ilginç.. Zamanında kazılarda iskenderun'dan çıkan birçok tarihi eser Antakya arkeoloji müzesine götürülmüştür., Ayrıca son yıllarda Hatay/Dörtyol'da oldukça fazla arkeolojik kalıntılar bulunmuştur..
Önemli bir parantez açmak gerekir ki bu konuyu birçok ilgili yerde dile getirdim. Gerek yüzyüze gerek yazı ile bu konu üzerinde ciddi olarak durdum. Ve tekrar gündeme getirmek istiryorum. Müzeye koyacak eserimiz yok diye düşünenlere kısa ve net bir hatırlatma Antakya arkeoloji müzesinin eser deposu birkaç müze kurmaya elverişli ve Dörtyol, Payas gibi yerlerden çıkan eserlerin İskenderun Müzesi nde sergilenmesinden daha doğal ne var?
Müzenin kurulması iskenderun'a özellikle turizm açısından da büyük gelişme sağlayacaktır.Zira ülkemize gelmekte olan yabancı turistlerin önemli bir bölümü sırf bu tarihi kalıntıları yerinde görüp gezmek için Türkiye'ye geliyor.
İskenderun'da kültür yatırımı yapılacaksa ivedilikle bu müze konusu üzerinde durulmalı..
Müzenin kurulması iskenderun'a gerek manevi gerekse ekonomik anlamda büyük katkı sağlar düşüncesindeyim.
~Saygılar~

Dediğinize aynen katılıyorum..
Belirttiğiniz bölgeler ile diğer bölgelerimizde kalıntılar başıboş bırakılmış tarih katilleri oralarda altın, para edecek tarihi eser bulurum düşüncesiyle oraları talan ediyorlar.. Malesef millet olarak kültüre değer ve sahiplenme özelliğimiz yok..
İsterseniz forum olarak kalıntıların fotoğrafları ve tarihi bilgileriyle birlikte bir yazı yazıp Kültür Turizm Bakanlığına e-mail yoluyla postalayabiliriz... Bölgemizde tarihi kalıntıların başıboş bırakıldığını o kadar kültürden zengin bölgede arkeolojik müzesinin olmamasının ülkemiz açısından çok büyük bir kayıp olduğunu,
kalıntıların gittikçe tarih canavarları tarafından talan edildiği şeklinde bir yazı olabilir....
Tüm forum üyelerinden bu yazıyı bakanlığa e-mail yoluyla göndermesini isteyebiliriz..
Ya da yazının altına isminin olmasını isteyenlerin hepsini yerleştirerek tek mail olarak da gönderebiliriz...
Sadece bakanlığa değil bir çok ulusal gazetelere de e-mail yoluyla gönderebiliriz... Belki ses getirir de bir müzeye sahip oluruz...

+Quote Post
iso's
mesaj 01-04-2007 - 15:39
İleti #3

dentali arkadaşım sunduğun öneri güzel. Mail yoluyla bakanlığı bu konuda uyarmak. Bu konuyu zamanında ben gerekli resmi makamlara yönelttim ama olumlu cevap alamadım. Belki çoğunluk olursa "çok küçük bir ihtimal ama" belki İskenderun Müzesi fikrini gerçekleştirmek için değer. Bizim düşündüğümüzü bürokratlar düşünse çok kolay bir iş, yeterki istensin..
Bu konuda mail, gazetelere yazılacak mailler vs. de her zaman bulunurum. Dediğiniz gibi böyle bir klavuz hazırlanıp yeterli çoğunluğa ulaştıktan sonra ilgili makama yollarız..
~saygılar~

+Quote Post
dentali
mesaj 01-04-2007 - 15:57
İleti #4

misafir

ALINTI(iso's @ 01-04-2007, 15:39 ) *

dentali arkadaşım sunduğun öneri güzel. Mail yoluyla bakanlığı bu konuda uyarmak. Bu konuyu zamanında ben gerekli resmi makamlara yönelttim ama olumlu cevap alamadım. Belki çoğunluk olursa "çok küçük bir ihtimal ama" belki İskenderun Müzesi fikrini gerçekleştirmek için değer. Bizim düşündüğümüzü bürokratlar düşünse çok kolay bir iş, yeterki istensin..
Bu konuda mail, gazetelere yazılacak mailler vs. de her zaman bulunurum. Dediğiniz gibi böyle bir klavuz hazırlanıp yeterli çoğunluğa ulaştıktan sonra ilgili makama yollarız..
~üsaygılar~

Siz gördüğünüz eğitim dolayısıyla konuyu iyi hazırlarsanız..
Yazının şablonunu hazırlarsanız yazıyla ilgili üyelerin düşüncelerini alırız, üyelerden gelecek düşünceler eşliğinde eklemeler, düzeltmeler yapılabilir.. sonra da tüm üyelerimizi konudan haberdar etmek için forum aracılığıyla mail göndeririz... Yazının altına isimlerini eklemek isteyenler bu isteklerini dile getiren mesajlarını foruma yollarlar... Katılım göstereceklerin isim soyadlarını ve de mail adreslerini yazının altına yerleştirerek bakanlığa, kaymakamlığa, belediye başkanımıza ..vb kurumlara yollarız..

Ayrıca aynı şey, iskenderunda uygun yere kültür sarayı bina yapımı isteğimiz için de yapılabilir....

+Quote Post
iso's
mesaj 01-04-2007 - 22:51
İleti #5

ALINTI(dentali @ 01-04-2007, 15:57 ) *

Siz gördüğünüz eğitim dolayısıyla konuyu iyi hazırlarsanız..
Yazının şablonunu hazırlarsanız yazıyla ilgili üyelerin düşüncelerini alırız, üyelerden gelecek düşünceler eşliğinde eklemeler, düzeltmeler yapılabilir.. sonra da tüm üyelerimizi konudan haberdar etmek için forum aracılığıyla mail göndeririz... Yazının altına isimlerini eklemek isteyenler bu isteklerini dile getiren mesajlarını foruma yollarlar... Katılım göstereceklerin isim soyadlarını ve de mail adreslerini yazının altına yerleştirerek bakanlığa, kaymakamlığa, belediye başkanımıza ..vb kurumlara yollarız..

Ayrıca aynı şey, iskenderunda uygun yere kültür sarayı bina yapımı isteğimiz için de yapılabilir....

Ben fazla uzatmadan hikaye kısmına girmeden kısa ve net bir metin hazırlamaya çalıştım. Görüşlerinize göre üzerinde düzeltmeler, eklemeler yapabiliriz...Bu konuya öncelikle bizim inanmamız gerekir ve gerekli duyarlılığı göstereceğimizi umuyorum. Forumumuz aracılığıyla daha geniş kitlelere taşınacağına inanıyorum. Forum yönetimi olarak bu konuyu daha çok kişiye haberdar ederseniz sanırım daha olumlu sonuçlar alabiliriz. kolay gelsin

TC. İLGİLİ MAKAMA
HATAY İLİ İSKENDERUN İLÇESİ'NE MÜZE KURULMASINA DAİR DİLEKÇE

İskenderun gibi 40'a yakın ilden büyük ve il seviyesine ulaşmış ve illerle yarışacak bir potansiyele sahip kültür şehrimizde maalesef bir müze olmamasının üzüntüsünü yaşamaktayız. Zamanında kazılarda iskenderun'dan çıkan birçok tarihi eser Antakya Arkeoloji Müzesi'ne götürülmüştür. Bugün Dörtyol ilçesi Kinet Höyük'te 16 yıldır kazı yapılıyor ve binlerce eser gün ışığına çıkarıldı (Bilkent Üniversitesi'nden Marie-Henriette Gates, başkanlığında)ve bu eserler Antakya Arkeoloji müzesinde sergileniyor veya sergilenme fırsatı bulamıyor. Antakya Arkeoloji Müzesi eser sayısı bakımından fazlasıyla zengindir. Hatta o müzenin eser deposu, sergilenen eserlerin birkaç katıdır ve bu depodaki eserler birkaç yeni müze kurulmaya elverişlidir.
Yine başka bir neden varki müze isteğimizin için, ve en önemli nedenlerden birisi örneğin; İskenderun Körfezi'nden çıkan amphoralar veya amphora parçaları göz önünde bulundurulursa ve hala körfezin derinliklerinde yatan amphoralar düşünülürse ve yine Hellenistik ve Roma dönemine ait Rhossos (Arsuz) ve civarından portre, heykeller, kolonlar, lahitler, mezar taşları, parfüm şişeleri ile seramik parçaları bulunmuş olup yine bunlar da Antakya Arkeoloji müzesinde sergilenmektedir. Bu eserlerin yerinde sergilenmesinin en doğru ve haklı olacağını düşünmekteyiz. Bu yüzden ilçemize bir müze kurulmasını canı gönülden istiyoruz
Bu konuya gerekli hassasiyeti göstereceğinize inanıyoruz.

Saygılarımızla arz ederiz.

+Quote Post
dentali
mesaj 02-04-2007 - 11:33
İleti #6

misafir

ALINTI(iso's @ 01-04-2007, 22:51 ) *

Ben fazla uzatmadan hikaye kısmına girmeden kısa ve net bir metin hazırlamaya çalıştım. Görüşlerinize göre üzerinde düzeltmeler, eklemeler yapabiliriz...Bu konuya öncelikle bizim inanmamız gerekir ve gerekli duyarlılığı göstereceğimizi umuyorum. Forumumuz aracılığıyla daha geniş kitlelere taşınacağına inanıyorum. Forum yönetimi olarak bu konuyu daha çok kişiye haberdar ederseniz sanırım daha olumlu sonuçlar alabiliriz. kolay gelsin
TC. İLGİLİ MAKAMA
HATAY İLİ İSKENDERUN İLÇESİ'NE MÜZE KURULMASINA DAİR DİLEKÇE

İskenderun gibi 40'a yakın ilden büyük ve il seviyesine ulaşmış ve illerle yarışacak bir potansiyele sahip kültür şehrimizde maalesef bir müze olmamasının üzüntüsünü yaşamaktayız. Zamanında kazılarda iskenderun'dan çıkan birçok tarihi eser Antakya Arkeoloji Müzesi'ne götürülmüştür. Bugün Dörtyol ilçesi Kinet Höyük'te 16 yıldır kazı yapılıyor ve binlerce eser gün ışığına çıkarıldı (Bilkent Üniversitesi'nden Marie-Henriette Gates, başkanlığında)ve bu eserler Antakya Arkeoloji müzesinde sergileniyor veya sergilenme fırsatı bulamıyor. Antakya Arkeoloji Müzesi eser sayısı bakımından fazlasıyla zengindir. Hatta o müzenin eser deposu, sergilenen eserlerin birkaç katıdır ve bu depodaki eserler birkaç yeni müze kurulmaya elverişlidir.
http://www.kultur.gov.tr/TR/BelgeGoster.as...A7FA3AA308FYine başka bir neden varki müze isteğimizin için, ve en önemli nedenlerden birisi örneğin; İskenderun Körfezi'nden çıkan amphoralar veya amphora parçaları göz önünde bulundurulursa ve hala körfezin derinliklerinde yatan amphoralar düşünülürse ve yine Hellenistik ve Roma dönemine ait Rhossos (Arsuz) ve civarından portre, heykeller, kolonlar, lahitler, mezar taşları, parfüm şişeleri ile seramik parçaları bulunmuş olup yine bunlar da Antakya Arkeoloji müzesinde sergilenmektedir. Bu eserlerin yerinde sergilenmesinin en doğru ve haklı olacağını düşünmekteyiz. Bu yüzden ilçemize bir müze kurulmasını canı gönülden istiyoruz
Bu konuya gerekli hassasiyeti göstereceğinize inanıyoruz.

Saygılarımızla arz ederiz.

Güzel bir yazı eline sağlık,
http://www.kultur.gov.tr/TR/BelgeGoster.as...C9E8A7FA3AA308F
sitesinde bakanlığın mail adreslerinden,
kulturvarlikmuze@kulturturizm.gov.tr
ozelkalem@kulturturizm.gov.tr göndermemiz yeterli sanırım....

Bu konuyla ilgili diğer üyelerimizin düşüncelerini de alalım...
İskenderun halkının isteği olarak yola çıkıp arkamızda yerel gazeleri, belediye başkanımızı, kaymakamızı, milletvekillerimizin de desteğiyle bir ses oluşabilir...

Bu arada bu konuya çok kişi düşüncelerini yazarsa konuyu mail olarak Kültür bakanlığına yollayabiliriz..
Bir arkadaşımızdan aldığım habere göre İskenderun Kaymakamı geçen gün gazetecilerle yaptığı bir sohbet toplantısında kaymakamlık binasının müze olarak kazandırılması konusunda bir şeyler söylemiş. Arkadaşımızın düşüncesine göre Biz bu fırsatı değerlendirip hemen girişimde bulunulursa, kamu desteği toplanabilir....

+Quote Post
iso's
mesaj 03-04-2007 - 12:41
İleti #7

Bu önemli konu acaba ilgi mi görmedi yoksa görünür bir yerde değil mi? diyeceğim ama 60 küsür hit var. Galiba yine, ne yazıkki yine diyorum çoğunluk sağlanamayacak gibi. Şehrimiz için lütfen bu duyarlılığı gösterelim.
dentali arkadaşımın verdiği e-posta adresleri ile birlikte; bu adreslere de yollamamız faydalı olur.
kaymakam@iskenderun.gov.tr
baskan@iskenderun.bel.tr
mete.aslan@superonline.com

+Quote Post
dentali
mesaj 03-04-2007 - 13:09
İleti #8

misafir

ALINTI(iso's @ 03-04-2007, 12:41 ) *

Bu önemli konu acaba ilgi mi görmedi yoksa görünür bir yerde değil mi? diyeceğim ama 60 küsür hit var. Galiba yine, ne yazıkki yine diyorum çoğunluk sağlanamayacak gibi. Şehrimiz için lütfen bu duyarlılığı gösterelim.
dentali arkadaşımın verdiği e-posta adresleri ile birlikte; bu adreslere de yollamamız faydalı olur.
baskan@iskenderun.bel.tr

Konu daha yeni açılmış sayılır...
İlerde herkes haber edilirse çok fazla ilgi göreceğine inanıyorum...
Belirttiğimiz mail adreslerine göndermeden önce konuya destek anlamında üyelerin mesajlarını bekleyelim..
Ayrıca daha konu tüm üyelerin mail adreslerine yollanmadı..Belki bugün yollanır... Yollandıktan sonra yeterli ilgiyi görür....
715 üyemiz var, bunlardan 500 ü konuyla ilgilense destek anlamında ilgililere mail yollasalar ses getirmemesi mümkün değil...

+Quote Post
iso's
mesaj 03-04-2007 - 13:41
İleti #9

Üyelere otomatik olarak bu mesaj gidecekse iyi. Dediğiniz gibi o zaman ilgi biraz daha artar.

Dilekçeyi tek tek, ayrı ayrı göndermektense,
Tek paket halinde olan dilekçe altında destekleyen kişilerin isim, soyad, meslek vs. ve e-mail listesinin eklendiği genel bir dilekçe oluşturma imkanımız varmı bilmiyorum?
Sanırım bu şekilde olması bütünlük açısından daha uygun olur.

İskenderun Müzesi fikrinin gerçeğe ulaşması dileğiyle...

+Quote Post
serkankuzu
mesaj 04-04-2007 - 12:52
İleti #10

Grup: aktif üye
Nereden: eskişehir
Üye No: 528
isim: serkan kuzu

SANA KATILIYORUM İSMAİL BU KADAR TARİHİ ZENGİNLİKLERLE DOLU TOPRAKLARIMIZDA İSKENDERUN GİBİ BİR YERDE MÜZE OLMAMASI ÜZÜCÜDÜR. İLGİLİLERİN MUTLAKA BİR ÇÖZÜM BULMASI GEREKLİDİR. ANTAKYA MÜZESİ DOLDU ARTIK YENİ YERLER GEREKLİDİR. EN GÜZEL ADAY İSKENDERUN MÜZESİDİR. DESTEKLERİYORUM SENİ KARDEŞ HOŞÇAKAL KİB...

+Quote Post
iskenderunforum
mesaj 04-04-2007 - 14:25
İleti #11

Grup: AdMiN
Nereden: İskenderun
Üye No: 1
isim: iskenderunforum

ALINTI(iso's @ 03-04-2007, 12:41 ) *

Üyelere otomatik olarak bu mesaj gidecekse iyi. Dediğiniz gibi o zaman ilgi biraz daha artar.

Dilekçeyi tek tek, ayrı ayrı göndermektense,
Tek paket halinde olan dilekçe altında destekleyen kişilerin isim, soyad, meslek vs. ve e-mail listesinin eklendiği genel bir dilekçe oluşturma imkanımız varmı bilmiyorum?
Sanırım bu şekilde olması bütünlük açısından daha uygun olur.

İskenderun Müzesi fikrinin gerçeğe ulaşması dileğiyle...

Tüm üyelere bu konu ile ilgili mail gönderildi....
Herkes maile kendi adını yazarak yukarıda belirtilen mail adreslerine müze isteğimizle ilgili yazıyı gönderirse belki olumlu yönde gelişmeler olabilir...
Seçimler yaklaşmışken, fazla katılım olursa İskenderun halkından gelen bu isteği gerçekleştirmek isteyeceklerini düşünüyoruz..

+Quote Post
obidik
mesaj 06-04-2007 - 11:56
İleti #12

misafir

iso's arkadaşımızın yazısını admin kardeşimin verdigi adreslere bizzat mesaj attım duyarsız kalmayın iskenderunlulular
herşey iskenderun için...

+Quote Post
iso's
mesaj 08-04-2007 - 23:03
İleti #13

Bu müze kurulma fikri uzak bir düşünce değil, hayal değil..yanılmıyosam en fazla 2 sene önce eski hatay valisi abdulkadir sarı iskenderun'a müze kurulmalıdır demişti. bilmiyorum şu anda yetkililer bu konuda ne düşünüyor, somut bir adım atılacakmı bilmiyorum. Bu maillerle yine bir kamuoyu oluşturulabilir. Bu 2 dk.'lık işi iskenderun için esirgemeyelim.

+Quote Post
dentali
mesaj 08-04-2007 - 23:40
İleti #14

misafir

Arkadaşlar şu maillere yukarıdaki yazıyı yollayalım..
Yukarıdaki maillere ek olarak valiliğin maili de eklendi..
Lütfen yukarıdaki yazıyı ve aşağıdaki mailleri arkadaşlarınızın maillerine de yollayın, onlar da yollasınlar..

baskan@iskenderun.bel.tr

kulturvarlikmuze@kulturturizm.gov.tr
ozelkalem@kulturturizm.gov.tr

hatayvalilik@hatay.gov.tr

+Quote Post
ak_esinti
mesaj 09-04-2007 - 13:50
İleti #15

Grup: üye
Üye No: 578
isim: ahmet
meslek: kimyasal
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: hassa lisesi terk

arkadaşlar yanılıyosunuz iskenderunda birtane müzeye gerek yok çünkü müslüman olan insanlar bile para karşığında kiliseye gidiyolarya müzeye ne gerek var

+Quote Post
dentali
mesaj 09-04-2007 - 15:17
İleti #16

misafir

ALINTI(ak_esinti @ 09-04-2007, 13:50 ) *

arkadaşlar yanılıyosunuz iskenderunda birtane müzeye gerek yok çünkü müslüman olan insanlar bile para karşığında kiliseye gidiyolarya müzeye ne gerek var

ben dediğinden bir şey anlamadım????
kim hangi kiliseye parayla gidiyormuş?
müslüman olan insanlar bile derken??? neden müslüman şayet tarhi bir özelliği varsa kiliseyi ziyaret edip mimarisini görmek istemesin? ve de kilise müzeye çevrilmişse neden para ödemesin?
müze olmayan hangi kiliseye para verililerek giriyormuş???
şimdi burada müze kurulmasıyla senin dediklerinin ne alakası var? ne alaka müzenin, kiliseyle, müslümanlıkla, hiristyanlıkla??

+Quote Post
kızılmaske
mesaj 09-04-2007 - 17:35
İleti #17

misafir

saçmalamış işte dentali...kendisi demekki para verip
bir kilise gezmiş olmalı....

+Quote Post
Diplomat
mesaj 10-04-2007 - 12:40
İleti #18

misafir

Değerli Kaymakamımıza ve Kaymakamlık çalışanlarına ilgileri için tesekkur ediyorum..

kimden kaymakam <kaymakam@iskenderun.gov.tr>
kime Mustafa Kemal Dağdelen <mkdagdelen@gmail.com>
tarih 10.Nis.2007 09:26
konu Re: İskenderun

İlçemizde Müze ihtiyacını karşılayacak düzeyde kamu binası bulunmadığından, Kampus alanı içerisinde Adliye Sarayı için yer tahsis edilmiş olup, Adliye Sarayının yeni yerine taşınmasıyla birlikte mevcut Hükümet Konağının Adliye Sarayından boşalacak binaya taşınmasıyla Hükümet Konağının yerine Kültür ve Etnografya müzesinin açılması düşünülmektedir.

Bu yönde gerekli çalışmalar devam etmektedir.

+Quote Post
kızılmaske
mesaj 10-04-2007 - 14:33
İleti #19

misafir

güzel bir haber....

inşallah planlananlar çabucak gerçekleşir...

+Quote Post
obidik
mesaj 10-04-2007 - 19:23
İleti #20

misafir

bu adres bana bunu çekti aynen

İlçemizde Müze ihtiyacını karşılayacak düzeyde kamu binası bulunmadığından, Kampus alanı içerisinde Adliye Sarayı için yer tahsis edilmiş olup, Adliye Sarayının yeni yerine taşınmasıyla birlikte mevcut Hükümet Konağının Adliye Sarayından boşalacak binaya taşınmasıyla Hükümet Konağının yerine Kültür ve Etnografya müzesinin açılması düşünülmektedir.

Bu yönde gerekli çalışmalar devam etmektedir

diger adresler kaideye bile almamışlar bumu sizce verilen sözler
vatandaşın yanındayız hani ilgii

+Quote Post
iso's
mesaj 10-04-2007 - 20:55
İleti #21

başlangıç için güzel bir haber, en azından bu yönde çalışmalar olduğunu öğrenmiş olduk.adliye sarayı da tarihi doku olarak düşündüğümüzde uygun bir yer,
yürütülen çalışmaların olumlu sonuçlanması dileğiyle....

+Quote Post
iso's
mesaj 13-04-2007 - 02:00
İleti #22

diğer kuruluşlardan da olumlu cevap gelmesini diliyoruz...
Ben daha önce iskenderun belediyesine mail gönderdiğimde, aldığım cevap:gönüllerinde bu fikrin yattığını, ancak müzeyi doldurabilecek zengin kültür kaynaklarına sahip olmadığımız ileri sürülmüştü..Bende tekrar cevap yazdım öyle olmadığını anlattım ama bir daha cevap alamadım.
...Gönüllerde yatan fikrin gerçekleşmesi dileğiyle...

+Quote Post

2 Sayfa V   1 2 >
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 20-11-2017 - 18:39