iSKENDERUN FİRMA REHBERİ

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

Reply to this topicStart new topic
> BASKI-GRAFİK & MATBAACILAR & İNTERNET WEBTASARIM
iskenderunforum
mesaj 14-11-2006 - 15:21
İleti #1

Grup: AdMiN
Nereden: İskenderun
Üye No: 1
isim: iskenderunforum

............
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 14-11-2006 - 15:21
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
baymes
mesaj 02-11-2007 - 22:29
İleti #2

Grup: üye
Nereden: İskenderun
Üye No: 2,123
isim: BayMes
meslek: Webmaster

BAYMES WEBDİZAYN MERKEZİ

Çağın buluşu her eve giren ve her akılcı insanın kullandıgı interneti kullanarak çok basit bir arama yaptım ve firmanıza ulaştım.Ancak websitenizin olmadığını farkettim,açık olmak gerekirse sizin sınıfınızdaki firmaların websiteleri gözüme çarptı.Neden sizinde bir websiteniz olmasın,kendinizi neden sanal alemdede göstermeyesiniz...

Uygun bir fiyata çok kolay ulaşılabilen firmanızı, iletişim, adres ve ürünlerinizi tanıtan akılcı bir websitesi yapabiliriz...lütfen sitemize bir göz atın...

www.baymes.com
baymesdizayn@hotmail.com
bay_mes@hotmail.com

BAYMES WEB DİZAYN İSKENDERUN

+Quote Post
qarenz
mesaj 09-11-2007 - 14:46
İleti #3

Üye No: 2,220
isim: burak
meslek: webmaster
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: istanbulda okudum

www.pikselmetre.com info@pikselmetre.com

PikselMetre Tasarım Stüdyosu
Her türlü Kurumsal ve Kişisel Projelerinizde daima en iyi ve profesyonel çalışmaları sunar.

Hizmetlerimiz

Tv Reklamları
Bant Reklamlar
Sunum Videoları
Tanıtım Filmi hazırlanması
Kurgu ve Montaj
Dijital video Katalog
İnteraktif Cd tasarımı
Web Tasarım
Grafik ve Logo Tasarım

Etkili Tanıtım Kar payınızı artırır.Hemen bize ulaşın

+Quote Post
qarenz
mesaj 09-11-2007 - 14:52
İleti #4

Üye No: 2,220
isim: burak
meslek: webmaster
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: istanbulda okudum

PikselMetre Tasarım Stüdyosu
Her türlü Kurumsal ve Kişisel Projelerinizde daima en iyi ve profesyonel çalışmaları sunar.

Hizmetlerimiz

Tv Reklamları
Bant Reklamlar
Sunum Videoları
Tanıtım Filmi hazırlanması
Kurgu ve Montaj
Dijital video Katalog
İnteraktif Cd tasarımı
Web Tasarım
Grafik ve Logo Tasarım

Etkili Tanıtım Kar payınızı artırır.Hemen bize ulaşın

+Quote Post
-Portakal Reklam-
mesaj 24-05-2008 - 15:37
İleti #5

misafir

PORTAKAL REKLAM
karvizit, broşür, magnet, etiket, alan-adı- host adı- webtasarım, dijital baskılar....
http://www.portakalreklam.net

email; info@portakalreklam.net
tel, fax; 0326 61740 83

Cumhuriyet meydanı meydan işhanı kat6 no 2 iskenderun

+Quote Post
hakanokmen
mesaj 07-12-2010 - 12:11
İleti #6

Üye No: 6,314
isim: hakan
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: ticaret meslek lisesi 2001

merhaba,

ben iskenderunluyum ama istanbulda ikamet ediyorum. eşimle birlikte her ikimizda grafikeriz ve kendi yerimizi var işletiyoruz. eğerki istanbul merkezli bir yerle çalışmalarınızda yardımcı olmasını istediğinizi birini ararsanız biz buradayız. www.grafiktasarimevi.com

+Quote Post
-WEB TASARIM HİZMETİ-
mesaj 23-09-2011 - 20:49
İleti #7

misafir

(Msn İletişim:hataybilisim@hotmail.com)Tescillenen markamızla, Hatay Bilişim Hizmetleri olarak 3 yılı aşkın bir süredir sektörde kazanmış olduğumuz sağlam konumumuzla ve konusunda uzman tasarım ve web yazılım kadromuzla Türk Telekom Omurgası'na 60 Mbit direkt bağlantısı olan, 7/24 aktif ve kontrol altında 3 adet .net, asp, php destekli sunucularımızla, sınırsız hosting ve e-mail trafiği imkanları ölçüsünde müşterilerimize verdiğimiz, ve kurumunuza vereceğimiz destekle gurur duyuyoruz.

Görsel zenginlik ile yüksek teknolojiyi birleştirerek mükemmel sonuçlar elde etmekte kararlıyız. En basit ve sade tasarımlardan en kompleksine kadar dinamik, estetik ve işlevsel web siteleri geliştirmekteyiz.

Bizler teknolojideki ilerlemelere paralel olarak kendimizi yenilemekte ve geliştirmekteyiz. Bu bağlamda müşterilerilerimize en iyi sonucu vermeye çalışıyoruz. Mutlak müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel ve ciddi bir vizyon sergilemekte ve bu vizyon çerçevesinde çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bizlerden geçen her iş "kesin çözüme ulaşmış" demektir. Üstelik hızlı, zamanında ve talep edilen kaliteyle..

Süratle gelişen teknoloji, tanıtım sektöründe de etkisini göstererek internet üzerinde müşteri ve şirketiniz arasında etkileşimli iletişimi olanaklı hale getirmiştir. Bir çok şirket küçüğünden büyüğüne, ürün tanıtımları ve firmasına prestij kazandırmak için tanıtım platformu olarak interneti kullanmaktadır.

Üstelik bu teknolojinin firmalara büyük ekonomik yük getirmemesi ve tüm işlemlerin çok kolaylıkla yapılması internet ortamını daha da cazip hale getirmektedir. Böylece hedef kitlenize hem anında ulaşabilir, hemde daha ekonomik bir çözüm elde etmiş olursunuz

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 24-01-2021 - 00:32