iskenderun forum

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

İSKENDERUN'UN GÜNCEL FOTOĞRAFLARINI FACEBOOK SAYFAMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. https://www.facebook.com/iskenderunforum.com
  İskenderun Resimleri      İskenderun Genel& Sorunlar& Öneriler     İskenderun kültür,turizm

Reply to this topicStart new topic
> carrefour önünde bedava tatil kazanmak ister misiniz diye sizi çağıranlara kanmayınız...
Guest
mesaj 11-11-2012 - 21:19
İleti #1

misafir

Devre mülk adı Club Onat Garden
İskenderun'da carrefour önünde,
alışverişe gelen insanlara, bedava tatil var katılmak ister misin diye dikkatlerini çekiyorlar ve numaralarını alıyorlar..
sonra da hepsini arayıp çekilişi kazandınız diyorlar..
10 ar kişilik ontur otelin en üst katına randevu veriyorlar..
gelen aileler oooo tatil kazandık diye çıkıyorlar yukarı heyecanla..
turizmde okuyan kızları oraya koymuşlar..
kızlara gelenler tatil kazandık ondan geldik, biletlerimizi verin..
kızlar ilk önce iki saatlik sürecek konuşma var onu dinlemelisiniz diyorlar..
form dolduuryorlar,
form içinde, tatil kazanmak için konuşmayı dinlemelisiniz diye bir bölüm var..
gelenler orayı işaretleyip formu imzalıyorlar..
konuşma başlamadan önce gelenler kızlarla sohbet etmek zorunda,
bir saat kızlarla şurdan burdan konuşuyorlar..
neyse konuşmalar başlıyor, müdür ibnesi devremülkü anlatıyor..
yılda 10 gün tatil, ve o yer kendilerinin olacak diye..
36 bin tlyee..
o kadar etkileycii konuşuyor ki, gelenler sanki villa 36 bine kendilerinin olacak sanıyorlar..
konuşmadan sıkılıp erken gitmek isteyenler olduğunda izin vermiyorlar, imza attınız dinlemelisiniz diyorlar..
bedava tatil ama nerde diyorlar,
bedava sizi oraya götürecez diyorlar,
yemek ücreti ama size ait deyip o abartılı yemek ücretiyle gidiş geliş msrafları eklemiş oluyorlar..
bazıları o kadar etkileniyor ki, imzayı basıveriyor..
eve gittiğinde aa ben ne yaptım nasıl imza attım deyip vazgeçtiğini belirten yazıyı kendilerine de gönderse kurtulamıyor.
çünkü vazgeçme süresi yedi gün, onlar yedi gün sonra kağıdınız alacak şekilde ayarlıyorlar.. ya kayıptalardır.. yani kendilerine dilekçeniz geç ulaşıyor..
ve arkadaşlar...
burada dikkatinizi çekiyim..
devre mülk tanıtımından önce,
kızlarla bir saat sohbet ediyor gelenler..
ve sesli bir müzik eşliğinde..
belki duymuşsunuzdur, insanların bilinç altına mesajlar yollayıp etkileyen subliminal müzikler vardır..
siz sadece müzik dinlediğinizi sanırsınsız, ama bilinç altının duyacağı dalga boyunda,
çok uygun fiyata villanız olacak, bu fırsatı kaçırmayın, süper tatil geçireceksiniz, bu sayede mutlu olacaksınız şeklinde subliminal mesajlar müziğe eklenir..
normalde bu tür subliminal reklam yasaktır.. ama malesef ülkemizde denetimi olmuyor..
bundan etkilenen insanlar resmen beyinleri uyuşuyor ve imza atıp beş bin bile değmeyecek saçma sapan yere 36 bin taksitle para veriyor..
ALDANMAYIN,
HERKESE BUNU OKUTUN..
ONTURU DA CARREFOUR'U DA BUNLARLA İŞBİRLİĞİ YAPTIKLARI İÇİN KINIYORUM.... ......
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 11-11-2012 - 21:19
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
-açelya-
mesaj 17-11-2012 - 09:15
İleti #2

misafir

QUOTE(Guest @ 11-11-2012 - 21:19 ) *
alışverişe gelen insanlara, bedava tatil var katılmak ister misin diye dikkatlerini çekiyorlar ve numaralarını alıyorlar..
form dolduuryorlar,
36 bin tlyee..
o kadar etkileycii konuşuyor ki, gelenler sanki villa 36 bine kendilerinin olacak sanıyorlar..
konuşmadan sıkılıp erken gitmek isteyenler olduğunda izin vermiyorlar, imza attınız dinlemelisiniz diyorlar..
yemek ücreti ama size ait deyip o abartılı yemek ücretiyle gidiş geliş msrafları eklemiş oluyorlar..
eve gittiğinde aa ben ne yaptım nasıl imza attım deyip vazgeçtiğini belirten yazıyı kendilerine de gönderse kurtulamıyor.
çünkü vazgeçme süresi yedi gün, onlar yedi gün sonra kağıdınız alacak şekilde ayarlıyorlar.. ya kayıptalardır.. yani kendilerine dilekçeniz geç ulaşıyor..
ve arkadaşlar...
belki duymuşsunuzdur, insanların bilinç altına mesajlar yollayıp etkileyen subliminal müzikler vardır..
siz sadece müzik dinlediğinizi sanırsınsız, ama bilinç altının duyacağı dalga boyunda,
çok uygun fiyata villanız olacak, bu fırsatı kaçırmayın, süper tatil geçireceksiniz, bu sayede mutlu olacaksınız şeklinde subliminal mesajlar müziğe eklenir..
normalde bu tür subliminal reklam yasaktır.. ama malesef ülkemizde denetimi olmuyor..
bundan etkilenen insanlar resmen beyinleri uyuşuyor ve imza atıp beş bin bile değmeyecek saçma sapan yere 36 bin taksitle para veriyor..
ALDANMAYIN,
HERKESE BUNU OKUTUN..
ONTURU DA CARREFOUR'U DA BUNLARLA İŞBİRLİĞİ YAPTIKLARI İÇİN KINIYORUM.... ......

+Quote Post
-AÇELYA-
mesaj 17-11-2012 - 09:26
İleti #3

misafir

Bizi bu konuda aydınlattığınız için çok teşekkür ederim.2 gün önce aynı şekilde telefon aldık.Carrefoure dan arandığımızı bedava 4 kişilik tatil kazandığımızı cuma akşamı saat 7 de ontur otele beklendiğimizi 1 hafta bedava tatil yapacağımız söylendi.tesadüfen yazınızı okudum .ben de arayan numarayı aradım çok fazla vaktim olmadığını kazandıysam kazandığım bileti hemen almak istediğimi söyledim.bana sürekli telefonda sorulan soru gelecekmisiniz gelecekmisiniz diyorlar. 2 saat kendilerini dinlemem gerektiğini söylediler.sizin yazdıklarınızın ne kadar haklı olduğuna karar verdim.size teşekkür ediyor gerçektende Carrefoure bu tür olaylara malzeme olduğu için kınıyorum........

+Quote Post
MUSTAFA ÇANKAYA
mesaj 22-11-2012 - 20:50
İleti #4

misafir

Kapitalizm binmeyecegi eşege torba takmazmış.turizmciler artık işi azıttı.milleti kandırmanın yollarını bulmakta bayagı marifetliler.bugün benide aradılar tatil kazanmışım ve yarın ontur otelde hediye kuponunu vereceklermiş eşimle katılmamızı istediler,ama mutlaka gelin dediler.cuma günü saat 19 00 da çay pasta ve içecek ikramları olacakmış hemde ücretsizmiş.şüphe her zaman duyarım ve çekiliş listesi nerde dedim gelince teslim ederiz dediler.yarın önce emniyete ugrayacam birde ontur otel yetkililerine bilgi almak için ugrayacam.böylesi aldatmaya aracılık yaptıkları için onlarıda kınıyorum.

+Quote Post
MUSTAFA ERCAN
mesaj 11-12-2012 - 16:07
İleti #5

misafir

QUOTE(Guest @ 11-11-2012 - 21:19 ) *
form dolduuryorlar,
36 bin tlyee..
ve arkadaşlar...
ALDANMAYIN,
HERKESE BUNU OKUTUN..

İPNE BUNLAR İNANMAYIN AMAN KARDEŞİM BENİDE ARADILAR BANA ÇIKAN TATİLE ANASIYLA BABASINI GÖDERMESİNİ SÖYLEDİM HAKKIMI ONLARA DEVRETTİGİMİ SÖYLEDİM EGER DÖRT KİŞİLİKSE İSTERSE BACISIYLA ENİŞTESİNİ YOLLAMSINI SÖYLEDİM TEŞEKÜRLER KARDEŞİM..SANA

+Quote Post
rahmi
mesaj 21-05-2013 - 13:54
İleti #6

misafir

teşekkürler kardeşim beni de aradı yavşaklar kazandınız diye ben de ne ayak bunlar diye bir araştırayım dedim iyi oldu valla

+Quote Post
-ali-
mesaj 30-06-2013 - 01:21
İleti #7

misafir

QUOTE(MUSTAFA ERCAN @ 11-12-2012 - 16:07 ) *
İPNE BUNLAR İNANMAYIN AMAN KARDEŞİM BENİDE ARADILAR BANA ÇIKAN TATİLE ANASIYLA BABASINI GÖDERMESİNİ SÖYLEDİM HAKKIMI ONLARA DEVRETTİGİMİ SÖYLEDİM EGER DÖRT KİŞİLİKSE İSTERSE BACISIYLA ENİŞTESİNİ YOLLAMSINI SÖYLEDİM TEŞEKÜRLER KARDEŞİM..SANA

Ya bunlarin ta aq ya herkezi ariyorlar ibneler carfur ne bekliyorsun yavurlardan

+Quote Post
1.murat
mesaj 21-07-2013 - 22:26
İleti #8

misafir

QUOTE(rahmi @ 21-05-2013 - 13:54 ) *
teşekkürler kardeşim beni de aradı yavşaklar kazandınız diye ben de ne ayak bunlar diye bir araştırayım dedim iyi oldu valla

Merhaba
1 haftalık tatil kazanıpta gitmek istemeyen var ise hakkını alabilirim.
clup çok güzel, hergün animasyonlar var,
ok atışı, dart, su maçı, su valeybolu, tüfek atışı, sabahları su jimnastiği, akşamları eğlence canlı müzik
dediğim gibi gitmek istemeyen var ise,
adresimi vereyim, oraya ödemeli kargo olarak göndersinler, ben bir kez daha gitmek isterim wink.gif
sayfa takibimde
tamam tabiki satmak istiyorlar ama zorla değil, beğeniyorsan alırsın beğenmezsen almazsın,
1 haftalık tatilde devremülk ücreti almıyorlar, sadece yemek ücreti birde içecekler sizden,

+Quote Post
yasinkorkmaz
mesaj 04-08-2013 - 15:59
İleti #9

Grup: üye
Üye No: 1,234
isim: yasin
meslek: isletmeci
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: tso

9 kisiden sadece birisi olumlu yazmis

+Quote Post
t.yasar
mesaj 19-08-2013 - 19:29
İleti #10

misafir

Arkadaslar biz bu onat garden'in yalanlarina kanip bir sozlesme imzaladik senet ve 7000 tl pesinat verdik sonratatil koyu dedikleri yeri gorunce hatamizi anlayip yasal sure icinde noterden sozlesmeyi fesh ettik ama 1 yildir hala pesinatimin 500r0 lirasini geri alamadik 2000 lirayida da zorla taksit taksit verdiler aramaktan biktimbenimle ayni durumda o kadar cok insan var ki yanilip alanlarda ne tapusunu alabilmis ne de soz verdikleri gibi yerini kiralama hakkindan faydalanabiliyor

+Quote Post
hezi
mesaj 12-12-2013 - 17:43
İleti #11

misafir

QUOTE(t.yasar @ 19-08-2013 - 19:29 ) *
Arkadaslar biz bu onat garden'in yalanlarina kanip bir sozlesme imzaladik senet ve 7000 tl pesinat verdik sonratatil koyu dedikleri yeri gorunce hatamizi anlayip yasal sure icinde noterden sozlesmeyi fesh ettik ama 1 yildir hala pesinatimin 500r0 lirasini geri alamadik 2000 lirayida da zorla taksit taksit verdiler aramaktan biktimbenimle ayni durumda o kadar cok insan var ki yanilip alanlarda ne tapusunu alabilmis ne de soz verdikleri gibi yerini kiralama hakkindan faydalanabiliyor

Dün beni arayıp hediye tatil kazandığımızı ve bugünden için grand otelde akşam 7 de tanıtım programı olacağını bu programa eşim ile birlikte katılmam gerektiğini söylediler.Program 2 saat sürüyormuş çok eğlenecekmişiz.Ben de geliriz dedim ancak gitmeden önce netten yaptığım araştırmalardan çok olumsuz şeyler okudum.Bu nedenle gitmeyeceğim.Bu yazıları paylaştığınız için teşekkürler...

+Quote Post
hacl bayram alatas
mesaj 09-08-2014 - 22:47
İleti #12

misafir

Bu gaffurlari klnlyoru saolun kardeslerim bizi aydinlattiginiz icin cok tesekur ederim benibe arabilar tatil kazanmisim bu ipnelerin tatili yerin dibine batsin

+Quote Post
:) iy günler
mesaj 20-12-2015 - 12:29
İleti #13

misafir

Arkadaşlar kanmayiniz ben gittim yemek var diye ailemle form dolduruyorlar sonra hakkında bilgi

veriyorlar en sonunda yemek var mi. Diye sorduk siz yanlış duymuşsunuzdur diye bize cevapverdiler amaçları tatil kazandırmak yanı aldırmak bence inanmayın yemek falan yok herkes yemek yemek için gelmis ama yemek verdikleri falan yok hepsi yalan kanmayiniz bu çeke iyi günler

+Quote Post
:) iy günler
mesaj 20-12-2015 - 12:47
İleti #14

misafir

Biz anket doldurduk hepsi yalan denizli grand otel ve carfeursa yı kınıyorum bunları alet oldukları için

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 kullanıcı bu başlığı okuyor (2 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 23-10-2017 - 07:29