iskenderun forum

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

İSKENDERUN'UN GÜNCEL FOTOĞRAFLARINI FACEBOOK SAYFAMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. https://www.facebook.com/iskenderunforum.com
  İskenderun Resimleri      İskenderun Genel& Sorunlar& Öneriler     İskenderun kültür,turizm

Reply to this topicStart new topic
> BABALAR GÜNÜ, KIYMETLERİNİ BİLELİM
mybond
mesaj 20-06-2009 - 21:49
İleti #1

misafir

[font="Lucida Sans Unicode"][/font][size="5"][/size]

BABALAR GÜNÜ dolayısıylabu günün anlam ve manasına fazla deginmek istemiyorum .ancak biliyorumki konumları ve durumları farklı olsada BABALARIMIZ bizim için örnek ,yıkılmaz ve bizim için dünyayı yıkacak güçtedir bu benim ilk babasız BABALAR GÜNÜM 7 AY önce asrın illeti KANSER hastasıydı, kurban bayramı sabahı son nefesinde yetiştim babamın yanına her ne kadar rahatsızlıgı döneminde sık sık ziyaretine geldiysemde son gelişimden 4 saat sonra sabaha karşı saat 5,15 de can verdi sanki benim gelmemi bekliyordu. bayram namazından sonra babamın cansız bedeni ve elini öperek babamla bayramlaştım .İNSAN bir şeyin kıymetini kaybettigi zaman daha iyi anlıyor onun için arkadaşlar BİR ŞEYİN KIYMETİNİ DEGERİNİ KAYBETMEDEN ANLAMAYA ÇALIŞIN VE DEGER VERİN bu vesile ile BÜTÜN BABALARIN BABALAR GÜNÜNÜ EN İÇTEN DİLEKLERİMLE KUTLARIM VE SAYĞILARIMI SUNARIM.

...................MYBOND.................
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 20-06-2009 - 21:49
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
KARDELEN 34
mesaj 21-06-2009 - 15:48
İleti #2

misafir

Sevgili mybond.Öncelikle başınız sağolsun bende sizin gibi babamı bir yıl önce kaybettim .Benimde babasız babalar günüm..onlar kalbimizde yüreğimizde yaşıyor.Ayrıca benim yazılarıma yaptığınız yorumlar için size çok teşekkür ediyorum henüz yeni üye olmama rağmen yazılarımı okuyup ilgelendiğiniz ve önem verdiğiniz için ayrıca da teşekkür ederim.Bende sizin yazılarınızı okuyup çok beğendim.Yazılarınızda istikrarlı kararlı ve eleştiriye açık kültürlü olduğunuzu gördüm.Benim duygusallık nasihat içeren EĞİTİMLE İLGİLİ yazılarımı dikkate alıp okuyup yorum yapmanızIda ve şimdiki yazınızda duygusal kişiliğinizi de ortaya koyuyor.Tekrar başınız sağolsun.Size geç cevap yazdım.Yeni yeni bende yorum yapıyorum daha öğrenciyim.Yazdığım duaya amin demişsiniz ve bende amin diyen herkezin dualarını allah kabul etsin diyorum..Şunuda unutmadan söyleyim beni aranıza aldığınız ve yorumlarınız mesajlarınız için hepinize teşekkür ederim.Tüm babaların babalar günü tekrar kutlu olsun.Saygılarımı sunuyorum sizlere saygılarımla.............

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 26-09-2017 - 12:18