iskenderun forum

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

İSKENDERUN'UN GÜNCEL FOTOĞRAFLARINI FACEBOOK SAYFAMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. https://www.facebook.com/iskenderunforum.com
  İskenderun Resimleri      İskenderun Genel& Sorunlar& Öneriler     İskenderun kültür,turizm

Reply to this topicStart new topic
> İskenderundaki Oriflamecilerin Tanışma Alanı, Bilgi alışverişi....kaynaşma... tanışma.....
cancan97
mesaj 30-01-2009 - 00:35
İleti #1

Grup: aktif üye
Üye No: 3,371
isim: cancan97

Arkadaşlar hadi buyrun bu başlıkta tanışalım,yazışalım,oriflame ile ilgili bilgilerimizi baylaşalım.Ne kadar güzel bir iş imkanı olduğunu anlatalım.Yardımlaşalım.elimden geldiğince bilgilerim dahilinde her türlü soru ve sorunlarınıza yardımcı olmaya hazırıım.herkesim faydalanmasını istiyorum.Evimizde iş imkanını anlatmak isterim.paylaşmak isterim.aile bütçesine katkınız olsun istiyorsanız,yazışalım,konuşalım arkadaşlar......
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 30-01-2009 - 00:35
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
cancan97
mesaj 30-01-2009 - 22:29
İleti #2

QUOTE(cancan97 @ 29-01-2009 - 23:35 ) *
Arkadaşlar hadi buyrun bu başlıkta tanışalım,yazışalım,oriflame ile ilgili bilgilerimizi baylaşalım.Ne kadar güzel bir iş imkanı olduğunu anlatalım.Yardımlaşalım.elimden geldiğince bilgilerim dahilinde her türlü soru ve sorunlarınıza yardımcı olmaya hazırıım.herkesim faydalanmasını istiyorum.Evimizde iş imkanını anlatmak isterim.paylaşmak isterim.aile bütçesine katkınız olsun istiyorsanız,yazışalım,konuşalım arkadaşlar......

Bugün 3 saat önce oriflamenin liderler toplantısına katıldım.İskendrun victoria pastanesinde 15 'yakın lider başkanımız Emine Saraç'ın(oriflamede Türkiye üçüncüsü) daveti üzerine katıldık.İlk defa yakından tanıma fırsatı buldum.
Toplantının içeriği oriflamedeki liderleri motive etme,yeni kurallar,oriflameye katılacak sürpriz ürünler hakkında bilgi alışverişi oldu.Oriflame ile ilgili yenilikler, sormak istediğiniz,merak ettiğiniz ürünler yokmu oriflameciler.Emine Hanım Oriflamede en zirvede....Ama pozitif enerjisiyle öyle güzel motive ettiki bizleri anlatamam.O anı yaşamak gerek.En zirvede olduğu halde bana bu yetmez dünya 1. liği gibi hedefleri olduğunu anlatarak başarının sırları hakkında örnekler verdi.Çok hoş iki saat yaşadım.Toplantıdan ayrılırken bende oriflame şöyle iz bıraktı.Oriflameninde yeni sloganı olacak
mış bu kelime YAPABİLİRSİN sloganı.evet herkes yapabilir.türkiye ve dünya birincisi olabilir.Tabiki büyük bir servetin sahibi,kariyer,alkış....herkes yapabilir.yeterki hedef koyun ve gönülden isteyin....

+Quote Post
duyguseli
mesaj 31-01-2009 - 16:35
İleti #3

Üye No: 740
isim: ..
meslek: ..
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: ..

Ben avoncuyum ondan gayrısını kullanmam desem..?? smile.gif
Siz beni etkilemek için kendi safınıza çekmek için ne yaparsınız..? happy.gifsmile.gif
rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif

+Quote Post
cancan97
mesaj 31-01-2009 - 17:22
İleti #4

Bende daha önce avoncuydum.Şu anda Oriflamede liderim.4 ay önce oriflameye geçtiçm.Keşke yıllar önce oriflameye geçseydim.Oriflamedeki maaş sistemi ve kalitesi beni oriflameye çekti.Gerçekten oriflamede tüm hayallerimizi gerçekleştirebiliriz. Kısa sürede büyük bir sermayenin sahibi olabiliriz.Oriflamede 2 türlü gelir yöntemi var.1.katolok satışlarındaki kar.2.kayıt yaparak maaş alma sistemi var.Hayatta umduğumuzumu yaşıyoruz,bulduğumuzumu.Para,kariyer,alkış,dünyayı gezmek istemezmisiniz.Oriflamede btün hayallerinize kavuşabilirsiniz.Kısacası satış ekibi kuruyorsunuz,hem kazanıyor ,hemde kazandırıyorsunuz.Oriflamede dokunduğumuz hayatları güzelleştiriyoruz.Eğer niyetiniz varsa oriflameci olun,oliflamenin güzelliklerinden,nimetlerinden sizde faydalanın.Size ardım etmeye hazırım.

+Quote Post
cancan97
mesaj 31-01-2009 - 21:29
İleti #5

Sn.Duyguseli;
Oriflameye neden geçtiğimi anlatayım,uzunca.....2 yıl kadar avon satış temsilciliği yaptım.Taki 4 ay önce oriflame ile tanıncaya kadar.Ben avoncuydum ama 2 yıl hiç ilerlemedim,kariyer olarak.Avonda yaptığım satışlar hayli yüksek meblağlardı.Ama avon beni hiç bir şekilde ödüllendirmedi.Sadece yaptığım satışın karı ile yetinmek zorunda kaldım.Diğer avoncular gibi....(takımöncüleri hariç.)Size avonla-oriflame arasındaki gelir dağılımını anlatmaya çalışayım bir örnekle.
Avonda bir takım öncüsünün varsayalım 200 üyesi var.Ve bu üyeler satış yapıyor.Avonun takım öncüsüne biçtiği maaş 250 milyon dur.(tahmini)
Oriflamede takım kuran lider,direktör vs....varsayalım 200 üyesi var.Oriflamenin çalışanına biçtiği maaş 2.5 milyardır.(tahmini gelir.)Bu rakamlar grup puanı yükseldikçe çoğalır. Eğer amaç bir maaşım olsun ,ciddi anlamda bir gelirim olsun diyorsanız aradaki uçurumu siz görün ve benim neden oriflameye geçtiğimi anlayın.
Kalite derseniz intternetten her ikisi için yapılan yorumları okuyun,derim.Kesinlikle hiç bir firmayı kötülemek değildir maksadım.Siz sordunuz neden oriflame ...diye bende örneklerle açıkladım. Şu anda oriflamedeyim.Bana kattığı artıları sayayım sadece 4 ayda:Satışımın karı,grup kurdum.Grubumu eğitiyor ve yönetiyorum.Bu bana içimdeki saklı kalan yeteneği ortaya çıkardı.Hepimizin içinde daha nice yetenek ve cevherler saklı.Oriflame bunu açığa çıkarttı.Çok iyi bir yönetici olduğumu,çok iyi bir satıcı olduğumu keşfettim.Çünkü başarım ortada....Oriflamede kariyer sahibi oldum.Şimdilik liderim,ilerleyen aylarda direktör,vs.....en üst direktör,önce Türkiye çapıda ciddi dereceye girmek,ondan sonra ....beni tutabilene ......aşkolsun....evet ciddi ciddi planlarım hayallerim bunlar.Ama bu hayaller hiç uzak değil.Nemi olacak bu dereceleri alınca hayatımda:Kariyer,alkış,takdir edilme,ciddi boyutta servet,dünya seyahatleri...Oriflame Türkiyedeki ilk üçe her ay ne kadar maaş ödüyor biliyormusunuz 80 milyar maaş.Emine hanım tahmini bu maaşı alıyor.(Türkiye üçüncüsü)Sakın ben yapamam çevrem yok demeyin.Gönülden isteyin ve ilk adımı atın sizde benim gibi.
Gerçekten oriflame çalışan elemanlarını en güzel şekilde ödüllendiriyor.(maaş vererek ,dolar dülleri vererek,seyehatler düzenleyerek) Bilmem anlatabildimmi aradaki farkı......

+Quote Post
cancan97
mesaj 30-04-2009 - 12:52
İleti #6

Oriflameye kayıt olmak isteyenler bana özel mesaj atsınlar.Tabiki ek gelir isteyenler para kazanmak isteyenler.....hadi kayıt kanpanyama sizde katılın.Yapmanız gereken sadece katoloğu evinize gelen ,evine gittiğiniz dostlarınıza çevrenize katoloğu sunmak sadece bu.Onlar ihtiyaçları olan ürünleri işaretliyor sizde bir kenara not ediyorsunuz.Ve siparişlerinizi gönderiyorsunuz.Bu kadar basit.Sonucundada yaptığınız siparişe görede % 30 kar elde ediyorsunuz.Sadece katoloğu müşteriyle buluşturmak işlem bundan ibaret.Ayrıca sizlerde benim gibi maaş almak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit bir kaç işlem daha var .Ayyrıca Oriflamedeki 2. gelir.Bunu da öğrenmek istiyorsanıoz mesaj atabilirsiniz .Özel mesaj atarsanız sizec ayrıntılı olarak anlatırım.
Herkes kayıt olmadan önce çekiniyor,korkuyor.Başıma ne gibi kötü şeyler gelir.Oriflameden kimseye hiç bir zarar gelmez.sadece faturalarınızı öderseniz hiç bir sorun yaşamazsınız.Doğal olarak telefon ,elektrik ve su faturasını nasıl gününde öderseniz hiç bir sorun çıkmıyorsa oriflamedede fatura ödendikten sonra hiç bir sorun kalmaz.
Ayrıca bu iş o kadar zevkli ki,para kazanmmanında ötesinde herşeyi unutturuyor.(Sorunları ,hastalığı,dertleri vs)Dotstluklar kuruyorsunuz,kariyer elde ediyorsunuz,alkış alıyorsunuz,kendinize güveniyorsunuz,ayaklarınız üzerinde durabilmeyi öğreniyorsunuz......
Sizleride aramızda görmek istiyoruz.kayıt olmak isteyen bilgi almak isteyenler mesajlarınızı bekliyorum...

+Quote Post
gelincik_20
mesaj 07-05-2009 - 16:19
İleti #7

Grup: üye
Üye No: 4,590
isim: sevda
meslek: muhasebe
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: ticaret lisesi

oriflameye kayıt olmak istiyordum ne yapmam gerekiyor yardım edermisiniz.

+Quote Post
masumprens2007
mesaj 23-01-2010 - 02:23
İleti #8

Grup: üye
Nereden: iskenderun
Üye No: 1,430
isim: cahit
meslek: devlet memuru

tamam hoş diyosun güzel diyosunda ürün satacak kimse kalmadı herkes ya orflime temsilcisi yada avon temsilcisi.bende mesela avon temsilcisiyim fiyatları uygun diye arada ürün alan oluyor.ama orflime ürünleri biraz daha pahalı avona göre.kalite farkı var sanırım.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 25-04-2017 - 19:32