iskenderun forum

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

İSKENDERUN'UN GÜNCEL FOTOĞRAFLARINI FACEBOOK SAYFAMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. https://www.facebook.com/iskenderunforum.com
  İskenderun Resimleri      İskenderun Genel& Sorunlar& Öneriler     İskenderun kültür,turizm

Reply to this topicStart new topic
> Bayramdan sonra tedaş borçluların elektriklerini kesecek, borç içinde yüzen belediyemiz borcunu ödeyebilecek mi?
dentali
mesaj 26-09-2008 - 11:04
İleti #1

Grup: üye
Nereden: iskenderun
Üye No: 1,310
isim: Ali
meslek: xxxx
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: ....

Bayramdan sonra tedaş borçluların elektriklerini kesecek, bildiğim kadarıyla uçan kuşa bile borçlu olan büyük şehir belediyelerini bile borç konusunda sollayan belediyemizin elektrik borcu da çok yüksek...
Tedaş gerçekten elektriği keserse iskenderun karanlık içinde kalırsa vay halimize......
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 26-09-2008 - 11:04
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
iso's
mesaj 26-09-2008 - 23:00
İleti #2

Grup: üye
Nereden: Adana-İskenderun
Üye No: 743
isim: ---

Şayet belediyenin borcu var ise neden belediyeye ait olan çay bahçesi-gazino restore ediliyor?..gayet iyi bir şekilde kullanılıyordu ben anlam veremedim..borç içinde yüzen bir belediye ise bu bana biraz çelişkili geldi bilmediğimiz bir ayrıntı varsa düzeltirseniz sevinirim...
Restore diyip geçmemek lazım.. şimdi o restoreye harcanan (gönderilen) parayı hesap etsek TARİHİ İSKENDERUN KALESİ' ne yapılacak restorasyondan daha fazla harcandığı kanaatimce ihtimali yüksektir..

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 18-07-2018 - 09:46