alışveriş merkezleri, önerileri, tüketici şikayetleri

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

Reply to this topicStart new topic
> YKM den NİKE ayakkabı
faruk
mesaj 10-05-2007 - 11:09
İleti #1

misafir

YKM den almış olduğum NİKE ayakkabı 10-15 giymden sonra NİKE işareti olan yerden yırtıldı ve de deride soyulmalar oldu tabanında da erimeler vardı ürünü YKM ye götürdüm ismi yanlış olabilir ürün yetkilisi serkan bey inceledi haklısınız biz bu ayakkabıyı NİKE yetkililerine yollayayım büyük bir ihtimalle değiştirilir dedi bende ayakkabıyı ertesi gün götürdüm teslim ettim aradan 3 hatfa geçti YKM beni aradı bende hemen YKM ye gittim ürünün kullanım hatası olduğundan herhangi bir işlem yapmamışlar ayakkabıyı geri bana iade ettiler.....
Şikayetimvar comda bu olayı yazdım 1 hafta içinde 50 kişiden NİKE ile ilğili şikayetler yazıldı hemen hemen hepsinde de kullanım hatası yazmışlar demekki NİKE hep bunu yapıyor diyeceksiniz ki neden NİKE aldınız birdaha asla almam 146.00 YTL para verdim 2 ay kullandım siz siz olun YKM den NİKE almayın
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 10-05-2007 - 11:09
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
fabri
mesaj 10-05-2007 - 11:16
İleti #2

Grup: üye
Üye No: 1,048
isim: cmr
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: sdf

ALINTI(faruk @ 10-05-2007, 11:09 ) *

YKM den almış olduğum NİKE ayakkabı 10-15 giymden sonra NİKE işareti olan yerden yırtıldı ve de deride soyulmalar oldu tabanında da erimeler vardı ürünü YKM ye götürdüm ismi yanlış olabilir ürün yetkilisi serkan bey inceledi haklısınız biz bu ayakkabıyı NİKE yetkililerine yollayayım büyük bir ihtimalle değiştirilir dedi bende ayakkabıyı ertesi gün götürdüm teslim ettim aradan 3 hatfa geçti YKM beni aradı bende hemen YKM ye gittim ürünün kullanım hatası olduğundan herhangi bir işlem yapmamışlar ayakkabıyı geri bana iade ettiler.....
Şikayetimvar comda bu olayı yazdım 1 hafta içinde 50 kişiden NİKE ile ilğili şikayetler yazıldı hemen hemen hepsinde de kullanım hatası yazmışlar demekki NİKE hep bunu yapıyor diyeceksiniz ki neden NİKE aldınız birdaha asla almam 146.00 YTL para verdim 2 ay kullandım siz siz olun YKM den NİKE almayın

geçmiş olsun kötü bir durum.nıke adidas gibi firmalarda artık böyle şikayetlerle karşılaşıyor.ucuz maliyet için arık kendileri değil taşeron firmalara ayakkabıları yaptırıp sadece nike amblemini koyuyor kendileri.ve işte sonuç bu .bende adidas ta yaşamöıştım aynı problemi ama benimkini değiştirmişlerdi.
şikayetinde haklısın ...

+Quote Post
sezer
mesaj 10-05-2007 - 11:20
İleti #3

Grup: FoRuM YöNeTiCiSi
Üye No: 21
isim: sezer
meslek: .
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: isk lisesi

tesekkurler arkadasım bii bilgilendirdin... tuketici dernegine basvurmanı salık veririm sana

ALO 179 TÜKETİCİ ŞİKAYET MERKEZİDİR .. ORADAN GEREKLİ BİLGİYİ ALINIZ NE YAPMANIZ GEREKTİĞİ KONUSUNDA... PEŞİNİ BIRAKMAYIN .. VE BELGELERİ SAKIN ATMAYIN...

+Quote Post
faruk
mesaj 17-05-2007 - 10:11
İleti #4

misafir

Tüketici hakları dernegine gittim bir form dilekçe doldurup Akdeniz Vergi Dairesinde bulunan tüketici heyetine başvuruda bulundum başvuru sonucunda beni Konduracılar dernegi başkanı aradı ayakkabıyı kendisine getirmemi istedi aynen söyleneni yaptım ayakkabıyı inceledi tamam haklısın nike işaretinin olduğu yer yırtılması olmaması bir durum dedi ben gerekli raporu yazacağım sen git dedi aradan 1 hatfa sonra tüketici hakem heyetini telefonla aradaım şikayetimin neticesini sordum aldığım yanıt RED çıktı gerekçesini sordum hakem heyetinin kararı denildi bende bu konuyu tüm şikayet ile ilgili internetteki forumlarda paylaşıyorum vede paylaşmaya devam edeceğim

ALINTI(sezer @ 10-05-2007, 11:20 ) *

tesekkurler arkadasım bii bilgilendirdin... tuketici dernegine basvurmanı salık veririm sana

ALO 179 TÜKETİCİ ŞİKAYET MERKEZİDİR .. ORADAN GEREKLİ BİLGİYİ ALINIZ NE YAPMANIZ GEREKTİĞİ KONUSUNDA... PEŞİNİ BIRAKMAYIN .. VE BELGELERİ SAKIN ATMAYIN...

+Quote Post
endoplazmikbirku...
mesaj 22-05-2007 - 20:05
İleti #5

Üye No: 1,010
isim: cemal
meslek: mastership maritime
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: iskenderun lisesi

bahsettiğin ayakkabı bu mu?
[IMG]http://img520.imageshack.us/img520/8905/dscn0210qs7.th.jpg[/IMG]
Ben de bunu yaklaşık 2 ay önce aldım, ama şu ana kadar herhangi bir sorun olmadı.

+Quote Post
sezer
mesaj 23-05-2007 - 17:10
İleti #6

Grup: FoRuM YöNeTiCiSi
Üye No: 21
isim: sezer
meslek: .
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: isk lisesi

sevgili lule ,
sagolasın sende bizimle paylaşmıssın ne guzel ki senin ayakkabında bir kusur cıkmamış fakat bu diğerlerinde de sorun olmadıgı anlamına gelmemektedir...

nitekim her firma hatalı ürün kontrolü yapmaktadır kendi olanakları dahilinde.. bazen gozlerden kacan bir ürün tüketici tarafından satın alındıktan sonra farkedilebilmektedir.. işte o zaman gercek ''işletmeci anlayış ''ortaya cıkmaktadır. buna biz satış sonrası destek diyoruz...

tabii komisyon tarafından bir değerlendirme yapılmış.. ve red kararı verilmiş. o ayrı bir konu.o kararın eleştirisini yapmak bana düşmez..ama ben burada genel anlamda bir cevap yazdım .. anlasılmıstır umarım

+Quote Post
endoplazmikbirku...
mesaj 23-05-2007 - 19:17
İleti #7

hayır topic'i ilk okuduğumda ayakkabıyı bende YKM den yeni a<lmıştım.fiyatıda arkadaşın verdiği rakam kadar olunca eyvah! dedim kendi kendime.acaba benim ayakkabınada bir sorun çıkar mı falan.bir süre kullandım ayakkabıyı halada kullanıyorum çok şükür bir sorun şimdilik yok,onu belirtmek istedim.

+Quote Post
faruk
mesaj 24-05-2007 - 09:46
İleti #8

misafir

ALINTI(Lüle @ 23-05-2007, 19:17 ) *

hayır topic'i ilk okuduğumda ayakkabıyı bende YKM den yeni a<lmıştım.fiyatıda arkadaşın verdiği rakam kadar olunca eyvah! dedim kendi kendime.acaba benim ayakkabınada bir sorun çıkar mı falan.bir süre kullandım ayakkabıyı halada kullanıyorum çok şükür bir sorun şimdilik yok,onu belirtmek istedim.

Lüle arkadaşım evet aynı ürün umarım sizin ayakkabınız da da sorun çıkmaz yalnız dikkat et nike ambleminin dikişli kısmında yırtılmalar oluyor bende buğüne kadar 3-5 nike aldım ama bu ürün defolu çıktı şikayetvar com da şikayetimi yeniledim beni nike bölge distribitörü aradı size % 75 indirimli kupon yolluyoruz denildi bekliyorum gelince sizinle bu formda paylaşırım.... Beni dün 23.05.2007 akşam saat 17:30 da aradılar demekki hakem heyetide Tüketiciden Yana DEGİL ben bunu kesin öğrendim fikirlerinize burda paylaşam tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum

+Quote Post
endoplazmikbirku...
mesaj 24-05-2007 - 17:05
İleti #9

Neyse ya sağlık olsun ben inceledm benimkinde o tip bir sorun yok.Sana %75 lik indirim kuponu göndermeleri olayıda iyi miş.Gider başka bir tane nike beğenir alırsın.Yeni modeller gelmiş, beyaz olanları var önünde de nike işareti yok çok güzel ayakkabı.Bu ay kısmetse ya o beyaz olan nike'ı alacam ya da adidasın yine beyaz renkli klasit bir ayakkabısı var 35 yıldır ürettiği model ,ya da o.

Bu ileti Lüle tarafından 24-05-2007 - 17:07 yeniden düzenlenmiştir.

+Quote Post
mystery=)
mesaj 22-08-2007 - 23:50
İleti #10

misafir

haklısın vallahi aynı sey bızım basımızada geldı gecen sene ykm den nıke ayakkabı aldık 2. hafta ayakkabı yandan yırtıldı nasıl olduysa top oynanmayan aykkabı fırmaya yolladık o kadar para doktuk kullanım hatası dıye bıze ayakkabıyı gerı gonderdıler ve verdıgımız 100 ytl bosa gıttı ayakkabıyı yırtıkta gıyemedık çok sacma bence bunların goz onune alınıp dıkkat edılmesı gerekır .ben ılk defa bı nıke fırmasında boyle olumsuzluklarla karsılastım ve boyle buyuk bır fırmanın bunu yapmaması gerekır... nıke ayakkabı alırken lutfen DİKKAT EDİNİZ !!!!

+Quote Post
guneykanat
mesaj 23-08-2007 - 22:46
İleti #11

Üye No: 322
isim: guney
meslek: serbest

2 ay önce bende aldım sol alt rafında patlak meydana geldi hemde topa vurmadan...taşa çarpmadan...bende hakkımı savunacagım sonuna kadar....

+Quote Post
endoplazmikbirku...
mesaj 06-03-2008 - 21:44
İleti #12

merhaba,

forum da gezinirken aylar önce bu topic e yazdığım yazıyı gördüm. gerçi konu kapanmıştı, ama ben yine de bilgi olsun diye bi post daha atayım dedim topic'e.

ayakkabıyı hala sorunsuz bi şekilde kullanıyorum. gerçi çok sık giymiyorum (eskimesin diye biggrin.gif ).

merak ettim; sana verdikleri %70 lik indirim kuponuna hangi ayakkabıyı aldın? aldığın ayakkabıda bi sorun çıktı mı?
umarım o iyi çıkmıştır. yoksa az para değil.

+Quote Post
faruk
mesaj 14-03-2008 - 09:33
İleti #13

misafir

QUOTE(endoplazmikbirkulum @ 06-03-2008 - 20:44 ) *
merhaba,

forum da gezinirken aylar önce bu topic e yazdığım yazıyı gördüm. gerçi konu kapanmıştı, ama ben yine de bilgi olsun diye bi post daha atayım dedim topic'e.

ayakkabıyı hala sorunsuz bi şekilde kullanıyorum. gerçi çok sık giymiyorum (eskimesin diye biggrin.gif ).

merak ettim; sana verdikleri %70 lik indirim kuponuna hangi ayakkabıyı aldın? aldığın ayakkabıda bi sorun çıktı mı?
umarım o iyi çıkmıştır. yoksa az para değil.

Merhabalar ben bu konuyu unutmuştum sorunuza cevap yazayım Nike ayakkabı almadım yerine Eşofman takımı aldım ayakkabı olarak da convers aldım ayakkabıyıda adanadan boş boş tabir edilen amerikan pazarından aldım

+Quote Post
misafir
mesaj 16-06-2008 - 17:50
İleti #14

Üye No: 2,784
isim: misafir

24/11/2007 tarihinde oğlum için iskenderun ykm'den 6 taksitle nike halı saha
ayakkabı aldım.okula gidip gelirken giydi,top bile oynamaya fırsat bulamadı,ama buna
rağmen ayakkabının saya kısmındaki dikişlerden ayakkabıda patlaklar oluştu.Borcu
bile bitmeden patlayan ayakkabıyı iskenderun ykm'ye götürdüm.(10/05/2008) tarihinde
garantiye gönderdiler.02/06/2008 tarihli bir yazı ile ;ürünün incelendiğini
kullanım ve bakım koşullarına bağlı olarak meydana geldiğini bildirdiler.
Bu yazıyı bildiren müşteri hizmetleri müdürü alev.akbogra@nike.com diye birde mail
adresi ilave etmişler.

metehan3180

+Quote Post
sususz.hayat
mesaj 17-06-2008 - 23:34
İleti #15

Nereden: İSKENDERUN
Üye No: 3,354
meslek: muhasebe
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: lise

abi YKM nin bir anlamı var biliyonmu biggrin.gif

+Quote Post
loft
mesaj 18-06-2008 - 11:36
İleti #16

Üye No: 3,326
isim: cNk
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: barbaros

QUOTE(sususz.hayat @ 17-06-2008 - 23:34 ) *
abi YKM nin bir anlamı var biliyonmu biggrin.gif

ben bilmiyorum neymiş?

+Quote Post
Guest
mesaj 14-08-2008 - 15:36
İleti #17

misafir

QUOTE(faruk @ 10-05-2007 - 11:09 ) *

TEBRİK EDERİM BENDE NİKE DEN AYAKKABI LDIM 15 GÜNNDE ALTI CIKTI KULLANIM HATASI DEND
İ MALEZYADA UCUZ YAPARLARSA BÖYLE BEN BURGAZ YEREL GAZETEYE VARDİM HERKES OKUSUN
MALLARININ NASIL ADİ OLDUGUNU-
[size="3"][/size]

+Quote Post
Guest
mesaj 19-08-2008 - 02:12
İleti #18

misafir

onun nike ile ilgisi olduğunu sanmıyorum.nike'ın bir eşofmanını ve ayakkabısını aldım geçen yıl adanadan.hala tek bir açılma bile yok ayakkabıda.eşofmanda da öyle defalarca yıkanmasına rağmen.

YKM'den ne adidas ürünü alınır ne de nike.hatta bişey alınmaz oradan.çöpü bile parayla satarlar.

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 18-10-2017 - 01:13