MEZUNLAR FORUM

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

Reply to this topicStart new topic
> 2000 yılı mezunları çıkın ortaya sizleri özledim, İSTANBUL BİZLERİ AYIRMAYI BAŞARDI.....
SARYA
mesaj 20-05-2007 - 00:31
İleti #1

Grup: aktif üye
Nereden: İSTANBUL
Üye No: 1,126

7 yıldır taşına toprağına hasret kaldığım 17 yıl boyunca doğup,büyüdüğüm canım memleketime böylede olsa
hasretimi dindirmek için bu paylaşım ortamını açtığınız için teşekkür ederim.

inanın çok özledim herşeyini her karış toprağını ah bir gelebilsem içimdeki ateşi söndürebilsem.

istanbulda yaşıyorum anladığınızz gibi lise hayatım biter bitmez soluğu istanbul'da aldım ve yedi yıldır sadece bir kere geldim canım memleketime ve yalnızca bir hafta kaldık hiç doyamadım
inşallah en yakın zaman da tekrar gelicem.

sevgili arkadaşlarıma ulaşabilmenin heyecanı içindeyim...........

saygı ve sevgilerimle....2000 yılı mezunları ve diğer zaman dilimlerinde bizden önce ve sonra mezun olan arkadaşlar herkese selamlar ........ smile.gif laugh.gif biggrin.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 20-05-2007 - 00:31
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
iso's
mesaj 20-05-2007 - 01:57
İleti #2

Grup: FoRuM YöNeTiCiSi
Nereden: Adana-İskenderun
Üye No: 743
isim: ---

bizden de sana selam sarya... ben isk. lisesi, 1999 mezunuyum..iskenderun'un kıymeti gurbete çıkılınca daha iyi anlaşılıyor, biliyorum..her gidenin burnunda tütüyor bu güzel memleket smile.gif inşallah sende en kısa zamanda hasretliğini giderirsin hayırlısı ile

+Quote Post
SARYA
mesaj 22-05-2007 - 15:00
İleti #3

teşekkür ederim iso's 99 mezunlarından tanıdıklarım var sen hangi bölüm mezunusun belki sima olarak seni tanıyabilirim.

aman maşallah bizim site bütün gününü sessiz geçiriyor umarım sessizlik artık çözülür tüm site sakinlerinin kış uykusundan uyanmasını rica ediyorum.

saygı ve sevgilerimle..................

+Quote Post
iso's
mesaj 22-05-2007 - 16:00
İleti #4

Grup: FoRuM YöNeTiCiSi
Nereden: Adana-İskenderun
Üye No: 743
isim: ---

QUOTE(sarya @ 22-05-2007, 16:00 ) *
teşekkür ederim iso's 99 mezunlarından tanıdıklarım var sen hangi bölüm mezunusun belki sima olarak seni tanıyabilirim.
aman maşallah bizim site bütün gününü sessiz geçiriyor umarım sessizlik artık çözülür tüm site sakinlerinin kış uykusundan uyanmasını rica ediyorum.
saygı ve sevgilerimle..................

mrb sarya, ben sosyal bilimler alanından mezunum...farketmez zaten sosyal, tm ve fen bilimleri iç içe idi çoğunlukla... sima olarak tanıma ihtimali var..yalnız lise 2 ve 3'de eski binaya atıldık o başka rolleyes.gif

+Quote Post
SARYA
mesaj 23-05-2007 - 09:30
İleti #5

bende eski binada okudum üç yıl boyunca 1. sınıfı eski tiyatro salonun yanındaki yani o
unutulmuş bölgede okudum 9/z de , 2. sınıfımı iki katlı binada yani 10-tm-d de okudum, 3. sınıfımı merdivenin altındaki 11-tm-f de okudum belki bu şekilde de olsa tanıyan birileri çıkar..

2003 yazında bir haftalığına geldim iskenderun'a bizim hademe hala emekli olmamıştı içeri girmek istedim izin vermedi ah o gün ne kadar kötü olmuştum, ben yıllar sonra oraya gidip anıları yad etmek isterken bizim hınzır hademe bırakmadı......

neyse belki başka bir zamana ha bu arada 11-tm-c sınıfında özlem aslan vardı onu tanıyanlar varsa bana haber versin oda 2000 mezunlarından canım arkadaşım.... daha bir çok kişi var onlara seslenmek istediğim ama bir çoğunun soyismi aklıma gelmiyor... hatırladıkça onları buradan anıcam......

saygı ve sevgilerimle kalın sağlıcakla...... rolleyes.gif

Bu ileti RuH tarafından 06-05-2008 - 10:31 yeniden düzenlenmiştir.

+Quote Post
nazlican
mesaj 03-07-2007 - 17:12
İleti #6

Grup: üye
Üye No: 1,446
meslek: yok

herkese selam 2000 sözel mezunları nerelerdesiniz herkes dağıldı eğer buralardaysanız cevap yazarsanız sevinirim gerçekten insanın en güzel yılları lise yıllarıymış smile.gif

+Quote Post
endoplazmikbirku...
mesaj 03-07-2007 - 17:34
İleti #7

Üye No: 1,010
isim: cemal
meslek: mastership maritime
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: iskenderun lisesi

95/96 dönemi mezunu da bu klübe üye olabilir mi? =)

+Quote Post
SARYA
mesaj 03-07-2007 - 19:14
İleti #8

Selam Nazlıcan aramıza hoşgeldin hangi şubedeydin..

Derya Yurdakul,Feda Uysal yakın arkadaşlarımdı onlardan birini tanıyormusun...

Lüle arkadaşım senin de aramızda olmanda bir sakınca yok.....

katılımının devamını bekliyorum..................

+Quote Post
ebrar
mesaj 01-11-2007 - 04:11
İleti #9

Üye No: 2,161
isim: ebrar
meslek: bos
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: kiz meslek lisesi

merhaba seni tanimiyorum ama sikintimiz ayni bende 7senedir iskenderuna 1kere geldim ama ismini duymam bile yetiyo ben almanyadayim denizin kokusu burnumda eskiden gezdigim heryeri gezmek icin neler veririm bilemezsin ama uzaktayim geldigimde sadece 4gun kaldim bizim sehrimiz kadar guzel bir yer yok bundan eminim umarim sende bende eskileri yasayabiliriz eskisi gibi sehrimizde cunku ben o eski gunlerimi ozledim acisiyla tatlisiyla ama buyuduk ve hayat bizleri dogdugumuz buyudugumuz yerden kopardi ve gitdikce kopariyo ama bu site beni eski gunlere goturmekte yetdi cunku cok ozledim ben iskenderun lisesi mezunu degilim kiz meslak lisesi mezunuyum ama ordada arkadaslarim vardi yani onun icin bakmisdim seninle hasretimi paylastim umarim arkadaslarinla gorusursun.gorusmek dilegiyle ama iskenderunda umarim .
ebrar

+Quote Post
SARYA
mesaj 01-11-2007 - 13:46
İleti #10

ALINTI(ebrar @ 01-11-2007, 04:11 ) *

merhaba seni tanimiyorum ama sikintimiz ayni bende 7senedir iskenderuna 1kere geldim ama ismini duymam bile yetiyo ben almanyadayim denizin kokusu burnumda eskiden gezdigim heryeri gezmek icin neler veririm bilemezsin ama uzaktayim geldigimde sadece 4gun kaldim bizim sehrimiz kadar guzel bir yer yok bundan eminim umarim sende bende eskileri yasayabiliriz eskisi gibi sehrimizde cunku ben o eski gunlerimi ozledim acisiyla tatlisiyla ama buyuduk ve hayat bizleri dogdugumuz buyudugumuz yerden kopardi ve gitdikce kopariyo ama bu site beni eski gunlere goturmekte yetdi cunku cok ozledim ben iskenderun lisesi mezunu degilim kiz meslak lisesi mezunuyum ama ordada arkadaslarim vardi yani onun icin bakmisdim seninle hasretimi paylastim umarim arkadaslarinla gorusursun.gorusmek dilegiyle ama iskenderunda umarim .
ebrar

merhaba Ebrar duygularımızın karşılıklı olduğuna çok sevindim bu şehirde büyüyüp onu tozunu yuttuktan sonra mesafeler her ne kadar uzak olsada insan var oldukça ordan kopamıyor.şehrimiz güzeldir yaşanılanlarla beraber seninle nice anılarımızı paylaşmak isterim güzel bir dostluk oluşması temennisiyle ..

kendine iyi bak...aramıza hoşgeldin rolleyes.gif

+Quote Post
wanted_28
mesaj 28-02-2008 - 00:40
İleti #11

Üye No: 2,788
isim: oguzhan
meslek: topograf
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: iskenderun lisesi

figen merhaba
kanla şenlendirecek kan yapacak biri geldi:)2000 yılı iskenderun mezunu oguzhan tanimayan yokturr ama baya uzun zaman gecti artık sima olarak tanilirim.nalet olsun bende koptum iskenderundan istanbuldayim iş üzrienee kadiköy..vaybe o çılgın hademe hala emekli olmadi haa orda ölecek oraya gömeceklerr:) birdee kel sezgin vardi herşeye muhalefetti beni deli ederdi nezamn görse üsütmü aradii tipten kaybediyordum herhalde:) neysee 2000 mezunalri sizleir bekliyorum konuşalim tanişalim o günleri çok özledim.kavgalari aşklari ne bilim ozamn herşey farkliydi.. neyse figen agliyacam şimdi dayanamiyorum. kednize iyi bakim hadi kanal canalnsin byyyyyyy

+Quote Post
misafir
mesaj 24-05-2008 - 19:46
İleti #12

Üye No: 2,784
isim: misafir

slm arkadslr
ben TMB den arzu 2000 mezunuyum
butun sınıf arkadslarımı özledim
insallah
burdan bi ıletisim kurarz

+Quote Post
misafir
mesaj 10-07-2008 - 08:07
İleti #13

Üye No: 2,784
isim: misafir

slm arkadaşım bendeiskenderun lisesi mez bekleriz iskenderuna gitikcede güzeleşiyor

+Quote Post
Tarkan
mesaj 03-01-2010 - 16:42
İleti #14

Üye No: 5,263
isim: Tarkan

Merhaba arkadaşlar bende 2000 çıkışlıyım. 11sosH sınıfındaydım. 6-7 arkadasımı buldum beni tanıyanlar buradan ya da facebooktan Tarkan Yuksel adıyla aratip ekleyebilirler. görüşmek üzere

+Quote Post
nazlican
mesaj 05-01-2010 - 15:30
İleti #15

Üye No: 1,446
meslek: yok

QUOTE(SARYA @ 19-05-2007 - 23:31 ) *
7 yıldır taşına toprağına hasret kaldığım 17 yıl boyunca doğup,büyüdüğüm canım memleketime böylede olsa
inanın çok özledim herşeyini her karış toprağını ah bir gelebilsem içimdeki ateşi söndürebilsem.

istanbulda yaşıyorum anladığınızz gibi lise hayatım biter bitmez soluğu istanbul'da aldım ve yedi yıldır sadece bir kere geldim canım memleketime ve yalnızca bir hafta kaldık hiç doyamadım

saygı ve sevgilerimle....2000 yılı mezunları ve diğer zaman dilimlerinde bizden önce ve sonra mezun olan arkadaşlar herkese selamlar ........ smile.gif laugh.gif biggrin.gif

selam sarya bende 97-98 yılında 9-Z de 98-99 yılında 10sosB de 99-2000 yılında 11sosB de okudum belki bi tanıdığın çıkar

+Quote Post
wiolin_83
mesaj 05-04-2010 - 20:50
İleti #16

Üye No: 5,528
isim: wiolin
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: isk. lisesi

ben 2000 fen mezunuyum arkadaşlar,birbirimize e mail adreslerimizi verelim

+Quote Post
yardimci83
mesaj 08-06-2014 - 01:47
İleti #17

misafir

QUOTE(SARYA @ 20-05-2007 - 00:31 ) *

+Quote Post
yardimci83
mesaj 08-06-2014 - 01:51
İleti #18

misafir

[quote name='SARYA' date='20-05-2007 - 00:31 ' post='8470']

[/quote
uzun zaman geçmiş bu paylaşımların üstünden ama bende 2000 mezunuyum bende lise arkadaşlarımı bir araya getirmek amacıyla facebook ta bir grup kurdum iskenderun lisesi milenyum(2000) mezunları eğer bu msj aldıysanız beklerim

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 12-12-2017 - 11:17