alışveriş merkezleri, önerileri, tüketici şikayetleri

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

Reply to this topicStart new topic
> arkadaşlar primemale sinemaya gidiyorum salon bomboş. iskenderunlular sinemayı sevmiyor mu?
misafir
mesaj 13-11-2010 - 11:46
İleti #1

Grup: üye
Üye No: 2,784
isim: misafir

iskenderunlular neden sinemaya gitmiyor. primemallde sinemaya girdim benden başka üç kişi var sadece. salonlar çok güzel filmlerde çok iyi neden kimse sinemaya gitmez bu şehirde? geldiğim şehirde salonlar tıklım tıklımdı. kalabalık salonda film izlemek daha güzel oluyor. üç dört kişiyle koca sinema salonunda film izlerken sıkılıyorum yaaaa.
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 13-11-2010 - 11:46
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
bayj
mesaj 09-04-2011 - 17:20
İleti #2

misafir

QUOTE(misafir @ 13-11-2010 - 11:46 ) *
iskenderunlular neden sinemaya gitmiyor. primemallde sinemaya girdim benden başka üç kişi var sadece. salonlar çok güzel filmlerde çok iyi neden kimse sinemaya gitmez bu şehirde? geldiğim şehirde salonlar tıklım tıklımdı. kalabalık salonda film izlemek daha güzel oluyor. üç dört kişiyle koca sinema salonunda film izlerken sıkılıyorum yaaaa.

Arkadaşım komedimisin yoksa buranın yabancısı mı?? iskenderunlular site sinemasının tüm salonlarını dolduruyor birde adanadaki antakyadaki ek seanslara giriyorlar.Primemall yeni açıldığı için alışma süresi olur.Ayrıca saat kaçta gittin bilinmez ama kışın son dolmuş 22de yani en geç altı buçuk yedi seansına girilir.

+Quote Post
Guest
mesaj 09-04-2011 - 18:06
İleti #3

misafir

QUOTE(bayj @ 09-04-2011 - 17:20 ) *
Arkadaşım komedimisin yoksa buranın yabancısı mı?? iskenderunlular site sinemasının tüm salonlarını dolduruyor birde adanadaki antakyadaki ek seanslara giriyorlar.Primemall yeni açıldığı için alışma süresi olur.Ayrıca saat kaçta gittin bilinmez ama kışın son dolmuş 22de yani en geç altı buçuk yedi seansına girilir.

arkadaş doğru söylüyor. adanadaki sinemalara bakıyorum hangi saatte olursa olsun tıklım tıklım. insanlar filmlere girmeseler bile seanslara bakıyorlar. filmler hakında soru soruyorlar. iskenderunda bu alışkanık yok. mersin forum mağazası mesela sinema tıklım tıklım. bizim burda sadece yemek yerleri her saat kalabalık. mide düşkünü insanlarımız.

+Quote Post
-Deniz-
mesaj 21-11-2012 - 02:03
İleti #4

misafir

QUOTE(misafir @ 13-11-2010 - 11:46 ) *

Heralde siz İskenderundan bi habersiniz çünkü daha bugün avmdeki sinema tıklım tıklımdı ve gideceğim filme yer yoktu.

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 kullanıcı bu başlığı okuyor (2 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 21-09-2017 - 20:50