iskenderun forum

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

İSKENDERUN'UN GÜNCEL FOTOĞRAFLARINI FACEBOOK SAYFAMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. https://www.facebook.com/iskenderunforum.com
  İskenderun Resimleri      İskenderun Genel& Sorunlar& Öneriler     İskenderun kültür,turizm

Reply to this topicStart new topic
> NEDEN VE KİMDEN İNGİLİZCE
mehmet1969
mesaj 14-01-2017 - 04:42
İleti #1

Grup: üye
Nereden: iskenderun
Üye No: 7,757
isim: CEM69

NEDEN VE KİMDEN İNGİLİZCE ÖĞRENMELİYİZ.

İletişim çağında dünyayı takip etmek, hatta dünyanın bizi takip etmesini sağlamak için en azından evrensel bir olan İngilizceyi yanında imkan varsa diğer yabancı dilleri öğrenmek için gayret etmeliyiz. Velilerimizin sorumlulukları ve yaşadıkları zorlukları da göz önüne alarak ; BEN DE BU KONUDA ÜZERİME DÜŞENİ YAPMAK ; BİR NEBZE DESTEK OLMAK, İSTEDİM . BU DURUMDA DERS ÜCRETLERİNDE % 50 İNDİRİM YAPIYORUM !!!!!!!!!!!!!!!!
Buradan dersime gelen öğrenci velilerime , tüm velilere ve İNGİLİZCE ÖZEL DERS almak isteyen herkese duyurulur. Özelden bilgi almak için acele ediniz…….

Özveri derseniz yukarıda belirttiğim gibi... Daha destek için bu memlekette ne yapılabilir ki.... Her şey de zam varken biz % 50 indirdik. Neden ??? İnsanlarımız sıkıntı içerinde iken; bir de bir de fiyatlar tavan yaparken bizler kendimizden ödün verdik. Bizler sizler için çocuklarınızın geleceğine yatırım yapın diye iki adım attık. Şimdi sıra sizde !!! Sizde çocuklarınızın istikbalini düşünerek bir adım atabilecek misiniz ???... Hep beraber göreceğiz ...English NC. facebook

2017 yılında İngilizce öğreneceğim !
Diyorsanız, bu kararınızı uygulamaya hemen başlayabilirsiniz. İngilizce öğrenmenizde veya geliştirmenizde size tüm imkanları tarafımca birebir yada grup olarak özel derslerle sağlamaktadır.
Yeni yılda size ve çocuklarınıza daha kazançlı bir gelecek için,mutlaka kendinize ve çocuklarınıza İNGİLİZCE öğrenmekte ısrar ediniz

Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 14-01-2017 - 04:42
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Go to the top of the page

Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 kullanıcı bu başlığı okuyor (2 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 26-09-2017 - 15:35