IPB
ELEMAN ARAYANLAR SAYFASINA DöN    İŞ ARAYANLAR SAYFASINA DöN             ELEMAN ARANIYOR iLANI VER         İŞ ARIYORUM iLANI VER        

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

Reply to this topicStart new topic
> Bay/Bayan Elemanlar Aranıyor.
siteajansiskende...
mesaj 19-08-2010 - 09:50
İleti #1

Grup: üye
Üye No: 5,878
isim: siteajansiskenderun
meslek: organizasyon
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: iskenderun

2010 yılı başında faaliyetlerine başlayan ve 8 Aylık dönemi eğitim ve öğrenme faaliyeti içinde geçiren firmamız, yeni yüzü ile bünyesinde çalışacak iş arkadaşları ve freelence çalışacak çeşitli branşlarda personel aramaktadır.

Başvurular; www.siteajans.org sayfasında kariyer bölümünden yapılabilir.

Personellerde Aranan Mesleki Branşlar;

VİP Müşteri Asistanı, (İngilizce Bilen, Presentbl, İskenderun ve Antakyayı Bilen, Tercihen Turizm Otelcilik, Yabancı Dil Mezunu veya Öğrencisi)

Garson, (Bay Bayan), Komi, Aşcı, Bulaşıkçı, (Kadrolu personel düşünülmektedir, Mülakat Deneyimli Şef Garsonlarımız tarafından yapılacaktır. Mülakat tarihi ilerleyen günlerde başvuru sahiplerine bizzat duyurulacaktır)

Palyaço, Stand Hostesi, Dansöz,

Gündelikçi (Ağır İşte Çalışabilir Sağlık Raporu, Adli Sicil Belgesi ve İkametgah Belgesi getirme şartı aranmaktadır)

Çocuk Bakıcısı (Çocuk Gelişimi Bölümü Mezunu, Sigara Kullanmaması ve Referansları Tercih Sebebidir. Sağlık Raporu, Kan Testi,
Adli Sicil Belgesi ve İkametgah Belgesi İstenmektedir.

Freelance (Serbest ve Kurumsal İşbirliği): (Detaylı referans ve tecrübe verme şartı vardır)
Elektrik Ustası,
Seramik Ustası,
Boya Ustası
Tesisat Ustası
Klima Tamircisi,
Mobilya Ustası,
Camcı,

Site Ajans

Deatylı Bilgi İçin: iletisim@siteajans.org

Adres: İSDEMİR Siteler, E-4 Zemin Kat İskenderun/Hatay
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 19-08-2010 - 09:50
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
-MUSTAFA YILMAZ-
mesaj 10-06-2011 - 22:06
İleti #2

misafir

QUOTE(siteajansiskenderun @ 19-08-2010 - 09:50 ) *
2010 yılı başında faaliyetlerine başlayan ve 8 Aylık dönemi eğitim ve öğrenme faaliyeti içinde geçiren firmamız, yeni yüzü ile bünyesinde çalışacak iş arkadaşları ve freelence çalışacak çeşitli branşlarda personel aramaktadır.

Başvurular; www.siteajans.org sayfasında kariyer bölümünden yapılabilir.

Personellerde Aranan Mesleki Branşlar;

VİP Müşteri Asistanı, (İngilizce Bilen, Presentbl, İskenderun ve Antakyayı Bilen, Tercihen Turizm Otelcilik, Yabancı Dil Mezunu veya Öğrencisi)

Garson, (Bay Bayan), Komi, Aşcı, Bulaşıkçı, (Kadrolu personel düşünülmektedir, Mülakat Deneyimli Şef Garsonlarımız tarafından yapılacaktır. Mülakat tarihi ilerleyen günlerde başvuru sahiplerine bizzat duyurulacaktır)

Palyaço, Stand Hostesi, Dansöz,

Gündelikçi (Ağır İşte Çalışabilir Sağlık Raporu, Adli Sicil Belgesi ve İkametgah Belgesi getirme şartı aranmaktadır)

Çocuk Bakıcısı (Çocuk Gelişimi Bölümü Mezunu, Sigara Kullanmaması ve Referansları Tercih Sebebidir. Sağlık Raporu, Kan Testi,
Adli Sicil Belgesi ve İkametgah Belgesi İstenmektedir.

Freelance (Serbest ve Kurumsal İşbirliği): (Detaylı referans ve tecrübe verme şartı vardır)
Elektrik Ustası,
Seramik Ustası,
Boya Ustası
Tesisat Ustası
Klima Tamircisi,
Mobilya Ustası,
Camcı,

Site Ajans

Deatylı Bilgi İçin: iletisim@siteajans.org

Adres: İSDEMİR Siteler, E-4 Zemin Kat İskenderun/Hatay

BULASIKCI OLARAK CALISMAK ISTIYORUM .ANTAKYA'DA OTELDE CALISIYORDUM SU AN BOSTAYIM 29 YASINDAYIM ILKOKUL MEZUNUYUM.
TEL:05379434926

+Quote Post
-ismail cansu-
mesaj 19-06-2011 - 17:06
İleti #3

misafir

ADIM İSMAİL CANSU BEKLERİM 0541 614 5374

+Quote Post
-ismail cansu-
mesaj 09-07-2011 - 23:40
İleti #4

misafir

0541 614 53 74 ARAYIN HEMEN GELİRİM TECRUBEM VAR

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye: