iskenderun forum

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

İSKENDERUN'UN GÜNCEL FOTOĞRAFLARINI FACEBOOK SAYFAMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. https://www.facebook.com/iskenderunforum.com
  İskenderun Resimleri      İskenderun Genel& Sorunlar& Öneriler     İskenderun kültür,turizm
5 Sayfa V  < 1 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> İSKENDERUN' DAKİ SEÇİMLER YORUMLAR, ANKET
Oyunuzu kime vereceksiniz?
Oyunuzu kime vereceksiniz?
Yusuf Civelek [ 53 ] ** [37.59%]
Seyfi Dingil [ 22 ] ** [15.60%]
Mete Aslan [ 51 ] ** [36.17%]
İbrahim Gül [ 12 ] ** [8.51%]
Diğer [ 1 ] ** [0.71%]
Oy Kullanmayacağım. [ 2 ] ** [1.42%]
Toplam Oy: 141
Sadece üyeler ankete oy verebilirler. 
shmaric
mesaj 06-03-2009 - 01:40
İleti #45

Grup: üye
Üye No: 3,021
isim: murat
meslek: tsk
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: cumhuriyet lisesi

QUOTE(omerc @ 05-03-2009 - 10:57 ) *
arkadaş slm yıl 2009 istanbul o senindedigin vahşet şuan burda yaşanıyor burasını akp yönetiyor aslana söylede burayı yönetsin yani o dedin şeyler şimdi olmuyormu orda yazın geldigimde okullar kapalı olluyorda göremiyom tel açıyom akrabalarıma senin degin gibi rahat yaşıyamıyorlarmış yoksa bizimkiler yalanmı söylüyor saygılar

HİÇ KUSURA BAKMA BEN SENİN ARKADAŞIN DEĞİLİM. YAZINDAKİ HİTAP BOZUKLUĞU YÜZÜNDEN CEVAP VERME İHTİYACI DUYDUM. BİRAZ SAYGILI OLMAYI DENE İSTERSEN.

EVET O DEDİĞİN YIL 2009 VAHŞET İSTANBULDA YAŞANIYOR. 15 SENE ÖNCEDE İSKENDERUN DA YAŞANIYORDU. BENCEDE İSTANBULUDA YÖNETSE İYİ OLUR. GEL İSKENDERUN DA YAŞA O ZAMAN. VAHŞETİN İÇİNDE NİYE YAŞIYORSUN. AKRABALARIN NEDEN RAHAT YAŞAYAMIYORLAR ACABA? MERAK ETTİM ŞİMDİ. SORUN NEDİR? AYRICA İSKENDERUNU NE ZAMAN VE NEDEN TERKETTİN. METE ASLAN TERS Mİ GELDİ? İSKENDERUN DA İSTEDİĞİNİ YAPAMAZ OLDUN ONDAN HERALDE.
METE ASLAN YİNE BAŞKAN KİMSENİN ZORUNA GİTMESİN. HELAL OLSUN METE ASLAN A NİYETİ BOZUK OLANLARI BARINDIRMADI İSKENDERUNDA.
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 06-03-2009 - 01:40
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
omerc
mesaj 06-03-2009 - 12:16
İleti #46

Üye No: 3,536

QUOTE(shmaric @ 06-03-2009 - 02:40 ) *
HİÇ KUSURA BAKMA BEN SENİN ARKADAŞIN DEĞİLİM. YAZINDAKİ HİTAP BOZUKLUĞU YÜZÜNDEN CEVAP VERME İHTİYACI DUYDUM. BİRAZ SAYGILI OLMAYI DENE İSTERSEN.

EVET O DEDİĞİN YIL 2009 VAHŞET İSTANBULDA YAŞANIYOR. 15 SENE ÖNCEDE İSKENDERUN DA YAŞANIYORDU. BENCEDE İSTANBULUDA YÖNETSE İYİ OLUR. GEL İSKENDERUN DA YAŞA O ZAMAN. VAHŞETİN İÇİNDE NİYE YAŞIYORSUN. AKRABALARIN NEDEN RAHAT YAŞAYAMIYORLAR ACABA? MERAK ETTİM ŞİMDİ. SORUN NEDİR? AYRICA İSKENDERUNU NE ZAMAN VE NEDEN TERKETTİN. METE ASLAN TERS Mİ GELDİ? İSKENDERUN DA İSTEDİĞİNİ YAPAMAZ OLDUN ONDAN HERALDE.
METE ASLAN YİNE BAŞKAN KİMSENİN ZORUNA GİTMESİN. HELAL OLSUN METE ASLAN A NİYETİ BOZUK OLANLARI BARINDIRMADI İSKENDERUNDA.

mete aslanla mezara gidersin işşşşşşşşşşşş

+Quote Post
sinan&alper
mesaj 06-03-2009 - 22:57
İleti #47

Üye No: 2,594
isim: sinan
meslek: elektronik
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: payas e.m.l 1994

Meraba arkadaşlar bence iskenderunun yeni bir yüze ihtiyacı var belediyemiz sadece şehir merkezinin deyil kenar mahallelerin de belediyesi olmalı oralarada hizmet gitmeli sadece seçim den seçime hatırlamayla olmuyor...iskenderun için seyfi dingil diyorum ben iskenderun için seçimler hayırlı olur inşallah.

+Quote Post
MEHMET SARRAÇ
mesaj 07-03-2009 - 15:51
İleti #48

Nereden: İŞADAMI
Üye No: 3,238

[quote name= Merhaba kıymetli hemşerilerim. Geçen hafta kaldığımız yerden devam edelim. Malum seçimler yaklaştıkça heyecan ve gerilim artarak devam etmekte. Benim en çok üzüldüğüm şey nedir biliyormusunuz. Bazı insanlar bu güne kadar hiçbir esaslı hizmetleri olmadığı halde hala pişkin pişkin halktan oy istemekteler.Ya ben soruyorum l5 yıldır sorumlu olduğunuz halde katı atık arıtma fabrikasını kurmak yenimi aklınıza geldi. Siz kimi kandırıyorsunuz. Gerçekten bunu yapmak niyetinde olduğunuza kimi inandırabilirsiniz. İskenderun’a Akçay tarafından girildiğinde uzaktan bakıldığında sanki bir hortum fırtınası var zanneder bilmeyen insanlar. Bilmiyorlar ki bu iskenderun’un yanan çöplüğüdür. Ama sanki bu bize alıştırılmış, biz umursamıyoruz. Zaten neyi umursuyoruz ki. Kentimizde sahil bandı dışında bir yeşil alan kalmamış. Birçok yeşil alanda imara açılmış. Betonlar arasında sanki boğuluyoruz. Bu konuda yalnız mevcut başkan değil, Akp nin adayının da geçmiş dönemde eksiklik ve hataları var. Meclis üyeliği yaptığı 10 yılda başkana herhangi bir konuda itiraz ettiği ve yeni projeler ürettiğini gören varsa beri gelsin.
Geçenlerde bir kadın evime geldi ve mevcut başkanın spor projesi olarak gösterdiği briç salonu ilgili broşür getirdi. Yani ne zamandan beri Briç spor ben anlayamadım. Acaba kaç kişi bu briç sporu ! ile ilgileniyor. Gençlerimizin kaçı saatlerini bununla geçiriyor . Ya insanın gülesi geliyor bunlara. Birde televizyona çıkarılmamaktan şikayetçi olmak var ya işte oda kazdığın kuyuya kendi düşmek gibi bir şey. Yıllardır bazı besleme yerel medya yayınlarını görmezden gelen, bu timsah gözyaşlarına kim inanır.
Gelelim iktidar partisi adayı ve ilçe siyasetçilerine. Kurulalı 7 yıl olan ve partiye kurulduğundan buyana hizmet eden onlarca kişi varken hangi mantıkla ve neye dayanarak partinize seçimden 3 ay önce üye olan ve mevcut başkanla 10 yıldır beraber çalışan bir kişiyi aday yaptınız. Bu akılla halktan oy toplayabileceğiniz mi sanıyorsunuz. Halkımız sizin bir proje üreteceğinize ve kentimizin sorunlarını çözebileceğinize inanmıyor. Bu yanlışları Hatay da ve Belende de yaptınız ve bakın orada sizden olan başkanları yeniden aday yapmadınız. Bence çok yanlış siyaset yapıyorsunuz.Halk size şimdi niye güvensin ki. Önce dönemlerde eleştirdiğiniz kişilerin hatasına sizde düşüyorsunuz. Sonunuzda aynısı olacak gibi.
İskenderunlular bu defa inşallah aynı hatalara düşmez. Pırıl pırıl bir arkadaşımız, kardeşimiz bu kahrı, bu sorumluluğu almak istiyor. Ancak bu kardeşimize sürekli belden aşağı vurmaya çalışıyorlar. Yok şuna yok buna son anda destek verecekmiş falan filan. Bu bir iftira ,bu bir yalan, bu bir namertliktir. MHP başkan adayı İBRAHİM GÜL asla yalan söylemiyor, sözünden dönmüyor. Öncelikle bu kişiliğine asla yakışmaz, siyasi kariyeriyle asla bağdaşmaz. Bu konuda görsel ve yazılı yerel medyada defalarca açıklama yaptı. Ölmek var dönmek yok dedi. İşte seçim meydanında onu yenemeyeceğini anlayanlar masa başı entrikaları ile onu alt etmek istiyor. Ancak inşallah onu alt edemiyecekler. Sağduyulu tüm insanlar onun etrafında toplanmaktalar. Sağduyu da bunu gerektirmekte zaten. Başka yerlere atılan oylar inanın boşa gidecektir. Geçmiş icraatları ortada olan, hata ve eksiklerini 100 sayfa yazsak bitiremeyeceğimiz insanları tekrar tekrar denemenin şehrimize, insanımıza ve gelecek kuşaklarımıza çok büyük zararı olacaktır. Haydi hep beraber şunu diyelim ve dileyelim. İBRAHİM GÜL GELSİN YÜZÜMÜZ GÜLSÜN. Amin. Allaha emanet olun.

+Quote Post
grease_24
mesaj 07-03-2009 - 18:36
İleti #49

Üye No: 3,699

herşey ortada arkadaşlar biz bundan önce gelen insanları da gördük duyduk ama hiç kimse şu anki iskenderunu oluşturamadı şimdi önümüzde neyi ne yapmasını bilen bir başkan var ve daha çok yolumuz var memleketimizi en üst seviye ye çıkartmak bizim elimizde akıllı olalım oyları bölmeyelim biz iskenderulular için tek birşeyi düşünmeliyiz o da memleketimiz iskenderunumuz şu varki gelen gideni aratır sakın yanlış yapmayalım hepimiz elimizden gelenin en iyisini yapalım ... herkese teşekkürler..

+Quote Post
OttoMaN-BLue
mesaj 08-03-2009 - 18:52
İleti #50

Nereden: iskenderun
Üye No: 274
isim: CocKtails & Dreams
meslek: barmen

okadar komik yorumlar var ki! biggrin.gif ya iskenderunu iskenderun yapan mete aslan arkadaşlar ben başka bi şehirdemi yaşıyorum bilmem! adamın emekleri saymakla bitmez herşeyden once emege saygı!
ama bencede başkan degişsin çunku bazı degerlerin kıymetini kaybedince anlıyoruz!
saygılar

+Quote Post
cancer_84
mesaj 08-03-2009 - 20:06
İleti #51

Üye No: 2,979
isim: cancer_84

mete aslanın yaptıklarını görmemezlikten gelmemeliyiz o kazansın demiyorum yalnış anlaşılmasın ben taraf tutmuyorum iskenderunu en güzel yerlere getirecek hayırlısı kimse o kazansın iskenderunumuz için hayırlısı olsun

+Quote Post
uganda
mesaj 09-03-2009 - 00:46
İleti #52

Üye No: 2,110
isim: ali

QUOTE(arsuz_ @ 26-01-2009 - 12:25 ) *
iskenderun bölgesi chp seçmenleri hep arsuza geliyor ve denizbaykal olduğu sürece chp hayatta adam olamaz çünkü chp halka değil adama hizmet ediyor

sana katılıyorum.bu deniz baykal chp nin başında olduğu sürece bu parti hayatta adam olmaz.bu seçimde chpden başkan gelirse iskenderun eski haline döner

+Quote Post
ertas_99
mesaj 09-03-2009 - 11:20
İleti #53

Üye No: 3,400
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: iskenderun edn.mes.lisesi 1985

chp sokaktan ilk gördüğü vatandaşımızı tutup kolundan aday yapsa chp mantığı ile oy verirler. ister iş yapsın ister yapmasın. chp li olması yeterli yada ben chp liyim demesi oy alması için bir kriter zaten. Mete Aslan yine kazanacak bu belli ama çıkmayan candan umut kesilmez kefal misali çırpınır durur vay gariban chp guitar.gif

+Quote Post
afacandenisx
mesaj 09-03-2009 - 14:17
İleti #54

Üye No: 4,416
isim: denis
meslek: serbest
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: iskenderun

Başkan seyfi olmalı.Hem iktidar hemde yıllardır bu memleketi sahipsiz sanan ve dingolarının ahırı gibi kullanalara ders olurdu.İktidardan yana oy kullanın bir kerede akıllı olun.

Bu ileti afacandenisx tarafından 09-03-2009 - 14:18 yeniden düzenlenmiştir.

+Quote Post
sinan&alper
mesaj 09-03-2009 - 17:12
İleti #55

Üye No: 2,594
isim: sinan
meslek: elektronik
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: payas e.m.l 1994

bence seyfi dingil de çok iyi işler yapacak kapasite var .oyumuz seyfi dingile.

+Quote Post
seabreezee
mesaj 09-03-2009 - 20:12
İleti #56

Üye No: 672
meslek: muhasebe
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: barbaros lisesi

METE ASLAN 1 NUMARA

+Quote Post
dolmakalem
mesaj 10-03-2009 - 15:56
İleti #57

Üye No: 2,994
isim: DOLMAKALEM

bencede seyfi dingil olmalı artık iskenderun iktidar partisi ile yönetilmeli bence gereken bütün yatırımlar gerçekleşecektir

+Quote Post
iskenderunluibo
mesaj 11-03-2009 - 20:36
İleti #58

Üye No: 867
isim: ibrahim
meslek: isci

bende chp diyorum.insallah hayirli olur

+Quote Post
intruway
mesaj 11-03-2009 - 21:22
İleti #59

Üye No: 2,109
isim: ziya
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: belen lisesi,2002

arkadaşlar mete aslanın iskenderun için yapmadığı bi tek şey kaldı o da iskenderunu il yapmak,yaptığı hizmetleri kimse görmezden gelmemli bence.o kadar güzelleştiki iskenderun,eskiden akşamları sahilde yürüyüşe çıkılmıyordu,başka biri başkan olsa da mete aslanın yaptığı emeği yiyecek.ben iskenderunda oy kullanmıyorum ama dışardan biri olarak yapılan hizmetleri de görmezden gelemiyorum...

+Quote Post
eXeLaNs
mesaj 12-03-2009 - 01:03
İleti #60

Üye No: 1,355
isim: eXeLaNs
meslek: Webmaster,Tuning
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: Anadolu Meslek ve Meslek Lisesi - 2007

QUOTE(güller @ 30-01-2009 - 20:38 ) *
bence yusuf çivelek çünkü mete aslanın yaptıklarının projesi hasan insan zamanından hazırdı yaptığı hiç bir hizmet yoktur birde geçmişe bakalım

alla alla sen çok biliyorsun çöp fabrikasınıda mı o hazırladı sor bakalım hayatında çöp konteyneri görmüşmü boş boşl konuşmayın lazf değil içraat yapın biraz

+Quote Post
eXeLaNs
mesaj 12-03-2009 - 01:05
İleti #61

İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: Anadolu Meslek ve Meslek Lisesi - 2007

QUOTE(seabreezee @ 09-03-2009 - 19:12 ) *
METE ASLAN 1 NUMARA

Kafanı yorma Mete ASLAN tek başına iktidar fazla lafa ve söze gerek yok yaptıkları yapacaklarının teminatıdır .. ayrıca hükümetle ne alakası var bence belediye başkanında iş biter bu bu kadar basit

+Quote Post
eXeLaNs
mesaj 12-03-2009 - 01:07
İleti #62

QUOTE(kenan.han @ 02-03-2009 - 15:10 ) *
Haksızsın güzel kardeşim şu biriken borca bak koskoca iskenderun ilçesinin belediye binasının elektirigi kesiliyor kendide taş ocagı açsın kıbrısa otel diksin sömürme harici bişe yapmıyor bnce fazla bile durdu burda....

ona bakarsan git samandağ chp ye bak sen sonra gel burda yorum yap tamam mı hangi belediye başkanı yemiyor bana söylesene helali hoş olsun adam hem yapıor hem yiiyor yesin ama yapsında samandağa git bakalım yolunda at arabası gitmez..

+Quote Post
shmaric
mesaj 12-03-2009 - 15:33
İleti #63

Üye No: 3,021
isim: murat
meslek: tsk

QUOTE(omerc @ 06-03-2009 - 11:16 ) *
mete aslanla mezara gidersin işşşşşşşşşşşş

ÖMERC;
BABAM KIRIKHAN'LI ANNEM DÖRTYOL'LU. DOĞMA BÜYÜME İSKENDERUN'LUYUM. ÇOCUKLUĞUM BARIŞTEPE'DE GENÇLİĞİM DUMLUPUNARDA GEÇTİ. KİMİN NE OLDUĞUNU ÇOK İYİ BİLİRİM. ALLAH'TAN BAŞKA KİMSEDEN KORKMADIK YİNE KORKMAM. ALAYINIZ GELSİN. GENÇLİĞİMDE BÖYLE TEHTİDLERİ ÇOK ALDIK AMA GEREĞİNİ YAPMASINIDA BİLDİK. BUNUDA KURUSIKIYLA YAPMADIK. ONUN İÇİN SÖYLEYECEK LAFIN YOKSA TISLAMA. ALLAH MEZARI HERKESE NASİP ETSİN. SEN NEREYE GİDERSİN ÇÖPEMİ BİLMEM ARTIK. OLAYI KİŞİSELLEŞTİRME TAŞ ATACAM DERDEN KAFANA KAYA İNEBİLİR HABERİN OLSUN.

GENEL OLARAK;
MESAJLARIN ÇOĞUNLUĞU 15 SENE ÖNCESİNİN NE KADAR BERBAT OLDUĞUNU ANLATIYOR. BİRTEK BEN DEĞİLİM. YİNE SÖYLÜYORUM. İLLAKİ METE ASLAN GELSİN DEMİYORUM. DAHA İYİSİNİ KİM YAPABİLECEKSE O GELSİN. İSKENDERUN'UN DÜZELDİĞİ YILLAR METE ASLAN BAŞKANLIĞINDAKİ DÖNEMLERDE OLMUŞTUR. BUNU KİMSE İNKAR EDEMEZ. ASAYİŞ İLÇEDE, KAYMAKAMLIK, EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ, İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI, BELEDİYE BAŞKANI, YANİ KURUMLAR BİRLİKTE UYUM İÇİNDE ÇALIŞIRSA İSTİKRARLI OLUR. TEK BAŞINA KİMSE BİR ŞEY YAPAMAZ. ANCAK BİRİ EKSİK OLURSA DÜZEN İLLAKİ BOZULUR. HASAN İNSAN DÖNEMİNDE İSKENDERUN ASAYİŞİ İÇİN HİÇ BİR KATKISI OLMAMIŞTIR Kİ REZALET BİR HALDEYDİ. ÖNCEKİ DÖNEME İYİ DİYENİN DTP LİLER VE ONLARIN DESTEKÇİLERİDIR. ONLARINDA SİYASET TEMELİNİN NE OLDUĞU TÜM TÜRKİYE BİLİYOR. DTP LİLERDEN BAŞKASIDA HASAN İNSAN DÖNEMİNE İYİ DERSE AKLINA ŞAŞARIM.

AYRICA BURADA PARTİLERDEN DEĞİL BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINDAN BAHSEDİYORUZ. AKP ADAYI GELSE İYİ OLUR DİYENLER, İSTANBUL'U AKP Lİ BELEDİYE BAŞKANI YÖNETİYOR, HALİNE BAKIN. HÜKÜMETTE AKP VAR TÜRKİYE'NİN HALİNE BAKIN. BAŞBAKAN PLANLI OLARAK SIRF DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPIP OY TOPLAMAK İÇİN YABANCI DEVLET BAŞKANI AZARLIYOR. DAHA ÖNCEDE FİLİSTİN HALKI AYNI ZULMÜ YAŞADIĞINDA NEREDEYDİ. KÖMÜR, PARA, YİYECEK, BUZDOLABI, BİLGİSAYAR VEREREK OY TOPLAMAYA ÇALIŞIYOR. SEÇİMDEN SONRA NEDEN DAĞITMADI. CHP NİN BAŞINDAKİNDEN DOLAYI CHP NİN HALİNE BAKIN, MHP NİN BAŞINDAKİNE BAKIN, KAĞITTAN OKUMAKTAN BAŞKA BİR ŞEY YAPTIĞI YOK, DTP ZATEN NE HALT OLDUĞU BELLİ (ONLARA TİZLİK GEREK). DİĞERLERİ ZATEN FOS.

ALLAH HAKKIMIZDA HAYIRLISINI VERSİN.

Bu ileti shmaric tarafından 12-03-2009 - 16:46 yeniden düzenlenmiştir.

+Quote Post
freedom_002
mesaj 15-03-2009 - 19:03
İleti #64

Üye No: 4,312
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: cumhuriyet lisesi 1998

QUOTE(OttoMaN-BLue @ 08-03-2009 - 19:52 ) *
okadar komik yorumlar var ki! biggrin.gif ya iskenderunu iskenderun yapan mete aslan arkadaşlar ben başka bi şehirdemi yaşıyorum bilmem! adamın emekleri saymakla bitmez herşeyden once emege saygı!
ama bencede başkan degişsin çunku bazı degerlerin kıymetini kaybedince anlıyoruz!
saygılar

arkadaşım sen uzaydan geldin galiba,iskenderunu iskenderun yapan mete değil..sadece yol ve kaldırım yapmakla belediyecilik olmaz..yaptığı yollarıda alt yapiyıda gördük,en kucuk yağmurda memleketi sel basıyor.bu şehri yıksan 15 yılda yenisini yaparsın am bu mete ne yaptı,arıtma tesisini hasan ihsan temelini attı,çok katlı otoparkı yine hasan ihsan attı temelini.mete aslna sadece bir bulvar yaptı onuda kendi adını verdi..sen uzaydan gelsin galiba bunlardan haberin yok tabi..mete son 2 haftasını yaşiyor artık..2 hafat sonnra görüşecez onunla

+Quote Post
freedom_002
mesaj 15-03-2009 - 19:09
İleti #65

Üye No: 4,312
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: cumhuriyet lisesi 1998

QUOTE(ertas_99 @ 09-03-2009 - 12:20 ) *
chp sokaktan ilk gördüğü vatandaşımızı tutup kolundan aday yapsa chp mantığı ile oy verirler. ister iş yapsın ister yapmasın. chp li olması yeterli yada ben chp liyim demesi oy alması için bir kriter zaten. Mete Aslan yine kazanacak bu belli ama çıkmayan candan umut kesilmez kefal misali çırpınır durur vay gariban chp guitar.gif

2 hafat sonra görüşürüz arkadaşım ben sana seçim sonucunu sölim..mete 15 bini alırsa..öpsün başına koysun...o yuzden şimdi para dağıtmaya başladı..kazanacağını bilen adam para dağıtırmı,geceleri uyuyamıyormuş bunuda duyduk belediyeden çaldığı paranın hesabını nasıl verecek onu düşünüyor butun gece..

+Quote Post
dolmakalem
mesaj 15-03-2009 - 19:37
İleti #66

Üye No: 2,994
isim: DOLMAKALEM

mete aslanı destekleyenleri okuyorumda neymiş at arabalarını kaldırmış neymiş sahili yapmışmış peki sahili yapmakla iş bitiyormu şimdi iskenderunda sanki herkesin tek sorunu sahil oldu bodrum ya bodrum türkiye de turizmin başkenti diyorlar peki iskenderunun bodrumdan eksigi ney ki turizm gelişmiyor hiç düşündünüzmü iskenderunda sanayi neden gelişmiyor şimdi çogunuz diyeceksinizki demirçelik varya duyduguma göre demirçelik işçi çıkartıyormuş hem bir demirçelikle iş m bitiyor iskenderun a sanayide lazım turizmi canlandırmakta lazım iskenderunda sahil yapmakla iş bitmiyor iskenderun gençliginin yarısı boşta neden çünkü iş yok

Bu ileti dolmakalem tarafından 15-03-2009 - 19:39 yeniden düzenlenmiştir.

+Quote Post

5 Sayfa V  < 1 2 3 4 5 >
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 kullanıcı bu başlığı okuyor (2 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 26-09-2018 - 07:55