IPB
ELEMAN ARAYANLAR SAYFASINA DöN    İŞ ARAYANLAR SAYFASINA DöN             ELEMAN ARANIYOR iLANI VER         İŞ ARIYORUM iLANI VER        

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

Reply to this topicStart new topic
> SEKRETER
-MİSAFİR-
mesaj 06-01-2011 - 18:14
İleti #1

misafir

FİRMAMIZDA ÇALIŞACAK BAYAN SEKRETER ALINACAKTIR İŞ YERİMİZ MİGROS 100 METRE İLERİSİNDEDİR.

05064927603
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 06-01-2011 - 18:14
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
DENİZ
mesaj 06-01-2011 - 23:07
İleti #2

Grup: üye
Üye No: 6,355
isim: derya
meslek: MUHASEBE

QUOTE(MİSAFİR @ 06-01-2011 - 19:14 ) *
FİRMAMIZDA ÇALIŞACAK BAYAN SEKRETER ALINACAKTIR İŞ YERİMİZ MİGROS 100 METRE İLERİSİNDEDİR.

05064927603

+Quote Post
DENİZ
mesaj 06-01-2011 - 23:12
İleti #3

hangi firma bu?migrosun neresinde tam olarak??

+Quote Post
--misafir--
mesaj 07-01-2011 - 11:47
İleti #4

misafir

QUOTE(DENİZ @ 06-01-2011 - 23:12 ) *
hangi firma bu?migrosun neresinde tam olarak??

Deniz, ara sor işte. ya adam iş yerinin internette gözükmesini istemiyorsa. telefon var işte, istediğin soruyu sorabilirsin değil mi??

+Quote Post
--misafir--
mesaj 08-01-2011 - 02:06
İleti #5

misafir

QUOTE(-misafir- @ 07-01-2011 - 11:47 ) *
Deniz, ara sor işte. ya adam iş yerinin internette gözükmesini istemiyorsa. telefon var işte, istediğin soruyu sorabilirsin değil mi??

Arakadas sirket satın alacak galiba. Sorma sekline bak ya "Hangi Firma bu!!!!"

+Quote Post
misafir
mesaj 10-01-2011 - 16:02
İleti #6

Üye No: 2,784
isim: misafir

QUOTE(-misafir- @ 08-01-2011 - 01:06 ) *
Arakadas sirket satın alacak galiba. Sorma sekline bak ya "Hangi Firma bu!!!!"

05064927603

+Quote Post
DENİZ
mesaj 10-01-2011 - 22:14
İleti #7

bi bildiğim var ki soruyorum size ne

+Quote Post
--SEZEN--
mesaj 14-04-2011 - 20:07
İleti #8

misafir

QUOTE(misafir @ 10-01-2011 - 16:02 ) *

05064927603

BU İŞ İLANINA İNANMAYIN SÜREKLİ YİNELİYORLAR GİDİNCEDE DÜN BİRİNİ ALDIK DİYORLAR 2 ARKADAŞIMA SÖYLEDİM TELDE GELİN GÖRÜŞELİM DİYORLAR GİDİNCEDE BUGÜN ALDIK DİYORLAR SAHTEKARLAR NETE İLAN VERENLERDE GENELDE BÖYLE İNANMAYIN YANLIŞ MEİL ADRESLERİ VERİYORLAR MEİL ADRESİ YAZARSANIZDA SAPIKLIK YAPIYORLAR

+Quote Post
-Guest-
mesaj 14-04-2011 - 21:09
İleti #9

misafir

QUOTE(-SEZEN- @ 14-04-2011 - 20:07 ) *
BU İŞ İLANINA İNANMAYIN SÜREKLİ YİNELİYORLAR GİDİNCEDE DÜN BİRİNİ ALDIK DİYORLAR 2 ARKADAŞIMA SÖYLEDİM TELDE GELİN GÖRÜŞELİM DİYORLAR GİDİNCEDE BUGÜN ALDIK DİYORLAR SAHTEKARLAR NETE İLAN VERENLERDE GENELDE BÖYLE İNANMAYIN YANLIŞ MEİL ADRESLERİ VERİYORLAR MEİL ADRESİ YAZARSANIZDA SAPIKLIK YAPIYORLAR

sezencim taktik öyle malesef. seni beğenmiyorlar, defetmek için aldık deyip gönderiyorlar. hele bi gitsin bi kız manken, giyimi güzel, ona da aldık desinler. mail adresi yazarsan internette malesef msn sapığı gerizekalı çok. o yüzden msn ya da telefon no bırakmayacaksınız.

+Quote Post
-MİSAFİR-
mesaj 15-04-2011 - 10:25
İleti #10

misafir

QUOTE(Guest @ 14-04-2011 - 21:09 ) *
sezencim taktik öyle malesef. seni beğenmiyorlar, defetmek için aldık deyip gönderiyorlar. hele bi gitsin bi kız manken, giyimi güzel, ona da aldık desinler. mail adresi yazarsan internette malesef msn sapığı gerizekalı çok. o yüzden msn ya da telefon no bırakmayacaksınız.
çok haklısınız ne dim ama yapılanlar hiç hoş değil insanlarla dalga geçmek yeda zihniyetlerin başka şekilde çalışması türkiye bu düşüncelerle hiç biyere gelemz akılları başka şeye çalıştıkça

+Quote Post
-aslıhan-
mesaj 18-04-2011 - 14:18
İleti #11

misafir

Malesef öyle bende bu telefonu aradım ama gitmedim iş hakında bir bilgi vermiyorlar yönetici asistanı, sekreter vb. ünvanda çalışacak kişiler arıyorlar bunun yanı sıra lise muzunu olur diyorlar. ben hiç yönetici asistanı lise mezunu duymadım. aslında haklısınız iş değil gönül eğlendirmek için istiyor hadi nette isim falan vermek istemiyorsunuz telefonda da iş hakkında bilgi istedik. yüzyüze görüşmemiş daha iyi olcak dedin . hadi sen işe alacaksın benin de belki ben beğenmedim işi açık bilgi verin ki iş hakkında bizde ona göre bişeyler yazalım. insanları kullanmak o kadar kolay değil ama kendinize bi çeki düzen verin öyle yayınlayın iş ilanlarınızı...

+Quote Post
-Thunderstorm-
mesaj 19-04-2011 - 08:20
İleti #12

misafir

QUOTE(aslıhan @ 18-04-2011 - 14:18 ) *
Malesef öyle bende bu telefonu aradım ama gitmedim iş hakında bir bilgi vermiyorlar yönetici asistanı, sekreter vb. ünvanda çalışacak kişiler arıyorlar bunun yanı sıra lise muzunu olur diyorlar. ben hiç yönetici asistanı lise mezunu duymadım. aslında haklısınız iş değil gönül eğlendirmek için istiyor hadi nette isim falan vermek istemiyorsunuz telefonda da iş hakkında bilgi istedik. yüzyüze görüşmemiş daha iyi olcak dedin . hadi sen işe alacaksın benin de belki ben beğenmedim işi açık bilgi verin ki iş hakkında bizde ona göre bişeyler yazalım. insanları kullanmak o kadar kolay değil ama kendinize bi çeki düzen verin öyle yayınlayın iş ilanlarınızı...

Sitenin kurucuları, adminleri moderatörleri günlük takip yapıyorlarmı acaba ?
Bu iş ilanı gibi bazı cocuk bakıcısı aranıyor ilanlarında da şikayetler mevcut. Lütfen moderatörler şikayetleri dikkate alınız !! Gerekirse bu tarz ilanları sistemden siliniz.

+Quote Post
iskenderunforum
mesaj 19-04-2011 - 10:45
İleti #13

Grup: AdMiN
Nereden: İskenderun
Üye No: 1
isim: iskenderunforum

Şikayetler, şayet ilan doğru değilse göz önüne alınabilir,
Gelen şikayetlerin çoğu,
Maaş az veriyorlar,
Gittik görüştük beni almadılar, ama ilan hala sürüyor, şeklinde...
Bu şikayetler ilanın kaldırılmasına neden değildir.
İşyeri olmadığı halde iş ilanı verilmişse, ve bu yönde şikayet gelmişse gereken neyse derhal yapılır..
ilanda işverenle görüşmelerle ilgili şikayetler zaten yazılıyor, ilanı okuyanlar şikayetleri de okumaktalar, ve ona göre görüşüp görüşmeme tercihini yapabilirler.

+Quote Post
--misafir--
mesaj 19-04-2011 - 15:30
İleti #14

misafir

QUOTE(aslıhan @ 18-04-2011 - 14:18 ) *

Siz neyi tartışıyorsunuz ilan 4 ay öncenin ilanı 06.01.2011 tarihinde verilmiş bi ilan akıllının birisi ilana cevap yazıyor ilan anında güncelleniyor. ondan sonra daha akıllılar çıkıyor görüş beyan ediyor.vay

+Quote Post
-MİSAFİR-
mesaj 20-04-2011 - 18:10
İleti #15

misafir

QUOTE(-misafir- @ 19-04-2011 - 15:30 ) *
Siz neyi tartışıyorsunuz ilan 4 ay öncenin ilanı 06.01.2011 tarihinde verilmiş bi ilan akıllının birisi ilana cevap yazıyor ilan anında güncelleniyor. ondan sonra daha akıllılar çıkıyor görüş beyan ediyor.vay
BİLMEDEN KONUŞMAYIN OZAMN ARANDIĞINDA BİZ SEKRETER ALDIK YADA İLANIN VERİLŞİNE BAKIN DESİNLER AMA ARADIĞINIZDA GELİN GÖRÜŞELİM DİYORLAR ŞUAN ÖĞRECNİ STAJER VAR ÇALIŞAN ODA AYRILICAK YARIN GELİN GÖRÜŞELİM DİYORLAR GİDİNCEDE BUGÜN SABAH YADA ERKEN GİTMİŞŞENİZ DÜN AKŞAM ALDIK DİYORLAR ÇİRKİN OLAN İŞYERİ VARSA EĞER ONUN YAPTIĞIDIR

+Quote Post
--misafir--
mesaj 21-04-2011 - 17:17
İleti #16

misafir

QUOTE(MİSAFİR @ 20-04-2011 - 18:10 ) *
BİLMEDEN KONUŞMAYIN OZAMN ARANDIĞINDA BİZ SEKRETER ALDIK YADA İLANIN VERİLŞİNE BAKIN DESİNLER AMA ARADIĞINIZDA GELİN GÖRÜŞELİM DİYORLAR ŞUAN ÖĞRECNİ STAJER VAR ÇALIŞAN ODA AYRILICAK YARIN GELİN GÖRÜŞELİM DİYORLAR GİDİNCEDE BUGÜN SABAH YADA ERKEN GİTMİŞŞENİZ DÜN AKŞAM ALDIK DİYORLAR ÇİRKİN OLAN İŞYERİ VARSA EĞER ONUN YAPTIĞIDIR

bu iş yerinde ben çalıştım gayet iyi kişiler kişler hakkında atıp tutmayın günahtır...

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye: