alışveriş merkezleri, önerileri, tüketici şikayetleri

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

Reply to this topicStart new topic
> primemal polo mağazası çalışanları hepsi suratsız.
-ali-
mesaj 03-09-2012 - 11:28
İleti #1

misafir

primemal polo mağazasınddan tişört alıyım dedim.. çalışanların sujratlarına bakın hepsi asık ve ilgisiz.. hiç mi gülen surat olmaz bu işyerinde..
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 03-09-2012 - 11:28
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
EYÜP
mesaj 05-09-2012 - 19:12
İleti #2

misafir

QUOTE(-ali- @ 03-09-2012 - 11:28 ) *
primemal polo mağazasınddan tişört alıyım dedim.. çalışanların sujratlarına bakın hepsi asık ve ilgisiz.. hiç mi gülen surat olmaz bu işyerinde..

size katılmıyorum ben nezman gitsem hemen karşılayan arkadaşlar var hiçte suratsız değilerdi. kişi göre muamele sanırım

+Quote Post
Guest
mesaj 05-09-2012 - 19:22
İleti #3

misafir

QUOTE(EYÜP @ 05-09-2012 - 19:12 ) *
size katılmıyorum ben nezman gitsem hemen karşılayan arkadaşlar var hiçte suratsız değilerdi. kişi göre muamele sanırım

kerhane mi orası kişiye göre muamele olsun? müşteri müşteridir. müşteriye göre muamelede değişiklik oluyorsa oraya mağaza denmez başka bir şeyler denir.

+Quote Post
-körfez-
mesaj 13-09-2012 - 15:06
İleti #4

misafir

QUOTE(-ali- @ 03-09-2012 - 11:28 ) *

onlar insan değil mi? moralleri bozuk olamz mı? illla etrafa sahte gülücükler mi atmasını istiyorsunuz? bu kadar mı katı yürekli oldu insanlar ?
banane senin derdinden ben müşteriyim. bana güleceksin anlayışı. vay be yazık gerçekten. sor bakalım o adam 680 tl maaşla evine gidiyor. çoluğu çocuğu varsa evi kira nasıl yetiştirsin? yok illa müşteriye gülecek. yahu bu kadar mı acımasız olduk:(

+Quote Post
-esma-
mesaj 13-09-2012 - 16:06
İleti #5

misafir

QUOTE(-körfez- @ 13-09-2012 - 15:06 ) *
onlar insan değil mi? moralleri bozuk olamz mı? illla etrafa sahte gülücükler mi atmasını istiyorsunuz? bu kadar mı katı yürekli oldu insanlar ?
banane senin derdinden ben müşteriyim. bana güleceksin anlayışı. vay be yazık gerçekten. sor bakalım o adam 680 tl maaşla evine gidiyor. çoluğu çocuğu varsa evi kira nasıl yetiştirsin? yok illa müşteriye gülecek. yahu bu kadar mı acımasız olduk:(

yahu bana 680 verecekler bir de sigortamı yapacaklar herkese gülücükler dağıtırım. herkes tezgahtar olamazki.mağaza sahibini tezgahtar vezirde eder rezilde. ne çoluk çocuğu. hepsi benim yaşlarda bekar. o kadar iş arıyorum 450 nin üzerinde vereni görmedim. sigortasız birde. bu işi bulmuşlar birde surat asıyorlar. yuh be.

+Quote Post
-körfez-
mesaj 14-09-2012 - 10:47
İleti #6

misafir

QUOTE(-esma- @ 13-09-2012 - 16:06 ) *
yahu bana 680 verecekler bir de sigortamı yapacaklar herkese gülücükler dağıtırım. herkes tezgahtar olamazki.mağaza sahibini tezgahtar vezirde eder rezilde. ne çoluk çocuğu. hepsi benim yaşlarda bekar. o kadar iş arıyorum 450 nin üzerinde vereni görmedim. sigortasız birde. bu işi bulmuşlar birde surat asıyorlar. yuh be.

tamam esma genç olsun. ama evli ve çocuklu olmayacağının garantisi yok. aslında benim dediğim biraz da genel. artık toplumda yüzü gülen insan bulmak zor. pek mutluluk huzur kalmadı. bütün mesele para veya ekonomi durum değil ama o para ile bugün evli bir insan geçinemez. eğer geçinirse yüzü gülmez. tabiki her halukarda şükretmek iyidir. ama yine de insandan bahsediyoruz. evet mağaza tezgahtar güler yüzlü olması gerekebilir ama zaten başka bir arkadaşta ben gittiğimde gülüyorlardı diyor. demekki burdan yola çıkarsak o asık suratlı halleri bir anlık olmuş bir olay olabilir. neyse ben polo mağazasına girdiğimi hatırlamıyorum veya bir defa bakmak için girmiş olabilirim ilk açıldığı zamanlarda. neyse inş. sende iyi bir iş bulursun ve herkese gülücükler atarsın smile.gif

not: 680 tl yazdım ama eğer üni öğrencisi ve yarım zamanlı çalışıyorsa o parayı alamaz. dediğim gibi genel baktım biraz da olaya

+Quote Post
-hakan-
mesaj 03-11-2012 - 11:07
İleti #7

misafir

polodan mal mı alınır? ne bu kollarındaki numaralar, öküzleri numaralandırmışlar gibi.. bedavadan verseler tişörtlerini giymem.

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 kullanıcı bu başlığı okuyor (2 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 21-09-2017 - 20:50