lokantalar, cafeler, barlar

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

Reply to this topicStart new topic
> mirandos ta iki biraya 25 aldılar.. oha oha oha
Guest
mesaj 30-07-2011 - 10:30
İleti #1

misafir

arkadaşla iki mirandosa gittik.. iki bira istedik.. hesap 25 geldi.. oha be oha... haram zıkkım olsun...
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 30-07-2011 - 10:30
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
mesut ersoy
mesaj 27-10-2011 - 15:52
İleti #2

misafir

QUOTE(Guest @ 30-07-2011 - 10:30 ) *
arkadaşla iki mirandosa gittik.. iki bira istedik.. hesap 25 geldi.. oha be oha... haram zıkkım olsun...

sevgili dostum
mekanın müdavimlerindenim. iki biranın yanında mutlaka çerez , salatalık ve havuç vardır. hesap ta 25,00 tl doğrudur. ben de ödedim. senin paran bu kadar kıymetliyse iki bira al eve git. bunun faturası sana 10 tl olur. cd den müziğini dinlersin, kendin çalar kendin oynarsın. (evdekilerin kafasının tasını attırma, sana hizmet etmezler.)
çok ayıptır, bunu sanal alemde yazacağına işletmeciyle paylaşabilirdin. için rahat etsin hesap doğrudur.
şahsen ben mekanı çok seviyorum, sürekli gidiyorum, fiyatları piyasa fiyatıdır, işletmecileri kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.

+Quote Post
jutenyam
mesaj 28-10-2011 - 00:21
İleti #3

Grup: FoRuM YöNeTiCiSi
Üye No: 1,436
isim: jutenyam
meslek: muhasebe
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: cumhuriyet-1997

QUOTE(mesut ersoy @ 27-10-2011 - 15:52 ) *
sevgili dostum
mekanın müdavimlerindenim. iki biranın yanında mutlaka çerez , salatalık ve havuç vardır. hesap ta 25,00 tl doğrudur. ben de ödedim. senin paran bu kadar kıymetliyse iki bira al eve git. bunun faturası sana 10 tl olur. cd den müziğini dinlersin, kendin çalar kendin oynarsın. (evdekilerin kafasının tasını attırma, sana hizmet etmezler.)
çok ayıptır, bunu sanal alemde yazacağına işletmeciyle paylaşabilirdin. için rahat etsin hesap doğrudur.
şahsen ben mekanı çok seviyorum, sürekli gidiyorum, fiyatları piyasa fiyatıdır, işletmecileri kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.

mekanın müzik çalmasımı ölçü,yada havuc ve salatalık getırmesımı..tabıkı bunlar malıyet demek ama 10 tl yerıne 25 tlde bıraz abartı olmazmı..o zaman evımızden hıc cıkmıyalım..bumudur işletmecı mantıgı..

+Quote Post
-metin-
mesaj 28-10-2011 - 08:56
İleti #4

misafir

müşteri iki bira istediyse yanında çerez istemediyse çerez veya başka şeyler getirilmesi hoş değildir.. hadi fiyata eklemezsiniz ikramımızdır dersiniz getirirsiniz, ama hesaba eklenmek üzere getirilmişse müşteri hesap öderken bunu ödemek zorunda değildir.. ben sizden sadece iki bira istedim iki biranın fiyatını alın lütfen derse ne diyeceksiniz? tüm iskenderunda cafe işletmelerinde işletmecilik zaafiyeti var.. hayır gelenler ikram diyorsanız iki biraya 25 tl istanbulun en lüx barında ve en kral canlı müzik çalsa bile ödemezsiniz...

bir de şu durum da var.. mirandosta bir içerisi var bir de dışarısı.. dışarda oturanlar zaten canlı müzik havasını almıyorlar. sadece sohbet için oturuyorlar.. onlara da fiyat farketmiyor. canlı müzik bahanesi de olmasın..

+Quote Post
dostluklar
mesaj 01-04-2012 - 03:40
İleti #5

misafir

QUOTE(-metin- @ 28-10-2011 - 08:56 ) *
müşteri iki bira istediyse yanında çerez istemediyse çerez veya başka şeyler getirilmesi hoş değildir.. hadi fiyata eklemezsiniz ikramımızdır dersiniz getirirsiniz, ama hesaba eklenmek üzere getirilmişse müşteri hesap öderken bunu ödemek zorunda değildir.. ben sizden sadece iki bira istedim iki biranın fiyatını alın lütfen derse ne diyeceksiniz? tüm iskenderunda cafe işletmelerinde işletmecilik zaafiyeti var.. hayır gelenler ikram diyorsanız iki biraya 25 tl istanbulun en lüx barında ve en kral canlı müzik çalsa bile ödemezsiniz...

bir de şu durum da var.. mirandosta bir içerisi var bir de dışarısı.. dışarda oturanlar zaten canlı müzik havasını almıyorlar. sadece sohbet için oturuyorlar.. onlara da fiyat farketmiyor. canlı müzik bahanesi de olmasın..

slm mirandosta biranın fiyatı 7 tldir ve yanında fix meze geliyor adamlar haklı iki bira içip te 2 saat canlı müzik dinlenmez fix meze olarak antepfıstığı yerfıstığı karışık çerez ve salatalık veya havuc geliyor toplam 2 bira artı fix meze 26tl sizden 25 almışlar çok değil smile.gif)

+Quote Post
tedirin
mesaj 02-04-2012 - 19:05
İleti #6

misafir

ya hala devam ediyor bende gecen gıtmek zorunda kaldım..bızde ıkı bıraya 25 tl bayıldık.. belkı ben havuc yemıcem kardesım. 15 tl havadan verecegıme ıkı bıra daha ıcerım..zorlamanın bı alemı yok..sehırde turku barların sayısı artar umarım..zaten var olan dıger yerlerdede bu kadar fahiş fiyat yok...

+Quote Post
Guest
mesaj 02-04-2012 - 20:43
İleti #7

misafir

gören de paris te yaşıyoruz sanacak

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 kullanıcı bu başlığı okuyor (2 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 23-10-2017 - 10:52