İSKENDERUN EŞYA ALIM SATIM

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

Reply to this topicStart new topic
> Mezuniyetten Dolayı 1+1 Evimin "TÜM" Eşyaları Satılıktır. Evde kiralıkta durumda.
dnz
mesaj 28-05-2017 - 19:55
İleti #1

Grup: üye
Üye No: 8,171

Meydan Mahallesinde ( İskenderun Teknik Üniversitesi'nin yanında )bulunan 1+1 öğrenci evimin 2.el ve sıfır aldığım tüm eşyaları satılıktır. Ev sahibi eşyalarımı satın almak istemedi. O evi boş vermek istiyor. Bu yüzden gelecek olan kişi eşyaları satın alıp evi boş sayılarak tekrar ev sahibinden kiralayabilir. Arada emlakçı yoktur. Ev sahibi çok tatlı bir insandır ve sadece ayda bir defa kira vermedi görüşürsünüz.Apartmanın yönetimi profesyonel bir şirket tarafından yapılıyor onunda aylık 25-30 tl skalasında bir aidatları vardır ve 15 inden 15 ine hesap görülüyor.
Evde bulunan eşyalardan bir kısmı ;
- 2 adet açılır çekyat
- 2 adet kitaplık ( bu kitaplıklar öyle dandik malzemelerden değil bayağa mobilyadır.
- 1 adet baza (yataklıdır ve çok fazla kullanılmamıştır.)
- 1 adet yemek masası ( bu normal katlanır yemek masalarından)
- çamaşır makinesi
- nofrost buzdolabı
- ocak ( tüpüde dahil satılıktır.Tahminimce en az yarısı doludur.)
- elektrik süpürgesi
- fırın ( 0 aldığım eşyalardan birisidir.Daha 1 sene kullanılmamıştır.Kumtel marka mini fırın)
- ufo ( büyük ayaklı ufodur.Kumtel markadır.Piyasada satılan 120-130 tl lik ufolardandır.)
- orta sehpa ( büyük ve ağır bir malzemeden yapılmış tahta sehpadır.)
-orta sehpa
- 2 kapaklı büyük elbise dolabı ( dandik malzeme değildir.Çok temizdir ve yine mobilyadır.)
- kurutmalık
-ayakkabılık
- 0 alınmış ütü masası ( çok temizdir.)
- kirli çamaşır sepeti + temiz çamaşır sepeti + banyo çöp kovası + mutfak çöp kovası seti
- dekoratif duvar kitaplığı
- büyük ev saati ( baattinin eğlenceli saatlerinden)
- bütün mutfak eşyaları ( neye ihtiyacın varsa her şey var. 0 tavalar, çaydanlık , kettle vs. vs.)
- yolluklar, halılar

Evimdeki eşyalar 3 yıldır kendi kullandığım eşyalardır. Tek kişi kullandım evde tek kaldım. Bir öğrencinin veya bekarın sadece kişisel eşyalarını alıp yerleşebileceği bir evdir. Hiçbir eksiği yoktur.Burada yazılanlar sadece akıla gelenlerdir.İrtibat dahilinde evi görme şansınızda vardır.

Not: Lütfen vereceğim irtibat numarasını 2.el piyasasından ölücüler aramasın. Öncelikle tercihim eşyaların tamamını alabilecek ve eve yerleşebilecek bir öğrenci yada bekardır. Yine aynı şekilde abi 2 çekyatı veya buzdolabını bana tek satar mısın diyenlerde aramasın. Hea bunları böyle satmıyorum değil. Sadece bir kişi arıyor atıyorum 150 liraya buzdolabını satıyorum. Diyorki 30 tl indirip yap ben araba getirip bunları yüklücem. Bu benim sorunum değil. Araç tutma parasını lütfen benden indirim olarak istemeyin.Çünkü zaten her şeyi çok ucuza vericem bu saatten sonra benim bu eşyalardan bir maddi beklentim yok.Bana gerekli faydayı yıllardır mezuniyetle beraber getirdiler.
Eşyaların fotoğraflarını daha sonra imkanım olursa çekip buraya ekleyeceğim.

İrtibat Numarası : 0534 762 94 94 (Deniz)
Herkese Hayırlı Ramazanlar diliyorum...

Bu ileti dnz tarafından 28-05-2017 - 19:56 yeniden düzenlenmiştir.
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 28-05-2017 - 19:55
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
Guest
mesaj 05-06-2017 - 19:53
İleti #2

misafir

Merhaba

Ev kirasi ne kadar peki

+Quote Post
Guest
mesaj 06-06-2017 - 13:30
İleti #3

misafir

QUOTE(dnz @ 28-05-2017 - 19:55 ) *
Meydan Mahallesinde ( İskenderun Teknik Üniversitesi'nin yanında )bulunan 1+1 öğrenci evimin 2.el ve sıfır aldığım tüm eşyaları satılıktır. Ev sahibi eşyalarımı satın almak istemedi. O evi boş vermek istiyor. Bu yüzden gelecek olan kişi eşyaları satın alıp evi boş sayılarak tekrar ev sahibinden kiralayabilir. Arada emlakçı yoktur. Ev sahibi çok tatlı bir insandır ve sadece ayda bir defa kira vermedi görüşürsünüz.Apartmanın yönetimi profesyonel bir şirket tarafından yapılıyor onunda aylık 25-30 tl skalasında bir aidatları vardır ve 15 inden 15 ine hesap görülüyor.
Evde bulunan eşyalardan bir kısmı ;
- 2 adet açılır çekyat
- 2 adet kitaplık ( bu kitaplıklar öyle dandik malzemelerden değil bayağa mobilyadır.
- 1 adet baza (yataklıdır ve çok fazla kullanılmamıştır.)
- 1 adet yemek masası ( bu normal katlanır yemek masalarından)
- çamaşır makinesi
- nofrost buzdolabı
- ocak ( tüpüde dahil satılıktır.Tahminimce en az yarısı doludur.)
- elektrik süpürgesi
- fırın ( 0 aldığım eşyalardan birisidir.Daha 1 sene kullanılmamıştır.Kumtel marka mini fırın)
- ufo ( büyük ayaklı ufodur.Kumtel markadır.Piyasada satılan 120-130 tl lik ufolardandır.)
- orta sehpa ( büyük ve ağır bir malzemeden yapılmış tahta sehpadır.)
-orta sehpa
- 2 kapaklı büyük elbise dolabı ( dandik malzeme değildir.Çok temizdir ve yine mobilyadır.)
- kurutmalık
-ayakkabılık
- 0 alınmış ütü masası ( çok temizdir.)
- kirli çamaşır sepeti + temiz çamaşır sepeti + banyo çöp kovası + mutfak çöp kovası seti
- dekoratif duvar kitaplığı
- büyük ev saati ( baattinin eğlenceli saatlerinden)
- bütün mutfak eşyaları ( neye ihtiyacın varsa her şey var. 0 tavalar, çaydanlık , kettle vs. vs.)
- yolluklar, halılar

Evimdeki eşyalar 3 yıldır kendi kullandığım eşyalardır. Tek kişi kullandım evde tek kaldım. Bir öğrencinin veya bekarın sadece kişisel eşyalarını alıp yerleşebileceği bir evdir. Hiçbir eksiği yoktur.Burada yazılanlar sadece akıla gelenlerdir.İrtibat dahilinde evi görme şansınızda vardır.

Not: Lütfen vereceğim irtibat numarasını 2.el piyasasından ölücüler aramasın. Öncelikle tercihim eşyaların tamamını alabilecek ve eve yerleşebilecek bir öğrenci yada bekardır. Yine aynı şekilde abi 2 çekyatı veya buzdolabını bana tek satar mısın diyenlerde aramasın. Hea bunları böyle satmıyorum değil. Sadece bir kişi arıyor atıyorum 150 liraya buzdolabını satıyorum. Diyorki 30 tl indirip yap ben araba getirip bunları yüklücem. Bu benim sorunum değil. Araç tutma parasını lütfen benden indirim olarak istemeyin.Çünkü zaten her şeyi çok ucuza vericem bu saatten sonra benim bu eşyalardan bir maddi beklentim yok.Bana gerekli faydayı yıllardır mezuniyetle beraber getirdiler.
Eşyaların fotoğraflarını daha sonra imkanım olursa çekip buraya ekleyeceğim.

İrtibat Numarası : 0534 762 94 94 (Deniz)
Herkese Hayırlı Ramazanlar diliyorum...

eşyalar için ne kadar istiyorsun .aslında resim , görsel atsan çok iyi olur. ben öğrenci değilim çalışan memurum,bayanım eşyalı ev bakıyorum kirası abartı olmayan. temiz sağlam bir yerde..

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 24-11-2017 - 14:19