IPB
ELEMAN ARAYANLAR SAYFASINA DÖN    İŞ ARAYANLAR SAYFASINA DÖN             ELEMAN ARANIYOR İLANI VER         İŞ ARIYORUM İLANI VER        

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

Reply to this topicStart new topic
> ŞOFÖR
Guest
mesaj 2 Hafta önce
İleti #1

misafir

25 yaş altı, seyahat engeli olmayan, uzun yol tecrübeli özel otomobil kullsnacak şoför aranıyor
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 2 Hafta önce
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
-Hasan-
mesaj 2 Hafta önce
İleti #2

misafir

25 yaş üstüyüm. 10 yillik B sinifi ehliyetim var. Olur derseniz bu numaradan ulaşabilirsiniz. 05071534581

+Quote Post
Guest
mesaj 2 Hafta önce
İleti #3

misafir

24 yaşındayım.uzun yol tecrübem var.ancak iş konusunda bir bilgi vermemişsiniz.05514179308 bilgilendirmenizi bekliyorum.

+Quote Post
Guest
mesaj 2 Hafta önce
İleti #4

misafir

Src psikoteknik belgem var uzun yol soforlugum var 46 yasindayim iletisime gecerseniz sevinirim

+Quote Post
Guest
mesaj 2 Hafta önce
İleti #5

misafir

Yas buyuk olmasi tecrube demektir iletisim numarasi yazarmisiniz src psokoteknik belgeliyim 2 mesajim ilkinide ben yazdim

+Quote Post
Guest
mesaj 2 Hafta önce
İleti #6

misafir

20 yaşındayım a2-b ehliyetim var 5 yıldan beri var sürekli olarak seyahat ettiğim için uzun yol tecrübem çok fazladır işle ilgili detay öğrenebilir miyim ya da bir irtibat numarası?

+Quote Post
Guest
mesaj 1 Hafta önce
İleti #7

misafir

QUOTE(Guest @ 15-04-2017 - 01:28 ) *
20 yaşındayım a2-b ehliyetim var 5 yıldan beri var sürekli olarak seyahat ettiğim için uzun yol tecrübem çok fazladır işle ilgili detay öğrenebilir miyim ya da bir irtibat numarası?

Telefon numarası yazın

+Quote Post
Guest
mesaj 1 Hafta önce
İleti #8

misafir

telefon numaranızı siz yazsanız hangi şirket bi öğrensek?

+Quote Post
Guest
mesaj 1 Hafta önce
İleti #9

misafir

QUOTE(Guest @ 18-04-2017 - 01:20 ) *
telefon numaranızı siz yazsanız hangi şirket bi öğrensek?

İşi buldun da bir de şirket mi beğeneceksin.

+Quote Post
mesaj 1 Hafta önce
İleti #10

misafir

QUOTE(Guest @ 18-04-2017 - 12:06 ) *

Beyefendi, lütfen kızdırmayın personel adayını. Biliyorsunuz ki işsizlik diye bir şey yok. O kadar çok şirket personel alımı için sıraya girmişken
bu arkadaşlar tabi ki seçici olacak. Hatta biz şirketler buluşalım, bu arkadaşların belirleyeceği bir mekana gidelim, bizi sınavdan ve mülakattan geçirsinler.
Hangimizin şirketini beğenip lütfederse işe alalım arkadaşı

+Quote Post
Guest
mesaj 1 Hafta önce
İleti #11

misafir

İşilanını veren kişi (şahıs,firma,şirket,holding) eğer iletişim bilgilerinide paylaşsa idi böyle problemler olmazdı...

+Quote Post
-Fatih-
mesaj 1 Hafta önce
İleti #12

misafir

Size soyliyim. Kesin nakliyat firmasidir. Kesin patron denen herif ilkokul mezunu sonradan gorme gorgusuz bir essektir. Boyle ilan verilmez. Boyle iletisim bilgileri olmayan ilanlara guvenmeyin. Yazik edersiniz kendinize. Calisirsiniz paranizi alamazsiniz. Bunun ustune booktan biri size patronluk taslayarak rencide etmeye calisir.

+Quote Post
-Fatih-
mesaj 1 Hafta önce
İleti #13

misafir

QUOTE(iş @ 18-04-2017 - 13:03 ) *
Beyefendi, lütfen kızdırmayın personel adayını. Biliyorsunuz ki işsizlik diye bir şey yok. O kadar çok şirket personel alımı için sıraya girmişken
bu arkadaşlar tabi ki seçici olacak. Hatta biz şirketler buluşalım, bu arkadaşların belirleyeceği bir mekana gidelim, bizi sınavdan ve mülakattan geçirsinler.
Hangimizin şirketini beğenip lütfederse işe alalım arkadaşı

Bu nasil yaklasim. Sirket sahibi oldunuz diye allah mi oldunuz lan. Bedava para mi vereceksiniz sanki. Boyle asagilama bir mesaj atiyorsunuz. Egitiminiz ne sizin ya. Zaten siizn gibi hodukler parayi buluyot. Asagilik komplexinizi buldugunuz parayla kapatmaya calisiyorsunuz.

+Quote Post
Guest
mesaj 1 Hafta önce
İleti #14

misafir

QUOTE(Guest @ 18-04-2017 - 12:06 ) *

sen nasıl bir karaktersin ya da nasıl bir insansın gerçi insan da olamazsın şoför diye eleman arıyorsun işveren olarak kendinden bahsetmen lazım nerede görülmüş işveren işçisini telefonla arayıp gel senle görüşeyim dediği ne b... olduğun belli değil eğer gerçekten eleman arıyorsan yazarsın telefonunu ofis şirket her neyse verirsin sahibi olduğun yerin adını, gelir görüşürüz senle bu kadar egoist olmana gerek yok it! ver numaranı görüşelim insan görünümlü hayvan!

+Quote Post
Guest
mesaj 6 Gün önce
İleti #15

misafir

23 yaşındayım b ehliyetim var istediğiniz kriterlere uygunum numaram 0542 462 61 30

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 kullanıcı bu başlığı okuyor (2 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye: