iskenderun forum

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

İSKENDERUN'UN GÜNCEL FOTOĞRAFLARINI FACEBOOK SAYFAMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. https://www.facebook.com/iskenderunforum.com
  İskenderun Resimleri      İskenderun Genel& Sorunlar& Öneriler     İskenderun kültür,turizm

5 Sayfa V  « < 2 3 4 5 >  
Reply to this topicStart new topic
> İSKENDERUN' DAKİ SEÇİMLER YORUMLAR, ANKET
Oyunuzu kime vereceksiniz?
Oyunuzu kime vereceksiniz?
Yusuf Civelek [ 53 ] ** [37.59%]
Seyfi Dingil [ 22 ] ** [15.60%]
Mete Aslan [ 51 ] ** [36.17%]
İbrahim Gül [ 12 ] ** [8.51%]
Diğer [ 1 ] ** [0.71%]
Oy Kullanmayacağım. [ 2 ] ** [1.42%]
Toplam Oy: 141
Sadece üyeler ankete oy verebilirler. 
gurbet gülü
mesaj 17-03-2009 - 20:48
İleti #67

Grup: üye
Üye No: 50

merhaba arkadaşlar ben bu konuda yorum yapmayacağım sadece mynetteki
ankette mete aslan %68 ile önde bilginiz olsun istedim merak eden arkadaşlar
mynete girip sonuçlara bakabilir ya da bizzat oy kullanabilir
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 17-03-2009 - 20:48
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
shmaric
mesaj 17-03-2009 - 21:17
İleti #68

Üye No: 3,021
isim: murat
meslek: tsk
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: cumhuriyet lisesi

QUOTE(freedom_002 @ 15-03-2009 - 18:09 ) *
2 hafat sonra görüşürüz arkadaşım ben sana seçim sonucunu sölim..mete 15 bini alırsa..öpsün başına koysun...o yuzden şimdi para dağıtmaya başladı..kazanacağını bilen adam para dağıtırmı,geceleri uyuyamıyormuş bunuda duyduk belediyeden çaldığı paranın hesabını nasıl verecek onu düşünüyor butun gece..

2 HAFTA SONRA GÖRÜŞÜRÜZ DEMİŞSİN. İYİDE SEN İSKENDERUN HALKININ KİMİ SEÇECEĞİNİ NEREDEN BİLİYORSUN? HERKES GELİP SANA OY VERECEĞİ KİŞİYİMİ SÖYLEDİ? METE ASLAN PARAYI ÇALARKEN SEN YANINDAMIYDIN? NERDEN BİLİYORSUN? MADEM BİLİYORSUN NEDEN SUÇ DUYURUSUNDA BULUNMADIN? BAŞKA BİRİ GELDİĞİNDE ALTYAPI SORUNUNU ÇÖZEBELECEKMİ? İSKENDERUN UN BAZI BÖLGELERİNİN DENİZ SEVİYESİNİN ALTINDA VEYA DENİZ SEVİYESİNE SIFIR OLDUĞUNU BİLİYORMUSUN? ORADAKİ BİNALARIDAMI KALDIRIP ALTINI DOLDURACAK? YOKSA YOLU EVLERİN YARISINA KADAR DOLDURUP ALTYAPI SORUNUNU ÇÖZMESİNİMİ BEKLİYORSUN?

SON SORUM BU KADAR KOMİK OLMAK ZORUNDAMISIN? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

+Quote Post
OttoMaN-BLue
mesaj 18-03-2009 - 00:30
İleti #69

Nereden: iskenderun
Üye No: 274
isim: CocKtails & Dreams
meslek: barmen

QUOTE(freedom_002 @ 15-03-2009 - 18:03 ) *
arkadaşım sen uzaydan geldin galiba,iskenderunu iskenderun yapan mete değil..sadece yol ve kaldırım yapmakla belediyecilik olmaz..yaptığı yollarıda alt yapiyıda gördük,en kucuk yağmurda memleketi sel basıyor.bu şehri yıksan 15 yılda yenisini yaparsın am bu mete ne yaptı,arıtma tesisini hasan ihsan temelini attı,çok katlı otoparkı yine hasan ihsan attı temelini.mete aslna sadece bir bulvar yaptı onuda kendi adını verdi..sen uzaydan gelsin galiba bunlardan haberin yok tabi..mete son 2 haftasını yaşiyor artık..2 hafat sonnra görüşecez onunla

yani adam temelini attı ustunu kım çıkarsa cıksın bravo oylemi! temeli atmakla bina bityo yani! yeni gelende ole yapar temeli atar gider! uzayda bile bole temel at başkası cıksın olmuyo! malum ben uzaydan geliyorum biggrin.gif

Bu ileti OttoMaN-BLue tarafından 18-03-2009 - 00:31 yeniden düzenlenmiştir.

+Quote Post
serkankuzu
mesaj 18-03-2009 - 16:43
İleti #70

Nereden: eskişehir
Üye No: 528
isim: serkan kuzu

QUOTE(hasrettaşkın @ 02-03-2009 - 20:57 ) *
ARKADAŞIM 15 SENE ÖNCE Kİ(HASAN İNSAN ZAMANI) İSKENDERUN UN HALİNİ HATIRLIYOR MUSUN ACABA? O ZAMANLAR GECE AİLECE SOKAĞA ÇIKABİLİYOR MUYDUNUZ?SAHİLDE RAHATÇA GEZEBİLİYOR MUYDUNUZ?ARABANIZI BİR YERE BIRAKIP GÖNÜL RAHATLIĞI İLE BİR YERE GİDEBİLİYOR MUYDUNUZ?ÇOCUĞUNUZ OKULDAN BİRAZ GEÇ GELSE KORKMUYOR MUYDUNUZ?HER TARAF SERSERİ KAYNAMIYOR MUYDU?
BENCE SİZ VE SİZİN GİBİ DÜŞÜNENLER SON DERECE NANKÖRLER.METE ASLANIN BU MEMLEKETE YAPTIĞINI TÜM TÜRKİYE GÖRÜYOR FAKAT SİZ GEREMİYORSUNUZ!ŞU ANDA TÜRKİYENİN EN MODERN İLÇESİNDE YAŞIYORSUNUZ.HASAN İNSAN IN SAYESİNDE DEĞİL Mİ!
İSKENDERUN İL OLAMIYORSA SİZİN GİBİLER YÜZÜNDEN ARKADAŞIM.15 SENE BİZE İNSAN GİBİ YAŞAMA ŞANSI VEREN VE BU ŞEHRİ BİR SÜRÜ PİSLİKTEN TEMİZLEYEN METE ASLAN A HELAL OLSUN.ASLAN GİBİ BAŞKANIMIZ VAR VE OLMAYA DA DEVAM EDECEK.GÜCÜNÜZ YETİYORSA DEĞİŞTİRİN.PARTİYE GÖRE DEĞİLDE BİRAZDA ÇALIŞANA GÖRE OY VERİN.SÖZÜM SADECE SİZE DEĞİL,SİZİN GİBİ DÜŞÜNEN TÜM HEMŞEHRİLERİMİZE...

ARAKADAŞIM SANA YUKARDA YAZDIKLARINI YAKIŞTIRAMADIM BURADA HAKARET CÜMLELERİ VAR SANA HAKARET ETMEYE CESARET VEREN KİM YUKARDA HAKARET İÇEREN CÜMLELER YAZMIŞSIN BUNUN BİR SUÇ OLDUĞUNU BİLMİYORMUSUN BURADA BİR YÖNETİCİ VARSA YUKARIDAKİ YAZININ YORUMLARININ SAYFADAN ÇIKARILMASINI İSTİYORUM
YANİ BEN METE ASLANI SEVMİYORSAM NANKÖRMÜYÜM YADA İSKENDERUNUN %65 İ METE ASLANA OY VERMEYECEKSE BU KADAR İNSAN NANKÖRMÜ Kİ SEN NASIL BİR İSKENDERUNLUYSAN METE ASLANI SEVMEYEN İSKENDERUNLULARA HAKARET ETMEYE NASIL CÜRET EDİYORSUN
İNSANLARI ÖTEKİLEŞTİREN SİZ VE SİZİN GİBİ METE ASLAN FANATİKLERİDİR. ADAM DÜNYA BORÇ TAKMIŞ MAHALLELERİN SOKAK LAMBALARI KESİLİYOR HIRSIZLARA FIRSAT VERİLİYOR SEN BURDA METE ASLAN DİYORSUN ÖTEKİ ADAYLARA HAKSIZLIK YAPMA DÜRÜST OL YALAN YANLIŞ ŞEYLER YAZMA
TABİİ OYLAR YUSUF CİVELEK'E...

+Quote Post
güller
mesaj 19-03-2009 - 04:00
İleti #71

Üye No: 473
meslek: yok

QUOTE(serkankuzu @ 18-03-2009 - 15:43 ) *
ARAKADAŞIM SANA YUKARDA YAZDIKLARINI YAKIŞTIRAMADIM BURADA HAKARET CÜMLELERİ VAR SANA HAKARET ETMEYE CESARET VEREN KİM YUKARDA HAKARET İÇEREN CÜMLELER YAZMIŞSIN BUNUN BİR SUÇ OLDUĞUNU BİLMİYORMUSUN BURADA BİR YÖNETİCİ VARSA YUKARIDAKİ YAZININ YORUMLARININ SAYFADAN ÇIKARILMASINI İSTİYORUM
YANİ BEN METE ASLANI SEVMİYORSAM NANKÖRMÜYÜM YADA İSKENDERUNUN %65 İ METE ASLANA OY VERMEYECEKSE BU KADAR İNSAN NANKÖRMÜ Kİ SEN NASIL BİR İSKENDERUNLUYSAN METE ASLANI SEVMEYEN İSKENDERUNLULARA HAKARET ETMEYE NASIL CÜRET EDİYORSUN
İNSANLARI ÖTEKİLEŞTİREN SİZ VE SİZİN GİBİ METE ASLAN FANATİKLERİDİR. ADAM DÜNYA BORÇ TAKMIŞ MAHALLELERİN SOKAK LAMBALARI KESİLİYOR HIRSIZLARA FIRSAT VERİLİYOR SEN BURDA METE ASLAN DİYORSUN ÖTEKİ ADAYLARA HAKSIZLIK YAPMA DÜRÜST OL YALAN YANLIŞ ŞEYLER YAZMA
TABİİ OYLAR YUSUF CİVELEK'E...

çok güzel yazmısın tebrik ederim ellerine sağlık bende yusuf civelek diyorum oy vermiyorum çünkü belende kullanıyorum ordada chp sabriye erdener uçum a vereceğim

+Quote Post
serkankuzu
mesaj 19-03-2009 - 15:28
İleti #72

Nereden: eskişehir
Üye No: 528
isim: serkan kuzu

QUOTE(güller @ 19-03-2009 - 03:00 ) *
çok güzel yazmısın tebrik ederim ellerine sağlık bende yusuf civelek diyorum oy vermiyorum çünkü belende kullanıyorum ordada chp sabriye erdener uçum a vereceğim

değilmi ya insanda biraz seviye olur elemanın demokrasiden ne anlamış olduğunuda görüyoruz bir düşünce belirtilirken karşı tarafta düşünülmeli hakaret edilmemeli seçimlerde CİVELEKE BAŞARILAR...

+Quote Post
misafir
mesaj 20-03-2009 - 03:43
İleti #73

Üye No: 2,784
isim: misafir

herkese almanyadan bir iskenderunlu olarak selamlar...
disaridan iskenderunu takip eden bir insan olarak ben de birseyler yazmak istedim
internet ortamindan 4 büyük rakibinde internet sayfalarini gezdim. en cok hosuma gideni seyfi dingilin sayfasi oldu ciddi bir calisma yapilmis. maalesef ibrahim gülün sayfasi tam bir felaket bunu ard niyetli olarak söylemiyorum. cok acemice hazirlanmis bir sayfa. bir belediye baskan adayi olarak
iskenderunla alakali hicbir bilgi konulmamis sayfaya.... mete aslanin sayfasi icerik olarak bos sadece yaptiklarim yapacaklarimin teminatidir diyor...

yusuf civelekin sayfasi fena degil. ama tüm iskenderunlulari ilgilendiren bölüm tamamen bos, örnek olarak projelerim kismi. önceliklerde cok üstü kapali seyler yazilmis. bana hikaye gibi geldi...

buradan kimsenin kalbini kirmak istemem. ama bunlar benim ilk gözüme carpan ayrintilardi...

Ak partinin uyguladigi cok ilginc bilmiyorum ama mete aslanin yaninda olmus birisini nasil aday gösterdiler anlamadim. eger mete aslan dogru degildide neden seyfi dingil hicbir muhalefette bulunmadi. iki kader birligi yapmis insanin birbirlerine rakip olmasi hicte mantikli degil.

Mete Aslanin memlekete kazandirdiklari, yaptiklari asla inkar edilemez. bazi sahislar Hasan Insanin ismini anmislar. Ben iskenderunun Kocabasla olan yillarini da hatirliyorum
ne zaman yarikkaya ciksa ucan cöp bidonlari halen gözümün önünde. sehrin mimari olarak öldügü yillar tamda Kocabasla Insan yillarina denk geliyor
Sagolsun Mete Aslanda bunlarin üzerine basimiza padisah Pasa Karacayi yolladi....

yolsuzluklarin bini bir para iskenderunda...

zannedersem Partiler arasinda sadece ak parti bu sorunu görmüs cünkü sadece onlarin projeler kisminda bu konulara deginilmis. ama bu iste seyfi dingilin parmagi yok üstten gelen bir olay herhalde ... eger seyfi dingil bu islerle ugrassaydi mete aslana karsi muhalefet ederdi, ben duymadim...

yusuf civelek tam bir muamma. vaadleri daha cok sözde gibi geliyor somut hicbir örnek yazilmamis öncelikler arasina.... ama en büyük korkum chp
hemen aklima kocabas ve insan yillari aklima geliyor. chp sever arkadaslar lütfen yanlis anlamayin. benim tek istedigim somut örnek duymak. bu yaz samandagina gezmeye gitmistim tam bir felaket daha önce burada yazildigi gibi at arabasiyla bile gidilmez yollarinda. yani bu güzel ilcemiz yillardan beri chp tarafindan yönetiliyor halen bir gelisme yok halen yok... aynisini iskenderunun basina da gelebileceginden endiseliyim ama yusuf civelek ismi biraz rahatlatiyor veriyor en azindan bu memleketin insanidir herhalde...

iskenderun sorunlari
1- ilk olarak sahil kesminin imar planina kesin sekil verilmesi yüksek binalar sehrin nefes almasini engelliyor
elektrik hatlarinin en azindan sehir icinde yer altina alinmasi
2- subay lojmani eger ruhsatsizsa astsubay ordu evi gibi yikilip sahil yolunun uzatilmasi bisiklet ve kosu yolu unutulmamali...
3- karaagac migros kavsaginin tünel haline getirilmesi cok fazla kaza oluyor
4- otogarin akcaya tasinmasi otobüslerin sehir icine girmesi yasaklanmali
5- tren garinin cevre düzenlenmesi ve imar planinin yapilmasi 10 yil icinde hizli tren sehrimize de gelmeli.
6- otoparklarin ilk yarim saati bedava olmali
7- iskenderun spor icin kurtarma operasyonu ve alt yapi calismalari...
8- tepe mahallelerin cocuklari sosyallestirilmeli cocuklarini futbola basketbola veya hangi spor dali uygunsa gönderen ailelere sosyal yardimda bulunulmali ama cocuklarin devam mecburiyeti olmali en azindan boyacilik veya sahilde mendil satmaktan daha iyidir cocuklar icin...
9- halk egitim merkezi icin ciddi bir bina yapilmali
vede rayli sistem icin simdiden projeler gelistirilmeli yakinda iskenderun minibüs mezarligina dönecek

+Quote Post
misafir
mesaj 20-03-2009 - 13:58
İleti #74

pardon ibrahim gülden özür diliyorum

mhp olarak ciddi bir sayfa hazirlanmis ve projeler tamda benim vurguladigim konular hakkinda...

ama projelerine iskenderun.org sayfasindan ulastim kendi sayfasinda hicbir sey bulamamistim....

iskenderunda ciddi manada cami sorunu da vardi onu da listelerine almislar sahile uygun bir yerde büyük bir iskenderundaki arap ve türk kültürüne uygun bir cami yapilmalidir.

tekrarlayacagim üzere iskenderun acilen rayli sistemem gecmelidir 10 yil sonra cok gec kalinacak....

almanyadan selamlar...

+Quote Post
fb_wolkan
mesaj 22-03-2009 - 19:16
İleti #75

Üye No: 1,125
isim: volkan

[font="Tabikide Mete Aslan"][/font]

Bu ileti fb_wolkan tarafından 22-03-2009 - 19:17 yeniden düzenlenmiştir.

+Quote Post
dolmakalem
mesaj 22-03-2009 - 22:04
İleti #76

Üye No: 2,994
isim: DOLMAKALEM

İSKENDERUN A YENİLİK LAZIM ONUN İÇİN SEYFİ DİNGİL

+Quote Post
misafir
mesaj 23-03-2009 - 19:57
İleti #77

geçen gökmeydan chp mitingine katıldım gerçekten chpli olduğum için çok utandım öncelikle mitinge konuşmacı olarak katılanları yazıyım yıllardır birbirine küs olan millevekili aziz yazar ilçe taşkilat başkanı nihat karpuz iskenderun belediye meclis üyesi cihat akçalı gökmeydan eski belediye başkanı akil karaciğer ve hatayadan gelen chp partililer şimdiki belediye başkanı necim bozkurt 2 temmuz parkı ve metin göktepe caddesinin isimlerini gökmeydanın bir tane şehidi var ali karadal onun ismini koydu ve metin göktepe caddeinin ismini atatürk olarak değiştirdi değiştirdiği içinde faşist kafa diye yuhalandı bu nasıl zihniyet bizler şehitler ve atamızın sayesine huzur içinde yaşıyoruz chp partisine bu yakışıyormu iskenderundaki gazeteler nerdesiniz birde atamızın partisi asıl sizler bu partiye yakışmıyorsunuz zaten bu kafayla adam olmazsınız bakın ben bir nusayri alevisiyim atama ve bayrağıma çok bağlı bir insanım ve çevremin hepsi öyle şimdi iskenderundaki vatandaşlara sesleniyorum allah aşkına bunlar atamızın kurduğu partiye yakışıyormu hem chpli olacaksın hem atamızın ismine karşı çıkacaksın asıl sizlere ve sizin gibi düşünenlere yuh şimdi gelelim 2 temmuza orda şehit olan vatandaşlarımız hepsi alevi isimleri başka yerde koyulabilirdi bende aleviyim ama ali karadalda şehit şehitler abidesinde ismi vardır ya metin göktepe tamam oda bir insandır ama gökmeydanla ne alakası var onunda yaşamaya hakkı vardır ama onu atatürkten daha büyük görmek ne diyeyim ya lütfen bunu yayın

+Quote Post
dentali
mesaj 23-03-2009 - 20:12
İleti #78

Üye No: 1,310
isim: Ali
meslek: xxxx
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: ....

QUOTE(misafir @ 23-03-2009 - 18:57 ) *
geçen gökmeydan chp mitingine katıldım gerçekten chpli olduğum için çok utandım öncelikle mitinge konuşmacı olarak katılanları yazıyım yıllardır birbirine küs olan millevekili aziz yazar ilçe taşkilat başkanı nihat karpuz iskenderun belediye meclis üyesi cihat akçalı gökmeydan eski belediye başkanı akil karaciğer ve hatayadan gelen chp partililer şimdiki belediye başkanı necim bozkurt 2 temmuz parkı ve metin göktepe caddesinin isimlerini gökmeydanın bir tane şehidi var ali karadal onun ismini koydu ve metin göktepe caddeinin ismini atatürk olarak değiştirdi değiştirdiği içinde faşist kafa diye yuhalandı bu nasıl zihniyet bizler şehitler ve atamızın sayesine huzur içinde yaşıyoruz chp partisine bu yakışıyormu iskenderundaki gazeteler nerdesiniz birde atamızın partisi asıl sizler bu partiye yakışmıyorsunuz zaten bu kafayla adam olmazsınız bakın ben bir nusayri alevisiyim atama ve bayrağıma çok bağlı bir insanım ve çevremin hepsi öyle şimdi iskenderundaki vatandaşlara sesleniyorum allah aşkına bunlar atamızın kurduğu partiye yakışıyormu hem chpli olacaksın hem atamızın ismine karşı çıkacaksın asıl sizlere ve sizin gibi düşünenlere yuh şimdi gelelim 2 temmuza orda şehit olan vatandaşlarımız hepsi alevi isimleri başka yerde koyulabilirdi bende aleviyim ama ali karadalda şehit şehitler abidesinde ismi vardır ya metin göktepe tamam oda bir insandır ama gökmeydanla ne alakası var onunda yaşamaya hakkı vardır ama onu atatürkten daha büyük görmek ne diyeyim ya lütfen bunu yayın

Peki Metin Göktepe ismi kalabilirdi, başka caddesi yok muydu ali karadal ismi için? tek caddesi mi mevcut bu gökmeydanın? burada açık bir şekilde metin göktepe ismine karşı kötü düşünce olduğu görülüyor.. yapılan büyük bir hata... başından bir kere isim verildi mi bunu değiştirmenin hiç bir bahanesi olamaz.. tek bahanesi olur o da o isme gıcığınız vardır değiştirirsiniz..
sırf gıcıklığınız belli olmasın diye, eleştirilmeden sıyrılmanız için de her kötü yapılan işleri saklamak için herkesin sık sık kullanmalarına aşina olduğumuz, bayrak, vatanseverlik ,Atatürk kavramlarının arkasına saklanırsınız.... Caddenin ismini Atatürk olarak değiştiriverirsiniz....

+Quote Post
misafir
mesaj 23-03-2009 - 22:13
İleti #79

QUOTE(ilatneD @ 23-03-2009 - 19:12 ) *
Peki Metin Göktepe ismi kalabilirdi, başka caddesi yok muydu ali karadal ismi için? tek caddesi mi mevcut bu gökmeydanın? burada açık bir şekilde metin göktepe ismine karşı kötü düşünce olduğu görülüyor.. yapılan büyük bir hata... başından bir kere isim verildi mi bunu değiştirmenin hiç bir bahanesi olamaz.. tek bahanesi olur o da o isme gıcığınız vardır değiştirirsiniz..
sırf gıcıklığınız belli olmasın diye, eleştirilmeden sıyrılmanız için de her kötü yapılan işleri saklamak için herkesin sık sık kullanmalarına aşina olduğumuz, bayrak, vatanseverlik ,Atatürk kavramlarının arkasına saklanırsınız.... Caddenin ismini Atatürk olarak değiştiriverirsiniz....

evet var kardeşim ama benim ne demek istemediğim anlamadınız neyse uğur mumcu var ahmet taner kışlalı 2 temmuz ve metin göktepe şimdi türkiyede atatürkün ismini koymayan bir belediye gösterin neden orda yok birde chpli olacaksınız peki size soracam sen belediye başkanı olsaydın hangisinin ismini koyardın metin göktepemi yoksa bizim şerefimizi namusumuzu vatanımızı koruyan şehidin isminimi ayrıca metin göktepe için neden gıcık alıyım sonuçta oda vefat etmiş ölünün arkasından öyle konuşulmaz vede bir kişini ismi koyulması için en azından o yere bir şeyler vermesi gerekiyor metin göktepe kim ayrıca ben ve bizler atatürkün arkasında saklanmayız bunları yazdık diye öylemi olduk peki siz o zaman yada chp atatürkü savunun ben bir şey demiyecem

+Quote Post
dentali
mesaj 23-03-2009 - 22:59
İleti #80

Üye No: 1,310
isim: Ali
meslek: xxxx
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: ....

QUOTE(misafir @ 23-03-2009 - 21:13 ) *
evet var kardeşim ama benim ne demek istemediğim anlamadınız neyse uğur mumcu var ahmet taner kışlalı 2 temmuz ve metin göktepe şimdi türkiyede atatürkün ismini koymayan bir belediye gösterin neden orda yok birde chpli olacaksınız peki size soracam sen belediye başkanı olsaydın hangisinin ismini koyardın metin göktepemi yoksa bizim şerefimizi namusumuzu vatanımızı koruyan şehidin isminimi ayrıca metin göktepe için neden gıcık alıyım sonuçta oda vefat etmiş ölünün arkasından öyle konuşulmaz vede bir kişini ismi koyulması için en azından o yere bir şeyler vermesi gerekiyor metin göktepe kim ayrıca ben ve bizler atatürkün arkasında saklanmayız bunları yazdık diye öylemi olduk peki siz o zaman yada chp atatürkü savunun ben bir şey demiyecem

yahu CHP li olduğumu nerden çıkardınız.... siz olayın kendisinin yanlışlığını veya doğruluğuna bakmamışsınız, direk CHP ye eleştiri getirme amacıyla yaklaşmışsınız.. ki.. benim sadece olayı istemediğiniz yönde yorumlamamla direkt CHP li etiketini yapıştırdınız....

O zaman kusura bakmayın siz kendi şehidinizi bile siyasete alet etmekten çekinmiyorsunuz... bu halinizle bence olaya objektif yorum getiremezsiniz..

+Quote Post
misafir
mesaj 23-03-2009 - 23:55
İleti #81

QUOTE(ilatneD @ 23-03-2009 - 21:59 ) *
yahu CHP li olduğumu nerden çıkardınız.... siz olayın kendisinin yanlışlığını veya doğruluğuna bakmamışsınız, direk CHP ye eleştiri getirme amacıyla yaklaşmışsınız.. ki.. benim sadece olayı istemediğiniz yönde yorumlamamla direkt CHP li etiketini yapıştırdınız....

O zaman kusura bakmayın siz kendi şehidinizi bile siyasete alet etmekten çekinmiyorsunuz... bu halinizle bence olaya objektif yorum getiremezsiniz..

ya kusura bakmayın ben size chp li demedim zaten bizi üzende bu bizler atamıza ve şehitlerimize sahip çıkacakken siyasete alet ediyoruz bundanda utanıyorum özellikle chp yaparsa yazık çok yazık

+Quote Post
ilkay123
mesaj 26-03-2009 - 12:13
İleti #82

Üye No: 1,408
isim: ali
meslek: !!!!!
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: barbaros lisesi

Mete Aslan nin yaptiklari ortadayken....tekrar secmek bence Iskenderunumuza ihanettir..sn.Yusuf Civelek in secilmesi cocuklarimizin yarinlari acisindan,kültürümüzün sahiplenilmesi acisindan önemlidir....mete aslan yönetiminin sergiledigi partizanca tutumlari sonlandirilmasi acisindan bu secim cok önemli bence....Deniz BAYKAL a ragmen .....CHP diyorum.....

+Quote Post
misafir
mesaj 26-03-2009 - 20:55
İleti #83

[font=Arial Black]Keslinlikle Mete Aslan olmalı. İnsanoğlu iyiyi gördükçe kötüyü unutur. Ne çabuk unutuldu CHP döneminde gece sokağa çıkılmadığı, sahilde güvenli yürünülmediğini. Sahili sahil yapan kimdir arkadaşlar. İskenderun düzelmeye başlamışken tekrar CHP ya verip geriye dönmenin gereği yok bence aklınızı başınıza toplayınnnn....

Bu ileti misafir tarafından 26-03-2009 - 20:57 yeniden düzenlenmiştir.

+Quote Post
shmaric
mesaj 26-03-2009 - 20:59
İleti #84

Üye No: 3,021
isim: murat
meslek: tsk
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: cumhuriyet lisesi

BİRÇOK KİŞİ YEREL SEÇİMLERİ PARTİLER BAZINA ÇEKMEYE ÇALIŞIYOR. SIRF DESTEKLEDİĞİMİZ PARTİNİN ADAYI OLSUN DİYE DÜŞÜNÜRSEK YANILIRIZ. YEREL SEÇİMİ KİŞİ BAZINDA DÜŞÜNEREK KİMİN DAHA İYİ YAPABİLECEĞİNE KARAR VERMEMİZ GEREK. PARTİ BAZINDA DÜŞÜNÜRSEK BEN HİÇBİRİNE VERMEM OYUMU.

BEN 12 SENE ÖNCE MESLEĞİMDEN DOLAYI İSKENDERUNDAN AYRILDIM. TÜRKİYENİN HERYERİNİ GEZDİM. DOĞUDAN BATIYA KUZEYDEN GÜNEYE. DIŞARDA OLDUĞUM İÇİN İSKENDERUN UN DURUMUNU DAHA SAĞLIKLI GÖREBİLDİĞİMİ DÜŞÜNÜYORUM. BELLİ BAŞLI BÜYÜK ŞEHİRLER HARİÇ İSKENDERUN KADAR GELİŞMİŞ VE GÜZELLEŞMİŞ BİR YER GÖREMEDİM.

İSKENDERUN UN MALİ VEYA BAŞKA SORUNLARI OLABİLİR. MUTLAKADA OLACAKTIR. BUNUN TEK BİR ÇÖZÜMÜ VAR. EN İYİ HİZMETİ VEREBİLİCEK ADAYI SEÇMEK. PARTİYİ DEĞİL.

HERKESE ÖMRÜ GÜZEL BİR YERDE, MUTLU VE HUZURLU GEÇMESİ DİLEĞİYLE.

+Quote Post
scareface
mesaj 27-03-2009 - 23:02
İleti #85

Üye No: 4,229
isim: hatcha

aslında siyaseti sevmem ama iskenderun nun haline görünce içim acıyo nası olurda hala mete aslan destekleniyo alnlayamıyorum adam bi sahili yaptı oda kaç senedir bakımsızz neymiş önceki başkan daha kötüymüş olsa olsa kötünün iyisidir buda oy vermeye sebep diil bence en iisi olmalı ben istanbulda yaşıyorum ve gerçek belediye nasıl çalışır görüyorum o sebeple akp belediyecilerine güveniyorum bencede seyfi dingil çeki düzen verecek iskenderuna şöle bi dışardan baksdanız iskenderuna acırsınız ve rezaleti görürsünüz berbatt esentepeye çıkmadınız hiç galiba şehrin merkezi köy meydanı gibi bi fıskiyeyle olmuyo bu işler bencede artık mete aslanın gitmesi lazım en azından biri karşımıza çıkıp bern mete aslanın tanıdığıyım attırırız sizi burdan diecek kjadar yüz bulmamalı öle bi başkan gelmeli gerçekten turizmi canlandıracak bizim antalyadan ne farkımız var denizse deniz hatta daha temiz ama bakım yok çoğu semt semt bile değil köy yeri berbat yhaaa

+Quote Post
güller
mesaj 28-03-2009 - 00:56
İleti #86

Üye No: 473
meslek: yok

QUOTE(scareface @ 27-03-2009 - 22:02 ) *
aslında siyaseti sevmem ama iskenderun nun haline görünce içim acıyo nası olurda hala mete aslan destekleniyo alnlayamıyorum adam bi sahili yaptı oda kaç senedir bakımsızz neymiş önceki başkan daha kötüymüş olsa olsa kötünün iyisidir buda oy vermeye sebep diil bence en iisi olmalı ben istanbulda yaşıyorum ve gerçek belediye nasıl çalışır görüyorum o sebeple akp belediyecilerine güveniyorum bencede seyfi dingil çeki düzen verecek iskenderuna şöle bi dışardan baksdanız iskenderuna acırsınız ve rezaleti görürsünüz berbatt esentepeye çıkmadınız hiç galiba şehrin merkezi köy meydanı gibi bi fıskiyeyle olmuyo bu işler bencede artık mete aslanın gitmesi lazım en azından biri karşımıza çıkıp bern mete aslanın tanıdığıyım attırırız sizi burdan diecek kjadar yüz bulmamalı öle bi başkan gelmeli gerçekten turizmi canlandıracak bizim antalyadan ne farkımız var denizse deniz hatta daha temiz ama bakım yok çoğu semt semt bile değil köy yeri berbat yhaaa

çok doğru söylüyorsun aynen öyle bende yusuf civelek çeki düzen verecek diyorum

Bu ileti güller tarafından 28-03-2009 - 01:00 yeniden düzenlenmiştir.

+Quote Post
_Batuhan_
mesaj 28-03-2009 - 16:22
İleti #87

Üye No: 3,312
isim: Batuhan

Ben bir Yurt disinda yasayan MHP li olarak!
Mete aslana haksizlik yapiyoruz Yaptiklari inkar edilmeyecek kadar ortada...

Iskenderunda yakinlarima baskanlik icin mete aslana ve meclis üyleigi icin MHP ye verilmesi icin talimat verdim...

Ibrahim gülede bir daha ki sefere insallah oy ona dönecektir.....

Yurt disindan saygilar iskenderunlulara....

Ben calisan baskan istiyorum.....
Kazanan Iskenderun olsun....

+Quote Post
dolmakalem
mesaj 28-03-2009 - 18:56
İleti #88

Üye No: 2,994
isim: DOLMAKALEM

evet arkadaşlar sandık başına gidiyoruz ilçemizi 5 yıllıgına seçecek başkanı seçecez yüreginizi dinleyin ona göre oy veriniz belki milletvekili seçiminde partiye atabilirsiniz ama belediye başkanlıgı seçiminde partiye degil adaya oy atın düşünün iskenderuna hangi aday yakışır iskenderunumuzu kim daha güzel yönetir diye düşünün ona göre oy kullanın
tercih sizin ya iskenderun kazanacak ya da iskenderun kaybedecek

+Quote Post

5 Sayfa V  « < 2 3 4 5 >
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 23-05-2018 - 17:40