alışveriş merkezleri, önerileri, tüketici şikayetleri

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

Reply to this topicStart new topic
> Royal Şofben
Misafir
mesaj 12-12-2006 - 01:31
İleti #1

misafir

bir mağazadan royal sofben aldım. satıcı servis telefonunu bana verip ararsanız hemen gelip ücretsiz takarlar dedi. servisi çok kere telefonla takmaları için aradığım halde gelmediler. ararkende benden elektrik kablosu parası , monte parası talep ettiler. normalde takma ücreti alma hakları olmadığı halde.
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 12-12-2006 - 01:31
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
Misafir
mesaj 14-12-2006 - 01:04
İleti #2

misafir

sevgili dostum bu ürünün mersin bölge distiribütörü ve servisiyim. şofben montajı ücretsizdir. sizin demirbasınız olan kablonun metresini ise 3 liradan(bayındırlık birim fiyatı ) döşenir kablo ücreti dışında servise uzaklıgınıza göre yol ücretide alınabilir. markayla ilgili bir sorun olmadıgını düşünüyorum ve istanbul merkez servisi aramanızı öneririm.
www.royal.urunleri.com

+Quote Post
şemsettin
mesaj 15-12-2006 - 15:04
İleti #3

misafir

ALINTI(Misafir @ Prş, 14 Ara 2006, 08:06:40 ÖÖ) *

sevgili dostum bu ürünün mersin bölge distiribütörü ve servisiyim. şofben montajı ücretsizdir. sizin demirbasınız olan kablonun metresini ise 3 liradan(bayındırlık birim fiyatı ) döşenir kablo ücreti dışında servise uzaklıgınıza göre yol ücretide alınabilir. markayla ilgili bir sorun olmadıgını düşünüyorum ve istanbul merkez servisi aramanızı öneririm.
www.royal.urunleri.com

çok şükür dün taktırabildik.
servisinizi iyi seçmezseniz markanızla ilgili sorun varmış gibi görünür. kabloyu kendimiz aldık . kendimiz aldık diye bu sefer servis takma ücreti talep ederim dedi. mağaza sahininin çok iyi yaklaşımı ve de servis üzerindeki baskısıyla benden hiç bir ücret almadılar. servisten gelen adamlara bu yaklaşımlarının nedenlerini sorduğumuzda biz bu markanın servisi mervisi değiliz dediler. öyle şey olur mu? adam akıllı servisle sözleşme yapın ki bu şekilde markanız kötülenmesin.

+Quote Post
Misafir
mesaj 15-12-2006 - 22:16
İleti #4

misafir

arkadasım servis fişinin en altında elektrik tesisatını ve su tesisatını uygun hale getirmek tüketicinin sorumlulugundadır der. ama servisler size yardımcı olması için bayındırlık birim fiyatından kabloyu döşer. hiç bir sekilde müşterinin aldıgı kabloyu döşemek zorunda DEĞİLDİR. sizin yaptıgınız olay cok yanlış. madem kabloyu alıyorsunuz buvattan sofbene kadar döşetseydiniz. bu arada bu ürünün mersin distiribütrörüz ve mersin merkez servisiyiz. iskenderuna biz servislik vermedik, ben sadece sizi aydınlatmak için yazmıstım. servisle ilgili bir sorunuz oldugu zaman istanbul servisler müdürü ismail beyle konusursanız sizin bütün sorununuzu çözecektir. sorunu çözemediğiniz zaman burada ürünü kötüleyin. bu arada şofbenininz hayırlı olsun.

+Quote Post
Misafir
mesaj 15-12-2006 - 22:18
İleti #5

misafir

bu arada evinize montaja gelen servisin size servis hizmet fişi vermesi gerekir aksi takdirde garantisi gecerli olmaz(bu markanın servisi filan değiliz demiş) ticarethane bir elektirikciye baglatmışta olabilir.

+Quote Post
Misafir
mesaj 08-02-2007 - 15:41
İleti #6

misafir

Bu şofbeni hesaplı olduğu için aldım işin açıkçası bunu özellikleri veya başka birşeyi için almadım.Atasözü vardı herkesin bildiği ucuz etin yahnisi olmaz diye benim başıma gelen ve hatta arda arda gelen bir durumu anlatayım.Şofbeni aldım 5-6 ay kullandım sonra 3 kademeli olan bu şofben hiçbir şey olmadan 2.3. kademeleri çalışmamaya başladı,servisi aradım anahtardandır dediler 3 yıl garantili olan bu şofbenin servisi olarak size verdikleri numarayı bana da verdiler ve kendilerinde anahtar olmadığını istanbuldan istediklerini ve hafta sonu geleceğini söylediler hafta sonu geçti aradım gelmedi dediler 2. hafta sonu geçti tabii ben iki günde bir arıyorum yok yok yok en son sizi tüketici koruma derneğine şikayet edeceğim dedim servise, tamam ama önce istanbul royal i ara dediler sonuç alamassanız o zaman gerekeni yapın dediler aradım durumumu anlattım evet dediler servisin anahtar beklediğini söylediler temin edip göndereceklerini belirttiler iyi güzelde olan bize oldu kış aylarında şofbensiz kaldık neden serviste mazeme yok hadi bunuda geçtik anahtar 2. defa arıza yaptı neyse bu seferki fazla uzamadan yaptılar anahtarları varmış demekki 3. defa aynı hatayı verirse anahtar olacakmı bilmiyorum ama en kısa zamanda değiştirmeyi servisi sağlam olan arıza yapmayan bir şofben almayı düşünüyorum

+Quote Post
Misafir
mesaj 09-02-2007 - 11:42
İleti #7

misafir

ALINTI(Misafir @ 12-12-2006, 00:31 ) *

bir mağazadan royal sofben aldım. satıcı servis telefonunu bana verip ararsanız hemen gelip ücretsiz takarlar dedi. servisi çok kere telefonla takmaları için aradığım halde gelmediler. ararkende benden elektrik kablosu parası , monte parası talep ettiler. normalde takma ücreti alma hakları olmadığı halde.
bu markayı servisinin adi hizmet anlayışından dolayı kimseye önermiyorum.

sayın tüketıci royal markasının sahıbı olarak boyle sıkayet konusunun olması benı uzdu.fakat sunu aydınlatmak ısterım kı şohben ve su tesısatınızla ılgılı hangı marka olursa olsun yenı tesısat baglantısı ıçın para talep edr veya siz tesısatı kurdurur ve montaj yapılacak yerı hazır hala getırırsınız. şohben hazırlattıgınız o bolume uygunsa servıs tarafından ucretsız montajı yapılır ve garantısının baslangıcı yapılmıs olur.royal markası Türkıye dekı ender uretıcılerden olup tse ve ce belgesıne sahıptır.
ünlü markalar adı altında tamamı uzak dogu ürünü olan mamullerın cırıt attıgı ulkemızde bız yerlı uretıcılere destek olmanızı ve olumlu elestırılerınızı her zaman beklemekteyım.ıskenderuna ve ıskenderunlara kucak dolusu sevgı ve selamlarımı gonderırım. ayrıca forumunuzun da basarılı ve hayırlı olmasını dılerm
Gökhan T. Öngel

+Quote Post
SUNAY
mesaj 23-09-2008 - 10:16
İleti #8

misafir

ben 1 buçuk yıl önce royal marka şofben aldım şu an 2. ci ve 3 kademe ısıtması çalışmıyor. Servisi arıyorum royalle anlaşmasının bittiğini söyledi.Araştırdım klima markete verildiğini söylediler. aradım orasıda ROYAL.lın servisini bıraktığını söylediler.şimdi bu kış kıyamette sıcak su yok.güvence verilerek almış olduğunuz bir ürünle resmen kandırılmış olmuyormusunuz?araştırıpta vermiş olduğum telefon parasıda cabası. siz ROYAL yetkilelerine sesleniyorum insanları kandırmayın lütfen. sırf para kazanacaksınız diye bizim zor şartlarda kazandığımız paralarımızı çöpe attırmaya hakkınız yok.koca şehirde bir royal servisi bulamıyorum olacak işmi bu size soruyorum.

+Quote Post
-fatih-
mesaj 02-11-2012 - 16:46
İleti #9

misafir

QUOTE(SUNAY @ 23-09-2008 - 10:16 ) *
ben 1 buçuk yıl önce royal marka şofben aldım şu an 2. ci ve 3 kademe ısıtması çalışmıyor. Servisi arıyorum royalle anlaşmasının bittiğini söyledi.Araştırdım klima markete verildiğini söylediler. aradım orasıda ROYAL.lın servisini bıraktığını söylediler.şimdi bu kış kıyamette sıcak su yok.güvence verilerek almış olduğunuz bir ürünle resmen kandırılmış olmuyormusunuz?araştırıpta vermiş olduğum telefon parasıda cabası. siz ROYAL yetkilelerine sesleniyorum insanları kandırmayın lütfen. sırf para kazanacaksınız diye bizim zor şartlarda kazandığımız paralarımızı çöpe attırmaya hakkınız yok.koca şehirde bir royal servisi bulamıyorum olacak işmi bu size soruyorum.

Arkadaşlar kısaca şunu demek istiyorlar Royal Marka Sofben kısa zamanda arıza yapıyor Lütfen bir daha royal marka şofben almayın bir kere kandırıldınız bir daha bu hataya düşmeyin.. Bende aynı dertten muzdarip biri olarak yazıyorum. Royal şofbenin servisi herşeyi sıkıntı ilk montaj
yapan adam bile amatör birisiydi. Kalite daha baştan kendini gösteriyor. Bir ürünü satıyorsan arkasında olacaksın yoksa bu işi yapmayacaksın..

+Quote Post
-YBORAN-
mesaj 03-11-2012 - 10:51
İleti #10

misafir

QUOTE(-fatih- @ 02-11-2012 - 16:46 ) *
Arkadaşlar kısaca şunu demek istiyorlar Royal Marka Sofben kısa zamanda arıza yapıyor Lütfen bir daha royal marka şofben almayın bir kere kandırıldınız bir daha bu hataya düşmeyin.. Bende aynı dertten muzdarip biri olarak yazıyorum. Royal şofbenin servisi herşeyi sıkıntı ilk montaj
yapan adam bile amatör birisiydi. Kalite daha baştan kendini gösteriyor. Bir ürünü satıyorsan arkasında olacaksın yoksa bu işi yapmayacaksın..

İHLAS SOFBEN diyorum.. Satış, servis ve kurulum konusunda müşteri memnuniyeti yüksek olan bir marka.

+Quote Post
-misafir-
mesaj 14-12-2013 - 15:40
İleti #11

misafir

Royal marka şohben aldım ücretiz montaj yapıyoruz dediler az önce kablo parası,sigorta parası adı altında 45 lira para istediler..az önce aradım sadece 3 metre kablo kullanıp nasıl bu fiyat çıktı diye aradığımda telefonu yüzüme kapadılar..Gerekli şikayetlerde bulanacağım akın olaki siz tercih etmeyin...

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 kullanıcı bu başlığı okuyor (2 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 22-09-2017 - 07:34