belen forum

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

Reply to this topicStart new topic
> BELEN NOSTALJISI
DUMLUPINARLI
mesaj 06-10-2011 - 17:30
İleti #1

Grup: üye
Üye No: 5,114

BEN 1962 lerde AILEMLE YAZLIGA CIKARDIK BELEN BENIM ICIN BIR BÜYÜK EGLENCE YERIYDI ADETA TEPELERDEN ESKI CULLARLA KAYARDIK CEVRESI COK GÜZELDI O ZAMANLAR TAHTA KÖPRÜLERI VARDI BELENIN HERGÜN CAMININ CESMELERINE GIDER KANARAK SUYUNDAN ICERDIM ESEKLERLE SEBZECI GELIRDI BIR KARAOGLAN ELMASI VARDI INSANIN
AGZININ SUYUNU AKITTIRIRDI DISI KIRMIZI ICI KIRMIZI KASAPLARI ONA KEZA TAVASI KEBABLARI COK MESHURDUR
YAZIN DEVAMLI SERINDIR VEDE HERTARAFA YAKINDIR INSANLARI O ZAMANLAR ALLAH KALANLARA SIHAT AFIYET VEFAT
EDENLERE RAHMET EYLESIN COK IYI KOMSULUKLARIMIZ VARDI INSANLAR BÖYLE YERLERI BETONLASMASINA MÜSADE ETMESINLER NE KADAR DOGAL YERLERDI ORALARI

HERKESE SAYGILAR
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 06-10-2011 - 17:30
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
iso's
mesaj 06-10-2011 - 23:23
İleti #2

Grup: üye
Nereden: Adana-İskenderun
Üye No: 743
isim: ---

ne güzel anlatmışsınız. elinize sağlık..benim de çocukluğum belen'de geçti. liseye kadar belendeydim. güzel günler geçti. eşeklerle gelen meyve sebze satıcılarını bende biliyorum. eskiden kışın çok kar yağardı. kardan yolların kapandığını biliyorum. az kaymadık karda:) şimdi o eski güzelliğini koruyormu bilinmez. ya da bilmek için yeniden çocuk olmak gerekir belkide

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 19-09-2018 - 16:18