MEZUNLAR FORUM

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

Reply to this topicStart new topic
> 99 mezunlarii y.dil bolumu mezunlari nerdesiniz yawss??
sir_delux
mesaj 31-08-2007 - 10:13
İleti #1

Grup: üye
Üye No: 1,700
isim: yavuz
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: iskenderun lisesi 1999

11ydc 99 mezunu sınıf arkadaşlarımı arıyorum smile.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 31-08-2007 - 10:13
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
lingidi
mesaj 04-09-2007 - 20:04
İleti #2

Nereden: istanbul
Üye No: 1,362
meslek: memur
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: iskenderun lisesi 1999

99 mezunu 11 yd C mi dedin sınıf başkanın M.Harun İLBEYİ miydi sen M.Apiş de sınıf öğretmenin

+Quote Post
11SOSYAL A
mesaj 10-08-2009 - 17:16
İleti #3

Üye No: 4,864
isim: 11 sos A
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: iskenderun lisesi/1999

QUOTE(lingidi @ 04-09-2007 - 20:04 ) *
99 mezunu 11 yd C mi dedin sınıf başkanın M.Harun İLBEYİ miydi sen M.Apiş de sınıf öğretmenin

slm ben 11 sos a iskenderun lisesi 99 mezunuyum. eski bina üst kat ilk sınıf. sizin sınıfı durmuş seni ve sınıf bakşanınızı tanıyorum. bana bu siteden sürekli üyelik talebi geliyordu bende az önce üye oldum ve senin yazını gördüm. sizin sınıftan ağzı çok iyi laf yapan bir çocuk bizden yardım adı altında para toplamıştı ben hariç herkes vermişti. meğer o paralarla siz sigara ve bira alırmışsınız aşk olsun size. yıllar sonra öğrendim seninlede ben nerde tanıştım bakayım beni hatırlayacakmısın bebeğinin doğduğu gün tanıştık seninle bil bakalım ben kimim bu arada benim
sınıfımdaki saftiriklerden aşırdığınız parayı kimden tahsil edebilirim. beni polisim diye korkutma korkmam çünkü smile.gif)))

+Quote Post
IHaRuNI
mesaj 14-10-2009 - 22:55
İleti #4

Üye No: 5,081
isim: Harun
meslek: Muhasebe

Way way Kimler waR Burda DurmuŞ kardeşim Nasılsın? Adaşımın aDınıda qörüyoRum .... Sizi qiDi YabanCı Dilciler Sizii... Ne coq qelirdik Sizin esKi binaya üSt kata Fln Karamboller yaaprdıK smile.gif) Ah O Erkekler Tuvaletinde az Siqara içmedik he Turqut Hoca hep BasarDı wc yi smile.gif) yaf o deilde bir Siqarayı 10 kişi içerdi Ne qünlerdi yaf .... Nostalji yaşadık he .. ßen kimmiyim ? ßeni En iyi Şu ŞEKilde TanırsınıZ ... Galatasary Uefa Liqinde Oynadıqı Sıralada Yendiqimzze Arabamın Arkassına hepinizi alıp DoldururduM ve Sahilde 2 Tur atardık Kornamız< Bozuluncaya ve Sesimiz Kısılıncaya kadar smile.gif) ߀nim kardeşlerim.... Orhan ( Ayyaş ), Hamza ( Arap ) , Mustafa ( MaraşLı) , DurmuŞ, Çetin,Barış ,Hakan(Delimiz),Mehmet (Erkek),Hasan(Beleşci),Atilla,Murat Tolqa,Enver(Geveze) ve Daha Aklıma qelmeyen Bir Sürü Arkadaşlarımız... ßiz Lisenin Yerinde Duramayan En cok Zıplayan AdamlarıydıK ... ßak şimdi Melek Aklıma qeldi he... Kızı peşimde Koşturmuştum oDa Kovalıordu Basket Sahasında Ani Dönüş yapdım ve Melek Duramadı bir Düştü pir Düştüydü smile.gif)) Sorasında Tabe Kaçdım Ama Melekden Kurtuluş mu oluR smile.gif) Yakaladıdı uuyS:)) Her qünümüz Cok qüzel qecerdi Daha cok Anılarımız var ama Buraya Sıqmaz hepsi Kendinize ii bakın kardeşlerim Allaha Emanetsiniz ...

11 . SOS .J 99 Mezunuyum .....

HaRuN

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 kullanıcı bu başlığı okuyor (2 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 12-12-2017 - 11:25