iskenderun forum

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

İSKENDERUN'UN GÜNCEL FOTOĞRAFLARINI FACEBOOK SAYFAMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. https://www.facebook.com/iskenderunforum.com
  İskenderun Resimleri      İskenderun Genel& Sorunlar& Öneriler     İskenderun kültür,turizm

3 Sayfa V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> İskenderun da Feribot Seferleri Olmasını İstemez misiniz?, Mersin- Adana(Karataş, Yumurtalık)
iso's
mesaj 01-05-2007 - 22:44
İleti #1

Grup: FoRuM YöNeTiCiSi
Nereden: Adana-İskenderun
Üye No: 743
isim: ---

Burası deniz memleketi ama denizimizi kullanamıyoruz. Hemde hiçbir anlamda,, balıkçılık deseniz iyice azaldı..hiç olmazsa turizm yönünde madem yatırım yapılacak falan deniliyor.
Ben İskenderun'dan Adana(Karataş, Yumurtalık) ve Mersin'e feribot seferleri ve hatta Kıbrıs'a dahi deniz yoluyla ulaşımı sağlayacak bu güzergah yapılması gerektiğini düşünüyorum. Bugün Mersin limanı olsun, İstanbul veya Çanakkale olsun hepsinde deniz yolu aktif halde çalışmaktadır. Bana göre İskenderun bunun eksikliğini hissetmektedir.Aşağıya birkaç numune görüntü ekliyorum..

Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 01-05-2007 - 22:44
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
dentali
mesaj 01-05-2007 - 22:55
İleti #2

misafir

ALINTI(iso's @ 01-05-2007, 22:44 ) *

Burası deniz memleketi ama denizimizi kullanamıyoruz. Hemde hiçbir anlamda,, balıkçılık deseniz iyice azaldı..hiç olmazsa turizm yönünde madem yatırım yapılacak falan deniliyor.
Ben İskenderun'dan Adana(Karataş, Yumurtalık) ve Mersin'e feribot seferleri ve hatta Kıbrıs'a dahi deniz yoluyla ulaşımı sağlayacak bu güzergah yapılması gerektiğini düşünüyorum. Bugün Mersin limanı olsun, İstanbul veya Çanakkale olsun hepsinde deniz yolu aktif halde çalışmaktadır. Bana göre İskenderun bunun eksikliğini hissetmektedir.Aşağıya birkaç numune görüntü ekliyorum..

kesinlikle katılıyorum...
geçenlerde arkadaşlarla teysirde otururken bu konuyu konuşup hayal ettik..
dediklerinizin yanında iskenderun - payas- dörtyol arası da seferler düzenlenebilir...
düşünsenize körfezde feribotların cümbüşünü?
o sessiz körfeze ne renk katarlar ama....
seyirlerine doyum olmaz sahilden ... canlılık katar hem körfeze hem iskenderuna şehrine...

+Quote Post
iso's
mesaj 01-05-2007 - 23:09
İleti #3

Gerçekten kentin çehresi mükemmel şekilde değişir. Burdan havayolu ile bir yere gidileceği zaman Adana'ya, deniz yolu ile mesela Kıbrıs'a gitmek istediğimiz zaman ise Mersin veya Taşucu'na gitmek zorunda kalınıyor. Büyük bir hizmet olur eğer gerçekleşirse... Hem havalimanı gibi masraflı bir yatırım yapmaya hiç gerek yok, Gerçekleşmesi daha kolay ve kısa zaman alır. Kısa mesafeyede payas,dörtyol deniz yolculuğuda harika olur, aynı Çanakkale-eceabat-gelibolu veya istanbul avrupa-anadolu ilçe seferleri gibi

+Quote Post
serkankuzu
mesaj 02-05-2007 - 02:46
İleti #4

Grup: aktif üye
Nereden: eskişehir
Üye No: 528
isim: serkan kuzu

MERHABA DEVREM İSMAİL GERÇEKTEN GÜZEL VE İSKENDERUNDA HEP EKSİKLİĞİNİ DUYDUĞUMUZ BİR KONUYA DEĞİNMİŞSİN TEŞEKKÜRLER ŞİMDİ İSKENDERUN İZMİR VEYA İSTANBUL ARASI DENİZ SEFERLERİ OLSA BELKİ BİRÇOK İSKENDERUNLU VEYA HATAYLI ARKADAŞIM BU DENİZ YOLCULUĞUNU TERCİH EDECEKTİR. DÜŞÜNSENİZE MASMAVİ AKDENİZ ÜZERİNDE TÜM EGE VE AKDENİZ KIYILARINI SEYREDEREK GÜZELLİĞİNE HAYRAN KALARAK BÜYÜLENİYORSUNUZ HARİKA OLURDU HEM İŞ HEM SEYAHAT GİBİ NEDEN Mİ YAPILMIYOR AH BU İNSANLARIN ÇIKARLARI YOKMU BİRŞEYİ ANLAMAK LAZIM HEM KAFALAR HEM ÇIKARCI KOLTUK SEVDALALILAR DEĞİŞMEDEN İSKENDERUNDAN NE İL OLUR NE DE CANLI KENT OLUR DOĞUDAN GELEN GÖÇLER ZATEN KENTİN MODERNLİĞİNİ YETERİNCE BALTALIYOR... SONUÇ OLARAK ARTIK KIBRISA GİTMEK İÇİN MERSİNİN EN BATIDAKİ İLÇESİ SİLİFKE- TAŞUCUNDAN GİTMEYE DEVAM EDİCEĞİZ BİZ HAYAL KURMAYA DEVAM EDELİM SORUN ZİHNİYET MESELESİ HERŞEY ZİHNİYETTE BİTER AH BU ÇIKAR ÇEVRELERİ TOPTAN BATASICALAR HOŞÇAKALIN ARKADAŞLAR YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ....

+Quote Post
iso's
mesaj 03-05-2007 - 17:01
İleti #5

ALINTI(serkankuzu @ 02-05-2007, 02:46 ) *

MERHABA DEVREM İSMAİL GERÇEKTEN GÜZEL VE İSKENDERUNDA HEP EKSİKLİĞİNİ DUYDUĞUMUZ BİR KONUYA DEĞİNMİŞSİN TEŞEKKÜRLER ŞİMDİ İSKENDERUN İZMİR VEYA İSTANBUL ARASI DENİZ SEFERLERİ OLSA BELKİ BİRÇOK İSKENDERUNLU VEYA HATAYLI ARKADAŞIM BU DENİZ YOLCULUĞUNU TERCİH EDECEKTİR. DÜŞÜNSENİZE MASMAVİ AKDENİZ ÜZERİNDE TÜM EGE VE AKDENİZ KIYILARINI SEYREDEREK GÜZELLİĞİNE HAYRAN KALARAK BÜYÜLENİYORSUNUZ HARİKA OLURDU HEM İŞ HEM SEYAHAT GİBİ NEDEN Mİ YAPILMIYOR AH BU İNSANLARIN ÇIKARLARI YOKMU BİRŞEYİ ANLAMAK LAZIM HEM KAFALAR HEM ÇIKARCI KOLTUK SEVDALALILAR DEĞİŞMEDEN İSKENDERUNDAN NE İL OLUR NE DE CANLI KENT OLUR DOĞUDAN GELEN GÖÇLER ZATEN KENTİN MODERNLİĞİNİ YETERİNCE BALTALIYOR... SONUÇ OLARAK ARTIK KIBRISA GİTMEK İÇİN MERSİNİN EN BATIDAKİ İLÇESİ SİLİFKE- TAŞUCUNDAN GİTMEYE DEVAM EDİCEĞİZ BİZ HAYAL KURMAYA DEVAM EDELİM SORUN ZİHNİYET MESELESİ HERŞEY ZİHNİYETTE BİTER AH BU ÇIKAR ÇEVRELERİ TOPTAN BATASICALAR HOŞÇAKALIN ARKADAŞLAR YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ....

merhaba devrem, bu konuya desteğin için teşekkür ederim..şehir öyle canlanırki anlatamam..iskenderun bunu fazlasıyla hakediyor
Acaba bu mesajı kaymakamlığa veya belediyeye göndersek ne tür bir cevap alırız?

+Quote Post
mehmet göden
mesaj 03-05-2007 - 22:03
İleti #6

Grup: üye
Nereden: üye
Üye No: 465
isim: dgeren
meslek: Serbest

Hemde ne güzel olur gec kalinmis bir durum zaten..
Saygilar

+Quote Post
serkankuzu
mesaj 04-05-2007 - 02:49
İleti #7

Nereden: eskişehir
Üye No: 528
isim: serkan kuzu

DEVREM BU İŞ BİRAZ YATIRIM MESELESİ BUGUN İZLEDİM İSTANBUL BURSA 75 DK HABERİNİ MALİYET ÇOK FAZLA TOPLAM 120 MİLYON DOLAR PARAYLA YAPMIŞLAR İSKENDERUNA DAHA MODERN VE BÜYÜK BİR İSKELE YAPMAK İÇİN BAYA BİR PARA LAZIM 20 MİLYON DOLAR GİBİ... BU İŞİ BELEDİYE YAPAMAZ ÇÜNKÜ SANIRIM BORCU VAR KAYMAKAMLIK İSE BİRAZ SİYASİ GİBİ GÖRÜNÜYOR ZATEN BURAYA ATANAN KAYMAKAMLARIMIZ BOŞ KOLTUĞU DOLDURMAKTAN BAŞKA İŞLERİ YOK BU İŞİ İMZA KAMPANYASIYLA YAPABİLİRİZ 5 BİN İMZA YARI YOLU AŞMIŞ SAYILIRIZ BUNUN İÇİNDE CİDDİ BİR DESTEK GEREKİR MİLLETVEKİLLERİ BELEDİYE BAŞKANI KAYMAKAM GİBİ BUNLAR GÜÇ İTTİFAKI YAPARLARSA İSKELE GARANTİ OLUR KALANI YATIRIMCI ŞİRKETLERE KALMIŞ İŞ BU BOYUTTA OLUR GİBİ GÖRÜNÜYOR KOCAELİNDEN GEMİYE BİNECEM İSKENDERUNDA DENİZ YOKMUŞ GİBİ MERSİNDE İNECEĞİM BİR DE ORDAN BURAYA MASRAF YAPSINLAR BİŞEYLER ARTIK.... HOŞÇAKALIN .... KİB DEWREM HASSASİYETİN İÇİNDE SAOL...

+Quote Post
iso's
mesaj 04-05-2007 - 21:43
İleti #8

ALINTI(serkankuzu @ 04-05-2007, 02:49 ) *

DEVREM BU İŞ BİRAZ YATIRIM MESELESİ BUGUN İZLEDİM İSTANBUL BURSA 75 DK HABERİNİ MALİYET ÇOK FAZLA TOPLAM 120 MİLYON DOLAR PARAYLA YAPMIŞLAR İSKENDERUNA DAHA MODERN VE BÜYÜK BİR İSKELE YAPMAK İÇİN BAYA BİR PARA LAZIM 20 MİLYON DOLAR GİBİ... BU İŞİ BELEDİYE YAPAMAZ ÇÜNKÜ SANIRIM BORCU VAR KAYMAKAMLIK İSE BİRAZ SİYASİ GİBİ GÖRÜNÜYOR ZATEN BURAYA ATANAN KAYMAKAMLARIMIZ BOŞ KOLTUĞU DOLDURMAKTAN BAŞKA İŞLERİ YOK BU İŞİ İMZA KAMPANYASIYLA YAPABİLİRİZ 5 BİN İMZA YARI YOLU AŞMIŞ SAYILIRIZ BUNUN İÇİNDE CİDDİ BİR DESTEK GEREKİR MİLLETVEKİLLERİ BELEDİYE BAŞKANI KAYMAKAM GİBİ BUNLAR GÜÇ İTTİFAKI YAPARLARSA İSKELE GARANTİ OLUR KALANI YATIRIMCI ŞİRKETLERE KALMIŞ İŞ BU BOYUTTA OLUR GİBİ GÖRÜNÜYOR KOCAELİNDEN GEMİYE BİNECEM İSKENDERUNDA DENİZ YOKMUŞ GİBİ MERSİNDE İNECEĞİM BİR DE ORDAN BURAYA MASRAF YAPSINLAR BİŞEYLER ARTIK.... HOŞÇAKALIN .... KİB DEWREM HASSASİYETİN İÇİNDE SAOL...

Avustralya'nın Perth şehrinden yola çıkıp, Hint Okyanusu, Kızıldeniz, Süveyş kanalını aşarak İstanbul'a ulaşan feribotun Türkiye yolculuğu, yaklaşık 20 gün sürdü.

Toplam 1200 yolcu ve 225 araç kapasiteli ''Osman Gazi'', dünyanın en gelişmiş teknolojileri ile donatıldı. Yüklü hali ile 36 deniz mili (yaklaşık 67 km/saat) hıza ulaşabilen 88 metre boyundaki feribotun yolcu salonları 2 kattan oluşuyor.(haber7.com)
Beş firmanın katıldığı ihaleyi 11 milyon 777 bin 211 YTL’lık en düşük teklifi veren Yapı Proje Merkezi A.Ş. kazandı. Toplam 52 bin metrekarelik alan üzerine yapılması planlanan Güzelyalı İskelesi’nde iskele, terminal, restoran, cafe, otopark ve sosyal donatı alanları yer alacak. Güzelyalı-Yenikapı seferlerinin bu yıl sonuna kadar başlaması planlanıyor.(aksam.com.tr)

kardeşim dediğin gibi keşke çıkarlar hep ön plana çıkmasa....haberden anlaşıldığına göre burada çok yüksek derecede donatılmış bir feribottan bahsediliyor ve bunun maliyeti gerçekten çok fazladır.Ama biz İskenderun için daha giriş yapalım öncelikle hazırda varolan vapurlarla idare edilebileceği gibi ihale yöntemiyle de özel firmaların ilgisini çok fazla çekeceğini umuyorum. Bugün dahi iskenderun barınağında Mersin'den gelen büyük yolcu teknelerin onarımı yapılıyor..
Yani İskenderun'a istanbul bursa arasındaki gibi çok çok fazla donanıma sahip olmasına en azından şimdilik gerek yok.Biz bir girelim işe gerisi kolay

+Quote Post
qarizmakral
mesaj 07-05-2007 - 02:09
İleti #9

Nereden: iskenderun
Üye No: 906
isim: Deniz

vallah güzel olur derim fırsat bu balık mevsimi yani avlanma yasa dolayı feribotlar güzel olur derim hiç olmazsa iskenderuna bir kaç bin truzit gelirse iskenderun esnapı birazyüzü güler derim
artı iskenderunda bazı yerlere iskele yapılsa ışıklı aynı bodrumda oldugu gibi iskeleler güzel olur derim gerçi beş temmuz parkın orda vede ilerisinde eski iskeleler var onları onarıp ve güzel bir şekilde üstü ahsap kaplamalı çatılı iskele yapılmış olsa 4 bölgeye çook daha güzel olur derim

+Quote Post
harunosmanca
mesaj 07-05-2007 - 18:56
İleti #10

Nereden: 80km
Üye No: 927
isim: harunosmanca
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: denizciler lisesi

tabiki ilçemizde de deniz ulaşım araçlarından olan feribotların daiskenderun halkı için faydalı olacağı kanısındayım

+Quote Post
mgenc
mesaj 08-05-2007 - 11:54
İleti #11

Nereden: izmir
Üye No: 944

ALINTI(iso's @ 01-05-2007, 22:44 ) *

ben de aynen katılıyorum izmir de de vapur seferleri var ve inanın hem çok zevkli hemde çok işlek yani dediğiniz gibi adana ya mersine ve hatta kıbrısa deniz üzerinden bir güzergah yapılması müthiş olurdu....iskenderunumuza çok yakışır....

Bu ileti mgenc tarafından 08-05-2007 - 11:55 yeniden düzenlenmiştir.

+Quote Post
qarizmakral
mesaj 09-05-2007 - 00:48
İleti #12

Nereden: iskenderun
Üye No: 906
isim: Deniz

sevgili arkadaslar aslında bu proje bizim iskenderun da yapılırsa bakın nerelere haraket yapılır kısaca yazım

iskenderun mersin (heryerine)
iskenderun kıbrıs (KKTC VE DİĞER KISIMA)
iskenderun malta adasına

ve oradan da gelen yolcular

iskenderunuhn ekonomisi hiç olmassa bir kaç yüz bin artar derim

+Quote Post
cenub
mesaj 10-05-2007 - 15:44
İleti #13

Üye No: 1,047
isim: osman
meslek: talebe
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: anadolu lisesi

beyrutada koysunlar bi sefer mersinden var. mersinden neyimiz eksik. lazikiye beyrut super olur. turistik geziler yapılır günübirlik.

+Quote Post
suikast
mesaj 19-05-2007 - 21:18
İleti #14

Üye No: 1,096
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: iskenderun meslek lisesi

BENCEDE İİ OLUR DENİZ BİR ŞEHİR İÇİN BÜYÜK BİR NİMET.İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA YAPARLAR.

+Quote Post
civelek_31
mesaj 20-05-2007 - 10:50
İleti #15

Nereden: elazıg
Üye No: 130
isim: mert
meslek: Astsubay

COK GÜZEL BİR NOKTAYA DEYİNMİSİSİNİZ.. AMA FERİBOT YOLCULUGU UZUN VE MASRAFI COK FAZLA OLAN BİR SEYAHAT YÖNTEMİDİR...

OLSUN TABİ İSTERİMM AMA SSİMDİLİK MERSİN VEYA ADANA OLSA DAHA İYİ OLUR..MKISA MESAFELERDE ZAMNNEMİYORUM PKE İLGİ GÖRSÜNN.. TAMAM BELKİ ZEVK OLSUN DİYE KULANILABİLİR... smile.gif

AMA BENDE OLMASINI İSTERDİMM.. KONAKTAN KARŞIYAKAYA FERİBOTLA GECERKEN COK MUTLU OLMUSTUMM VE HOŞUMA GİTMİŞTİİ... smile.gif

İTİRAF EDİYORUM ZEVKİNE BİNMİSTİM KARŞIYAKAYA GİŞTTİM VE GERİ KONAGA GELDİMM.. HEHEH smile.gif

+Quote Post
iso's
mesaj 23-05-2007 - 19:00
İleti #16

güzergahlara baktığımızda öyle pekte uzun süreceğini zannetmiyorum. Karayolu ile 3 saat süren mersin'in deniz yolu ile 2,5 saate veya en fazla yine 3 saatte ulaşılabilir diye düşünüyorum(normal feribot ile). Bunu tahmin ederken mersin ile aramızda otoban olmasını dikkate aldım, otoban kullanılmadan gidildiği takdirde karayolunun, deniz yolculuğundan daha fazla süreceğini söyleyebilirim.örneğin; istanbul-bursa karayolu ile 5-6 saat sürerken denizyolu ile yarısı kadar bile değil...Tabiki bunun zevki ve rahatlığı da ayrı mesele dediğiniz gibi smile.gif

+Quote Post
nbaholu
mesaj 07-06-2007 - 08:32
İleti #17

Üye No: 992
meslek: serbest
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: cumhuriyet lisesi

Sevgili arkadaşlarım düşünceleriniz hepsi birbirinden değerli ancak somut ne yapılabilir onları paylaşalım örnegin her dönem secimlerde feribot seferlerinden söz eden siyasetçilere gelin hep beraber bizde feribot seferleri hakkındaki düşüncelerimizi empoze edelim diretelim parti ayrımı gözetmeksizin kim iskenderuna hizmet edecek ise o vekilleri destekleyelim bir kerede sadece iskenderunumuzu düşünelim rolleyes.gif
benim bir önerim bilmiyorum ne derecede olur ama yinede yazayım,
İskenderundan Arsuza deniz seferleri düzenlenebilrmi örnegin yalıkentte bir durak,madenli orsen veya mavi yalıya bir durak veya gülcihana birde son olarak arsuza bir durak şeklinde olabilirmi ?????
tongue.gif

+Quote Post
iskenderunlu
mesaj 11-06-2007 - 19:39
İleti #18

Üye No: 408
isim: Olcay
meslek: .

ALINTI(iso's @ 01-05-2007, 23:44 ) *

Sayın İSO'S
Firmalardan edindiğim bilgiler:

1 - yumurtalık,karataş gibi mesafeler kuş uçuşu kısa gibi görünüyor ama hem yol, hem tesis açısından pahalı deniyor,

2 - KKTC'ye evvelce bavul turizmcileri gidiyordu. Bavul turizmi kalmayınca talep de durdu

3 - Lübnan savaşı biter bitmez Lübnan seferleri başlayacak.

4 - Düzenlenen her durak için derin su barındıran bir iskele gerekiyor. Tek yakın durak Arsuz olabilir. Diğer ara duraklara ancak 10-15 kişilik ufak tekneler gidebilir.
hoşçakalın.

+Quote Post
iso's
mesaj 12-06-2007 - 13:36
İleti #19

ALINTI(nbaholu @ 07-06-2007, 09:32 ) *

İskenderundan Arsuza deniz seferleri düzenlenebilrmi örnegin yalıkentte bir durak,madenli orsen veya mavi yalıya bir durak veya gülcihana birde son olarak arsuza bir durak şeklinde olabilirmi ?????
tongue.gif

sayın nbaholu arkadaşım buradan arsuza hatta samandğ çevlik kıyısına da sefer düzenlenmesi iyi olur üstelik bahsettiğimiz kıyı boyunca ve daha güneye doğru birçok mağara mevcut..oralara turistik amaçlı geziler düzenlenebilir, hemde ilimize çok büyük katkısı olur._
ALINTI(iskenderunlu @ 11-06-2007, 20:39 ) *

Sayın İSO'S
Firmalardan edindiğim bilgiler:

1 - yumurtalık,karataş gibi mesafeler kuş uçuşu kısa gibi görünüyor ama hem yol, hem tesis açısından pahalı deniyor,

2 - KKTC'ye evvelce bavul turizmcileri gidiyordu. Bavul turizmi kalmayınca talep de durdu

3 - Lübnan savaşı biter bitmez Lübnan seferleri başlayacak.

4 - Düzenlenen her durak için derin su barındıran bir iskele gerekiyor. Tek yakın durak Arsuz olabilir. Diğer ara duraklara ancak 10-15 kişilik ufak tekneler gidebilir.
hoşçakalın.

sayın olcay bey, öncelikle teşekkürler bu bilgi için;
dediğiniz gibi pahalı olur..yalnız benim yakındığım nokta..istanbul,izmir,izmit,çanakkale hatta bırakalım bunları Fırat nehri üzerinde dahi feribot seferleri yapılıp iskenderun gibi küçümsenmeyecek derecede büyük bir kentte bu ulaşımın yapılamıyor olması üzüntü verici,maliyetinin pahalı olması yapılmasının imkansız olması anlamına gelmeyeceğini düşünüyorum.İskenderun mavi sularında pasif olan görüntüye büyük bir hareketlilik ve çekicilik getireceğini düşündükçe neden bizim kentimizde bu olanak yok diye iç geçiriyorum..

-

sevgi ile kalın

+Quote Post
kareas
mesaj 12-06-2007 - 19:03
İleti #20

Üye No: 1,066
isim: kareas
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: selimiye

güzel bir fikir.olabilirliği . yatırımın geri dönüşü nasıl olur
tartışılmalıdır.
daha önce böyle bir feribot seferi yapılmıştı.ama pek geliri
olmadığından vazgeçildi sanırım

+Quote Post
nbaholu
mesaj 14-06-2007 - 09:54
İleti #21

Üye No: 992
meslek: serbest
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: cumhuriyet lisesi

ALINTI(kareas @ 12-06-2007, 20:03 ) *

güzel bir fikir.olabilirliği . yatırımın geri dönüşü nasıl olur
tartışılmalıdır.
daha önce böyle bir feribot seferi yapılmıştı.ama pek geliri
olmadığından vazgeçildi sanırım

Sevgili arkadaşlar iskenderunlular için imkansız diye bir şey yoktur sadece zaman alır..Ben buyaşıam kadar feribor seferlerinin düzenlendiğini anımsamıyorum belkide olmuştur ???
site yöneticileri veya bizleri takip eden arkadaşlar bu önerilerimize kulak vermelerini bekliyoruz iskenderun - arsuz kesinlikle ara duraklarla birlikte hem iş yapar hemde geçimini balıkçılıktan temin eden arkadaşlar balık avlanma yasagı bitene kadar ek iş imkanı olur mu diye sesli düşünüyorum inşallah girişimciler bizi duyar

+Quote Post
iso's
mesaj 18-06-2007 - 22:07
İleti #22

ALINTI(nbaholu @ 14-06-2007, 10:54 ) *

Sevgili arkadaşlar iskenderunlular için imkansız diye bir şey yoktur sadece zaman alır..Ben buyaşıam kadar feribor seferlerinin düzenlendiğini anımsamıyorum belkide olmuştur ???
site yöneticileri veya bizleri takip eden arkadaşlar bu önerilerimize kulak vermelerini bekliyoruz iskenderun - arsuz kesinlikle ara duraklarla birlikte hem iş yapar hemde geçimini balıkçılıktan temin eden arkadaşlar balık avlanma yasagı bitene kadar ek iş imkanı olur mu diye sesli düşünüyorum inşallah girişimciler bizi duyar

geçtiğimiz aylarda beyrut'a sefer düzenleneceği haberi çıkmıştı..ilgili turizm firmalarının olumlu görüşmeler sonucunda seferlerin geçtiğimiz mayıs ayı sonunda başlayacağı duyurulmuştu..ama demekki yine son anda anlaşmazlıklar olmuş...

+Quote Post

3 Sayfa V   1 2 3 >
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 18-08-2017 - 17:17