İSKENDERUN OTO PAZARI

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

> bölüm duyurusu;

Reply to this topicStart new topic
> Renault R9 1.4 Brroadway füme renk 1992 model
batu savran
mesaj 20-09-2013 - 13:56
İleti #1

misafir

ihtiyaçtan dolayı aracımı satıyorum.aracımın kaportası sağlam olup hiç bir yerinde çürüğü yoktur.göğüs bölmesinde çatlak vs yoktur. iç döşemesindede hiç bir şekilde yırtık sökük yoktur.çalışmayan hiç bir aksamı yoktur .lpg ruhsata işlidir (brc) .muayenesine 1 yıl vardır.1 hafta önce mutlu akü aldım 135 tl ye .alacak arkadaş sadece yakıtını koyup binecektir tek kuruş masraf etmicektir. kaportasında değişen yoktur.21 yaşında bir araç sonuçta kısmi boyası tabikide olacaktır.son fiyatını yazdım lütfen pazarlık için ısrar etmeyiniz gelin aracı yakından görün bana hak vereceksiniz 1992 model olup bu temizliklte bir araç çok az sayıda var ilginiz için tşk ederim. Fiyatı 6 750 tl Tel No 0532 549 97 28

Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 20-09-2013 - 13:56
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
Guest
mesaj 20-09-2013 - 14:01
İleti #2

misafir

Lastikler en az 10 000 km daha götürür

+Quote Post
batu savran
mesaj 29-09-2013 - 17:58
İleti #3

misafir

ihtiyaçtan dolayı aracımı satıyorum.aracımın kaportası sağlam olup hiç bir yerinde çürüğü yoktur.göğüs bölgesinde çatlak vs yoktur. iç döşemesinde hiç bir şekilde yırtık sökük yoktur.yürüründe (motorunda) çalışmayan hiç bir aksamı yoktur..lpg ruhsata işlidir (brc) .muayenesine 1 yıl vardır.lastikler daha 10 000 km götürür.1 hafta önce mutlu akü aldım 135 tl ye .egzoz emisyon ölçümünü yeni yaptırdım.uzun kısa far düğmelerini yeni aldım (orjinalini).. kaportasında değişen yoktur..21 yaşındaki araçta boya arayan arkadaşlar kesinlikle aramasın. (renk solmasından komple boyalıdır).son fiyatını yazdım kesinlikle pazarlıksız fiyatıdır. lütfen pazarlık için ısrar etmeyiniz.aracımın tek sorunu bebriyaj balatalarıyla ilgili ufak bir sorunu vardır 150 tl ,yada 200 tl masrafı var. herşeyi açık açık yazdımki ne siz benim zamanımı alın nede ben sizin ,saygılar. FİYATI 6 500 DÜŞÜRDÜM SON FİYATTTIR KESİNLİKLE AMA KESİNLİKLE PAZARLIK İÇİN ARAMAYINIZ

+Quote Post
batu savran
mesaj 09-10-2013 - 23:27
İleti #4

misafir

ARAÇ SATILMIŞTIR LÜTFEN ARAMAYINIZ

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 24-08-2017 - 03:58