MEZUNLAR FORUM

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

2 Sayfa V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> 1979 metal işleri mezunları
metal 722 ahmet
mesaj 14-12-2006 - 14:18
İleti #1

Grup: üye
Nereden: istanbul
Üye No: 176
meslek: emekli

Yokmu metal işlerinden 1979 mezunları nerelerdesiniz ?
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 14-12-2006 - 14:18
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
mehmet göden
mesaj 23-02-2007 - 17:11
İleti #2

Nereden: üye
Üye No: 465
isim: dgeren
meslek: Serbest

Var tabii, bende 1979 agac isleri mezunuyum.
Saygilar. mehmet_goden@hotmail.de

+Quote Post
Albatross
mesaj 24-02-2007 - 17:42
İleti #3

Nereden: adana
Üye No: 470

teşekkür ediyorum..memleketiniz çok hoşş.pek tanıdığım olmasa da.yaşıtım yok gibi bi sahile iniyorum araba ile geri çıkıyorum başka bişe yok biggrin.gif

+Quote Post
metal 722 ahmet
mesaj 11-03-2007 - 00:33
İleti #4

ALINTI(mehmet göden @ 23-02-2007, 16:11 ) *

Var tabii, bende 1979 agac isleri mezunuyum.
Saygilar. mehmet_goden@hotmail.de

Hele şükür en azından agaç işlerinden bir arkadaşın olması na sevindim, biraz nostalji yapalım siz iskenderunda olduğunuza göre eski hocalardan kimin kalıp kalmadığını bilirsiniz,sizden tekçıkarabildiğim sonradan okul müdürü olan mithat ziroğlu ve yanılmıyorsam mehmet hoca vardı atelye şefiniz,biz metal bölümü olarak hep sizin atelyenin üzerindeki resim atelyesini kullanırdık,ozamanlar bilirsiniz devamlı öğrenci olayları, gene ozamanki müdürümüz enver ay, hey gidi günler neydi ozamanlar, ben okuldan sonra istanbula taşındım,askerlik derken SİEMENS firmasında çalıştım ve emekli oldum halende istanbuldayım vakit buldukça buralarda eski arkadaşlarımı arıyorum.Size de ayrıca teşekkür ederim. smile.gif

+Quote Post
nacide
mesaj 04-07-2007 - 00:13
İleti #5

Nereden: Amasya/Merzifon
Üye No: 1,445
isim: demet

ALINTI(metal 722 ahmet @ 11-03-2007, 01:33 ) *

Hele şükür en azından agaç işlerinden bir arkadaşın olması na sevindim, biraz nostalji yapalım siz iskenderunda olduğunuza göre eski hocalardan kimin kalıp kalmadığını bilirsiniz,sizden tekçıkarabildiğim sonradan okul müdürü olan mithat ziroğlu ve yanılmıyorsam mehmet hoca vardı atelye şefiniz,biz metal bölümü olarak hep sizin atelyenin üzerindeki resim atelyesini kullanırdık,ozamanlar bilirsiniz devamlı öğrenci olayları, gene ozamanki müdürümüz enver ay, hey gidi günler neydi ozamanlar, ben okuldan sonra istanbula taşındım,askerlik derken SİEMENS firmasında çalıştım ve emekli oldum halende istanbuldayım vakit buldukça buralarda eski arkadaşlarımı arıyorum.Size de ayrıca teşekkür ederim. smile.gif

merhaba,
bende teknik lise 81 mezunuyum
bizim teknik lise makina bölümü olduğu için en çok tesviye atelyesinde çalışırdık.
Bülent Duman hocamızı ve Nezih Kozanoğlu hocamızı unutmayalım.
Dünyaya tekrar gelsem yine İskenderun Teknik Lisesinde okumak isterdim.
İskenderun'dan tüm mezunlara sevgilerle.

+Quote Post
metal 722 ahmet
mesaj 04-07-2007 - 12:58
İleti #6

ALINTI(nacide @ 04-07-2007, 01:13 ) *

merhaba,
bende teknik lise 81 mezunuyum
bizim teknik lise makina bölümü olduğu için en çok tesviye atelyesinde çalışırdık.
Bülent Duman hocamızı ve Nezih Kozanoğlu hocamızı unutmayalım.
Dünyaya tekrar gelsem yine İskenderun Teknik Lisesinde okumak isterdim.
İskenderun'dan tüm mezunlara sevgilerle.

Merhaba siz bizden 2 sene sonra mezun olmuşsunuz,zannedersem ortak öğretmenlerimiz vardı sanırım.En meşhuruda [TENTEN]lakaplı hocamız Nevzat EĞLENDİ yaşıyorsa allah uzun ömür versin,saygılarımla smile.gif

+Quote Post
nacide
mesaj 04-07-2007 - 21:36
İleti #7

ALINTI(metal 722 ahmet @ 04-07-2007, 13:58 ) *

Merhaba siz bizden 2 sene sonra mezun olmuşsunuz,zannedersem ortak öğretmenlerimiz vardı sanırım.En meşhuruda [TENTEN]lakaplı hocamız Nevzat EĞLENDİ yaşıyorsa allah uzun ömür versin,saygılarımla smile.gif

Evet çoook haklısınız... Dün gece mesajı yazdıkdan sonra Nevzat hocamızı(TEN TEN)hatırladım....Unutamam...
Öyle detaylı anlatırdı ki matematiği öğrenmemek mümkün değildi.Birde Öcal Barlas Hocamız vardı...
Haşmetli görüntüsü altında dünyalar tatlısı yüreği olan.
İki gün önce tesadüfen bu adresi keşfettim,dilerim tüm lise arkadaşlarım bu siteyi bulur.
Bana yazmak isteyen yada msn de sohbet etmek isteyen tüm arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim.
nacide26@hotmail.com

+Quote Post
metal 722 ahmet
mesaj 04-07-2007 - 22:48
İleti #8

ALINTI(nacide @ 04-07-2007, 22:36 ) *

Evet çoook haklısınız... Dün gece mesajı yazdıkdan sonra Nevzat hocamızı(TEN TEN)hatırladım....Unutamam...
Öyle detaylı anlatırdı ki matematiği öğrenmemek mümkün değildi.Birde Öcal Barlas Hocamız vardı...
Haşmetli görüntüsü altında dünyalar tatlısı yüreği olan.
İki gün önce tesadüfen bu adresi keşfettim,dilerim tüm lise arkadaşlarım bu siteyi bulur.
Bana yazmak isteyen yada msn de sohbet etmek isteyen tüm arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim.
nacide26@hotmail.com

Sayın arkadaşım,okul anıları insanı ister istemez o günlere geri götürüyor,o zamanlardan ya sizin dönemde yada sizden bir sınıf üstte olması lazım,Meryem adında bir kız arkadaşım vardı.Ha unutuyordum birde Fatma biz kısaca FİFİ derdik.onları anımsayabiliyormusunuz.Okulumuzda çok kıymetli öğretmenlerimiz vardı,sizin zamanınızda varmıydı bilmiyorum coğrafyacı Ayşe hn,matematikci Fatma hn,Öcal beyi hatırladım biz metalci olduğumuz için bizim derse pek girdiğini hatırlayamadım.Siz ilk okula geldiğinizde müdürümüz Enver ay mıydı yoksa Mithat ziroğlumuydu.Ben bu siteye hemen her gün giriyorum bazen eski arkadaşlarım bazende sizler gibi değeli arkaşlarımızla tanışıp eski günleri yad ediyorum,Tekrar görüşmek üzere hoşça kalın smile.gif

+Quote Post
nacide
mesaj 04-07-2007 - 23:35
İleti #9

ALINTI(metal 722 ahmet @ 04-07-2007, 23:48 ) *

Sayın arkadaşım,okul anıları insanı ister istemez o günlere geri götürüyor,o zamanlardan ya sizin dönemde yada sizden bir sınıf üstte olması lazım,Meryem adında bir kız arkadaşım vardı.Ha unutuyordum birde Fatma biz kısaca FİFİ derdik.onları anımsayabiliyormusunuz.Okulumuzda çok kıymetli öğretmenlerimiz vardı,sizin zamanınızda varmıydı bilmiyorum coğrafyacı Ayşe hn,matematikci Fatma hn,Öcal beyi hatırladım biz metalci olduğumuz için bizim derse pek girdiğini hatırlayamadım.Siz ilk okula geldiğinizde müdürümüz Enver ay mıydı yoksa Mithat ziroğlumuydu.Ben bu siteye hemen her gün giriyorum bazen eski arkadaşlarım bazende sizler gibi değeli arkaşlarımızla tanışıp eski günleri yad ediyorum,Tekrar görüşmek üzere hoşça kalın smile.gif

merhaba,
Coğrafya hocamız Ayşe Hanımı hatırladım bizimde dersimize girmişdi.Kız arkadaşlarınızı hatırlayamadım.
Ben bir yıl mak.res. bölümünde okudukdan sonra Teknik liseye geçtim 81 'de mezun oldum.Teknik Lisenin
üçüncü yıl mezunlarındanım.teknik lisede ben sınıfta tek kız olarak okudum. Benimde ilk kaydolduğum yıl müdür Enver Ay hocamızdı,Mersin'e tayini çıkınca her öğrenci gibi bende çok sevindim.(o zamanlar niyeyse..)
Sonra dünyalar tatlısı Mithat Ziroğlu Hocamız müdür oldu,hep gülen yüzünü hiç unutmadım.sizin sınıfda benim bir Arkadaşım vardı Adı Ahmet Çetin astsubay olmuşdu. evet size yazarken yavaş yavaş hatırlıyorum.
Görüşmek dileğiyle:)

+Quote Post
metal 722 ahmet
mesaj 05-07-2007 - 12:26
İleti #10

ALINTI(nacide @ 05-07-2007, 00:35 ) *

merhaba,
Coğrafya hocamız Ayşe Hanımı hatırladım bizimde dersimize girmişdi.Kız arkadaşlarınızı hatırlayamadım.
Ben bir yıl mak.res. bölümünde okudukdan sonra Teknik liseye geçtim 81 'de mezun oldum.Teknik Lisenin
üçüncü yıl mezunlarındanım.teknik lisede ben sınıfta tek kız olarak okudum. Benimde ilk kaydolduğum yıl müdür Enver Ay hocamızdı,Mersin'e tayini çıkınca her öğrenci gibi bende çok sevindim.(o zamanlar niyeyse..)
Sonra dünyalar tatlısı Mithat Ziroğlu Hocamız müdür oldu,hep gülen yüzünü hiç unutmadım.sizin sınıfda benim bir Arkadaşım vardı Adı Ahmet Çetin astsubay olmuşdu. evet size yazarken yavaş yavaş hatırlıyorum.
Görüşmek dileğiyle:)

Merhaba,ne güzel değilmi eski okul günlerini anmak,çoğu arkadaşlarımız acaba nerelere gittiler,bazen okulumun sitesine girip resmini görünce gözlerimi kapatıp o günlere gidiyorum,Enver ay hocamız hakikaten çok sert bir müdürdü hatırlarsanız o dönemlerde öğrenci olayları çoktu,okulda boykot yaptırmamak için çok uğraşmıştı,Mithat bey hakikaten çok sevecen müdürdü onunla çok kısa bir dönem geçirdim,sizin yazmış olduğunuz arkadaş Ahmet Çetin öteki metal işlerinde idi,bizim zamanımızda 2 tane metal işleri bölümü vardı.Sizin oturmuş olduğunuz Yenişehir mah.sınıf arkadaşım Alaattin Cihnioğlu adında bir arkadaşım vardı anımsayabildinizmi? tekrar görüşmek üzere hoşça kalın smile.gif

+Quote Post
nacide
mesaj 07-07-2007 - 00:09
İleti #11

ALINTI(metal 722 ahmet @ 05-07-2007, 13:26 ) *

Merhaba,ne güzel değilmi eski okul günlerini anmak,çoğu arkadaşlarımız acaba nerelere gittiler,bazen okulumun sitesine girip resmini görünce gözlerimi kapatıp o günlere gidiyorum,Enver ay hocamız hakikaten çok sert bir müdürdü hatırlarsanız o dönemlerde öğrenci olayları çoktu,okulda boykot yaptırmamak için çok uğraşmıştı,Mithat bey hakikaten çok sevecen müdürdü onunla çok kısa bir dönem geçirdim,sizin yazmış olduğunuz arkadaş Ahmet Çetin öteki metal işlerinde idi,bizim zamanımızda 2 tane metal işleri bölümü vardı.Sizin oturmuş olduğunuz Yenişehir mah.sınıf arkadaşım Alaattin Cihnioğlu adında bir arkadaşım vardı anımsayabildinizmi? tekrar görüşmek üzere hoşça kalın smile.gif

merrhaba,
Ben Yenişehir mah. Mithat Paşa İlköğretim okulu yanında oturuyorum.Alaattin Cihnioğlu adlı arkadaşınızı tanımıyorum zaten o kadar uzun zaman geçti ki,insanlar 27 yılda çok değişir.(bedensel ve ruhsal anlamda).
okul sitesinin adresini bana yazarsanız sevinirim.
görüşmek ümidiyle....

+Quote Post
metal 722 ahmet
mesaj 07-07-2007 - 12:37
İleti #12

ALINTI(nacide @ 07-07-2007, 01:09 ) *

merrhaba,
Ben Yenişehir mah. Mithat Paşa İlköğretim okulu yanında oturuyorum.Alaattin Cihnioğlu adlı arkadaşınızı tanımıyorum zaten o kadar uzun zaman geçti ki,insanlar 27 yılda çok değişir.(bedensel ve ruhsal anlamda).
okul sitesinin adresini bana yazarsanız sevinirim.
görüşmek ümidiyle....

Merhaba,doğru söylüyorsunuz aradan epey zaman geçti,inanın bende görsem tanıyamam arkadaşımı.okulumuzun sitesini www.iskenderun.org dan forum saysafına girerek bulablirsiniz,şu an için hatırlayamadım,orada okullar var,endüstri meslek lisesi ni tıklarsanız foruma yazan arkadaşların yazısında var,bakın bakalım kimler var,görüşmek üzere hoşçakal smile.gif

+Quote Post
iskenderunakvary...
mesaj 12-01-2008 - 00:36
İleti #13

Nereden: iş yeri sahibi
Üye No: 2,540
meslek: akvaryumcu
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: End.Mes.Lisesi 1979

QUOTE(metal 722 ahmet @ 14-12-2006 - 13:18 ) *
Yokmu metal işlerinden 1979 mezunları nerelerdesiniz ?

merhaba ben 1979 metal işleri mezunuyum adım mevlüt özsoy iş tlf.num 6120605 akvaryum dünyası

+Quote Post
metal 722 ahmet
mesaj 30-01-2008 - 15:59
İleti #14

QUOTE(iskenderunakvaryum @ 11-01-2008 - 23:36 ) *
merhaba ben 1979 metal işleri mezunuyum adım mevlüt özsoy iş tlf.num 6120605 akvaryum dünyası

Merhaba arkadaşım ismin yabancı gelmedi ama çıkartamadım,biliyorsun bizim zamanımızda 2 tane metal işleri atelyesi vardı,beraber okuduğum arkadaşlardan anımsadıklarım , Faruk sunar, Erdal yüksel,Alaattin cihnioğlu,Selahattin serçe,Nurullah,Edip,Fuat,Nedim,vede ben deniz okuldaki adımla turan güney sana iyi çalışmalar cevabını bekliyorum

+Quote Post
selahattin
mesaj 22-08-2009 - 16:09
İleti #15

Üye No: 4,913
isim: selahattin
meslek: em.astsb

[font="Arial Narrow"][/font][/size][size="7"]
QUOTE(metal 722 ahmet @ 30-01-2008 - 15:59 ) *
Merhaba arkadaşım ismin yabancı gelmedi ama çıkartamadım,biliyorsun bizim zamanımızda 2 tane metal işleri atelyesi vardı,beraber okuduğum arkadaşlardan anımsadıklarım , Faruk sunar, Erdal yüksel,Alaattin cihnioğlu,Selahattin serçe,Nurullah,Edip,Fuat,Nedim,vede ben deniz okuldaki adımla turan güney sana iyi çalışmalar cevabını bekliyorum

selam turan ben selahattin serçe sen çok önceden çagrı atmışsın ama ben yeni keşfettim görüşelim.selamlar canım kardeşim

+Quote Post
metal 722 ahmet
mesaj 24-08-2009 - 15:19
İleti #16

QUOTE(selahattin @ 22-08-2009 - 16:09 ) *
[font="Arial Narrow"][/font][/size][size="7"]
selam turan ben selahattin serçe sen çok önceden çagrı atmışsın ama ben yeni keşfettim görüşelim.selamlar canım kardeşim
Kardeşim selahattin seninle burada buluşmak ne güzel,en kısa zamanda görüşelim thumbsup_anim.gif

+Quote Post
selahattin
mesaj 14-10-2009 - 15:58
İleti #17

QUOTE(metal 722 ahmet @ 24-08-2009 - 15:19 ) *
Kardeşim selahattin seninle burada buluşmak ne güzel,en kısa zamanda görüşelim thumbsup_anim.gif

selam turan çok sık görüşemiyoruz ama senden haber almak güzel nasılsın saglıgın nasıl emeklılık nasıl gidiyor.benım msn adresım selahattin.armar@hotmail.com selamlar ediyorum canım kardeşi görüşmek üzere

+Quote Post
metal 722 ahmet
mesaj 14-10-2009 - 23:03
İleti #18

QUOTE(selahattin @ 14-10-2009 - 15:58 ) *
selam turan çok sık görüşemiyoruz ama senden haber almak güzel nasılsın saglıgın nasıl emeklılık nasıl gidiyor.benım msn adresım selahattin.armar@hotmail.com selamlar ediyorum canım kardeşi görüşmek üzere

Evet canım kardeşim,1979 da okuldan mezun olduktan sonra İstanbula taşındık,akabinde bir sene sonrada askere gittim,dönüşümdede,Alman Siemens firmasında montaj elemanı olarak çalışmaya başladım,bu aradada fabrikada çalışmakta olan şu an benim gibi emekli olan eşimle tanışıp evlendim,mutlu bir evliliğim vede ellerinden öperler iki oğlum var,büyük oğlum kocaeli üniversitesinde tıp cihazları bölümünde okumakta ,küçük oğlumda ilk öğretim son sınıfında öğrenime devam etmekte,işte selahattin benim kısa hayat hikayem,sen ne yapıyorsun mesleğe devammı ediyorsun yoksa tonton bir emeklimisin,unutuyordum bundan bir sene öncesinde bizim alaattin cihnioğluyla görüştüm ama telefonunu kaybettim ,sen kimleri görebiliyorsun,bizim seninle 1976 dan başlayan bir arkadaşlığımız var dile kolay bir ömür gibi,zaman su gibi akıp gidiyor,sahi biz stajımızı sen, ben birde fuat vardı beraber yapmıştık sarısekide gübre fabrikasında,ne günlerdi okulda geçen günler,kardeşim seninle en kısa zamanda görüşelim.Benimde msn adresim ahmetguney357@hotmail.com,havadislerini bekliyorum kendine iyi bak,kal sağlıcakla thumbsup_anim.gif

+Quote Post
mevlüt özsoy
mesaj 17-05-2010 - 00:49
İleti #19

Üye No: 3,934
meslek: emekli polis mem.
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: end.mes.lis.1979

QUOTE(metal 722 ahmet @ 30-01-2008 - 15:59 ) *

merhaba nurullah polis oldu 2 yıl kadar önce kalp krizinden vefat etti nurullah güldü,nedim tümkaya, evet sen bizim sınıftansın.bende polistim emekli oldum şimdi akvaryum dükkanım var y.sultan selim cad.de yani belediye evlerinde. tenteni hemen hergün görüyorum yaşlanmış,nedim tümkayayı görüyorum.cafer özkutlu vardı kenan güder,bahattin çok bilgi, sınıf başkanımız ayhan bölükbaşı idi onuda görüyorum metal işleri hocamız necmi muhanoğlu idi ondan bir dayak yedim hiç unutamam,yine atelye şefimiz ali bozgeyik idi cep numaram 505 7957381 ararsan konuşuruz sana iyi günler dilerim

+Quote Post
mevlüt özsoy
mesaj 17-05-2010 - 00:53
İleti #20

Üye No: 3,934
meslek: emekli polis mem.
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: end.mes.lis.1979

QUOTE(selahattin @ 14-10-2009 - 15:58 ) *

selahattin ben mevlüt özsoy 79 metal işleri soyisminiz neydi bende polis emeklisiyim

+Quote Post
erdal yüksel
mesaj 31-07-2010 - 20:29
İleti #21

Üye No: 5,835
isim: erdal
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: e.m.l metal isleri 1979

merhabalar 79 metalişleri mezunu arkadaşlar ben erdal yüksel sınıf no 719 sınıf arkadaşlarım ahmet turan güney , başkanımız faruk ,fuat ,nadir ,rihat,mete,cafer,alahattin,hayretin,nikola,abdo,şehmuz,mehmetzeki,edip,refik ismini hatırlayamadıgım diger arkadaşlarıma selamlar

+Quote Post
selahattin
mesaj 06-05-2011 - 15:19
İleti #22

QUOTE(mevlüt özsoy @ 17-05-2010 - 00:53 ) *
selahattin ben mevlüt özsoy 79 metal işleri soyisminiz neydi bende polis emeklisiyim

selahattin serçe senin dükkanının oldugu caddede bizimde kasap dükkanımız var benim biraderler çliştiriyor .akdeniz kasabı hikmet

+Quote Post

2 Sayfa V   1 2 >
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 25-09-2017 - 00:21