iskenderun forum

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

İSKENDERUN'UN GÜNCEL FOTOĞRAFLARINI FACEBOOK SAYFAMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. https://www.facebook.com/iskenderunforum.com
  İskenderun Resimleri      İskenderun Genel& Sorunlar& Öneriler     İskenderun kültür,turizm

Reply to this topicStart new topic
> İskenderunda sivrisinek hayaldi gerçek oldu (!)
savas
mesaj 30-05-2011 - 21:37
İleti #1

Grup: üye
Üye No: 1,338
meslek: Avukat

İskenderunda çocukluğumdan bu yana görmediğim sivrisinekleri tekrar görmek uzun yıllar görmediğiniz unuttuğunuz bir tanıdığınızı görüpte şaşkınlık yaşamak gibi bişey , geçen yılda gördüğünü söyleyenler olmuştu ama bu sene maşallah...
nesli tükenme tehlikesi ile karşıkarşıya olduğunu düşünmeye başlamıştım ki yıllar sonra görmek adeta içimde bir ferahlama etkisi yarattı, hatta zevkle kan alışverişinde bulunduk ,,, hele ki yakan (tatarcık) denilen ama sivrisinekten daha etkili ısıran o minicik canlılar mı sormayın gitsin , bu kan size helal olsun smile.gif)
hayalimizdeki herşey birer birer gerçek oluyor ne güzel
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 30-05-2011 - 21:37
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
-tekin-
mesaj 30-05-2011 - 22:07
İleti #2

misafir

QUOTE(savas @ 30-05-2011 - 21:37 ) *
İskenderunda çocukluğumdan bu yana görmediğim sivrisinekleri tekrar görmek uzun yıllar görmediğiniz unuttuğunuz bir tanıdığınızı görüpte şaşkınlık yaşamak gibi bişey , geçen yılda gördüğünü söyleyenler olmuştu ama bu sene maşallah...
nesli tükenme tehlikesi ile karşıkarşıya olduğunu düşünmeye başlamıştım ki yıllar sonra görmek adeta içimde bir ferahlama etkisi yarattı, hatta zevkle kan alışverişinde bulunduk ,,, hele ki yakan (tatarcık) denilen ama sivrisinekten daha etkili ısıran o minicik canlılar mı sormayın gitsin , bu kan size helal olsun smile.gif)

sormayın, iki esemmat koyuyorum etkilenmiyorlar valla.. belediye ilaçlıyor mu bilmem ama.. ilaçlıyorsa ilaçlardan da etkilenmiyorlardır. ya konsantrayonu arrttırsınlar ya da başka ilaç denesinler.. böyle devam ederse iskenderunda göç edecem ya...

+Quote Post
nbaholu
mesaj 06-06-2011 - 22:24
İleti #3

Grup: üye
Üye No: 992
meslek: serbest
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: cumhuriyet lisesi

QUOTE(savas @ 30-05-2011 - 21:37 ) *

arkadaşlar haksızlık etmeyelim iskenderun belediyesinin 4441939 nolu telefonuna şikayetinizi bidiriniz veya resmi internet sayfasına şikayetim kısmına yazınız mutlaka sorunlarımızı yetkili kişilerce çözüm bulunuyor ayriyeten iskenderunla ilgili projelerinizi yazınız degerlendirilerek geri dönüşü yapılıyor

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 17-07-2018 - 22:25