iskenderun forum

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

İSKENDERUN'UN GÜNCEL FOTOĞRAFLARINI FACEBOOK SAYFAMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. https://www.facebook.com/iskenderunforum.com
  İskenderun Resimleri      İskenderun Genel& Sorunlar& Öneriler     İskenderun kültür,turizm

Reply to this topicStart new topic
> MERİ_TEMAS47 VE KOSOVALI ANTAKYADA BULUŞTU, DOSTLUKLARIN BULUŞMASI
meri_temas47
mesaj 11-08-2009 - 22:43
İleti #1

Grup: aktif üye
Üye No: 4,318
isim: meri_temas47
meslek: ektnsy

http://img39.imageshack.us/img39/5876/getattachmentpjc.jpg

http://img39.imageshack.us/img39/621/ggggvuv.jpg

Bir dostuma rastladım bugün yasak şehirde

susuzdum dostluğa

dostum bana bir bardak su uzattı

Dayanamadım kaldım öylece öylece..

eğildim sokağında ver varmıdır bana dedim

ve dedıkı bana Dostluğa her daim yer vardır sokağımda

Biraz soğuktur geceleri kapatırım pencereleri üşümezsin

Yada muhabbetime katılırsın unutursun üşümeyi dertlenmeyi

Bana yaşamında yer ayıran değerli dostum KOSOVALIYA

Saygılarımla

MERİ_TEMAS47

DOSTUNDAN AYRILAN,NE KADAR KONUŞSADA O, YİNE DİLSİZDİR.(MEVLANA)
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 11-08-2009 - 22:43
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
KOSOVALI
mesaj 12-08-2009 - 00:03
İleti #2

GECELERİN SESSİZ ÇIĞILIĞI

Nereden: ÖZEL KONUM
Üye No: 3,096
isim: KOSOVALI

İskenderun'a ve bu forum'a Dünya'nın dört bir yanından giren ve burdaki birbirinden değerli Bay-Bayan...Herkese Kapadokya'dan Selam-sevgi ve saygılarımı sunuyorum...Bir müddet bu forum da yazı yazmamaya karar almıştım ama Dinlerin ve Kültürlerin ve Dillerin buluştuğu ANTAKYA'da yine bu forum'daki yazılarından tanıştığım güzel insan,Adam gibi Adam,Efendi,sempatik,Misafirperver ...İREM-SAMET-SİNAN-MARDİN.....Yani Kısaca Meri Temas 47 Rumuzlu can dostum bu güzel insana sonsuz selam ve sevgilerimi sunuyorum...Evet Arsuzlu Ali arkadaşım için de 1200 km.den ziyaretine gelmiştim ama herne hikmetse geldiğimde görüşme için bulamadım ne hikmetse...?????...şimdi de yine bu forumdan tanıştığım Güzel insan Meri Temas 47 arkadaşımla Antakya'da buluştuk ve bol bol sohbet ettik ve sağolsun bana Antakya'nın dar ve şirin-kalabalık güzide dükkanlarını gezdirdi ve orada alışveriş yapma imkanını sayesinde yapmış oldum,her ne hikmetse iskenderun'da sağolsun Mete Başkan bize bici biciyi,meyan şerbetini,suni nohut kebabını,şam tatlıyı unutturdu...Künefe ve Bici bici yeme imkanı oldu sayesinde sağolsun...Ve orada bir iki poz Antakya hatırası adıyla resim çektirdik ve sağolsun size sunmuş burada,kendisine teşekkür ederim...Yani dostluklar kazandı biliyormusunuz,çay-kahve-bicibici-künefe bahane...Biz dünkü ordaki muhabbeti bulduk ya bu bize herşeyden daha üstün geldi,Bülent ERSOY'un şarkısında okuduğu birkaç mısra gibi, Bir Tanrı'yı,Bir de beni sakın unutma....Unutmam arkadaşım unutmam...Doğan Günay abim ve Baymont,Dent Ali bey ile de inşallah Ramazaz sonrasında biraraya gelir güzel sohbet ederiz.......Hep dost kalalım güzel insan...Teşekkürler Meri Temas-47 Teşekkürler güzel insan,eyvallah..........KOSOVALI.....

+Quote Post
VİCDAN
mesaj 12-08-2009 - 10:45
İleti #3

Grup: üye
Üye No: 4,668

NEDİR BU ASKERLİK HATIRASI GİBİ OLMUŞ...
KÜNEFE TAMAM ANTAKYA YA ÖZGÜ HADİ ÜZERİNEDE BİDE BİCİ BİCİ COL HAYRET Bİ DURUM YANİ...
KOSAVALIYI DAHA OLGUN BEKLIYORDUK HALBUKI MERI ONDAN DAHA BUYUKMUS YAŞÇA

+Quote Post
dentali
mesaj 12-08-2009 - 11:37
İleti #4

Grup: FoRuM YöNeTiCiSi
Nereden: iskenderun
Üye No: 1,310
isim: Ali
meslek: xxxx
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: ....

QUOTE(VİCDAN @ 12-08-2009 - 10:45 ) *
KÜNEFE TAMAM ANTAKYA YA ÖZGÜ HADİ ÜZERİNEDE BİDE BİCİ BİCİ COL HAYRET Bİ DURUM YANİ...

smile.gif

Meri, fotoğraflara isimleri kosovalı yerleştirdiyse bu Kosovalının sana komplosudur smile.gif

+Quote Post
KOSOVALI
mesaj 12-08-2009 - 15:22
İleti #5

Pardon ...kimsiniz...VİCDAN....Neyin vicdanı ?????Profilinde karışık bir cinsiyet durumu var galiba...Bay-bayan veya entel-dantel çözemedim o nedenle size ne şekilde hitap edeceğimi bilemiyorum bağışlayın...Toplum Mühendisi diyorsunuz..?????? neyin Toplum mühendisi onu çözemedim....Önce aleni bir şekilde kendinizin kim olduğunu profilinize ekleyin ki forumdaki izleyiciler size ne şekilde hitap edeceklerini bilsinler..Olgunluğa gelince onu siz tayin edemezsiniz bu hakkı size vermiyorum..ha Hatay'a gelmişim ve yıllardır hasret kaldığım bazı şeyleri orada bulup orada bunları temin edip tatmin olabiliyor ve huzur bulabiliyor ve bir kaç saatliğine de olsa sizin deyiminizle olgunluk-yaş misali ise ben çocukluğumu-gençliğimi o anda buldum ve yaşamak istedim bundan da daha doğal bişey olamaz ama çok sevdiğim bir arkadaşımla Antakya'da buluşup sohbet edip,gezdiysem ve bici bici yiyip,künefenin tadına baktıysam bu yaşın olgunluğunu düşürecek türdense..????? ki sizin sözleriniz onu anlatıyor evet ben o gün çocukluğumu-gençliğimi yaşamak istedim ve yaşımın altına indim bu da ne seni ne bir başkasını alakadar eder,bu hakkı da sana vermiyorum zaten..önce kimsin,necisin,profiline kimliğini açıkça yaz...ya çekindiğin bi durum var yada tacize uğrarım korkusu var..lütfen aleni olun ve bu forum paylaşım,arkadaşlık,dostlu,güzel serzenişlerin sergilendiği,yeri gelip duygulandığın,yeri gelip yazılanlara gülüp geçtiğin ve yeri gelip acıları payllaştığımız bir sitedir burası o nedenle,eğer benim olgunluğumu tartışacak isen bana zaman ver yer tayin edin yüzyüze bunu tartışalım,benim çekincem yok sayın Toplum Mühendisi...? sayın Dent Ali Bey'in hiciv yaparak Meri teması ele vermesi şeklindeki yazısına cevaben evet doğru söylüyor Ali bey onu ben ekledim,kalıcılıkl olsun birazda şımarıklık yapalım dedik ve onu ekledim,yani işte ben KOSOVALI ve İşte MERİ TEMAS 47..Bizim kendimizi saklıyacak bir fiziki bozukluğumuz olmadığı gibi Akıl eksikliğimiz de yok ALLAH'a bin şükür o nedenle bence buradaki insanların kendilerini resmen olarak tanıtması bence güzel birşey ve isterimki herkes burada resmini de eklsein ve rumuzlu yazılarda herkes kiminle muhatap olduğunu bilsin ve ona göre yazılarında hitap şeklini öğrensin.....KOSOVALI...

+Quote Post
dentali
mesaj 12-08-2009 - 19:20
İleti #6

ben fotoğraftaki isimlerin yerleyişlerine latife yapmaya çalıştım . yanlış anlaşılmasın lütfen.
meri sen kosovalının yakışıklılığını almışsın... ( isminin kosovalının resminin üzerinde olmasından)
kosovalı sen de merinin gençliğini tongue.gif ( isminin merinin resminin üzerinde olmasından)

+Quote Post
dentali
mesaj 12-08-2009 - 19:22
İleti #7

yukarıdaki arkadaşın yorumundaki olgunluk lafı da fotoğrafta meriyi sen sanmasından kaynaklı .. sanırım kosovalı siz yanlış anladınız arkadaşı....

+Quote Post
KOSOVALI
mesaj 12-08-2009 - 19:29
İleti #8

QUOTE(dentali @ 12-08-2009 - 19:22 ) *
yukarıdaki arkadaşın yorumundaki olgunluk lafı da fotoğrafta meriyi sen sanmasından kaynaklı .. sanırım kosovalı siz yanlış anladınız arkadaşı....

O zaman çok pardon...VİCDAN Arkadaşımızdan tekrar tekrar ÖZÜR DİLERİM.....Beni bağışlasın lütfen....Selam ve saygılarımla......KOSOVALI...

+Quote Post
KOSOVALI
mesaj 12-08-2009 - 19:31
İleti #9

QUOTE(dentali @ 12-08-2009 - 19:20 ) *
ben fotoğraftaki isimlerin yerleyişlerine latife yapmaya çalıştım . yanlış anlaşılmasın lütfen.
meri sen kosovalının yakışıklılığını almışsın... ( isminin kosovalının resminin üzerinde olmasından)
kosovalı sen de merinin gençliğini tongue.gif ( isminin merinin resminin üzerinde olmasından)

Çok sağolun Sayın Ali Bey....Bizden geçti artık gelecek bu genç arkadaşlarımızın omuzlarında olacak....Selam ve saygılarımla.....KOSOVALI....

+Quote Post
meri_temas47
mesaj 12-08-2009 - 20:11
İleti #10

KOSAVALIYI DAHA OLGUN BEKLIYORDUK HALBUKI MERI ONDAN DAHA BUYUKMUŞ YAŞÇA

OLGUNLUĞU NASIL ANLIYORSUNUZ ELİMİZDEKİ BİCİ BİCİLERDENMİ ALEMSİNİZ YAHU.SEN BİDE BİZİ
TANTUNİ YERKEN GÖR ACIDAN GÖZLERİMİZ ATEŞLENMİŞ HER AN TAARRUZA GEÇMEK ÜZEREYİZ smile.gif

+Quote Post
dentali
mesaj 12-08-2009 - 20:12
İleti #11

ben de meriyle fotoğraf çekecem.
fotoğrafta merinin üstüne kendi ismimi koyacam. benim fotonun üstüne de merininkinin ismini....
herkes beni 18 lik sansın biggrin.gif .. hemi de yakışıklı zaten... hem gençliğini hem yakışıklılığını alırım....
meriii künefeler benden smile.gif

+Quote Post
meri_temas47
mesaj 12-08-2009 - 20:19
İleti #12

QUOTE(dentali @ 12-08-2009 - 19:20 ) *

EVET ÇALIŞMAKLA KALMIŞSINIZ LÜTFEN İNŞAAT ALANINIZDAKİ ÇALIŞIMAYI BİTİRİNİZ smile.gif
BİZ DOSTLUK BAĞI KURDUK KAZANDIĞIMIZ EN GÜZEL MANA BU GENÇLİKLE VE YAKIŞIKLIKLA SINIRLANAMAZ...
AYRICA VİCDAN YORUMLARIN İÇİN TEŞEKKURLER...

+Quote Post
dentali
mesaj 12-08-2009 - 20:27
İleti #13

QUOTE(meri_temas47 @ 12-08-2009 - 20:19 ) *
EVET ÇALIŞMAKLA KALMIŞSINIZ LÜTFEN İNŞAAT ALANINIZDAKİ ÇALIŞIMAYI BİTİRİNİZ smile.gif
BİZ DOSTLUK BAĞI KURDUK KAZANDIĞIMIZ EN GÜZEL MANA BU GENÇLİKLE VE YAKIŞIKLIKLA SINIRLANAMAZ...
AYRICA VİCDAN YORUMLARIN İÇİN TEŞEKKURLER...

ben hala kosovalının kosovalı yazısını senin foto üzerine koymasını kosovanın sana komplosu olarak düşünmekteyim. smile.gif
gençlik ve yakışıklılık bir arada smile.gif
dostluk bağı önemli ve yeri farklı.. bu ayrıntı da önemli ama smile.gif....

+Quote Post
meri_temas47
mesaj 12-08-2009 - 20:31
İleti #14

QUOTE(dentali @ 12-08-2009 - 20:12 ) *
ben de meriyle fotoğraf çekecem.
fotoğrafta merinin üstüne kendi ismimi koyacam. benim fotonun üstüne de merininkinin ismini....
herkes beni 18 lik sansın biggrin.gif .. hemi de yakışıklı zaten... hem gençliğini hem yakışıklılığını alırı SAm....
meriii künefeler benden smile.gif

YA MEŞHUR OLMAK PAYLAŞILAMAMAK ZOR smile.gif.İNANIN BENDE SİZİN GİBİ İKİ DEFA RESMİMİ VE İSMİMİ KOYACAĞIM
ANCAK SİZİN KADAR YAKIŞIKLI VE GENÇ KALABİLEYİM İNANIN YANINIZDA SÖNMEKTEN KORKUYORUM YOKSA GİDECEK
BİZİM POPÜLERLİK KARİZMAYI ÇİZDİRMEYELİM.DENTALİ KARDEŞİM İNANIN HER İNSAN GENÇ VE YAKIŞIKLIDIR GÖREBİLENE
BEN GÖREBİLİYORUM.DAVETİNİ KABUL EDİYORUM NE ZAMAN GELEYİM BU DAVET İÇİN TEŞEKÜRLER..

+Quote Post
gunes
mesaj 12-08-2009 - 23:31
İleti #15

Üye No: 4,780
meslek: kamu

Her ne kadar vicdansızca ve gereksiz eleştiriler olsada,dostluğunuzun bir ömür boyu sürmesi dileği ile.

+Quote Post
VİCDAN
mesaj 13-08-2009 - 10:22
İleti #16

Üye No: 4,668

QUOTE(KOSOVALI @ 12-08-2009 - 15:22 ) *
Pardon ...kimsiniz...VİCDAN....Neyin vicdanı ?????Profilinde karışık bir cinsiyet durumu var galiba...Bay-bayan veya entel-dantel çözemedim o nedenle size ne şekilde hitap edeceğimi bilemiyorum bağışlayın...Toplum Mühendisi diyorsunuz..?????? neyin Toplum mühendisi onu çözemedim....Önce aleni bir şekilde kendinizin kim olduğunu profilinize ekleyin ki forumdaki izleyiciler size ne şekilde hitap edeceklerini bilsinler..Olgunluğa gelince onu siz tayin edemezsiniz bu hakkı size vermiyorum..ha Hatay'a gelmişim ve yıllardır hasret kaldığım bazı şeyleri orada bulup orada bunları temin edip tatmin olabiliyor ve huzur bulabiliyor ve bir kaç saatliğine de olsa sizin deyiminizle olgunluk-yaş misali ise ben çocukluğumu-gençliğimi o anda buldum ve yaşamak istedim bundan da daha doğal bişey olamaz ama çok sevdiğim bir arkadaşımla Antakya'da buluşup sohbet edip,gezdiysem ve bici bici yiyip,künefenin tadına baktıysam bu yaşın olgunluğunu düşürecek türdense..????? ki sizin sözleriniz onu anlatıyor evet ben o gün çocukluğumu-gençliğimi yaşamak istedim ve yaşımın altına indim bu da ne seni ne bir başkasını alakadar eder,bu hakkı da sana vermiyorum zaten..önce kimsin,necisin,profiline kimliğini açıkça yaz...ya çekindiğin bi durum var yada tacize uğrarım korkusu var..lütfen aleni olun ve bu forum paylaşım,arkadaşlık,dostlu,güzel serzenişlerin sergilendiği,yeri gelip duygulandığın,yeri gelip yazılanlara gülüp geçtiğin ve yeri gelip acıları payllaştığımız bir sitedir burası o nedenle,eğer benim olgunluğumu tartışacak isen bana zaman ver yer tayin edin yüzyüze bunu tartışalım,benim çekincem yok sayın Toplum Mühendisi...? sayın Dent Ali Bey'in hiciv yaparak Meri teması ele vermesi şeklindeki yazısına cevaben evet doğru söylüyor Ali bey onu ben ekledim,kalıcılıkl olsun birazda şımarıklık yapalım dedik ve onu ekledim,yani işte ben KOSOVALI ve İşte MERİ TEMAS 47..Bizim kendimizi saklıyacak bir fiziki bozukluğumuz olmadığı gibi Akıl eksikliğimiz de yok ALLAH'a bin şükür o nedenle bence buradaki insanların kendilerini resmen olarak tanıtması bence güzel birşey ve isterimki herkes burada resmini de eklsein ve rumuzlu yazılarda herkes kiminle muhatap olduğunu bilsin ve ona göre yazılarında hitap şeklini öğrensin.....KOSOVALI...

QUOTE(meri_temas47 @ 12-08-2009 - 20:11 ) *
OLGUNLUĞU NASIL ANLIYORSUNUZ ELİMİZDEKİ BİCİ BİCİLERDENMİ ALEMSİNİZ YAHU.SEN BİDE BİZİ
TANTUNİ YERKEN GÖR ACIDAN GÖZLERİMİZ ATEŞLENMİŞ HER AN TAARRUZA GEÇMEK ÜZEREYİZ smile.gif

QUOTE(gunes @ 12-08-2009 - 23:31 ) *
Her ne kadar vicdansızca ve gereksiz eleştiriler olsada,dostluğunuzun bir ömür boyu sürmesi dileği ile.

KÖRLER SAĞILAR DİYALOĞU OLMUŞ DENTALİNİN CEVABI HARİCİNDE CUNKU BITEK O ANLAMIS SÖYLENENI
YANİ BASBAYA YAZMISIM İŞTE BIR KASIT FALAN YOK KOSAVALIYI DAHA OLGUN BEKLIYORDUK AMA MERİ ONDAN DAHA BÜYÜKMÜŞ DEMISIM BÜYÜK NE DEMEK BURDAN ANLASILACAK TEK SEY VAR ODA YAŞ OLARAK KOSAVALIYI DAHA BÜYÜK SANDIGIMDAN HANİ Bİ DIYALOG BI SICAKIK OLSUN ARADA DIYE YAZDIM AMA KEŞKE YAZMASAYDIM DIYE DUSUNUYORUM POLEMIK KONUSU OLDUGUNU GÖRÜNCE..

1-KOSAVALIYA; SADECE SENI YAZILARINDAN YAŞÇA BUYUK OLARAK SANDIK FOTONUN ALTINDA MERI YAZINCA BU DUSUNCEMIZDE SÖYLEDIK AMA SEN CINSIYETIMDEN GIRMISSINDE TAAA NERELERE VARMIŞŞSIN..

2-MERİYE;ELINDEKI BICIBICYLE VEYA BASKA BRISEY DEGILDI BENIM ORDA KASTETTIGIM OLGUNLUK YAŞTI Kİ BUNUDA MERİ DAHA BYUKMUS DIYEREK BELIRTMISIM..

3-GÜNEŞE;ELEŞTİRİ FALAN YOK ANLADIGIN SEKILDE SALLAMISSIN SENDE

4-DENTALİYE;BU KADAR ÖNYARGILI VE KARSIDAKINI ANLAMADAN DINLEMEDEN KARŞI SAVUNMAYA GEECN KİŞİ ARASINDA SENIN GIBI BIRININ OLMASI SEVİNDİRİCİ

Bu ileti VİCDAN tarafından 13-08-2009 - 10:24 yeniden düzenlenmiştir.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 kullanıcı bu başlığı okuyor (2 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 26-07-2017 - 23:43