İSKENDERUN EŞYA ALIM SATIM

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

Reply to this topicStart new topic
> Alkali su
--Nünüze--
mesaj 21-09-2014 - 14:15
İleti #1

misafir

* Alkali iyonize su, mükemmel bir bağışıklık sistemi koruyucusudur.

* Antioksidan yapısıyla vücuttaki asit/alkali dengesini korur.

* Mikro yapısı ile hücrelerde mükemmel nemlenme (hidratasyon) sağlar.

* Vücudun hücre seviyesinde yenilenerek genç, sağlıklı ve diri kalmasına yardımcı olur.

* İçerdiği yüksek değerde negatif iyonlar ile hastalıklara ve erken yaşlanmaya sebep olan “serbest radikal”leri temizler.

* Vücudumuzda uzun yıllar biriken asidik toksinleri nötralize ederek arınmaya yardımcı olur.

* İç filtre ve ön filtreler şehir suyunda bulunabilecek çeşitli kirlilikleri arındırır

Daha fazla oksijene sahip sağlıklı ve fonksiyonel sudur.

Temiz ve bakterisizdir. İçindeki alkali minerallerin yanısıra diğer su çeşitlerine göre yaklaşık iki (2) kat fazla oksijene sahiptir.

Vücudun pH dengesini korumasına yardım eder ve hastalıkları engeller.Alkali iyonize su vücudun doğal pH dengesinin korunmasına ve düzenlenmesine yardımcı olarak vücutta zararlı bakteri, iltihaplanma ve hastalıkların oluşumunu engelleyen bir ortam yaratır.

Olağanüstü hidrasyon (nemlendirme) ve detoks sağlar.Moleküler yapısı diğer sulardan daha küçüktür. Bu nedenle hücrelerin içine diğer su çeşitlerine göre altı (6) katına kadar fazla su girişi sağlayarak vücudun daha fazla nemlenmesine ve bağlı olarak vücüdun zehirli atıklardan en hızlı ve mükemmel şekilde temizlenmesine yani detoksuna olanak sağlar.

Vücudun enerjisini ve zindeliği arttırır.Alkali iyonize su küçük moleküler yapısı nedeniyle vücudun biyoelektriksel dengesini diğer su çeşitlerine göre üç kat daha hızlı yenileyerek vücudun enerjisini ve zindeliğini arttırır.
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 21-09-2014 - 14:15
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
Nünüze
mesaj 21-09-2014 - 14:20
İleti #2

Grup: üye
Üye No: 7,902

ALKALI SUYUN FAYADALARI

* Vücudun hücre seviyesinde yenilenerek genç, sağlıklı ve diri kalmasına yardımcı olur.

* İçerdiği yüksek değerde negatif iyonlar ile hastalıklara ve erken yaşlanmaya sebep olan “serbest radikal”leri temizler.

* Vücudumuzda uzun yıllar biriken asidik toksinleri nötralize ederek arınmaya yardımcı olur.

* İç filtre ve ön filtreler şehir suyunda bulunabilecek çeşitli kirlilikleri arındırır

Temiz ve bakterisizdir. İçindeki alkali minerallerin yanısıra diğer su çeşitlerine göre yaklaşık iki (2) kat fazla oksijene sahiptir.

Vücudun pH dengesini korumasına yardım eder ve hastalıkları engeller.Alkali iyonize su vücudun doğal pH dengesinin korunmasına ve düzenlenmesine yardımcı olarak vücutta zararlı bakteri, iltihaplanma ve hastalıkların oluşumunu engelleyen bir ortam yaratır.

Olağanüstü hidrasyon (nemlendirme) ve detoks sağlar.Moleküler yapısı diğer sulardan daha küçüktür. Bu nedenle hücrelerin içine diğer su çeşitlerine göre altı (6) katına kadar fazla su girişi sağlayarak vücudun daha fazla nemlenmesine ve bağlı olarak vücüdun zehirli atıklardan en hızlı ve mükemmel şekilde temizlenmesine yani detoksuna olanak sağlar.

Vücudun enerjisini ve zindeliği arttırır.Alkali iyonize su küçük moleküler yapısı nedeniyle vücudun biyoelektriksel dengesini diğer su çeşitlerine göre üç kat daha hızlı yenileyerek vücudun enerjisini ve zindeliğini arttırır.

Fiyat 800 TL sıfır 1 hafta kullanılmıştır.

Bu ileti Nünüze tarafından 21-09-2014 - 14:20 yeniden düzenlenmiştir.

+Quote Post
-Guest-
mesaj 21-09-2014 - 20:32
İleti #3

misafir

Madem bu kadar faydalı niye satıyon. 😊

+Quote Post
Nünüze
mesaj 22-09-2014 - 16:21
İleti #4

Grup: üye
Üye No: 7,902

QUOTE(Nünüze @ 21-09-2014 - 14:20 ) *
ALKALI SUYUN FAYADALARI

Fiyat 800 TL sıfır 1 hafta kullanılmıştır.

Ben esim icin almistim fakat esime kullanamadan kaybettim
kullanan kisilerle birebir gorusup faydali oldugunu ogrendim

+Quote Post
--Nünüze--
mesaj 22-09-2014 - 23:29
İleti #5

misafir

QUOTE(Guest @ 21-09-2014 - 20:32 ) *
Madem bu kadar faydalı niye satıyon. 😊

Gecen sene esim icin almıştım fakat ardından esimi kaybettiğim icin kullanmadım...

+Quote Post
-Guest-
mesaj 02-10-2014 - 00:20
İleti #6

misafir

Başınız sağolsun allah sabrınızı versin. Benim ev sahibim kullanıyor zayıfttı onu ve kan dolaşumınada faydalıymış. İhtiyacınız yoksa satmayın siz kullanın.

+Quote Post
--nünüze--
mesaj 06-10-2014 - 20:42
İleti #7

misafir

QUOTE(Guest @ 02-10-2014 - 00:20 ) *
Başınız sağolsun allah sabrınızı versin. Benim ev sahibim kullanıyor zayıfttı onu ve kan dolaşumınada faydalıymış. İhtiyacınız yoksa satmayın siz kullanın.

Tesekkur ederim acikcasi kullanmak icimden gelmiyor.Ama faydalarini birebir kullananlanlarla
konusarak almistim.

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 17-11-2018 - 05:49