lokantalar, cafeler, barlar

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

Reply to this topicStart new topic
> TEYSİR HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ, :????
misafir
mesaj 18-06-2009 - 01:59
İleti #1

Grup: üye
Üye No: 2,784
isim: misafir

İYİ GÜNLER.BU SABAH Bİ ARA ARKADASLARLA SAHİLDE TURLARKEN TEYSİRE GİRDİK TABİ HEPİMİZ ERKEĞİZ NEYSE GEÇTİK O DUVAR KENARINA OTURDUK 1 DK SORA BIYIKLI ESMER Bİ ADAM GELDİ GÖREVLİ OLSA GEREK SACMA Bİ ŞEKİLDE BİZİ OTURDUGUMUZ YERDEN KALDIRMAYA CALISTI NEYMİŞ EFENİM ORADA AİLELER OTURURMUS FAKAT ORTA YAS ADAMLAR COK RAHAT OTURUYORLARDI DİĞER UCTA VE AİLEYE AİT OLAN YERDE SADCECE BAYANLARIN OTURRMASINA İZİN VERİRKEN NEDEN GENLERE BU İZİNİ VERMİYORLAR NE YANİ DENİZİ İZLEMEK İÇİN İNSANIN ORAYA AİLESİ İLE Mİ GELMESİ LAZIM YADA BAYAN MI OLMAK LAZIM COK SACMA.. ÜSTELİK ELEMANLAR SPARİŞLERİ HEM GEÇ GETİRİYORLAR VE ÖZEN GÖSTERMİYORLAR SAYGIDA DUYMUYORLAR GELEN MÜŞTERİYE..ARTIK BOYKOT EDİYORUZ GİTMİYORZ BELEDİYENİN YERİ ÇOK DAHA İYİsmile.gif ORAYA GİDİN SİZDE BENCE ÜSTELİK FİYAT DAHA MAKUL TEYSİRE GÖRE
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 18-06-2009 - 01:59
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
serhangenc
mesaj 18-06-2009 - 20:16
İleti #2

Grup: aktif üye
Üye No: 3,678
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: 2010

Evet..
Teysir'deki bu uygulama çağdışı..Aile olarak gitsen bile önündeki ve arkandaki
masalar her ne kadar aile masa olsa da hemen yanındaki masa yine aileler için olmayan masalar..
ne anladık?
Ama sosyal tesisler gerçekten daha modern, ucuz ve temiz bir mekan..
Ama orada deniz kenarı yok biggrin.gif

+Quote Post
jutenyam
mesaj 19-06-2009 - 11:49
İleti #3

Grup: FoRuM YöNeTiCiSi
Üye No: 1,436
isim: jutenyam
meslek: muhasebe
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: cumhuriyet-1997

son gündelerde biraz fazla gittiğim bir mekan
deniz kenarında olması ve geüneşin batışınıda görebilmek gecekten güzel fakat;
hizmet anlayışı ve personelin müşterilere davranış ve bakış şekli çok kötü..
böyle bir mekanın bu şekilde çalıştırılması hoş değil tamam her zaman kalabalık ama mecbur oldugu için gidiyor insanlar çünkü başka mekan yok deniz kenarında...

+Quote Post
misafir
mesaj 19-06-2009 - 12:14
İleti #4

daha güleryüzlü kişileri çalıştırabilirlerdi. dövecekmiş gibi bakıyorlar çalışanlar.

+Quote Post
misafir
mesaj 19-06-2009 - 16:31
İleti #5

Aile yeri gibi ayrı bölümlerin özellikle içkili mekanlarda gerekli olduğunu düşünüyorum. Ancak bu uygulama yapılıyorsa, bunu kesin bir şekilde sürdürmek ve bu konuda kimseye taviz vermemek gerekli. Aile- bekar ayrımını anlayışla karşılarım ancak bu ayrım, insanları daha uyarıcı, açıklayıcı, insanları oturacakları bölgelere yönlendirilebilecek yazılarla ifade edilebilir. masaya oturmuş birini masadan kaldırmak çok ayıp ve bunu genelde müşterisi çok olan yerler şımarıklıklarından fazlasıyla yaparlar. Konuyu açan arkadaşım bu konuda canını sıkma zaten teysir vazgeçilmez bir yer değil ve bence deniz kenarında olmaktan başka bir özelliği yok ve de çayı çok kötü bir mekan... zaten birkaç defa gittim çünkü gerçekten insanların gürültüsünden dinlenmek yerine teysirden ayrılınca rahatlıyor insan smile.gif bu arada müşteri arttırmak için nerdeyse masaları yan yana koyacaklar çok komik smile.gif çevremdeki masaların hayat hikayelerini dinlemekten bazen ne konuşacağımı unutuyorum. O kadar yakınlar ki bazen kişilerle sırt sırta oturuyor ve ister istemez konuşmaları duymak zorunda kalıyorsunuz smile.gif Sahilde böyle mekanların azlığından popüler sadece hepsi bu smile.gif Yaşasın İ.D.Ç Plajı... Gece-gündüz istediğin zaman ve heryer senin...

+Quote Post
şahin64
mesaj 27-06-2009 - 10:30
İleti #6

Nereden: iskenderun
Üye No: 2,099
isim: sait
meslek: berber
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: gazi lisesi

bir bardak çay 1 tl olursa, o da çay olsa keşke.

fiyatlarda acayip kazıklara birileri el atmalı

Bu ileti şahin64 tarafından 27-06-2009 - 10:32 yeniden düzenlenmiştir.

+Quote Post
cancan97
mesaj 27-06-2009 - 10:55
İleti #7

Grup: aktif üye
Üye No: 3,371
isim: cancan97

Bu hafta iki gün üstüste gittim teysire.Bir gün tek başıma gittim.Denizin kenarında bir masa vardı oturdum tekbaşıma kendimi dinledim, denizin eşsiz güzelliğini dalgaların sesini seyre daldım.2 saat kadar kaldım.Etrafıma baktım kimse kimseyi rahatsız etmiyor.Hiç bir şekilde rahatsızlık duymadım,aksine büyük bir huzurla kalktım teysirden.Dinlenmiş bir şekilde .Etrafımda kadınlaı yada erkekli masalarda vardı kimse kimseye karışmıyor herkes ortamdan tat almaya çalışıyordu.(daha önce bu mekanı hiç beğenmez gitmezdim)
Evet benim için hoş saatlerdi tek başımada olsa .....Huzurlu bir yer.......Fırsat buldukça gitmek istiyorum.
Fiat pahalılığı dışında hiç bir şikayetim yok teysir için.....

+Quote Post
Marihuana
mesaj 11-11-2010 - 23:56
İleti #8

Üye No: 3,219
isim: veysel
meslek: polis
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: ibni sina nad lisesi

Kendimi bildim bileli (30 yaşındayım) kenarda erkekleri oturtmazlar. Evlendim ilk işim deniz kenarındaki yere eşimi alıpta keyif yapmaktı. Evliliğin ayrıcalığı smile.gif .Ama saçmalık olduğu konusunda arkadaşlara katılıyorum. adamlar mekan kurmuşlar güzelde önceden adam akıllı tuvaleti yoktu şimdi bi tuvalet koymuşlar paralı. kardeşim orası mekansa birası, çayı nargilesi varsa o tuvaletlerde ücretsiz olur buda tesirin saçma bir uygulaması. Sanırsın otobüslerin şehirler arası dinlenme tesisi.

+Quote Post
-uygar-
mesaj 09-04-2011 - 18:28
İleti #9

misafir

teysir güzel yer, teysire laf yok.

+Quote Post
Hoppala
mesaj 29-04-2011 - 09:27
İleti #10

misafir

Teysir'e kimsenin laf ettiği yok. Mekan'ın yeri, şekli ve denizin içinde olması güzel lakin laf söyleyenlerin çoğu Teysir'e değil çalışanlarına laf söylemiş. Ben 10 sene önce bir küstahlık yapmışlardı ve o günden beri gitmiyorum, yazılanlar neticesinde 10 sene içinde de hiç bir değişim olmamış. smile.gif

+Quote Post
Olsay
mesaj 13-06-2011 - 21:03
İleti #11

misafir

gürültüden oturmak mümkün değil.

+Quote Post
jutenyam
mesaj 16-06-2011 - 20:06
İleti #12

Üye No: 1,436
isim: jutenyam
meslek: muhasebe
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: cumhuriyet-1997

QUOTE(Olsay @ 13-06-2011 - 20:03 ) *
gürültüden oturmak mümkün değil.

özellikle müziğin olduğu akşamlar müzik sesi çok fazla...gerek yok bu kadar sesi açmaya...

+Quote Post
jack
mesaj 24-01-2015 - 14:51
İleti #13

misafir

Teysiri mardinliler çalıştırdığı sürece bu böyle devam eder

+Quote Post
GameOver
mesaj 16-11-2015 - 09:55
İleti #14

Üye No: 8,276
isim: Erdinc Erdinc
meslek: Bilgi islem

teysir mi önünden gecmem bi kere bizede böyle demişlerid ama kalkmadık sallamadık daha dogrusu acıksacı bir atom yapiyorlar leş ötesi şu iskenderunda iki tane ugramıycagım yer var biri teysir digeri Cem kuntura millete cakma cakma ayakkapaları satıyorlar herkezde alıyor ben anlamış deilim dogrusu benden uzak Allah'a yakın olsun söyledigim iki yerle işim olmaz

+Quote Post
arsuz_
mesaj 16-11-2015 - 18:38
İleti #15

Üye No: 3,549
isim: arsuz_

QUOTE(GameOver @ 16-11-2015 - 10:55 ) *
teysir mi önünden gecmem bi kere bizede böyle demişlerid ama kalkmadık sallamadık daha dogrusu acıksacı bir atom yapiyorlar leş ötesi şu iskenderunda iki tane ugramıycagım yer var biri teysir digeri Cem kuntura millete cakma cakma ayakkapaları satıyorlar herkezde alıyor ben anlamış deilim dogrusu benden uzak Allah'a yakın olsun söyledigim iki yerle işim olmaz

iskenderunda en son değil hiç uğrmayacağım iki yer

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 29-04-2017 - 20:37