lokantalar, cafeler, barlar

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

2 Sayfa V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Yemeklerini, mekanını çok beğendiğiniz yemek yerleri hangileri?
hkn
mesaj 16-11-2006 - 13:28
İleti #1

Grup: üye
Üye No: 71
isim: hkn

iskenderunda balık yemek istiyorsanız kesinlikle şirinyer restaurant ta yemelisiniz..deniz ürünleri üzrerine bir numara.ayrıca kalamar ve karides burada ayrı bir lezzet...atatürk bulvarında ki saray lokantasını da unutmamak gerekir...kırmızı et ve tavuk için en iyi seçim karaağaç restaurant tır bence...
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 16-11-2006 - 13:28
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
kardelen
mesaj 17-11-2006 - 00:53
İleti #2

Üye No: 68

kanatlı dönerin yerini kimse tutamaz,dönere ekmek içi ekliyor galiba

şirinyere alternatif arsuz da balık restaurantı var

+Quote Post
garoja
mesaj 22-11-2006 - 03:15
İleti #3

Üye No: 65
isim: aser
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: Rotary anadolu ticaret meslek lisesi

piknik kebabı kesinlikle tavsiye ederim

+Quote Post
aragorn
mesaj 23-11-2006 - 23:42
İleti #4

Grup: aktif üye
Nereden: Lefkoşa
Üye No: 66
isim: Ethem
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: bilgi yok

İskenderun başlı başına bir ziyafet şehridir.hele de işin içinde balık olunca.deniz ürünlerin de türkiye de ilk 9 şehir arasında iskenderun da bulunuyor.Ben kıbrısta yaşıyorum ama kopmadım daha o lezzetten.Arıyoruz her yerde iskenderunu.
İskenderunun bir yerinde değil bence heryerinde balık yenir.

+Quote Post
TaZBoY86
mesaj 01-12-2006 - 19:14
İleti #5

Üye No: 122
isim: Dogukan CLK

tam üc yıl oldu görmeyeli ama cöplük lakaplı limanın orada kusbası yapan bir yer var ki anlatamam hem cok kebab isteyen belene kurtogluna gitsin tavsiye ederim haaaa birde efes döner var okuldan kacıp giderdik ne güzel yapardı ama

+Quote Post
metal 722 ahmet
mesaj 27-12-2006 - 22:54
İleti #6

Nereden: istanbul
Üye No: 176
meslek: emekli

ALINTI(forum @ Sal,07 Kas 2006, 16:28:31 ) *

Yemeklerini , mekanını çok beğendiğiniz restaurantlar hangileri?
Sizce en iyi balık yemekleri nerelerde yenir?
Arkadaşınızı yemeğe götürdüğünüzde ilk aklınıza gelen yer neresi? O yeri tercih nedenleriniz?Tercih ettiğiniz yerlerdeki yemeklerinde ,hizmetlerinde , mekanın manzarasında çok farklı bulduğunuz neler var?

Değerli arkadaşlarım ben 26 senedir iskenderundan uzağım,istanbulda yaşıyorum.Yemek deyince bizim aklımıza önce kebap geliyor 70 senelerde oradayken bizim ailemizin favori kebap salonu BAHAR kebap salonuydu .Eski balıkhanenin oradaydı şimdi duruyormu bilmiyorum.birde bizim zamanımızın ulaşılmazı MEMO restaurant vardı , çocukken babam birdefa götürebilme şansına sahip oldum.Ayaklarım titremiştio zamanlar böyle salonlar yoktu,daha ziyade ufak dükkanlar vardı,birde unutuyordum meşhur ciğer kebebı yapan KEMAL AKKUŞ vardı yaşıyorsa allah selamet versin yaptığı ciğer kebabları hala gözümüzün önünde ,humus yapan dükkanlar vardı şimdi kaldımı acaba ? eğrisiyle doğrusuyla o zamanların yemek kültürü bir başkaydı.Çocukken her çarşıya çıkışımızda babama muhakkak kebab yemek için BAHAR a yada onun karşısındaki KERİM amcanın nefis kebebını yemeden eve dönmüyordum.iskenderun sporun şaşaalı döneminde maça giderken stadın etrafındaki seyyar kebabçıların yaptığı dürüm değme restaurantların yemeklerinden daha iyi idi.Ben biraz nostalji yaptım tabi zamanla her şey değişmiştir.bu değişiklikleri benimle paylaşırsanız sevinirim .Şimdiden teşekkürederim.

+Quote Post
samisevincli
mesaj 28-12-2006 - 13:54
İleti #7

Üye No: 6

ALINTI(metal 722 ahmet @ Çrş,27 Ara 2006, 18:17:11 ) *

Değerli arkadaşlarım ben 26 senedir iskenderundan uzağım,istanbulda yaşıyorum.Yemek deyince bizim aklımıza önce kebap geliyor 70 senelerde oradayken bizim ailemizin favori kebap salonu BAHAR kebap salonuydu .Eski balıkhanenin oradaydı şimdi duruyormu bilmiyorum.birde bizim zamanımızın ulaşılmazı MEMO restaurant vardı , çocukken babam birdefa götürebilme şansına sahip oldum.Ayaklarım titremiştio zamanlar böyle salonlar yoktu,daha ziyade ufak dükkanlar vardı,birde unutuyordum meşhur ciğer kebebı yapan KEMAL AKKUŞ vardı yaşıyorsa allah selamet versin yaptığı ciğer kebabları hala gözümüzün önünde ,humus yapan dükkanlar vardı şimdi kaldımı acaba ? eğrisiyle doğrusuyla o zamanların yemek kültürü bir başkaydı.Çocukken her çarşıya çıkışımızda babama muhakkak kebab yemek için BAHAR a yada onun karşısındaki KERİM amcanın nefis kebebını yemeden eve dönmüyordum.iskenderun sporun şaşaalı döneminde maça giderken stadın etrafındaki seyyar kebabçıların yaptığı dürüm değme restaurantların yemeklerinden daha iyi idi.Ben biraz nostalji yaptım tabi zamanla her şey değişmiştir.bu değişiklikleri benimle paylaşırsanız sevinirim .Şimdiden teşekkürederim.

Sayın Ahmet bey'ciğim ben de tahminen sizin yaşlardayım sizin anlattığınız o eski iskenderun'u ben de çok iyi hayal ediyorum. ve halen iskenderun'da yaşamaktayım ve emekli bankacıyım.sizin anlattığınız gibi bahar kebap salonu halen duruyor ama üzülerek söylüyorum ilk bahar kebap salonunu çalıştıran ve leziz kaplarını yediğimiz SÜLEYMAN BEKFELAVİ rahmetli oldu.Rahmetli olalı yıllar oldu.Şimdi Samandağlı bir vatandaşımız yine aynı ad altında kebapçı dükkanını çalıştırıyor.Tabi ki o lezzetli kebabı verebilmesimümkün değil.Benim işyerimin karşısında BAHAR kebap salonu her gün karşımda görüyorum.Etrafındaki humusçular hepsi şehir planı gereği yıkıldı.Biliyorsunuz oralar harabe idi.Belediye hepsini istimlak ederek şehir planı gereği düzenleme yaptı.Ama Bahar kebap salonu olduğu gibi restore edilmiş vaziyette duruyor.Hatırlarsanız humusçu BEHZAT usta vardı (meşhur humuslarını yediğimiz) o da bahar kebap salonunun yirmi metre yakınına taşınmış orada faaliyetlerini sürdürüyor.Memo Restorana gelince o da antakya yolu üzerinde sahibi MEHMET MEMO benim çok yakın değerli bir abimiz,MEMO RESTORANT ve düğün salonu olarak ikinci bir yeri açtı(açalı yıllar oldu tabi)sahildeki restorant yeri saray lokantası adı altında çalışıyor.Birde MEHMET MEMO bey Arsuz yolu üzerinde nezih sahile yakın bir Restorant yeni açtı .Orayı da herkese tavsiye edebilirim.
Güzelim İskenderun'daki seyyar kebapçılar halen mevcut bulunmakta çok inanın çok leziz kebaplar yapmaktalar.hem ucuz hem leziz halen ben o leziz kebapları şehir içinde yemekteyim.
İskenderun'umuz 26 yıl öncesinden bu güne kadar çok değişime uğradı sağolsun Belediye başkanımız şehrimizi güzelleştirmek için elinden gelen her şeyi yapıyor ve yapmaya devam ediyor.Sahilimiz fevkalade çok güzel oldu.Esasında şehrimiz Turizm bölgesi olması gerekmektedir.
Sayın Ahmet'beyciğim sitemizden İskenderun'umuzun resimlerini ve VİDEO görüntülerini yeni haliyle görebilirsiniz.
Umarım yeterince sizi bilgilendirmiş oldum.Saygılarımı sunuyorum.

+Quote Post
dentali
mesaj 28-12-2006 - 15:30
İleti #8

misafir

ALINTI(samisevincli @ Prş,28 Ara 2006, 11:17:32 ) *

............................
Güzelim İskenderun'daki seyyar kebapçılar halen mevcut bulunmakta çok inanın çok leziz kebaplar yapmaktalar.hem ucuz hem leziz halen ben o leziz kebapları şehir içinde yemekteyim.
İskenderun'umuz 26 yıl öncesinden bu güne kadar çok değişime uğradı sağolsun Belediye başkanımız şehrimizi güzelleştirmek için elinden gelen her şeyi yapıyor ve yapmaya devam ediyor.Sahilimiz fevkalade çok güzel oldu.Esasında şehrimiz Turizm bölgesi olması gerekmektedir.
Sayın Ahmet'beyciğim sitemizden İskenderun'umuzun resimlerini ve VİDEO görüntülerini yeni haliyle görebilirsiniz..
Umarım yeterince sizi bilgilendirmiş oldum.Saygılarımı sunuyorum.

Ahh Sami bey,
Hayal dünyasında yaşıyorsunuz bence...
halen seyyar kebapçılar mı mevcut?
Yok Sami bey nerdeler?
birisini söyleseniz de eski günlerimi yad etmek için gitsem , bir dürüm yesem tabureye oturarak ya da ayakta..

Seyyar satıcılar , şehire ayrı bir hareketlilik katarlar....
Çoğu caddeler üzerinde bulunan seyyar satıcılar sayesinde hareketlidir. İnsanlar seyyar satıcıyı bilerek o caddede yürüyüşe giderler.... yolda yürürken seyyar satıcıdan bir şalgam suyu içmek, aşırı sıcak havalarda bicibici yemek, buzlu limonlu dondurma yemek çok ayrı bir keyiftir... Şehri şehir yapan unsurlandandır seyyar satıcılar...
Bunları tamamen kökten silmek yerine,
çeşitli kurallarla belediye kontrolü altına alınabilirlerdi.. Bu şekilde başıboşluktan kaynaklanabilecek çirkinliğin önüne geçilebilirdi..
Ben özledim Sami bey sahilde yürürken şalgam suyumu içmeyi, ya da dürüm kebabımı yemeyi...
Bu tür şeyler turistleri de çeker.. Turistlerin temiz caddeler , üzerinde hiç bir nesneyi barındırmayan kaldırımlar umurunda değil.... Bir kaldırımda bulunan bir seyyar satıcıdan içeceği bir sahlep turistin o şehirde unutmayacağı bir anısının oluşmasına neden olabilir. geçen Adanaya gittiğimde baraj yolunda bulunan seyyar bir sahlepçiden içtmiştim .. O seyyar satıcıdan içtiğim sahlep sayesinde baraj yolu caddesi , çevresi , manzarası hala aklımda.. Seyyar satıcının sıcak misafirperver yaklaşımı, o bölgeyi tanıtması, sahleple ilgili en ince ayrıntıları söylemesi.. Tüm bunlar şehrin kafamda güzelleşmesini sağladı....

+Quote Post
Misafir
mesaj 07-02-2007 - 23:20
İleti #9

misafir

ALINTI(aragorn @ 23-11-2006, 22:42 ) *

İskenderun başlı başına bir ziyafet şehridir.hele de işin içinde balık olunca.deniz ürünlerin de türkiye de ilk 9 şehir arasında iskenderun da bulunuyor.Ben kıbrısta yaşıyorum ama kopmadım daha o lezzetten.Arıyoruz her yerde iskenderunu.
İskenderunun bir yerinde değil bence heryerinde balık yenir.

[size=7][color=#FF0000][i]

ben cede size biryer önerririmsahilde balılçı barınagının yanın da iskele cafe var şindi ne alaka diyergibi dediğinizi duyar gibiyim ama nefiz çupra ,levrek ızgara yapıyorlar aynızamanda işletmecisin abisisnin de iskenderunun en büyük balıkçı gırgır ve tirol ları olması iskenderun migros gibi kaliteden ödün vermiyen zincir markettin de balık reyonlarının işletmeşisi olması en taze balıgı satması için sizce iyi neden değilmi

+Quote Post
sezer
mesaj 18-02-2007 - 19:21
İleti #10

Grup: FoRuM YöNeTiCiSi
Üye No: 21
isim: sezer
meslek: .
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: isk lisesi

oncelikle sunu belirteyim.. tarafımdan bizzat denediğim yerleri yavas yavas yazmaya calısacağim..

1. cisi şirinyer...gayet hos bir ortamı olmakla birlikte nezih bir ortam sunuyor.. ailelerinizle birlikte sohbet de edip bir seyler( rakı.. sarap....) içebileceginiz bir yer.. sıcak bir ortamı var.. hele ki yazın deniz karsısında ozellikle gun batımında arkadaşınızla birlikte guzel zaman gecirebilirsiniz.

2.şirinyerin biraz ilerisinde saray restaurant.. burada deniz urunleri bulunmamaktadır. fakat mezeler gayet iyi.. fiyat bakımındana da şirinyer ile aynı sayılır.. burası da yine aile ile gidilebilecek bir yer olusturmakta.

3.cusu. kucuk kervan belediyenin hemen arkasında bulunuan bu yer.. içkisiz olmakla birlikte en onemli ozelliği( en azından benim begendiğim..) mutfagının müşterilerce gezilebilmesi.. kontrol edilebilmesi... yemekleri de lezzetlidir ayrıca.. yogunlukla kabap urunleri mevcuttur.
4.cusu.. kurtoglu restaurant; belen de bulunan bu işletme, farklı bir yerde olması bakımından bir secenek olusturabilir. pek aaliz edemedim dogrusu bir iki defa gidersem daha iyi bilgilendirebilirim sanırım.

daha ilerki zamanlarda diğer alternatifleri de deneyip sizlere ulaştıracağım.

+Quote Post
free_young87
mesaj 20-02-2007 - 04:31
İleti #11

Üye No: 448
isim: free_young
meslek: garson

SEVGİLİ OKURLAR BEN SİZE İSKENDERUNUN BİR NUMARALI RESTORANTI OLAN ŞİRİNYER RESTORANTTAN BAHSETMEK İSTİYORUM.DENİZE SIFIR YAZLIĞI İLE GÖZLER HİTAP EDEN BİR GÜN BATIMI,MÜKEMMEL BALIKLARI,MEZELERİ VE İZGARA ÇEŞİTLERİYLE KALİTELİ DİSİPLİNLİ MÜŞTERİSİNE DEĞER VEREN PERSONELİYLE TAM GAZ YOLUNA DEVAM ETMEKTEDİR.EN BÜYÜK İLGİ ÇEKİCİ ÖZELLİĞİ ARASİNDA YER ALAN BATIK GEMİNİN MANZARA BAKIMINDAN ROLÜ BÜYÜKTÜR.86 SENESİNDE YALNIŞ YÜKLEME SONUCU BATAN GEMİ O ZAMANDAN BU ZAMANA GELEN YERLİ VE YABANCI MÜŞTERİLERİN İLGİSİNİ ÇEKMİŞTİR.RESTORANT SAHİPLERİ İŞÇİLERİNE GÜVENEN SAĞLAM KAREKTERLİ BAŞARİLİ YÖNETİCİLERDEN OLUŞMAKTADIR.TOPLAM İŞÇİ SAYISI YANILMIYORSAM 45_50 CİVARII.BALIK YEMEK İSTEYEN OKURLAR SİZE TEK MEKAN OLARAK ŞİRİNYERİ TAVSİYE EDERİMMM.DENEMELİSİNİZ BALIKLAR GÜNLÜK GELMEKTEDİR.FİYATLARI ÇOK UYGUN HER KESİMDEN İNSANA HİTAP ETMEKTEDİR...ANLATTIKLARİMİ İYİ DÜŞÜNÜN AMA YANILMIYACAĞİNİZİ VE ŞİRİNYER RESTORANT DİĞECEĞİNİZE İNANIYORUM ŞİMDİDEN AFİYET OLSUNNN...

+Quote Post
güller
mesaj 25-02-2007 - 19:11
İleti #12

Üye No: 473
meslek: yok

evet bahar, küçük kervan belende ünal lokantası yeripekgüzeldegil ama KEBABI VE MASAYA GETİRDİKLERİ YEŞİLLİKLERLERİ,[b][font=Arial][font=Arial Black]SALATASI SOGAN PİŞMİŞ ACİLI ACISIZ SOGANI BELEN TAVASI VEDE YANINDA SICAK SUSAMLI EKMEGİ BİR HARİKA SÜPERSÜPER....... KISACASI LEZZETTEN YANAYSANIZ GİDİN YİYİN DERİM

Bu ileti güller tarafından 27-02-2007 - 01:48 yeniden düzenlenmiştir.

+Quote Post
yıldız
mesaj 26-03-2007 - 16:59
İleti #13

Üye No: 426
isim: kadriye

ben 4 senedir izmirdeyim.Ara da iskenderuna geliyorum ilk yediğim yemek kabap oluyor.izmirde güzel kabap yapan yer yok iiskenderunun kebabı çok güzel tercih ettiğim yer
küçük kervan harika yapıyorlar.

+Quote Post
metal 722 ahmet
mesaj 19-04-2007 - 22:53
İleti #14

Nereden: istanbul
Üye No: 176
meslek: emekli

smile.gif
ALINTI(güller @ 25-02-2007, 19:11 ) *

evet bahar, küçük kervan belende ünal lokantası yeripekgüzeldegil ama KEBABI VE MASAYA GETİRDİKLERİ YEŞİLLİKLERLERİ,[b][font=Arial][font=Arial Black]SALATASI SOGAN PİŞMİŞ ACİLI ACISIZ SOGANI BELEN TAVASI VEDE YANINDA SICAK SUSAMLI EKMEGİ BİR HARİKA SÜPERSÜPER....... KISACASI LEZZETTEN YANAYSANIZ GİDİN YİYİN DERİM

Sayın Güller,eğer duruyorsa Sarımazıda Bıyıklı Nuri'nin yeri,Belende Kurdoğlu restoran,vede iskenderunda Bahar kebap, eğer yine duruyorsa baharın karşısındaki Yılbaşı fırının yanındaki Kebapçı Kerim amcanın nefis kebabı,lezzet arayanlar için iyi yerlerdir.

+Quote Post
SARYA
mesaj 07-08-2007 - 13:37
İleti #15

Nereden: İSTANBUL
Üye No: 1,126

İskenderun'da yemeklerin ilk adresi HASAN BABA restourantı iskender kebap , pizzada CÜNEYT PİZZA , döner çeşitleriyle ŞEVKİ USTA ,kebaplarıyla KÜÇÜK KERVAN, humusu da belediye binasının çevresinde bir ustamız vardı ismini hatırlayamıyorum yalnız muhteşem humus yapardı.

ve tüm zamanın ayrıcalığını bize tanıyan MEMO RESTOURANT...

ÖZLEMLERİME BİR YENİSİ DAHA EKLENDİ........ sad.gif smile.gif

+Quote Post
ersan
mesaj 08-08-2007 - 14:08
İleti #16

Üye No: 1,599
isim: ersan
meslek: finans

iskenderun da iseniz mutlaka atik yaylasında bulunan zagorun yerine gidin.İskenderunda kaldığım yıllar boyunca orada aldığım yemek tadını hala unutamadım.Mutlaka gidilmeli

+Quote Post
asasmaz
mesaj 18-08-2007 - 19:30
İleti #17

Üye No: 1,681
meslek: reklam
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: iskenderun lisesi 2005

ak döner-şevki usta

+Quote Post
Dolares
mesaj 18-09-2007 - 17:49
İleti #18

Üye No: 1,889
isim: Clara
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: 2003

ALINTI(free_young87 @ 20-02-2007, 05:31 ) *

SEVGİLİ OKURLAR BEN SİZE İSKENDERUNUN BİR NUMARALI RESTORANTI OLAN ŞİRİNYER RESTORANTTAN BAHSETMEK İSTİYORUM.DENİZE SIFIR YAZLIĞI İLE GÖZLER HİTAP EDEN BİR GÜN BATIMI,MÜKEMMEL BALIKLARI,MEZELERİ VE İZGARA ÇEŞİTLERİYLE KALİTELİ DİSİPLİNLİ MÜŞTERİSİNE DEĞER VEREN PERSONELİYLE TAM GAZ YOLUNA DEVAM ETMEKTEDİR.EN BÜYÜK İLGİ ÇEKİCİ ÖZELLİĞİ ARASİNDA YER ALAN BATIK GEMİNİN MANZARA BAKIMINDAN ROLÜ BÜYÜKTÜR.86 SENESİNDE YALNIŞ YÜKLEME SONUCU BATAN GEMİ O ZAMANDAN BU ZAMANA GELEN YERLİ VE YABANCI MÜŞTERİLERİN İLGİSİNİ ÇEKMİŞTİR.RESTORANT SAHİPLERİ İŞÇİLERİNE GÜVENEN SAĞLAM KAREKTERLİ BAŞARİLİ YÖNETİCİLERDEN OLUŞMAKTADIR.TOPLAM İŞÇİ SAYISI YANILMIYORSAM 45_50 CİVARII.BALIK YEMEK İSTEYEN OKURLAR SİZE TEK MEKAN OLARAK ŞİRİNYERİ TAVSİYE EDERİMMM.DENEMELİSİNİZ BALIKLAR GÜNLÜK GELMEKTEDİR.FİYATLARI ÇOK UYGUN HER KESİMDEN İNSANA HİTAP ETMEKTEDİR...ANLATTIKLARİMİ İYİ DÜŞÜNÜN AMA YANILMIYACAĞİNİZİ VE ŞİRİNYER RESTORANT DİĞECEĞİNİZE İNANIYORUM ŞİMDİDEN AFİYET OLSUNNN...

herkes şirinyerden bahsediyor ama ben bir türlü göremedim bu yeri gitti.yeni geldim buyıl iskenderunda öğrenciyim neresi daha uygun ve ucuz yer sizce bana bu konuda bilgi verirseniz çok ama çok sevinirim:)

+Quote Post
dentali
mesaj 18-09-2007 - 18:29
İleti #19

Grup: FoRuM YöNeTiCiSi
Nereden: iskenderun
Üye No: 1,310
isim: Ali
meslek: xxxx
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: ....

ALINTI(Dolares @ 18-09-2007, 18:49 ) *

herkes şirinyerden bahsediyor ama ben bir türlü göremedim bu yeri gitti.yeni geldim buyıl iskenderunda öğrenciyim neresi daha uygun ve ucuz yer sizce bana bu konuda bilgi verirseniz çok ama çok sevinirim:)

hoşgeldin,
genelde yerler arasında fiyat yönünden belirgin farklar yok, bence bir çok yeri yeri deneye deneye, ve de öğrenci arkadaşlarınızdan da denenen yerler ile ilgili fikir alışverişleriinizden sonra öğrenci için en uygun yeri siz belirleyebilirsiniz..
şirin yere gitmek için sanırım karaağaç 2 (sitelere giden) dolmuşlara biniyorsunuz... pacdan bu dolmuşlara binebilirsiniz..

+Quote Post
hacimehmet
mesaj 25-10-2007 - 16:45
İleti #20

Üye No: 2,106
isim: Mehmet
meslek: Muhendis
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: Iskenderun Lisesi

ARKADASLAR FORUMA YENI KATILDIM, ISKENDERUNLU OLMASAMDA TAM ANLAMI ILE BUNDAN SONRA TAMAMEN ORALI OLUCAM SANIRIM...YAKINDA EVLENIYORUM... KUCUK BIR SUPRIZ YAPMAK ISTIYORUM NISANLIMA YEMEK ESLIGINDE VE BUNUN ICINDE GUZEL VE KALITELI, DENENMIS UYGUN BIR YER BULMAK ISTEDIM...ARKADASLAR KONU USTUNDE BIR COK YORUM YAPMISLAR VE BUNLAR ICINDE "SIRINYER" DIKKATIMI CEKTI SANIRIM...YINE DE BU KONUDA SOYLEMEK ISTEDIGI VEYA ONERISI OLANLARDAN GORUSLERINI VE ONERILERINI ALABILIRIM...FAZLA BILMEDIGIM BU SEHIR HAKKINDA GERCEKTEN SITEDE GUZEL SEYLER OGRENDIM...AYRICA ILGILILERE VE UYELERE TESEKKUR EDERIM

ARKADASLAR FORUMA YENI KATILDIM, ISKENDERUNLU OLMASAMDA TAM ANLAMI ILE BUNDAN SONRA TAMAMEN ORALI OLUCAM SANIRIM...YAKINDA EVLENIYORUM... KUCUK BIR SUPRIZ YAPMAK ISTIYORUM NISANLIMA YEMEK ESLIGINDE VE BUNUN ICINDE GUZEL VE KALITELI, DENENMIS UYGUN BIR YER BULMAK ISTEDIM...ARKADASLAR KONU USTUNDE BIR COK YORUM YAPMISLAR VE BUNLAR ICINDE "SIRINYER" DIKKATIMI CEKTI SANIRIM...YINE DE BU KONUDA SOYLEMEK ISTEDIGI VEYA ONERISI OLANLARDAN GORUSLERINI VE ONERILERINI ALABILIRIM...FAZLA BILMEDIGIM BU SEHIR HAKKINDA GERCEKTEN SITEDE GUZEL SEYLER OGRENDIM...AYRICA ILGILILERE VE UYELERE TESEKKUR EDERIM

+Quote Post
Ezogelincorbasi
mesaj 31-10-2007 - 16:09
İleti #21

Üye No: 1,354
isim: Halim

Efes Döner Salonunun yeri tam olarak nerede arkadaslar.. Herkes cok övüyor ama ben bir türlü bulamadım yerini..

+Quote Post
ebrar
mesaj 02-11-2007 - 03:14
İleti #22

Üye No: 2,161
isim: ebrar
meslek: bos
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: kiz meslek lisesi

MERABA BENDE ISKENDERRUNDAN UZAGIM VE NERDE NE YERSEM YEYIM O DAMAK TADINI BULAMIYORUM OGLE ARALARINDA YEDIGIM DONER PETEK PASTANESININ PASTASI MARAS DONDURMASI VEDE KRALIN KUNEFESI AMA BU ANLATDIKLARIM HER YERDE OLABILIR AMA O TAD AYRI INANIN DONER DEDIKLERI PIDE ARASI TATLI DIYE TABAK BUYUKLUGUNDE BIR TEPSIDE YAPIYOLAR AMA ZORDA KALINCA YIYORUM CUNKU ALMANYADAYIM VE 5 SENEDE 1KERE GELDIM VE NE YIYCEGIMI SASTIM YEMEKLERIMIZI SAHILIMIZI KISACA HER YERI OZLEDIM ORDA OLANLAR BUNLARIN KIYMETINI BILIN KAYBEDINCE ANLARSINIZ BEN BURDA HATAY YORESININ SUNU VAR DEDIKLERI ANDA TADINA BAKIYORUM AMA YERDEN TADDAN HAVADAN LEZZET ALMIYORUM EN COK OZLEDIGIM SEY BIR DURUM ALIP DENIZE BAKARAK YEMEK VE O DENIZ KENARINDAKI CAY BAHCESI ORDA COK GUZEL ANILARIM VAR ORDA BIR KAHVE ICMEK TURK KAHVESI AMA NE GUZEL OLURDU ORDAKILER BENIM YERIME YAPIN HOSCAKALIN TUGBA EBRAR

sad.gif

+Quote Post

2 Sayfa V   1 2 >
Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 kullanıcı bu başlığı okuyor (2 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 18-10-2017 - 21:31