IPB
ELEMAN ARAYANLAR SAYFASINA DÖN    İŞ ARAYANLAR SAYFASINA DÖN             ELEMAN ARANIYOR İLANI VER         İŞ ARIYORUM İLANI VER        

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

Reply to this topicStart new topic
> Çocuk Gelişimi çocuk bakicisi
Ayse
mesaj 28-02-2017 - 15:35
İleti #1

misafir

Okul öncesi çocuk gelişimi önlisans mezunuyum 23 yaşındayım evde çocuk bakabilirim.temizlik ve yemek istemiyorum sadece çocuk bakimi lutfen!!!
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 28-02-2017 - 15:35
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
-buket-
mesaj 3 Hafta önce
İleti #2

misafir

İyi akşamlar.Arada sırada akşamları bir kaç saatlik parası peşin 50 tl ye bakabilirmiisiniz.2 yaşında kız çocuğu ve evinize getirilecek,evinizden alınacak.Eğer kabul ederseniz numaranızı yazin.

+Quote Post
Guest
mesaj 3 Hafta önce
İleti #3

misafir

İyi akşamlar.Arada sırada akşamları bir kaç saatlik parası peşin 50 tl ye bakabilirmiisiniz.2 yaşında kız çocuğu ve evinize getirilecek,evinizden alınacak.Eğer kabul ederseniz numaranızı yazin.

+Quote Post
Sema cimen seyhan
mesaj 3 Hafta önce
İleti #4

misafir

Selamlar. Saatli Çocuk bakıcısı arayışınıza istinaden uygun bulmanız durumunda kendi evimizde kızım veya ben çocuğunuza önemle bakabiliriz. irtibat için sıfırbeşyüzotuzikialtıyüzdoksanaltıyirmidörtotuz

+Quote Post
-Misafir-
mesaj 3 Hafta önce
İleti #5

misafir

Cocuklarinizi bir kac saatligine guven ve huzur icinde birakabilirsiniz. 0507 1534581

+Quote Post
Guest
mesaj 3 Hafta önce
İleti #6

misafir

Ben turizm otelciyim otele gelen yerli yabanci cocuklara aksamlari baktim tecrubem var onlarla otunda oynadim .otelde mini clup elemanligi yaptim aksamlari ucreti uygun fiyata cocuklariniza bakabilirim yas sinirlamasi yoktur

+Quote Post
Tülay
mesaj 3 Hafta önce
İleti #7

misafir

Merhaba g
Su an gündüz bir yasinda cocuga evimde bakmaktayim 8 yil oldu cocuk bakiyorum.aksam veya gece cocugunuzu güvenle emanet edebilirsiniz,05462209420

+Quote Post
ayse
mesaj 2 Hafta önce
İleti #8

misafir

QUOTE(-buket- @ 30-03-2017 - 23:17 ) *

Buket hanim numaram 05359155412 burdan ulasabilirsnz.

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
2 kullanıcı bu başlığı okuyor (2 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye: