iskenderun forum

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

İSKENDERUN'UN GÜNCEL FOTOĞRAFLARINI FACEBOOK SAYFAMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. https://www.facebook.com/iskenderunforum.com
  İskenderun Resimleri      İskenderun Genel& Sorunlar& Öneriler     İskenderun kültür,turizm

Reply to this topicStart new topic
> İskenderun' da Aikido Dersi Almak İsteyenler Dikkat
Elessar
mesaj 26-03-2010 - 22:50
İleti #1

Grup: üye
Üye No: 5,497
isim: Erhan

Arkadaşlar geçen şu sitede gördüm; http://aikidohatay.com/ ve aikido kursu var diye sevindim. Hemen Öz Şampiyonlar' a gittin hoca ile konuştum. Ama malesef aikido kursu yokmuş. Daha doğrusu yapacaklarmış. İstanbul' dan hoca getirtimişler 4 ay boyunca reklam yapmışlar. Bir kaç kişi başlasa bile ilk adımı atıp kursa başlayacaklarmış ama malesef talep olmamış. Hocaya sordum talep olsa böyle birşey düşünülebilir mi diye. Hoca da talep olursa neden olmasın ki dedi ama öğrenci olmaz ise adam İstanbul' dan buraya gelmez dedi. Yani arkadaşlar eğer aranızda Aikido' ya başlamak isteyen istekli insanlar varsa, ben bu işi yapacağım! diyebilen varsa gelin 5-6 kişi olalım hocayı İstanbul' dan getirttirelim zaten 5-6 kişi başlarsa gerisi gelir zamanla 20' ye kadar çıkarız. Neyse daha fazla uzatmayacağım eğer başlamak isteyen varsa ve benle görüşmek isteyen varsa aşağı e-mail adresimi ve özşampiyonların iletişim bilgilerini ekliyorum.

Benim e-posta adresim: erhanpoyrazoglu@hotmail.com

Öz Şampiyonlar Taekwondo Spor Kulübü
tel: 0326-6144539
cep: 0532-7991983
Büyük Çarşı İşhanı A/Blok Kat: 4 İskenderun/Hatay

Aikido' ya başlamak isteyen arkadaşlar destekleriniz bekliyorum...
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 26-03-2010 - 22:50
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
-harun atasöz-
mesaj 09-07-2012 - 13:18
İleti #2

misafir

QUOTE(Elessar @ 26-03-2010 - 22:50 ) *
Arkadaşlar geçen şu sitede gördüm; http://aikidohatay.com/ ve aikido kursu var diye sevindim. Hemen Öz Şampiyonlar' a gittin hoca ile konuştum. Ama malesef aikido kursu yokmuş. Daha doğrusu yapacaklarmış. İstanbul' dan hoca getirtimişler 4 ay boyunca reklam yapmışlar. Bir kaç kişi başlasa bile ilk adımı atıp kursa başlayacaklarmış ama malesef talep olmamış. Hocaya sordum talep olsa böyle birşey düşünülebilir mi diye. Hoca da talep olursa neden olmasın ki dedi ama öğrenci olmaz ise adam İstanbul' dan buraya gelmez dedi. Yani arkadaşlar eğer aranızda Aikido' ya başlamak isteyen istekli insanlar varsa, ben bu işi yapacağım! diyebilen varsa gelin 5-6 kişi olalım hocayı İstanbul' dan getirttirelim zaten 5-6 kişi başlarsa gerisi gelir zamanla 20' ye kadar çıkarız. Neyse daha fazla uzatmayacağım eğer başlamak isteyen varsa ve benle görüşmek isteyen varsa aşağı e-mail adresimi ve özşampiyonların iletişim bilgilerini ekliyorum.

Benim e-posta adresim: erhanpoyrazoglu@hotmail.com

Öz Şampiyonlar Taekwondo Spor Kulübü
tel: 0326-6144539
cep: 0532-7991983
Büyük Çarşı İşhanı A/Blok Kat: 4 İskenderun/Hatay

Aikido' ya başlamak isteyen arkadaşlar destekleriniz bekliyorum...

merhaba kardeş ben şu an saygın spor merkezinde aikido yapıyorum.hocamız mehmet ön eylüle kadar ara verdik tekrar başlayacağız ilgilenen varsa saygın spor da senai hoca ile görüşsün.

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 23-10-2018 - 03:49