iskenderun forum

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

İSKENDERUN'UN GÜNCEL FOTOĞRAFLARINI FACEBOOK SAYFAMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. https://www.facebook.com/iskenderunforum.com
  İskenderun Resimleri      İskenderun Genel& Sorunlar& Öneriler     İskenderun kültür,turizm

Reply to this topicStart new topic
> VE LİG BAŞLIYOR...., bu hafta kıbrıstayız.tüm hataylıları bekliyoruz..
iskenderunengell...
mesaj 09-01-2008 - 13:25
İleti #1

Grup: üye
Üye No: 709
meslek: sportif faaliyetler

Hatay’ı Türkiye tekerlekli sandalye basketbolu süper liginde temsil eden İskenderun Engelliler spor Kulübü sezonun ilk maçını 12 Ocak cumartesi günü Kıbrıs’ta Lefkoşe Türk Belediyesi spor ile oynayacak.

Sezonun ilk maçı için hazırlıklarını Perşembe günü yapacakları son antrenmanla tamamlayıp Cuma 17.30 uçağı ile Kıbrıs a geçeceklerini belirten İskenderun Engellilerspor Kulübü Antrenörü Ahmet Keskin “Burada akşm yapacağımız antrenmanın ardından maç saatine kadar dinlenmeye çekileceğiz. Takımımızda motivasyon üst düzeyde, sporcularımızdan hasta veya oynayamaz durumda olan yok. Geçtiğimiz haftalarda omuzu çıkan takım kaptanımızda kendini toparlayıp tekrardan takımla birlikte çalışmalarını devam ettiriyor” dedi.

RAKİPLE GÜCÜMÜZ EŞİT

Kıbrıs deplasmanın oldukça zor geçecek bir maç olacağını ifade eden Antrenör Keskin “Çünkü güçlerimiz eşit durumda. Tahmin ettiğim kadarı ile maçın skorunu iyi motive olan oyuncular belirleyecek. Kazananın 1-2 sayı ile belirlendiği çok önemli bir maç kısacası. Yaklaşık 3 haftadır sürekli olarak rakibimizin daha önceki karşılaşmalarını seyrederek onları en iyi şekilde analiz ettik. Oyuncularım saha içerisinde takım ruhunu sergileyip sonuna kadar mücadele ederlerse galip gelecek tarafın biz olduğuna inanıyorum.” Şeklinde konuştu.

HATAYLILARA MAÇA ÇAĞRI

Keskin ayrıca, Kıbrıs’ta yaşayan veya öğrenim gören tüm Hataylı hemşehrileri de bu maçı izlemeye davet ederek şöyle devam etti: “Maçımız 12 Ocak cumartesi günü Lefkoşe kapalı spor salonunda saat 16.00 da oynanacaktır. Şehrimize galibiyet hediye etmek amacı ile gittiğimiz bu maçta tüm İskenderun spor kamuoyunun arkamızda olduğunu düşünüyoruz.” http://www.iskenderun.org/haberdetails.isk?ID=7612
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 09-01-2008 - 13:25
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
bilader
mesaj 10-01-2008 - 01:01
İleti #2

Üye No: 94
isim: bilader

İskenderuna, farklı bir skorla dönmek yakışır wink.gif
Başarılar....

+Quote Post
-Guest-
mesaj 10-01-2008 - 01:49
İleti #3

misafir

merhaba ben cem takımdakiler tanırlar beni gönlüm onlarla umarım güzel bir skorla dönerler kıbrıstan...
ilk maça galibiyetle başlayalım hadi arkadaşlar... görüşmek üzere

+Quote Post
iso's
mesaj 10-01-2008 - 02:32
İleti #4

Nereden: Adana-İskenderun
Üye No: 743
isim: ---

QUOTE(Guest @ 10-01-2008 - 00:49 ) *
merhaba ben cem takımdakiler tanırlar beni gönlüm onlarla umarım güzel bir skorla dönerler kıbrıstan...
ilk maça galibiyetle başlayalım hadi arkadaşlar... görüşmek üzere

İskenderun'un süper ligdeki gururuna başarı dileklerimi sunuyorum

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 27-04-2018 - 03:40