iskenderun forum

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

İSKENDERUN'UN GÜNCEL FOTOĞRAFLARINI FACEBOOK SAYFAMIZDAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ. https://www.facebook.com/iskenderunforum.com
  İskenderun Resimleri      İskenderun Genel& Sorunlar& Öneriler     İskenderun kültür,turizm

Reply to this topicStart new topic
> SÜPER LİG İLK MAÇ VE İLK ZAFER, kıbrısta İSKENDERUN 'unun adını dağlara,taşlara yazdık..
iskenderunengell...
mesaj 14-01-2008 - 15:39
İleti #1

Grup: üye
Üye No: 709
meslek: sportif faaliyetler

İskenderun Engelliler İlk Sınavı Geçti

Tekerlekli sandalye basketbolu süper liginin Hatay Temsilcisi İskenderun Engelliler Spor ilk maçında rakibi Kıbrıs Lefkoşa Belediye Spor’u deplasmanda 8 sayı farkla mağlup ederek sezona iyi bir başlangıç yaptı.

Türkiye Tekerlekli Sandalye birinci liginin geçen yıl şampiyonu İskenderun ekibi, Süper ligdeki ilk karşılaşmasını Cumartesi günü Kıbrıs deplasmanında Lefkoşa Belediye spor ile yaptı. Maça Ömer, Sinan, İbrahim, Mustafa ve Umut ilk beşiyle çıkan İskenderun ekibi ile rakibi İlk Periyot boyunca sadece birbirini tarttılar, ikinci Periyottan itibaren baskı yapan takım kadrosuyla sahada yerine alan İskenderun Engelliler rakibi yordu. 2 sezondur sentetik sahada antrenman yapmaları nedeniyle kondisyon açısından iyi bir duruma gelen İskenderun ekibi maç boyunca hızlı oyunlarını ve tam saha baskılarını uygulayarak maçın başından sonuna kadar önde götürdüğü skoru 57-49 tamamlayarak, maçı kazanmasını bildi.

İskenderun engelliler spor kulübü aynı zamanda sezonun ilk sayısını atan takım olduğunu belirten kulüp Antrenörü Ahmet Keskin “Kıbrıs deplasmanı bizim için çok önemli bir deplasmandı. Buradan aldığımız galibiyetle lige iyi bir başlangıç yaptık. Maça çok iyi bir şekilde hazırlandık yaklaşık 3 haftadır rakibimizin maç CD’lerini seyrederek yatıp kalktım ve sporcularımızda iyi motive olması maçı kazanmamızı sağladı” dedi.

DESTEKÇİLERE TEŞEKKÜR

Kıbrıs Federasyon Başkanı Günay Kibrit’e, ekibine, Kıbrıs Hataylılar Dernek Başkanına, kendilerini orada yalnız bırakmayan tüm Hataylı hemşerilere teşekkür eden İskenderun Engelliler Spor Kulübü Antrenörü Keskin “Ayrıca her şeyden önemlisi bizlere bu sezon ihtiyaçlarımızın karşılanmasında maddi destek veren, İskenderun Belediye Başkanı Sayın Mete Aslan’a, Baştuğ Çelik Sanayi Yönetim Kuruluna, Şahinler Petrol Sahibi Sayın Sedat Şahin’e, Çelik İş Sendikası Başkanı Sayın Cengiz Gül ve Sinem Tekstil Sahibi Sayın Ayhan Ay ‘ a da teşekkür ediyor ve ligin ilk maçında deplasmanda aldığımız Kıbrıs galibiyetini kendilerine armağan ediyoruz” şeklinde konuştu.

50 BİN YTL’LİK ANA SPONSOR YETERLİ

İskenderun’daki tüm şirketlere, hayırsever ve profesyonel iş adamlarına, bürokratlara takıma destek olmaları için çağrıda bulunan Keskin şöyle devam etti: “Kulübümüzün hala ana Sponsoru olmadığından hedeflerimizi küçük tutmak zorunda kalıyoruz eğer bu sıkıntımızı giderirsek 50. Bin YTL’lik bir bütçeyle ligde çok iyi yerlere gelebiliriz. Hem biz takım olarak başarılarımızı artırırız hem de sponsorluklarını yapacağımız şirketlerin isimlerini ulusal ve uluslararası alanlarda duyurarak onlarında reklamlarını yapmış oluruz.” http://www.iskenderun.org/haberdetails.isk?ID=7654
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 14-01-2008 - 15:39
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
iso's
mesaj 14-01-2008 - 16:06
İleti #2

Nereden: Adana-İskenderun
Üye No: 743
isim: ---

gerçekten tebrik ediyorum, başarılarına yenilerini eklemelerini diliyorum..
sponsor konusuna gelince,herkese nasip olamayan bu başarılı ekibe hemde süper ligde oynayan bu takıma sponsor olunmaması ilginç mellow.gif hemde sponsorluk havuzunda diğer rakamlara baktığımızda oldukça cüzi bir mebla da yetiyormuş

+Quote Post
bilader
mesaj 14-01-2008 - 17:03
İleti #3

Üye No: 94
isim: bilader

QUOTE(iso @ 14-01-2008 - 15:06 ) *
gerçekten tebrik ediyorum, başarılarına yenilerini eklemelerini diliyorum..
sponsor konusuna gelince,herkese nasip olamayan bu başarılı ekibe hemde süper ligde oynayan bu takıma sponsor olunmaması ilginç mellow.gif hemde sponsorluk havuzunda diğer rakamlara baktığımızda oldukça cüzi bir mebla da yetiyormuş

İskenderuna yakışan bu smile.gif. Tebrik ve teşekkür ederim....

Bana göre sponsor bulunmaması bu spora ilginin azlığından kaynaklı iso's. Soralım bakalım kaç kişilik tribüne oynuyor İskenderun Engelliler sad.gif. Bi takımın arkasında destekleyici güç olan taraftar olmazsa, sponsor bulması kolay olmaz. Takım kaç kişiye hitap ediyorsa, sponsorda o kadar ilgili olur. Sponsor sadece hayrına sponsor olmuyor, maalesef... İşler böyle yürüyor....

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 19-07-2018 - 10:51