MEZUNLAR FORUM

Hoşgeldiniz ( GİRİŞ | KAYIT OLUN )

Reply to this topicStart new topic
> TİC.LİS.MEZ.WEB SAYFAMIZ AÇILIYOR., 19 MAYIS GECESİ BEKLİYORUZ....83 MEZUNLARI
KOSOVALI
mesaj 18-04-2008 - 22:00
İleti #1

GECELERİN SESSİZ ÇIĞILIĞI

Grup: üye
Nereden: ÖZEL KONUM
Üye No: 3,096
isim: KOSOVALI

tüm ticaret mezunları hepinize selam olsun...19 mayıs 2008 e göre kendinizi ayarlayın...o gece bize randevunuz var..kimseye cenazeye katyılmak için bile randevu vermeyin...o gecede buluşacağız...hepinize selamlar...mehmet sercan yerli...83 mezunu..okul kız-erkek atletizm kaptanı...ahmet benli ve abdullah kafadar hocalarım iyi tanır...
Go to the top of the page

+Quote Post
mesaj 18-04-2008 - 22:00
İleti #

Teşekkürler

Grup: Bot

Quote Post
KOSOVALI
mesaj 20-04-2008 - 10:45
İleti #2

arkadaşlar...19 mayıs saat 19.00 da karaağaç-sahil restoranda yemekli nostalji gecemiz var tüm mezunları bekleriz...ayrıca tanıdığınız mezunlara da bilgi verirseniz..seviniriz....bilgi almak isteyenler banada mail atabilirler..arkadaşları mezunlar derneğimizin genel başkanı..sayın fuat kaya ve yardımcıları...sayın nevin hanım-naime hanım-necmettin bey-mustafa gündüz beyefendi ve hanımefendilerdende detaylı bilgi alabilirler...selam ve sevgilerimle...pasha.31@hotmail.com..........mehmet sercan yerli....82-83 ticaret lisesi atletizm(kız-erkek) kaptanı ve mezunu......niğde-bor ticarst meslek liseside tüm mezunlara selam ediyorlar...bize imreniyorlar...

evet arkadaşlar, nostalji,özlem,gözyaşı,mutluluk,hasret,ah çekme,keşke demelrin,çok şükür,biraraya geldik..özlemiştik,nerelerdeydin bunca yıldır,seni aradım izini bulamadım...tüm bu soruların cevabını bu gecede bulacaksınız...nedenmi çünkü mezunlar derneği öyle bir organizasyon çalışmaları yapıyorlarki geldiğinizde çok ama çok şaşıracak...ayakta alkışlayacak ve iyiki ticaret liseliymişim deyip okulunuzla ve mezunlarınızla gurur duyacaksınız...orada kimler olmayacak ki...ilk mezunlar..son mezunlar..eski idareci-öğretmenler,sivil toplum kuruluşlarında görev alanlardan,kamu kurumlarının değişik kademelerinde çalışanlarından,şirket-özel kuruluşlarda çalışanlardan kendi işini kurup yöneten-çalışanlarından tutunda ev hanımlarından-iş kadınlarına..evlisi,bekarı,dulu,özürlüsü..çoluk çocuk sahibi olmuş,torun sahibi olmuş,oğlunu-kızını evlendirmiş-asker etmiş,bu vatana şehit vermiş,gazi olmuşlardan tutun da yurtdışında çalışanından-türkiyenin değişik yerinde çalışanına kadar..hepsi o gecede...hayde..hayde..biletlerinizi alın..çünkü biletler 1 ay önceden kombine olarak mezunların bilgisine sunuldu...19 mayıs treni kalkıyor..aşağıda yolcu kalmasın..tsunami geliyor acele edin...83 mezunu...sercan...

arkadaşlar biletler hizmete açıldı..ihlas pazarlama...naime hanıma müraccaat.pasha..

selam herkese bu hafta ticaret lisesi mezunlarının derneğinin web sayfası açılıyor ve tüm mezunlar ve diğer okullardan yurtiçi-yurtdışından tüm mezunlar ister arabistanda,ister rusyada,ister mogadişuda,amerikada dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar..bu web sayfasına kayıt olacaklar ve her dönem mezunları kendi senesinde mezun oldukları tüm sınıftaki kayıtlı-üye-hepsi bu sayfada olacak ve dilek-temenni-şikayet-serzeniş-paylaşmak istedikleri konuları burada buluşup dile getirecekler..artık başka web sayfalarında gezinmeyecekler....83 ticaret lisesi mezunu..okul kız-erkek atletizm kaptanı, mehmet sercan yerli...mail...pasha.31@hotmail.com ayrıca gecemiz 19 mayıs 2008 akşm 19.00 da(amerika değil-türkiye saatiyle) karaağaç-sahil restoranda olacaktır...selam ve sevgilerimle...

dağlar mı şehir mi güzel deseler....dağlar derim..çünkü orada herşey sade ve doğal,yalan yok,hile hurda yok,sahte dostluklar sahte gülücükler yok..ne diyeyim..şehre indiğimize ayağımıza tavuk pisliği bulaşmış hissediyor...biran önce oradaki sadeliği ve doğallığa dönmek istiyoruz...oradaki çiçekler bile tabii renginde..hormonsuz.

http://img131.imageshack.us/img131/6278/albay1ns1.jpg

selam bu msj okuyan mezunlar...nerdesiniz...hangi yıl ve dünyanın-ülkenin-hatayın neresinde olursanız olun...lütfen dargınlık ve kırgınlıkları bırakın ve şu 19 mayıs arefelerine yaklaştığımız şu nisanın son günlerinde birbirimize daha sıkı kenetlenmemiz lazım..ayrıca msn kapalı gösterenler lütfen msn çevrimiçi gösterin...msn de sorunları paylaşalım..83 mezunu...sercan...pasha.31@hotmail.com

+Quote Post
alge
mesaj 26-04-2008 - 11:04
İleti #3

Nereden: 657'liyim :(
Üye No: 899
isim: alge
meslek: serbest
İskenderun'da mezun olduğunuz okul adı ve mezuniyet tarihi: Ticaret Lisesi - 82/83

QUOTE(PASHA @ 25-04-2008 - 14:29 ) *
SELAM BU MSJ OKUYAN MEZUNLAR...NERDESİNİZ...HANGİ YIL VE DÜNYANIN-ÜLKENİN-HATAYIN NERESİNDE OLURSANIZ OLUN...LÜTFEN DARGINLIK VE KIRGINLIKLARI BIRAKIN VE ŞU 19 MAYIS AREFELERİNE YAKLAŞTIĞIMIZ ŞU NİSANIN SON GÜNLERİNDE BİRBİRİMİZE DAHA SIKI KENETLENMEMİZ LAZIM..AYRICA MSN KAPALI GÖSTERENLER LÜTFEN MSN ÇEVRİMİÇİ GÖSTERİN...MSN DE SORUNLARI PAYLAŞALIM..83 MEZUNU...SERCAN...pasha.31@hotmail.com

Merhaba YERLİ,
Seninle sanırım okul döneminde sık sık yüz yüze geldik ancak merabamız olmadı. Çoook uzun yıllar geçti aradan. Ben 4-D, 5-D ve 6-A şubelerinde okudum. Mustafa GÜNDÜZ, Fuat KAYA beni çok iyi tanır. Feramuz KILIÇ, Hüsamettin YILDIRIM, Muzaffer KEKEÇ, Öğretmen Ahmet BENLİ'nin kardeşi Mustafa BENLİ vs. sınıf arkadaşlarımdandı. Ben de okulun folklörcülerindendim. 1989-2001 arası İsk.Deniz Hastanesiydeydim. 2001'den bu yana Gölcük'teyim.
19 Mayıs'ta İskenderunda olamayacağımı Fuat KAYA'ya bildirdim. Mutluluklar dilerim.
Ali GEZ
aligez66@hotmail.com

+Quote Post
KOSOVALI
mesaj 26-04-2008 - 13:25
İleti #4

QUOTE(alge @ 26-04-2008 - 11:04 ) *
Merhaba YERLİ,
Seninle sanırım okul döneminde sık sık yüz yüze geldik ancak merabamız olmadı. Çoook uzun yıllar geçti aradan. Ben 4-D, 5-D ve 6-A şubelerinde okudum. Mustafa GÜNDÜZ, Fuat KAYA beni çok iyi tanır. Feramuz KILIÇ, Hüsamettin YILDIRIM, Muzaffer KEKEÇ, Öğretmen Ahmet BENLİ'nin kardeşi Mustafa BENLİ vs. sınıf arkadaşlarımdandı. Ben de okulun folklörcülerindendim. 1989-2001 arası İsk.Deniz Hastanesiydeydim. 2001'den bu yana Gölcük'teyim.
19 Mayıs'ta İskenderunda olamayacağımı Fuat KAYA'ya bildirdim. Mutluluklar dilerim.
Ali GEZ
aligez66@hotmail.com

alicim meraba nasılssın...senin msj okudum memnun oldum..feramuz kılıç belen ilçe emniyet amirliğinde polis memuru olarak görev yapıyor..05052299727 bu aycel numarası ona ulaşabilirsin..benim 2 cep no..0532 404 73 40 ve 0537 782 51 51 mustafa gündüz deniz hastanesinde mutemet,fuat kayada dernek başkanımız ve aynı zamanda tmo da memur..demin geceyle ilgili olarak basın toplantısı yapmışlar..necmettin söyledi..sen nasılsın benim msn adresim..pasha.31@hotmail.com kendine iyi bak.

+Quote Post
KOSOVALI
mesaj 26-04-2008 - 13:29
İleti #5

QUOTE(pasha @ 26-04-2008 - 13:25 ) *
alicim meraba nasılssın...senin msj okudum memnun oldum..feramuz kılıç belen ilçe emniyet amirliğinde polis memuru olarak görev yapıyor..05052299727 bu aycel numarası ona ulaşabilirsin..benim 2 cep no..0532 404 73 40 ve 0537 782 51 51 mustafa gündüz deniz hastanesinde mutemet,fuat kayada dernek başkanımız ve aynı zamanda tmo da memur..demin geceyle ilgili olarak basın toplantısı yapmışlar..necmettin söyledi..sen nasılsın benim msn adresim..pasha.31@hotmail.com kendine iyi bak.

ali ayrıca benim msn adresimdeki profil görüntümdeki fotoğraflarıma bak..son şeklimi gör..selamlar..kendine iyi bak..askerliğimi sporcu olarak..1985 te antalya deniz komutanlığında bahriyeli olarak yaptım..selamlar..

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
1 kullanıcı bu başlığı okuyor (1 Misafir ve 0 Gizli Kullanıcı)
0 Üye:

Basit Görünüm Tarih: 16-07-2018 - 06:07